1 rond de losplank Onderzoek in conflict KLM I I 0 grondfuncties p I I 1 I E h z maar laat surfers ongemoeid aan COZ overspoeld met telegrammen uit Kennemerland i Strandschap wijst vijf „parkeerhavens” 11 administratief medewerk(st)er ©023-319272 Fokker-VFW KORTING adm. kracht Uitzendbureau Content Receptionistes gevraagd! balieverkoper Café Rest, ’t Heerenhek buffetbediende (mnl./vrl.) Excellent Cars B.V. een adm. medewerkster naaisters of Hensen bedrijfskleding BV I De Kroon B.V. eerste verkoper Horeca Exploitatie Maatschappij Schiphol B.V. magazijnbediende Wickes Bouwmarkt ass. verkopers en één ass. jonge slager gevraagd en halfwas Elke maandag avond Uitzendburo Wist u dat ASB barst van het werk! onderhoudsmonteurs loodgieters c.v.-monteurs hulp c.v.-monteurs bankwerker/lassers b.k. tekenaars w+w tekenaars opzichters b.k./w+w uitvoerders ASB Uitzendbureau kamermeisje i in accurate statentypiste Uitzendbureau Content Fokker-VFW E.H.C.O. b.v. Haarlem chauffeurs produktiemedewerkers Vomar Consumentenmarkten ervaren chauffeur Zoekt u tijdelijk werk? draaiers frezers N.C.-frezers bankwerkers slijpers onderh. bankwerkers (Bemetel) onderh.elektriciens sterkstroom) typiste (17-19 jaar) met een opleiding op Mavo-niveau en typediploma. Tevens vragen wij produktiemedewerkers Tesla BV - Houtmanstraat 37 Elektrotechnisch Installatie bedrijf vraagt Elektro mon teurs met praktijk ervaring. Solt.: Tel. 02550-21660 of 12232. Divers personeel gevraagd Bedrijfspersoneel gevraagd I Él i'! r 6 19 7 9 MAART 1 O ZATERDAG 1 door Pieter Mul I 1 I I i I k Huishoudelijk personeel gevraagd i ii t G (3 X X n ti I tl* fh ■fr Jules Fransen bezig met de opbouw van zijn paviljoen. „De veiligheid op zee vereist een stuk strand voor een tweede watersportvereniging. BIJ KONTANTE BETALING E M: I ZANDVOORT. Zeilers die geen lid zijn van de Zandvoortse watersportvereniging blijft het komende seizoen nog maar één plek over van waaraf zij zee kunnen kiezen respectievelijke weer aan land mogen komen. Het strandschap zal vermoedelijk besluiten voor die plek een strook strand aan te wijzen ter hoogte van de reddingpost Piet Oud in Zandvoort Noord. Het strandgedeelte in Zuid dat aan de watersportvereniging is verpacht blijft exclusief ter beschikking van die club. Het schap is nog niet van plan dit jaar al te komen met beperkende maatregelen voor het varen met surfplanken. „De ont wikkeling met die dingen willen we nog een seizoen aanzien”, aldus voorzitter Machielsen, tevens burgemeester van de kustgemeente. I S Li T f M I’ L a I voor zeezeilers 1 Beperkingen f t I i Plieger BV, groothandel in sanitair, c.v., en doe-het-zelf EroenlïËS 023- typiste/administr. L *4 Bedrijfsleider. Olivier. Groentjes telefonisch opgeven kan ook! dagelijks van 8.30-17.00 uur. verschijnen dagelijks in Haarlems Dagblad - IJmuider Courant - Beverwijkse Courant. Bereik ruim 75.000 gezinnen, d.w.z. 250.000 mensen Voor IJmuider Courant/Beverwijkse Courant is de minimumprijs 6,00 (5 regels 1 kolom), 12,00 (5 regels 2 kolom). De regelprijs is 1,20 voor 1 kolom en 2,40 voor 2 kolom. Voor Haarlems Dagblad/IJmuider Courant/Beverwijk se Courant is de regelprijs f 2,90 (1 kolom) en 5,80 (2 kolom). Er worden minimaal 5 regels berekend. Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor schade van welke aard ook, ontstaan door het niet, niet tijdig of onjuist plaatsen van advertenties. Fouten in telefonisch opgegeven advertenties en fouten ontstaan door onduidelijk schrift behoeven door de uitgeefster niet te worden gecompenseerd. (Van een medewerker) Nadat aan de maandagmarkt de restan ten van de vorige week zo leuk verlopen tong- en scholvangsten waren opgeruimd is er deze week niet zo heel veel nageko men. Alleen waren er midden in de week meerdere kotters van de Zuid-Hollandse- eilanden met leuke vangsten platvis. Hoe wel het totale beeld van de vangerij deze week niet exact is weer te geven, moet vastgesteld worden dat er voor de komen de week wel met een ernstige teruggang van de platvis rekening moet worden ge houden. De oorzaak hiervan moet zeker gezocht worden in het zoeken naar andere betere visgronden. Bekend is b.v. dat er in de zuidelijke regionen meerdere schepen veel vistuig hebben laten zitten doordat men vast liep aan onbekende opstakels. Zo is er in het onder vissersmensen welbe kende geultje van Monster, de voorgaan de weken leuk gevist. Dit geultje heeft een diepte van ruim dertig meter en menig tongetje was hier ingekropen omwat be schutting tegen de kou te vinden. Dit schuilen is bij de meeste vissers uit de zuid bekend en naar hartelust heeft men daar de visjes kunnen vangen. Deze week was daar zo goed als niets te vangen waardoor er een zoekactie ingezet werd, met het gevolg veel vastgelopen netten, waardoor er een enorme schade aan vistuigen is ontstaan en menig schip als het ware met bebloede kaken huiswaarts moest keren. Reeds vrijdagmorgen kwamen diverse vaartuigen naar binnen omdat het weer bericht en het inmiddels ingetreden slech- (Van onze stadsredactie) HAARLEM. - Het merendeel van de on dernemingsraden en werkersoverleggen van de algemene en psychiatrische zie kenhuizen en verpleeghuizen in Kenne merland heeft gehoor gegeven aan de oproep van de actiegroep 'COZ, we wil len meer personeel rond het bed' een verontrust telegram te zenden aan het COZ, het Centraal Orgaan Ziekenhuista rieven in Utrecht. De instellingen die geen telegram stuurden steunen overi gens wel de actie als zodanig, maar zagen om uiteenlopende redenen geen kans of De kabeljauw- en gulvissers hebben het deze week ook wel wat laten afweten, de aanvoer van deze vissoort lag ook bedui dend lager dan de voorgaande weken. Postbus vermelding van aanleiding om tot het zenden van een telegram over te gaan. si si B I VO( goi vei eei is nie C a t c c h 2 h S c t S( K v; v< b: c s l r 1 t 5 S 1 1 I I 1 1 s 1 1 va fia de de m: ve l re< he BS he vo te kr be mi ter ve vo bouwt vliegtuigen, zowel voor de burger- als de militaire 1 kr: mi Voor Haarlems Dagblad is de minimumprijs f 10,00 (5 regels 1 kolom) en 20,00 (5 regels 2 kolom). De regelprijs 2,00 voor 1 kolom en 4,00 voor 2 kolom. Alle prijzen zijn exd. btw. Voor sommige rubrieken is kontante betaling vereist Voor brieven onder nummer wordt 2,60 portokosten berekend. Bij kontante betaling aan onze kantoren krijgt u een korting van 1 gewone regel per advertentie. Sluitings tijd uiterlijk 1 dag voor plaatsing 9.00 uur ’s morgens. vrijdag t 211. Of j 7 b.v., Antwoordnummer S( ir b Sf g' d' d' li d P v; Vi tc B ti w t€ a f kozen drie jaar geleden positie in Noord, simpeleg omdat de WVZ niet alle liefheb bers in haar midden kan opnemen. Onder de „noorderlingen” bevinden zich zeilers met een wereldnaam die al de nodige kampioenschappen achter de rug hebben. Fransen: „Al in november hebben wij een heel rapport bij de gemeente en raadsle den ingediend waarin wij onze wensen naar voren brengen. Het belangrijste is dat wij vinden dat om veiligheidsredenen ook in Noord een vereniging moet zijn. Op die manier is er controle uit te oefenen op bemanning en materiaal. Ook voor het organiseren van allerlei evenementen is zo’n verenigingnoodzakelijk. Daarom wilden wij ook graag dat de gemeente ons een stuk strand als parkeerhaven zou toe wijzen. Nu het schap daar kennelijk niet aan wil moeten wij ons toch beraden of we niet via een geding kunnen trachten onze wen- - sen gerealiseerd te krijgen. Ik merk