Bewakingsbeambte I verkoper campingafdeling nnoKznnnnl mariastichiinq 4 verpleegkundigen 11 |jb Hub I een secretaresse voor de directie part time laborante K MSD receptioniste -.™e> Evenements-Reizen zoekt op korte termijn een representatieve vrouw als direktie-sekretaresse. parttime verpleegkundige tekenaar (m/v) Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland administratief medewerkster (full-time) psychiatrisch ziekenhuis ’’vogelenzang” te bennebroek (n.h.) Verpleeghuis Velserduin medewerk (st) er WILDHOEF MEDEWERKSTERS W HUISHOUDELIJKE DIENST a Evenements-Reizen b.v w- I MERCK SHARP& DOHME» HAARLEM M. 3EKEMMS WHLEffi] handelsdrukkerij van 1874 A I KJ EVENEMENTS-REIZEN B.V. HEEMSTEDE MSD: Groot in geneesmiddelen. De Handelsdrukkerij van 1874 zoekt een ervaren offset (kleuren) drukker. Een vakman. MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. x Kandidaten dienen in de direkte omgeving van Haarlem woonachtig te zijn. Voor de afdeling bewaking vragen wij op korte termijn een nieuwe medewerker. Hij heeft tot taak het beveiligen en het bewaken van het terrein en de gebouwen. De werkzaamheden worden in een continudienst verricht. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. DE NEDERLANDSE PARTICIPATIE MAATSCHAPPIJ N.V. zoekt voor haar kleine kantoor te Am- sterdam-Zuid :3a *2 5 Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelzaken van Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581 2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330, toestel 2206. Voor een goede funktievervulling is vereist: - opleiding op LTS-nivo - diploma bewaking/beveiliging - diploma EHBO - diploma brandwacht 2e klas (of de bereidheid dit te behalen) - een behoorlijke Nederlandse uitdrukkings vaardigheid en enige kennis van de Engelse taal. ■f 3 //f Wij bieden een goed aanvangssalaris, 30% ploegentoeslag, een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfsresultaten), 8% vakantietoeslag en 20 vakantiedagen. Verlangd worden: middelbare schoolopleiding goede stijl en correct Nederlands taal gebruik accuratesse zelfstandig en representatief optreden Leeftijd boven 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan: Directie Nederlandse Participatie Maat schappij N.V. - Postbus 7224, - 1007 JE Amsterdam Telefonische informatie: 020-760761, toestel 10 (mej. Van der Heide). en de linnenkamer i! Bejaardenverzorgingstehuis 13 I Wij bieden een interessante en internationale werksfeer, vakantie reisfaciliteiten, een goed salaris en gratificatie. in het bezit van het diploma zie kenverpleging B of HBOV. Voor deze veelzijdige baan denken wij aan een enthousiaste jongeman van ca. 22 jaar, die misschien zelf kampeerder is en wil gaan werken op onze kampeerafdeling. Ervaring in een soortgelijke branche is een groot pluspunt Van onze gunstige arbeidsvoorwaarden noemen wij: 8 vakantietoeslag en 4 kerstgratificatie; 75% studiekostenvergoeding; 20% korting op personeelsaankopen. PERRY SPORT (waarin opgenomen Sporthuis Centrum) Voor één van onze 20 winkels, namelijk PERRY SPORT in de Grote Houtstraat te Haarlem, zoeken wij een Deze afdeling bestaat uit 6 personen en is nog in opbouw. Naast een erkende oplei ding als bezigheidsthera peute) is, behalve ervaring met somatische zieken, vooral ook ervaring met psychogeriatrische patiën ten zeer gewenst. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Bezigheids therapie, tel. 02550-19100, toestel 2569. