inl899 KLM 169 598 69 359 Meer geluid voor minder geld e zachtste Vieux gingin lo' al hard over de toonbank JUE1U 399 399 99 I 0 Plantiac. Fries en zacht. iiii Thuis in de lucht Daar staat ook wat tegenover. Nog meer informatie. Verantwoordelijk werk. Wilt u hogerop? Waar u aan moet voldoen. r i 19 7 9 MAART 1 4 WOENSDAG W 1 1 M 18 recept niet verloren is gegaan. Nog steeds kunnen we genieten van de vieux zoals Klaas ’m stookte: zachte, belegen Plantiac. U kunt natuurlijk ook schriftelijk solliciteren. Stuur uw sollicitatie in een envelop zonder postzegel aan de KLM. afdeling Personeelsplanningen -voorziening, antwoordnummer 1701. 1I10VG Schiphol. Vermeld op de envelop no. 685 en bij de afzender uw postcode. De beste stoker van Bolsward was rond 1900 Klaas Plantinga. Dat was bekend. A Hij wist een vieux te J stoken die zachter smaakte dan 50*5 alle andere. En dat merkte je in de winkel! De vraag naar Plantiac bleef zo schrikbarend toenemen, dat Klaas z’n zoon van lieverlee de fijne kneepjes van het stoken bijbracht. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert nu perjaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast zo’n 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over de vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan zo’n 12.800 in Nederland. jk Gratis rubber auto-antenne U bent tussen 20 en 40 jaar, woont in de buurt van Schiphol (Haarlem, Amsterdam. Badhoevedorp en omgeving) en bent tegen soms zwaar werk opgewassen. In verband met de opleiding die u bij aanvang van het werk krijgt, spreekt en leest u goed Nederlands. Ervaring in soortgelijk werk bijvoor beeld bij een expeditiebedrijf— kan best nuttig zijn. De KLM betaalt een goed salaris. Op 23-jarige leeftijd bedraagt dat bij indienst treding bijvoorbeeld 2235.- bruto per maand. Het werk gebeurt in wisseldiensten, vaak ook in het weekend. Het is best wel eens prettig vrij te zijn als een ander werkt. De toeslag voor deze onregelmatige dienst, 370.-. zit bij bovengenoemd bedrag inbegrepen. Na de eerste 3 maanden volgt al een opslag. Werkkleding krijgt u gratis in bruik leen en onkosten voor openbaar vervoer van en naar Schiphol worden geheel of groten deels vergoed. En als groot, internationaal bedrijf, kent de KLM uitstekende arbeidsvoorwaarden. Als dit werk u wel wat lijkt, kom dan op onze kennismakingsavond op donderdag 15 maart van 19.00 tot 21.00 uur in Treslong, Weeresteinstraat 8 te Hillegom. Door middel van een diaserie kunt u de sfeer van het grote luchtvaartbedrijf eens proeven en zien wat het werk inhoudt. In alle rust kunt u bij een kopje koffie antwoord krijgen op uw verdere vragen. Wilt u telefonische informatie? Bel dan van 9.00 tot 16.00 uur: (020) 49 10 62 of 49 37 64. S Laten we blij zijn dat hiermee ’t EljglS n) Fis ?n rm Film De KLM vervoert de meest uiteen lopende zaken door de lucht. Van passagiers tol scheepsmotoren, van post tot broedkuikens en renpaarden. Al die vracht moet op Schiphol op tijd en in de juiste vliegtuigen worden geladen. Daar zorgt de afdeling vliegtuigafhande- ling voor. Platform-medewerkers zijn een belangrijke schakel in het werk van deze afdeling. Afwisselend werk. Als platform-medewerker zorgt u dat de vracht zijn juiste plaats in elk vliegtuig krijgt: van de kleinere DC9 tot en met de Jumbo Boeing 747. Werk in de buitenlucht dat best wel eens zwaar kan zijn. Soms moet vracht voorzichtig gemanoe- vreerd worden, zoals bij transport van dieren waarin de KLM een goede reputatie heeft. Veel van het werk gebeurt dan ook met speciaal beladingsmaterieel. Als platform-medewerker doet u verant- oordelijk werk. Vracht, bagage en post moeten qua gewicht nauwkeurig over het vliegtuig worden verdeeld, volgens een zogenaamd laadplan dat door de computer wordt berekend. Als de instrukties in het laadplan niet exact opgevolgd worden, kan dat het werk van de piloot tijdens de vlucht bemoeilijken. U werkt in groepsverband, onder leiding van een voorman. U wordt in de praktijk opgeleid en er zijn mogelijkheden in het eerste jaar van uw dienstverband uw theoretische kennis te vergroten. Voor elke platform-medewerker die goed werkt, is er de kans zich verder te ontwikkelen. Specialistische funkties komen dan binnen uw bereik. Platform-medewerkers zijn belangrijk voorde KLM. Daarom verwachten wij wel dat u aan een aantal voorwaarden voldoet. ISÏ p 4 werk verzet Kil W den test als beste naar voren! 