■null bocrimuc kaadcta chauffeurs llllIlllH deskundige bedrijfsadministratie/ financiën algemene dienst toewK- E Een ervaren bezigheidstherapeut(e) leidster i I 3 Ik 1 CENTRUM VOOR AUTOMATISERING NOORD-HOLLAND (CVA) Schiphol chef algemene dienst opleidingsmedewerker Schiphol t>v Schiphol O touringcars Kraamcentrum Zuid-KennemerlancT te Haarlem ■lllllllll kJ A. EEN BEDRIJFSLEIDER B. EEN MEDEWERKER i STICHTING RECREATIEGEBIED SPAARNWOUDE yX leiiieente NoorduijkeriMHit m VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM de ',fc uiig )k en AKKOORD, HET IS NIET GEMAKKELIJK U TE VINDEN met een diploma van „Huize Norel” te Epe of „Princenoord” te Breda, bieden wij een prettige werkkring met een salaris volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. In ons nieuwe verpleeghuis en reaktiveringscentrum BOERHAAVE, dat in december j.i. in gebruik werd genomen, beschikken wij voor onze 300 bewoners over 10 verpleegafdelingen, elk met een kapaciteit van 30 bedden. In het team van bezigheidstherapeuten bestaat thans nog een vakature voor een ervaren kollega. In elk van de vier royale Schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de heer J. J. Ie Feber, hoofd Personeelszaken, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. ruimten zijn vaste teams werkzaam. Ervaring in het zelfstandig werken met somatisch en/of psycho-geriatrische patiënten is vereist. Wilt u nadere inlichtingen over boven staande funktie, belt u dan met mevrouw E. Krol, hoofd Bezigheidstherapie, telefoon (023) 33 91 55. Sj te-;/- 4 f 43 Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. - De salariëring, die afhankelijk is van de opgedaneervaring, geschiedt volgens gemeenteregeling. Eén van Nederlands meest vooraanstaande touringcarbedrijven vraagt voor direkt voor het touringcarbedrijf, in vaste dienst of voor het seizoen. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het korps Luchthavenpolitie bestaat de vacature die tot taak krijgt gemeenten te adviseren bij het invoeren van de voor deze administraties bestaande informatiesystemen. Voor telefonische informatie kunt u bellende heer FE. van der Vlood t, tijdens kantooruren (023) 31 93 67 of buiten kantooruren (023) 28 72 01. De afdeling systemen - met ruim 30 medewerkers - houdt zich bezig met het ontwerpen, programmeren, invoeren en onderhouden van informatie systemen Hij zal bij de luchthaven een salaris verdienen, dat overeenstemt met het belang van de functie. De premie AOW/AWW daarover is voor rekening van de luchthaven, terwijl het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds, evenals een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, van toepassing zijn. nochtans kennen wij u goed: U bent een charmante vrouw tussen 25 en 35 jaar, en u weet zeer goed wat u wilt: een gevarieerde aktiviteit voor een nieuw idee, met een vrije uurrooster (ongev. 5 uur p.d.) en een hoog inkomen. Sociaal, dynamisch en bekwaam zijn uw kwaliteiten, U beschikt over een eigen auto en telefoon. Wat u kunt bereiken met deze pluspunten zullen wij u graag persoonlijk uitleggen. De gedachten gaan uit naar een enthousiaste kollega, die bereid zal moeten zijn om in teamverband mee te werken aan de integra tie van het kleuter- en lager onderwijs. Zij, die reeds beschikken over de nodige er varing binnen het kleuteronderwijs en in het bezit zijn van de akten A en B genieten de voorkeur. Zij assisteert de medewerkers en het hoofd van het bureau. Dit houdt onder meer in: het uittypen van verslagen en rapporten, het notuleren van vergaderingen, het ver zorgen van korrespondentie, het bijhouden van agenda's en het regelen van afspraken. Zij maakt overzichten en schema's en is daarbij verantwoordelijk voor het beheer en de uitbouw van het bureau-archief. Genoemde werkzaamheden worden over het algemeen in nauwe samenwerking met de andere administratief assistente van het bureau verricht. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het Bedrijfsbureau van het bureau Haven-en Stationsdienst is een geheel nieuwefunktie vakant vooreen De Haven- en Stationsdienst bestaat uit diverse bedrijfsonderdelen, t.w. de Platform-verkeersdienst, de Stations- kontrole, het bureau Inlichtingen en Omroep, de inspektie en het eerder genoemde Bedrijfsbureau. administratief gebied en met het maken van notulen. Gezien de aard van de werk zaamheden vragen wij van haar bovendien de bereidheid en het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Iets voor u? Schrijf dan een korte bondige brief met de nodige gegevens over uzelf, onder vermelding van nr. 223/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Lucht haven Schiphol, Postbus 7501 1118ZG Luchthaven Schiphol. Geïnteresseerden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten, onder vermelding van nr. 229/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. - het uitbrengen van advies in dezen aan het hoofd van de Haven- en Stationsdienst. - organisatie van alle funktie-gerichte opleidingen, kursussen en herhalings opleidingen binnen deze dienst. 3 P 3t 1, Het diploma A is vereist. De kraamspecialiste of de wijkaantekening strekt tot aanbeveling. Rijbewijs BE. Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de rechtspositieregeling voor personeel in dienst van kruisorganisaties. Autovergoeding vast f 252.50 per maand plus 17 cent per kilometer. Informaties worden verstrekt door de adjunct leidster-docente mevr. M. Staring telefoon 023 - 31 18 18. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van het kraamcentrum Kenaupark 15 -17, 2011 MR Haarlem. Het Kraamcentrum van de Stichting Kraamcen trum Zuid-Kennemerland verleent door middel van kraamverzorgsters kraamhulp in gezinnen. Voor de opleiding en begeleiding van resp. leer- ling-kraamverzorgsters en gediplomeerde kraam verzorgsters vraagt het kraamcentrum een adjunct leidster- docente Voor nadere inlichtingen en sollicitaties: beurt touringcars binnenweg 29 2202 gm noordwijk telefoon 01719-10100 Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Onder de afdeling Personeel en Organisatie ressorteert het Bureau Organisatie-ontwikkeling en Opleidingen. De bezetting bestaat uit een team van 6 medewerkers dat momenteel behoefte heeft aan versterking met een assistente <1 Op het personeel van het centrum is de rechtspositieregeling van de gemeente Haarlem van toepassing. Hiertoe behoren onder meer opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en in de ziekte kostenregeling (IZA). Het CVA is een overheidsinstelling, gevestigd in Haarlem, en verzorgt de ontwikkeling en exploitatie van geautomatiseerde informatiesystemen ten behoeve van gemeenten in Noord-Holland. Het centrum, waarbij ca. 100 medewerkers in dienst zijn, beschikt over een IBM 370/148 computersysteem. Vereisten: - middelbare schoolopleiding gevolgd door bijvoorbeeld een opleiding HEAO, SPD of Gemeente Financiën; - ervaring met eerdergenoemde administraties, bij voorkeur opgedaan bij de gemeentelijke overheid; - goede contactuele eigenschappen Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen advertentie schriftelijk te solliciteren bij de directeur van 2011 PG HAARLEM TT na het verschijnen van deze i het CVA, Nassauplein 3, Voor deze interessante funktie denken wij aan iemand met een opleiding op HBO- niveau (b.v. HTS/HEAO), waarbij enige technische/operationele ervaring gewenst is. Ervaring in het geven van instrukties en de ontwikkeling van deze programma’s lijkt ons noodzakelijk. Kennis van de Engelse taal, in woord en geschrift even eens. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van deselektie-procedure. Het recreatiegebied Spaarnwoude zal in de toekomst een plm. 2750 ha groene bufferzone tussen Haarlem en Amsterdam omvatten. In de stichting die dit recreatiegebied beheert nemen deel de provincie Noord-Holland en de gemeenten Amsterdam, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmermeer en Velsen. Aan de openbare kleuterschool "de Regen- boog” wordt in verband met het vertrek van éénder leidsters per 1 augustus 1979 ge vraagd een vij re -- 3- 1 1 Hij is primair verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van de executieve dienst, welke wordt verricht door ca. 100 man van het korps Luchthavenpolitie. ngen Tot zijn voornaamste