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen. postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Evenements-Reizen b.v., gevestigd te Heemstede, is een middel grote touroperator van vakantie-vliegreizen naar o.a. Spanje, Portugal, Griekenland, Malta en Oostenrijk. De organisatie maakt deel uit van een groter concern, werkzaam in de lucht- en scheep vaart, dat o.a. de eerste personeelsselektie voor haar rekening neemt. Voor het drie-hoofdige direktieteam zoekt Evenements-Reizen een sekretaresse die alle voorkomende sekretaressé-werkzaamheden voor haar rekening kan. nemen. Belangrijker nog; die geheel zelf standig de kliëntenkorrespondentie kan voeren en daarbij het nodige inzicht heeft in de problematiek rond vakantiereizen. Elektrische IBM-apparatuur en een Infotec 7000 'wordprocessor' staan hierbij tot haar beschikking. Wij vragen van haar; een opleiding op tenminste HAVO-niveau, uitstekende typevaardigheid, een goede kennis van steno nederlands en engels, leeftijd tussen 23 en 28 jaar, ervaring in het reiswezen is meegenomen. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan Verenigd Car- gadoorskantoor B.V. t.a.v. Mevr. I.M. Cohen Tervaert-Vroom, Postbus 561Amsterdam. Tel. (020) 26 22 16tst. 145. Nadere inlichtingen over de juiste inhoud van deze baan zijn ook te verkrijgen bij de heren L. Schèpens of H. Kok, tel. (023) 28 71 50. Voor deze funkties komen kandidaten in aanmerking met een opleiding op LEAO of MAVO niveau en goede kontaktuele eigen schappen. Enige typevaardigheid is gewenst. De werktijden zijn voor beide funkties van 08.00 - 17.00 uur. voor het verrichten van eenvoudig, maar wel verantwoordelijk stollingsonderzoek. Voor deze part-time funktie (gedurende ge middeld 15 uur per week) waarin volgens rooster ook tijdens de weekenden gewerkt dient te worden, denken wij op de eerste plaats aan kandidaten, die de ziekenhuissfeer kennen. Het diploma doktersassistente strekt bijvoorbeeld tot aanbeveling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Dr. P.M. van der Plas, klinisch chemicus, en Zr. Aquiline, hoofdanaliste, telefoon (023) 31 91 10, toestel 1182 resp. 1189. Voor het laboratorium vragen wij voor spoe dige indiensttreding een Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Inlichtingen kunnen worden ver kregen bij de paviljoenskoördi- nator Henny Belt, tel. (02502) 77 41, toestel 2181. Op dit paviljoen ontstaan tevens vakatures voor Met 90 medewerkers zijn we gelukkig nog niet tè groot: de sfeer in het bedrijf is informeel, door de snelle groei ligt de gemiddelde leeftijd op circa 34 jaar en "de lijnen zijn kort". Het orderpakket is gevarieerd, met een nadruk op ''tekst": periodieken, boeken en jaarverslagen én "illustratiewerk”: folders, kalenders, catalogi enz. Voor deze laatste categorie zoeken wij een ervaren offset-drukker, die gewend is hoogwaardig meerkleurendrukwerk te vervaardigen -■f* i Voor sollicitatie of meer informatie kunt u kontakt opnemen met de bedrijfsleider, de heer F. Buitenhuis, Grote Houtstraat 51Haarlem. U kunt ook bellen: 023-319298. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, onder duidelijke vermelding naar welke funktie uw interesse uitgaat, kunt u richten aan de af deling personeel zaken, Postbus 1644, 2003 BR HAARLEM. Inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij de paviljoenskoör- dinator, Wim Pijnaker, tel. (02502) 77 41, toestel 2130. In onze opnamekliniek (dames en heren) hebben wij plaats voor een groepsbegeleid(st)er Onze voorkeur gaat uit naar iemand die in staat is door zijn/ haar begeleiding bij te dragen aan de individuele behandel plannen. Wij werken in multi disciplinair teamverband. Wij denken aan een B verpleeg kundige of iemand met een H.B.O.