Classe Royale: Pils van grote klasse. 15 lil Privérekening-houders en spaarders krijgen bij de Rabobank het volle rente-pond. Bedrijfstrainingen Opleidingen i si I i Met ingang van 1 april a.s. wordt door toepassing van de dagelijkse methode van renteberekening, zowel op spaar- als op privérekeningen, de rente-opbrengst hoger. Of u nu bij ons spaart of via ons uw salaris ontvangt in beide gevallen krijgt u meer rente. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER I I I I I I I I I geld en goede raad Werken en toch economie studeren? 1 :i I i i! li a CHEF EXPEDITIE D. LINDENBERG B.V. ASSISTENT ECONOOM VRIESBUUR i I H 11 19 7 9 MAART INSDAG 1 3 Onze reeds vele jaren bestaande opleiding r X. kan daarom ook voor u interessant zijn. De studieduur is 2 jaar. Dat valt te overzien. Bij de keuze van de onderwerpen is zowel gelet op het scheppen van inzicht als op het ontwikkelen van prak tische vaardigheden. Theorie èn praktijk! Dat kan. Als werkstudent. De universiteiten bieden daarvoor een aantal facili teiten. Maar niet iedereen kan deze oplossing kiezen. Dat hangt af van per soonlijke omstandigheden. Leeftijd, gezinssituatie en werkomstandigheden spelen daarbij een belangrijke rol. Ook de vooropleiding kan te beperkt zijn. Vaak is het niet verstandig, het studiedoel onmiddellijk zo hoog te stellen. Het voltooien van een studie naast het werk vraagt nu eenmaal veel doorzettings vermogen. Een wat kortere opleiding die toch een afgerond geheel biedt verdient daarom vaak de voorkeur. Internationaal Transportbedrijf D. LINDENBERG BV, PILSENER Dit superieure pilsje zal uw vraagt voor direkt De opleiding begint weer in april. 50 P Haar taak zal bestaan voornamelijk uit typewerk en lichte administratieve werkzaamheden Opleidingsplaatsen: Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Breda, Eind hoven, Enschede, Groningen, Den Haag, Haar lem, Den Bosch, Leeuwarden, Roermond, Rotterdam, Utrecht, Zwolle. Postcode plaats: In gesloten enveloppe zonder postzegel sturen naar: ISW. Antwoordnummer 40. 2500 XP Den Haag. Het programma is gesplitst in projekten die per trimester worden afgerond. april - juni 1979: Planning en programmering Groei en ontwikkeling september - december 1979: Macro-Economie Marketing januari - maart 1980: Kostencalculatie april - juni 1980: Economische politiek Waarde en winst september - december 1980: Prijs- en inkomensvorming (micro economie) Financiering januari - maart 1981: Volkshuishouding en wereldeconomie De organisatie van de onderneming tenlaan 58. Naam: Adres: Sollicitaties aan: Cornwallstraat 5 1976 BD IJmulden. Rabobank O Textiel Distributie Centrum N.V. ARCHANGELKADE 29-31 AMSTERDAM 9. i! Neem nu de beslissing om u uitvoerig te oriën teren over deze opleiding. Vraag een studie gids, ook als u pas na de zomervakantie kunt beginnen. Be I (070) 26 40 81sch rijf of zend de coupon in Instituut voor Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 39-41, Den Haag, Tel. (070) 264081. buurman nog wel niet drinken. Nodig hem eens uit Ook een privérekeninq levert bij de Rabobank ’’dagelijkse rente”op! I Wilt u mij vrijblijvend de studiegids toezenden. j Ik heb belangstelling voorde opleiding: F Assistent Econoom Wij zijn importeurs/groothandelaren in textielgoederen en hebben voor onze afdelingen in- en uitgaande expeditie de functie vacant van Deze functie vraagt: organisatievermogen kennis van administratie leidinggevende eigenschappen Wij denken aan een leeftijd van ca. 30-40 jr. Voor iemand die gewend is zelfstandig te werken en leiding te geven, ligt hier een interessante mogelijkheid. I.v.m. contacten in en buiten het bedrijf, is een goede spreek- en schrijfvaardigheid van de Nederlandse taal een vereiste. Sollicitaties zien wij graag tegemoet aan bovenge noemd adres. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot onze hr. Willegers (tel. 020-862121, toestel 33). 20

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 11