dat er weerstanden tegen het initiatief zijn geko men en dat heeft voornamelijk te maken met het idee dat ik eraan zou willen ver dienen. Ik ben immers eigenaar van het nabijgelegen paviljoen. Okay, het is waar dat ik in de botenhandel heb gezeten voor ik ruim een jaar terug het paviljoen overnam. Maar het is ook zo dat ik daar nu geen belangen meer bij heb. Ze konden vorige zomer bij ons water materiaal voor hun boten kopen. En we verrichtten klei ne reparaties, waar moet je dat anders op het strand zo gauw laten doen. Ik heb me ook alleen maar in het be stuur laten kiezen omdat ik nu eenmaal de zaak in beweging heb gezet. Maar ik heb tegelijk bedongen dat ik maar voor één jaar secretaris wilde zijn, ik heb al genoeg andere dingen aan mijn hoofd. Het stre ven naar' erkenning van die vereniging in Noord en de toewijzing van een plek heeft uitsluiten te maken met de wens om de mensen die over de know how beschikken te laten controleren dat het geen janboel wordt”. Voorzitter Machielsen van het strand schap heeft echter geen oren naar de redenatie van het bestuur van Club Mari time. „Het is het laatste vrije stuk strand waarover de gemeente beschikt en daar moet je gebruik van laten maken door al die mensen die maar voor een paar weken of een dag met hun boot naar Zandvoort komen. Als we die grond nou ook nog aan een vereniging toewijzen blijft er voor andere recreanten niets meer over. Je kan van mensen toch moeilijk eisen dat ze voor een paar dagen lid worden van een vereniging”. Het schap wil tussen het noordelijkste paviljoen )Nummer 26) en de grens met Bloemendaal nog twee of drie plaatsen als rnoyoi uv, yiuuu iqiiuoi n i oai niaii U/.v., cu ljc/cj-iicji artikelen, vraagt voor haar magazijn te Zwanenburg medewerkers De werkz.heden bestaan uit het behandelen van or ders, inkomende en uitgaande goederen. Soil, na telf. afspr. aan ons adres, Leeweg 2, Zwanenburg. Tel. 02907-2351 van de Watersport Vereniging Zandvoort (WVZ) op het zuidstrand. De tweede plek is op het noordstrand bij de reddingspost Piet Oud. Dat stuk vrij strand, dat wil zeggen zonder paviljoens en strandhuis jes, moet de „parkeerhaven” worden voor de zeilboten van sportievelingen, die om welke reden dan ook, geen lid van de WVZ kunnen zijn. Dat laatste voorstel is een streep door de rekening van paviljoeneigenaar Jules Fransen, „buurman” van de reddingpost en motor achter de oprichting van een tweede watersportvereniging. Deze werd een half jaar geleden opgericht onder de naam Kustzeil Vereniging Zandvoort Noord maar koos inmiddels een andere dekmantel: Club Maritime. Een naams wijziging die plaatsvond op verzoek van de WVZ waarvan Fransen al jaren lid is. Enkele tientallen catamaran-vaarders tapijt-, invak Heine Hout- Slijper B V., Humberweg Sloterdijk, telefoon 020-134 parkeerhaven aanmerken. Deze plekken zij echter alleen bedoeld voor de boten van bewoners van het strandtentenkamp. Machielsen zegt dat de strandpolitie erop zal toezien dat in het vervolg niet meer langs de hele kustlijn schepen zee kunnen kiezen en aan land komen. Eén maatregel die uiteraard ook is genomen met het oog op de veiligheid van de baders. Het voorstel van het schapsbestuur be tekent voor WVZ-voorzitter Jan Deute- kom een opluchting. „Wij waren er heus niet op tegen dat die andere vereniging ook een stuk strand zou krijgen. Onze vijf- tot zeshonderd leden hebben zo’n 130 bo ten op het strand liggen. In het begin van elk seizoen hebben we een paar open plaatsen maar niet zoveel dat we tiental len zeilers uit Noord onderdak zouden kunnen bieden. Maar het toewijzen van dat ene stuk vrij strand aan een club zou wel betekenen dat de vrije vaarders geen ruimte zou overblijven. Ik ben er blij