Samen op stap t r De Meesrente-rekening. Wij durven elke vergelijking aan Bank Mees Hope nv kwispe door Vrije opname Hoge rente Méér geld opnemen Onroerend goed 24 *710/ /4/0 haven- berichten 11 I ■a in de vishcil I ïa! - 1 BMH De vele bankinstellingen die Nederland rijk is, hebben een aantal spaarrekeningen waarvoor globaal geldt: hoe hoger de rente, hoe moeilijker het is weer aan uw geld te komen. De inventieve bankiers van Bank Mees Hope hebben nu echter een nieuwe spaarvorm gecreëerd, die én een hoge rente geeft, én veel mogelijkheden biedt om over uw geld te beschikken. Desnoods zonder opzegtermijn. Ruim voldoende voor datgene wat u in een maand nodig zult hebben. AANKOOP BEDRAG ONROEREND GOED VRIJ OP NEEMBAAR. tegoed in één keer zonder opzeg termijn kunt opnemen als u dat wilt. Uw geld staat dus niet ’’vast”. Kla ver j ascompetitie KIC gaat door Handbalclub IJmond wil naar Duitsland Van een Meesrente rekening kunt u elke maand vrije lijk tot f3.000,- opnemen. En in de dure decembermaand zelfs tot f6.000,- uw ”13e maand”). Het percentage wordt maandelijks vooraf vastgesteld. In maart en ook in april 1979 bedraagt het T/^/o. Een zeer hoge rente voor een spaarvorm waarbij zoveel mogelijk is. De rente wordt éénmaal per jaar (begin januari) bijge schreven en blijft gedurende een maand na bijschrijving vrij opneembaar. Als u méér geld wilt op nemen dan met de vrije opname mogelijk is, dan kan dat ook. Maar dan moet u wel een opzegtermijn in acht nemen van 24 maanden. Indien u onmiddellijk over meer geld wilt beschikken, dan wordt er 2% ingehouden over het bedrag boven de vrije opname. Dat betekent, dat u altijd het hele Indien u als Meesrente- rekeninghoudergeld nodig heeft voor de aanschaf van onroerend goed, dan kunt u het benodigde bedrag ook vrijelijk van uw tegoed laten overmaken zonder opzeg termijn en zonder boetebetaling. En uiteraard buiten de vrije op name van drieduizend gulden per maand om. De Meesrente-rekening biedt u dus een combinatie van de beste spaarvormen. Hoge rente en veel mogelijkheden tot vrije opnamen. Méér en persoonlijker informatie kunt u aan de balie van onze kantoren ontvangen. U kunt ook een folder of nadere informatie aanvragen onder nr. 010-63 28 89 of 020-5272332. Daar kan men u desgewenst ook informeren over de mogelijkheid om giraal op de Meesrente- rekening te storten vanaf uw giro- of bankrekening. Dat maakt het nog eenvoudiger. MAANDEN OPZEG TERMIJN OF 2%. VRIJE OPNAME f3.000; PER MAAND (plus een 13e maand). HOGE RENTE i' 6 DC i DONDERDAG IJMOND 1 5 MAART 19 7 9 I ‘J Dagelijkse renteberekening wordt toegepast. H Amsterdam, Herengracht 548, tel. 020 - 527 9111. Buitenveldert, Assumburg 150, tel. 020 - 42 98 60. Haarlem, Houtplein 8, tel. 023 - 3159 50. u vana de IJ Stad Vooi leerl aan, harn shov mini opw The< shov gehc vooi bep« uitvi uitv I 5 1 in maart en april 1979*. Eul I 3 I 1 K J 1 11 18 Het is altijd een hele onderneming om met twee honden op pad te gaan. Maar in het onderhavige geval lijkt dat op zijn minst noodzakelijk. De twee herders, die qua kleur veel overeenkomst vertonen maar voor de rest een volkomen ver schillend gedragspatroon hebben, horen een beetje bij elkaar. Gedurende meer dere dagen werden ze in eikaars gezel schap gesignaleerd in Beverwijk. Kwa- jongenswerk is nooit eindeloos. Ook niet voor honden. Zo belandde het tweetal op het Kerbertasiel. In de ruime loopren blijven ze elkaar trouw. Voor alle duidelijkheid eerst even dit. Sien, het meisje is het gladharige exem plaar op de foto; 9 maanden oud. De in wat meer wollig omhulsel verpakte hond is dus Ot en slechts 4 maanden op dit ondermaanse. Die belooft nog wel een beetje uit te botten. Het tweetal lijkt een vriendschap te hebben gesloten voor het leven. Opmer kelijk is dat Ot heel erg aanhankelijk is en zijn begeleider geen moment uit het oog verliest. Sien is meer het kordate exemplaar die alles in de wereld om zich heen goed in de gaten houdt. Een geëm ancipeerde hondentante waarover tante VELSEN-NOORD. De handbalvere niging IJmond in Velsen-Noord heeft weer contact opgenomen met de bevrien de Duitse vereniging „Schwabis Hall” om tijdens een lang pinksterweekeinde een bezoek aan deze vereniging te brengen. De competitieprijs, een fiets, is dan alsnog te winnen. De wedstrijden zijn in de kanti ne van KIC op het sportpark Roswijk en beginnen om 20.00 uur. Nu weer kan worden gevoetbald echter niet op zondagmiddag maar op de vrijda gen 16 en 23 maart en donderdag 5 april. Donderdag aangekomen: Springbuck, Cont. plat, Velsen; Hartebeest, Cont. plat, Velsen; Transfjell, Woodpulp; Nyala, IJ- muiden, Rotterdam. Donderdag vertrokken: Quimico Lis boa, Hamburg; Star Venus, Emden; Sea- falke, IJmuiden, Antwerpen; Nabeul, Rot terdam; Young Amerika, Felixtowe. Vol; twe ven 65-j Am wae tijd hen ten bet: a C Men Doo Aus Bra: groc gesi waa won Ami hare won geb; Wie: i NAMEN: Ot en Sien SOORT: jongen en meisje RAS: Duitse herder, kort- en langharig PRIJS: 60 p.stuk INLICHTINGEN: 02550-15744 L muz vrijt lust) Hoo Uitg van Aar niet a! „Bedt Theat Slof a mann reken een ai door 1 tegen heel t vakbt meer kunn i - Een combinatie van de beste spaarvormen De reis die per touringcar wordt gemaakt begint vrijdagmorgen 1 juni om ongeveer 7.00 uur. De terugkeer is vastgesteld op dinsdagavond 5 juni. De IJmondleden van 16 jaar en ouder worden ondergebracht bij leden van deze ontvangende vereni ging. Ook in 1977 maakte IJmond deze reis waarna Schwabis Hall vorig jaar een tegenbezoek bracht. Desoi kijks] in vie een g< man i buitel gebet Frani gesiti van e plaat pistoi hulpt in de diplo vers! een n neme drag, vrou erotl zijn s (Van een medewerker) IJMUIDEN. Aan de woensdagmarkt werd aangevoerd: 227 kisten kabeljauw; 5 kisten schol; 5 kisten schar; 302 kisten wijting; 3 kisten schelvis; 2 kisten di versen. Prijzen in guldens: Per 40 kg.: kabel jauw één 216; kabeljauw twee 224-140; kabeljauw drie 162-140; kabeljauw vier 124-110; kabeljauw vijf 108-100; schelvis vier 164; schol vier 130-112; wijting drie 61- 46; schar 124-110; grove kuit 32. De besommingen waren: IJM 18.400,-. Mees&Hope introduceert De Meesrente-rekening. Ageeth zich geen pijn in eigen buik be hoeft te maken. Beide dieren gedragen zich wat uitge laten. Sien draaft met plezier achter stukken hout aan. Ot ziet dat niet zo zitten en maakt van de gelegenheid ge bruik Sien speels te lijf te gaan. Wat KWISPELdoor een beetje had gevreesd blijft (gelukkig) achterwege, namelijk dat de dieren zo veel deining gaan schop pen dat dé riemen om zijn benen ver ward zouden raken en de fotograaf geen plaatje^ zou kunnen schieten vanwege een volkomen misplaatste lachbui. Nee, zowel in de wandelpas als in draf gaan Ot en Sien gedwee naast elkaar voorwaarts. Eigenlijk vormen ze een heel fraai span. Het zou te veel zijn om te veronderstellen dat deze twee dieren in 4 Woensdag vertrokken: Jemrix, IJmui den, Whitby; Tor Scandinavia, Goten- burg; Harlesiel, Velsen, Antwerpen; Alca, Klaipeda; Caraibe, Hamburg; Latona, Goole; Schwabenstein, Antwerpen; Sa- turnus, Lerwick, IJmuiden; Ringgracht, Delfzijl; Elation, Great Yarmouth, IJmui den; Kanaris, Fredericia; Lekunity, Lon don; Erik Boye, IJmuiden, Pieraeus; Hu go Brinkman, IJmuiden, Poole. één gezin zouden belanden. Maar ook een gezin dat zich over één van beide exemplaren zou ontfermen kan daar nog heel veel oprecht plezier van beleven. De dieren hebben in ieder geval geen slecht tehuis gehad want ze zitten aan alle kanten stevig en goed doorvoed in elkaar. Het zou dan ook helemaal geen verbazing wekken als de werkelijke ei genaars) zou(den) komen opdraven. Wie zijn huisdier kwijt is kan overigens altijd even bij het asiel informeren of het daar misschien is opgenomen. Een klein bee tje initiatief in geval een huisdier niet eigener beweging thuiskeert is echt geen schande. KWISPELdoor schrijft over honden die in het Kerbertasiel aan de Heeren- duinweg 8 in IJmuiden op een nieuwe eigenaar zitten te wachten. Behalve op woensdag en zon- en feestdagen is het asiel dagelijks geopend van 9 tot 12 en van 3 tot 6 uur. ’s Zaterdags van 9 tot 1 uur. Woensdag aangekomen: Barbara Wes ton, Cardiff; Schoonebeek, Shoreham; Fridel, IJmuiden, Rochester; Young Ame rika, Bremerhaven; Naboul, Hamburg; Armadele, Bremen; Sunny Lisboa, Shell- i haven; Quimico Arabelle, Le Havre; Erik Boye, IJmuiden, Tromsö; Star Venus, I Montrose; Jenny Smit, Velsen, Molfetta; I Georg Kurz, Bremen; Rocky Shore, IJ- I muiden, Noordzee; Nova Shore, IJmui den, Cont. plat; Stirling Brig, IJmuiden, Cont. plat; Volan, IJmuiden, Noordzee; Birka, Seunthorp; Jeorn Graebe, H. v. Holland; Vela, Rotterdam; Rijpgracht, Gr. Yarmouth. VELSEN-NOORD. De activiteiten commissie van de voetbalvereniging KIC in Velsen-Noord die gedurende de afgelo pen weken wegens het afgelasten van wedstrijden in verband met de winterse I weersomstandigheden de zondagmiddag benutte om de voetballiefhebbers door middel van klaverjas- en sjoelwedstrijd- competitie ontspanning te bezorgen gaat hiermee door.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 6