-opleiding en vinden er varing in het begeleiden van groepen belangrijk. Tevens vragen wij een te Bloemendaal «T* J 4M Ms M Zonder gouden bergen te beloven, kunnen wij een vakman een goede baan bieden bij een gezond bedrijf. Bel eens. Ons telefoonnummer is 05100-32086, praat met de heer C. van Hardeveld en maak een afspraak om met eigen ogen te zien wat voor bedrijf het precies is. Dat kan pok op een zaterdag. Wat Leeuwarden betreft, kunnen wij vertellen dat het een levendige provinciehoofdstad is, met ruim 80.000 inwoners.De mogelijkheid tot plezierig wonen in de stad of omgeving is ruim aanwezig. Zoals uit onze naam blijkt, hebben wij met ons bedrijf al een respectabele leeftijd bereikt, maar zijn nog springlevend. Ons drukkenjgebouw en de technische apparatuur zijn beslist niet van gisteren. Ruim anderhalf jaar geleden betrokken wij een ruim en modern opgezet, nieuw gebouwd bedrijfspand op het industrieterrein in Leeuwarden. Het bedrijf is technisch uitstekend geoutilleerd met een flinke fotografische zetafdeling, een royale repro en een zeer modern drukpersenbestand, van GTO’s tot tweekleurenpersen van het type Heidelberg DZ 64 x 92 cm., offsetrotatie en binderij. Tussen haakjes: mochten wij bij een geïnteresseerde ervaren vlakdruk-/papiermonteur ook belangstelling voor ons bedrijf hebben gewekt, pan hebben wij voor hem een baan m onze Repro is een verzorgingstehuis van ca. 110 be jaarden, gelegen op het bekende land goed in Bloemendaal. Wij vragen (full-time of part-time) Leeuwarden, 8912 AM Celsiusweg 37 Postbus 340, 8901 BC Leeuwarden ’•w» tel. 02550-19100, toestel 2383. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Per soneel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum. Velsen, postbus 464, 1970 AL IJmuiden. en een Tevens kunnen wij in een pa viljoen voor voortgezette be handeling op de open afdeling een plaatsen voor de nachtdienst, t.w. 7 nachten dienst en 7 nachten vrij. Bij de centrale tekenkamer van de dienst kan worden geplaatst een De thans 14 medewerkers tellende tekenkamer ver zorgt het tekenwerk voor de gehele dienst. Dit omvat onder meer de teken- en aanverwante werkzaamhe den aan streekplannen, thematische kaarten en vorm geving van nota's. De taak van de aan te trekken medewerker zal be staan uit bovengenoemde werkzaamheden op alle voorkomende gebieden. De gedachten gaan uit naar een kandidaat - van 25 a 30 jaar; - met een opleiding op m.a.v.o.-niveau. Een voortgezette opleiding grafische vormgeving dan wel stedebouwkundig of kartografisch tekenen strekt tot aanbeveling. - met tekenervaring. Het aan de functie verbonden salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en kan worden bepaald tussen f 1.734,-- en f 2.665,- per maand. Bij gebleken geschiktheid is een verdere uitloop mogelijk. De rechtspositieregelingen van de provincie Noord- Holland zijn van toepassing. De medewerkers van de tekenkamer hebben inspraak bij de benoeming. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van het blad worden gericht aan de directeur van de Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland, Posbus4078,2003 EB Haarlem, onder vermelding van vacaturenummer 174. Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer G. Buurman, chef tekenkamer, telefoon no. 023 - 31 93 90. Voor de KINDERAFDELING vragen wij een verpleegkundige met kinderaantekening. die zal worden aangesteld in de rang van 1e verpleegkundige. De afdeling omvat neonato logie, infectieboxen en zalen met in totaal 40 bedden. Voor informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de verplegingsdienst, zeeweg ziekenhuis velsen Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) behoort evenals het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) tot de R R Stichting Medisch Centrum Velsen voor de Wij bieden: een prettige werksfeer salaris en voorwaarden volgens de CAO voor bejaardentehuizen toeslag voor onregelmatige diensten Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw A.C.G. Fenstra-v.d. Meiden, (adj. directrice) onder nummer 023-253501 en 270178. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer M. Weber, directeur van boven genoemde Stichting, Kerkplein/hk Don- kerelaan, 2061 JH te Bloemendaal. z Voor ons verpleeghuis te Driehuis vragen wij een voor de afdeling Bezigheidstherapie.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29