mee dat ons stuk strand blijft voorbehouden voor boten van leden en gasten. Als we er boten van andere bij zouden moeten nemen werd het een cha os. Ik begrijp dat die andere club geen stuk strand kan pachten en dus in de toekomst ook geen gebouw zal kunnen neerzetten. Maar dat belet die mensen toch niet om even goed in verenigingsver band op te treden? Ze zullen alleen slechts over een deel van het strand kunnen be schikken waar ook andere vrije vaarders een plek moeten hebben”. luchtvaart. Daarvoor hebben wij vakmensen nodig, zowel op LTS- als op MTS-niveau. Wij hebben nü werk voor Voor een relatie in Aals meer zoeken wij met spoed een Deze baan is voor halve dagen en het bedrijf is goed te bereiken. Als je geïnteresseerd bent kom aan langs voor meer infor matie bij Jansweg 1Haarlem. Tel. 023-523215. SCHIPHOL/DEN HAAG. Het con flict tussen de Vereniging van Hoger KLM-Personeel (VHKP) en de directie van de KLM over het vervullen van hoge functies op de grond door vliegend perso neel is voorlopig in een rustiger vaarwater terecht gekomen. De kwestie wordt in handen gelegd van een door de directie te benoemen interne commissie, die advies aan de KLM-top uit zal brengen. De VHKP is van mening dat het hoger grondpersoneel wordt benadeeld doordat de directie vliegers in hun functies aan stelt. Het verenigingsbestuur had zijn klachten gisteren willen bespreken met staatssecretaris Smit-Kroes, maar in ver band met het akkoord met de directie over de interne commissie vond de VHKP dat niet meer nodig. Bar Max Texas, Jansweg 21Haarlem. Tel. 321394 vraagt een barkeepster In de gelijkluidende telegrammen wordt bij het COZ aangedrongen op ver ruiming van de personeelsnormen. Ook wordt erop gewezen, dat de 'kwaliteit van het zorgproces in groot gevaar is’ en de ziekenfondsmensen in het COZ wordt ge vraagd ’te denken aan het belang van uw cliënten’. Het Centraal Orgaan Ziekenhui zen vergadert maandag over een voorstel van de Nationale Ziekenhuis Raad (de vooruitgeschoven post van de ziekenhui zen, die ook in het COZ vertegenwoordigd is) waarin gepleit wordt voor meer perso neel rond het ziekenhuis- en inrichtings- bed. Vanuit Kennemerland, maar ook uit andere steden en streken in het land, zullen verpleegkundigen naar Utrecht af reizen om de leden van het COZ ervan te overtuigen dat de eisen van de NZR ge rechtvaardigd zijn. De actie 'COZ, we willen meer personeel rond het bed’, ge start in Kennemerland, is inmiddels uitge groeid tot een landelijk gebeuren. Wegens grote drukte hebben wil dringend behoefte aan enkele dames die werkzaam willen zijn bij de receptie van ons hotel „Liga sin Nombre” in Spanje. Zij zullen ook ingezet worden bij de aktiviteiten, die verbonden zijn aan excursies, etc. Van heden af tot 1 oktober (of zo mogelijk nog langer) zijn ze van harte welkom. Degenen, die de Spaanse taal machtig zijn of Spaans studeren, genieten de voorkeur. Het diploma verpleeg ster en/of diëtiste strekt tot aanbeveling. Wij gaan er van uit dat uw mentale instelling aansluit op de doelstel ling v— salaris wordt in overlc; ties aan de directie SI 1500 te Haarlem. Met spoed gevraagd 3 BE ZORGERS voor een kleine goedbetaalde ochtendwijk in B'wijk van 60 abonnees Bellen 02510-33874 op maandag t.m. donderdag van 4 uur-6 uur en op za terdag en vrijdag van 1-6 uur. Ten Kate Slijper B.V., Groothandel in grootkeukenbe- nodigdheden o.a. hotelporselein, glaswerk, bestek etc., zoekt wegens uitbreiding organisatie voor spoedige indiensttreding op onze afdeling verkoop GTI Elektrotechniek Amsterdam Suyver en Roosen b.v., Kabelweg 25 (bij Station Sloterdijk) te Amsterdam, vraagt voor zo spoedig mogelijk elektromonteurs Schriftelijke- of telefonische sollicitaties