2 Jaar garantie. Normale prijs 648.- nu voor slechts 399.-. Den Haag, Passage 54 Rotterdam, Hoogstraat 171 Amersfoort, Langestraat 47 Utrecht, Oude Gracht 163 i Eindhoven, Markt 34 A 1 H en eer Wo zek var spr ho< Coi sch me log ma dui tiel ooi de I nu ral bij he< H. en mar zes zitt< gek* huil waa ling lijkt nad een het zem woc Aar Mui te z D 194( een lijk stre inte en 1 ren prir gek slaa geb bou Met Met mer fabi D inte tooi gen boe jart wer vor in VOO van tast van van niel ges bijv ker ten H ten ges det POÉ wal kor me' me en ver Auto cassettespeler, voor heel veel luisterplezier tijdens ’t rijden en in de file. Prima geluidskwaliteit. Eenvoudig, door iedereen te monteren. Met 6 maanden garantie. Bij Allwave-Lasky voor slechts 69.-. banket lcti-555, stereo autoradio/cassettespeler van echte topklasse. Ontvangst- bereiken middengolf, kortegolf en FM (stereo). Zeer groot uitgangsvermogen. Cassette- gedeelte voorzien van Auto matic Reverse en toets voor snel heen- en terugspoelen. Helemaal kompleet met 3 weg luidsprekerboxen en voortref felijke antenne. Van 799.- voor 499.-. Planar Daytona, voortref felijke autoradioZcassettespeler met ontvangst van FM (stereo) en middengolf. Cassettespeler voorzien van kontinu-regeling van hoge en lage tonen. Nu helemaal kompleet met 2 voortreffelijke bol-luidsprekers6 Maanden garantie. Betaal maar 169.-. Aristona SX-1780, portable radio met ontvangst van langegolf, middengolf, korte golf en FM. Voorzien van extra grote luidspreker, gevoelige antenne, groot uit gangsvermogen, diverse aan sluitmogelijkheden. Kontinu toonregeling. Werkt op licht- net en batterijen. 6 Maanden garantie. Kost nu maar 99.-. Bij Allwave-Lasky vindt u alle bekende wereldmerken, voor verbijsterend lage prijzen. Die lage prijzen zijn inklusief razendsnelle service, waterdichte garantie, perfekte adviezen. En op de koop toe krijgt u ook nog die beroemde ’’niet goed, geld terug” garantie, tot 14 dagen na aankoop. U krijgt dus wel een heleboel meer, voor minder geld! Met de ingebouwde cassette speler heeft u altijd uw lievelingsmuziek in de auto. En hoe! 6 Maanden garantie. Betaal geen 598.-, maar slechts 399.-. Philips AC-672, voortreffe lijke stereo autoradio/cassette speler, ontvangstbereiken FM (stereo) en middengolf. Groot uitgangsvermogen. Nu met gratis perfekte rubberantenne! 6 Maanden garantie. Van 499.- voor 359.-. Planar Gemini, portable radio/cassetterecorder met middengolf en FM. Voorzien van toonregeling, grote afstemschaal, aansluitingen voor mikrofoon, hoofdtelefoon en draaitafel. Werkt op batte rijen en lichtnet. Van 169.- voor 99.-. Platform-medewerker bij de KLM: iemand die weet dat hij verantwoordelijk “'""'N nr JVC 3060 EU, fraaie kombi- natie van radio/cassette recorder en zwart/wit TV. Ontvangst FM, midden- en kortegolf. Hoogwaardige cassetterecorder. Schitterende, haarfijne ontvangst op de ingebouwde TV. Werkt op batterijen en lichtnet. 2 Jaar garantie. Betaal geen 1098.- maar slechts 598.-. allwave Amsterdam, Damrak 91 Delft, Oude Langendijk13 Haarlem, Grote Houtstraat 16 Pioneer KP-4000, auto radio/cassettespeler van werkelijk voortreffelijke kwa liteit. Ontvangstbereiken Akai AM-2400, robuuste stereo-hifi versterker, vermo gen kontinu 2 x 40 Watt. Voorzien van loudness, muting, hoog- en laagfilters, toon regeling met kantelfrequenties en zeer vele aansluitmogelijk heden. Elektronisch beveiligd. Kwam in een onlangs gehou- ti.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 18