kunt u richten aan de Personeelsafdeling van GTI Elektrotechniek Amsterdam Suyer en Roosen b.v., Kabelweg 25, 1014 BA Amsterdam, telefoon 020-824866, toestel 328. te weer niet veel goeds beloofden om nog de week uit te vissen. De KW 170 kwam met een lading van ruim veertienhonderd bakken koolvis aan de dinsdagmarkt. Deze koolvis heeft zijn weg, zowel bij de binnenlandse handel als bij de exporteurs wel gevonden zodat het schip zijn twaalfdaagse reis met een be somming van ruim 95.000,- kon beëindi gen. Vol goede moed is men woensdag weer aan een nieuwe reis begonnen. Deze week deden geruchten de ronde dat er aan het einde van deze maand een niet gering aantal schepen uitgesaneerd zal worden. Hierbij werden namen van schepen genoemd die regelmatig tot de vaste bezoekers van de IJmuider hallen behoren. Maar niemand was bereid om ook maar één van deze geruchten te be vestigen. Vast staat wel dat er 31 maart 1979 vast moet staan wie wel en wie niet voor sanering in aanmerking wenst te komen. Dus wordt deze datum met argus ogen in de gaten gehouden en ook met wel wat weemoed, omdat de genoemde sche pen in het verleden hun deuntje erg best hebben meegefloten. De grootste eenheden van de vloot blij ven nog immer opereren in de omgeving van Zuid-Engeland en Ierland. Ook deze visserij heeft wat grillig aangedaan. Het vorig weekeinde was er totaal niets te vangen en heeft men menig mijltje moe ten verstomen om weer wat visserij op te scharrelen Blijkbaar is men er wel in geslaagd om weer wat visserij te vinden, want de eerste meldingen van thuisvaar- ders zijn al weer binnen. Ook de afvoer van de makreel gaat regelmatig door, van tijd tot tijd komen er vrieskusters in de vissershaven, maar ook in Scheveningen hun vrachtje halen om deze op de bestem de plaatsen af te leveren. Zandvoort is een der weinige plaatsen langs de Nederlandse kust waar vrije vaart tot nu toe onbelemmerd mogelijk is. De snelle ontwikkeling van de watersport heeft op hoogtijdagen in de zomer echter de nodige problemen met zich mee ge bracht. Het zeilen met dubbelrompsboten, de zogeheten catamarans, is bijzonder po pulair geworden. Maar nog explosiever toegenomen is het aantal liefhebbers van windsurfen. Op mooie zomerse dagen lag het strand langs de waterlijn verleden jaar echter zo vol met boten en zeilplan ken dat er voor voertuigen van bijvoor beeld politie en reddingsbrigade nauwe lijks door te komen was. Het riskante aspect van die ontwikke ling bracht het strandschap er in zijn najaarsvergadering toe een onderzoek te laten instellen naar verbetering van de situatie. Komende donderdag komt het bestuur van het schap in het Zandvoortse raadhuis bijeen om te beslissen over de voorgestelde maatregelen. Voorzitter H. Machielsen: „Wij streven ernaar het strand zoveel mogelijk open te houden. We zijn vrij soepel in die dingen, dat kun je als een slechte dan wel als een goeie zaak beschouwen. In verboden zonder meer zien wij niet zoveel. We willen niet zover gaan als in Wassenaar of Katwijk waar men het zeekiezen zondermeer ver biedt”. De ontwikkelingen op zijn beloop laten gaan het schap echter ook te ver. Vandaar het indammen van de mogelijkheden tot nu toe om maar van ieder stukje strand af zee te kiezen. Voor het gedeelte tussen het meeste zuidelijke paviljoen en de gemeen tegrens met Noordwijk geldt de beper king niet. Machielsen: „Daar zijn geen strandafgangen dus daar zullen de men sen hun boten niet helemaal naar toe slepen”. Een paar kilometer strand tussen de meest uiteengelegen paviljoens krijgt twee concentratieplaatsen voor zeilboten. Allereerst ter hoogte van het clubgebouw Plieger b.v., groothandel in sanitair, c.v., en doe-het- zelf artikelen vraagt voor haar zelfbedienlngsmagazijn - BUZ - te Zwanenburg een Soil, na tel. afspr. aan ons adres Leeweg 2, Zwanen- burg. Tel. 02907-2351. zoekt voor overdag Houtplein 12, Haarlem, tel. 023-315606. vraagt voor telefoneren, afwisselend, administratief- en computerwerk, Wij bieden: een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij vragen: MAVO-dilpoma of adm. ervaring. Excellent Cars B.V., Schipholweg 1017- 1019, Amsterdam-Haarlem. Bel even: 02505-525 vra- gen naar mevr. Vonk. Wij vragen voor ons atelier meisjes die daar voor opgeleid willen worden (voor hele dagen) Phoenixstraat 6, Haarlem, 5 min. v.h. station. Tel. 023- 311550. Voor een relatie in Hoofddorp zoeken wij met spoed een f ■ra interieurverzorging, Kleine Houtstraat 12-18,vraagt voor direct: bekendheid met bedden- en gordijnei Sollicitaties: Kleine I straat 12-18, H'lem. Tel 023-321727, vragen naar hr. Vasen. vraagt een Magazijnmedewerker mag u zich ook noemen. U hoeft geen gewichtheffer te zijn. Maar een „potig" vrachtje kan er wel eens tussen zitten. Taak? In ontvangst nemen en indelen van goederen. Gereedmaken en bezorgen van bestellingen. LI werkt in teamverband met roulerende weekenddiensten. Leeftijd tussen 20 en 40 jaar. Enkele pluspunten: reiskostenvergoeding, gra tis maaltijden, weekendtoeslag 50%. Bel maandag t.m. vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur 020-174959 toestel _f schrijf een briefje of briefkaart naar H.E.M.S. b.v., Antwoordnummer 7691, 1110 WG Schiphol-Cen- trum. Postzegel plakken hoeft niet. Vermeldt alleen de funktie waarnaar u solliciteert en uw naam en adres. U ontvangt dan direkt een sollicitatieformulier en een informatiefolder. C. van Campen B.V. gespecialiseerd in Hi-Fi vraagt aank. en leerling-verkopers voor diverse filialen. Tel. 02550-12833. Verspronckweg63a, Haarlem vraagt per 1 -4-79 in onze goederenontvangst, liefst mist heftruck-erva- ring. Inlichtingen bij de bedrijfsleider J. Boon, tel. 023- 266104. Flinke Keurslager A. van 't Net, Zijlweg 130, Haarlem. Tel. 023-326507. tussen 7 en 9 uur kunnen mannen van 18 t.m. 45 jaar komen praten over produktiewerk in ploegen dienst bij Hoogovens. Wervingscentrum Hoog ovens, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 m. van het station). Ook elke werkdag tussen 9 en 4 uur. Schrifte lijke sollicitaties aan Hoogovens, Werving Per soneel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Telefoni sche inlichtingen: 02510- 94000. Gevraagd CONSTRUC- TIE-BANKWERKERS. Staalwerk BV, IJmuiden. Tel. 02550-12846. Biba vraagt met spoed se cretaresse, 23 jr„ voor Haarlem-N. Erv. typiste voor Vijfhuizen per eind maart, typiste/administr. voor A'hout met spoed. Inl. 023-290280. Gevraagd voor spoedige indiensttreding voedingsassistente (voor keuken en eetzaal). Leeftijd 18-30 jaar. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Bejaar dentehuizen. Soil, te richten aan: St. Jacob in de Hout, Zuiderhoutlaan 1, 2012 PJ Haarlem. Tel. 023-280250. Beschaafde huishoudelijke HULP gevraagd bij alleen staande oude dame te Aerdenhout. Hetzij alleen overdag of dag en nacht. Brieven ond.nr. G 9692 bur. v.d. blad. -X- «84» De „HEMA" IJmuiden vraagt een MAGAZIJNBE DIENDE vanaf 18 jaar. Aanmelden dagelijks bij de Wilt u snel aan het werk? Kom dan meteen langs, want wij kunnen direkt plaatsen: Bel of kom even langs. Barteljorisstraat 7, Haarlem, tel. 023-326688. Ged Oude Gracht 84a, Haarlem, tel. 023-319393 of in het weekend, dhr, Miggels, tel. 023-375023. Gevraagd per 1 april voor hele dagen in particu lier bejaardenpension, leeftijd 21 jr. Huize Ben Venuta. Tel. 023-254558. M I Het gaat hier om het typen van Jaarverslagen en balansen. Deze baan gaat ongeveer 2 maanden duren. Als je meer wilt weten over deze baan, kom dan eens bij ons langs, dan vertellen wij jou graag meer over het bedrijf, salaris en dergelijke. Jansweg 1, Haarlem. Tel. 023-323215. zoekt voor haar verspanende afdeling rondslijpers voor de oroduktie. Er wordt voornamelijk staal en lichtmetaal verwerkt. De arbeidsvoorwaarden zijn vol gens de CAO groot metaal. De werkzaamheden wor den in twee-ploegendienst verricht, met een ploegen- toeslag van 15%. De werktijden zijn van 7.45-16.15 uur en van 16.10-0.40 uur. Geïnteresseerden dienen bin nen een straal van 50 km rond Schiphol te wonen. Bel voor een sollicitatieformulier 020-5443800 of schrijf naar Fokker-VFW, afdeling personeelszaken, I 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost onder vermei, nummer 037/79 HDC. Containerbedrijf vraagt voor spoedige indiensttreding Aanmelden Heringaweg 6, industrieterrein Waarderpol- der, Haarlem. Te° 023-323488. Bent u geïnteresseerd in vast werk? Op diverse afdelin gen in ons bedrijf kunnen wij plaatsen, zowel in dagdienst als in 2- of 3-ploegen- dienst. In dagdienst bedraagt het bruto-weekloon 447,20 terwijl in ploegendienst min. 555,66 bruto per week verdiend wordt. De genoemde bedragen gelden voor 21-jarigen en ouder. Heeft u belangstelling, bel dan naar de Nederlandse Rotogravure Maatschap pij b.v., tel. 023-319090, tst. 344 of 344 wij maken graag een afspraak met u. blijft groeien in Noord-Holland. Daarom zoeken wij voor de bemanning van onze eigen vrachtauto's, die voor de dagelijkse bevoorrading zorgen van onze 10 winkels vanuit het centraalmagazijn in IJmuiden een Vereisten: minstens 23 jaar, i.b.v. groot rijbewijs en ervaring in het rijden met oplegger. Heeft u interesse in deze baan? Belt u dan voor een afspraak Vomar, Loggerstraat 7, IJmuiden t.a.v. de heer Sierman. Tel. 02550-1 9042, na 20.00 uur 023-335746. Leeftijd 17-21 jaar. Opleiding MAVO-niveau met tvpe- ervaring. Tot de werkzaamheden behoren o.a. bijhou den van het archief, behandelen van telefonische en schriftelijke orders van kliënten, alsmede kontakt met fabrikanten en leveranciers. Wij bieden een prettige plaats op een klein kantoor, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen Ten Kate 10, 1043 AC Amsterdam- •110 vragen naar de heer Hoogovens kan mannelijk personeel voor fabrieks werk in tijdelijke dienst plaatsen. Voor 4 weken tot 6 maanden in ploegen dienst. Leeftijd 18-50 jaar. U kunt direkt beginnen. Salaris incl. toeslagen, af hankelijk van de soort ploegendienst, van ƒ2.175,- tot ƒ2.400,- (vanaf 21 jaar) bruto per maand. Uitbetaling per week mogelijk. Melden: Wervingscentrum Hoog ovens, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van het station Beverwijk). Elke werkdag van 8.30-16.00 uur en elke maandag avond van 19.00-21.00 uur. Tel. 02510-94000. Van Heusden schoon maakbedrijf B.V., Klam- perstraat 8-10, Zaandam vraagt voor enkele van haar objecten in het cen trum van Haarlem een ECHTPAAR of DAMES voor de avonduren (18.00 tot 20.15 uur). Inl. en soil, tel. 075-178251. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-grootme- taal. Voor een sollicitatieformulier kunt u bellen 020- 5443800. U kunt ook schrijven naar Fokker-VFW, afdeling Personeelszaken, Postbus 7600, 1117 ZJ Schiphol-Oost onder vermelding van nummer 035/79/ HDC. Wij zijn een modern bedrijf met een jonge bezetting en wij zoeken een (17-20 jaar). Die opgeleid willen worden tot zelfstandig verfmaker. Verffabriek RIGO B.V. IJmuiderstraatweg 6- 9, IJmuiden. Tel.: 02550-14295. ster en/of diëtiste strekt tot aanbeveling. Wij lint van onze stichting „Bond zonder Naam". Het |eg gerege|d Schriftelijke sollicita- Stg. Bond zonder naam, Postbus

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 6