werkzaamheden zullen behoren: - het bewaken van het opleidingsbeleid voor wat betreft eenduidigheid, kwaliteit en didaktische aspekten. - de koördinatie van het opleidingsgebeuren tussen de verschillende onderdelen van de Haven-en Stationsdienst. - het voeren van regelmatig overleg met de leidinggevenden binnen de Haven- en Stationsdienst, teneinde te komen tot een systematische opbouw van het opleidings beleid (e.e.a. uiteraard afgestemd met het bureau Opleidingen van de afdeling Personeel Organisatie). - het doorvoeren van de beleidsrichtlijnen op opleidingsgebied binnen de Haven-en Stationsdienst. Daarom bel even op naar Mevr. Kolk, tel. 020-451246, na 17.00 uur of schrijf naar OLYMPISCHE SPORT BIBLIOTHEEK, Kastelanstraat 112, Amsterdam, on der toezicht van het N O C. Algemene informatie: De kleuterschool, waarvan 2 werklokalen en één speellokaal in het hoofdgebouw zijn gevestigd, vormt met de openbare lagere school, die werkt volgens het Jenaplan- systeem, een geheel. Beide scholen zijn sinds 1 augustus 1975 in een nieuw gebouw gehuisvest. Daarnaast bevindt zich op ongeveeer 200 meter van het hoofdgebouw een 1-klassige dependan ce van het type Jarino. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofdleidster, Mej. I. Maurits, tel. 02523-4333, thuis 4212. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan burge meesters en wethouders van Noordwijker- I hout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijker- k hout- w J Op deze afdeling is plaats voor een Wij bieden voor deze funktie een salaris dat geheel in overeenstemming is met het belang ervan. Over dit salaris wordt geen premie AOW/AWW ingehouden, deze is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. •sxsgg Politie Academie, de Koninklijke Militaire Academie of het Koninklijk Instituut voor de Marine. Hij moet minimaal 3 jaar prak tische ervaring in relevante functie hebben opgedaan (bijv, de Krijgsmacht of een politiekorps). Uiteraard zijn leidinggevende capaciteiten, goede contactuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten onontbeerlijk. Daarom ook zal een psychologisch onder zoek deel uitmaken van de selectie procedure. Als u belangstelling hebt, dan nodigen wij u uit ons schriftelijk over uzelf, opleiding, ervaring en huidige werkkring te informeren. U kunt uw brief, onder vermelding van nr. 224/HD, richten aan het bureau Personeels zaken van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501,1118ZG Luchthaven Schiphol. Voor de recreatieboerderij „Zorgvrij” wordt gezocht: Tot de werkzaamheden behoren de bedrijfsvoering van een gemengd bedrijf, bestaande uit 45 ha weidegrond, 14 ha akkerbouw met melkvee, schapen, varkens en divers kleinvee en de organisatie van het bezoek van het publiek aan het bedrijf. Voor functie A wordt gevraagd een M.L.S.A.-opleiding en/of ervaring op een gemengd bedrijf en het zelfstandig kunnen werken. Voor functie B wordt gevraagd praktische ervaring met en kennis van de verzorging en het fokken van meerdere soorten dieren. Voor beide functies worden gevraagd, goede contactuele eigenschappen en de bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en zal nader worden bepaald. Bij het indiensttreden is de rechtspositieregeling van de provincie Noord-Holland van toepassing Belangstellenden kunnen nadere informatie over deze functies inwinnen bij het hoofd van het beheersbureau L. Matthijse, telefoon 023-381153. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het hoofd van het beheersbureau, Kerkweg 4, 2064 KP Spaarnwoude. Onze gedachten gaan uit naar een akkurate vrouw tussen de 24 en 30 jaar. Haar opleiding ligt op HAVO-niveau. bij voorkeur aangevuld met een sekre- taresse-opleiding. Maar in elk geval beschikt zij over goede typevaardigheid, steno Nederlands en over enige jaren ervaring op De nieuwe medewerker zal worden belast met een aantal taken i n het kader van de ontwikkeling van het funktie-opleidings- beleid binnen de Haven- en Stationsdienst, waarbij hij zelf bepaaldefunktie-gerichte opleidingen voor zijn rekening neemt Voorts koördineert en adviseert hij t.a.v. de toepassing van destudieregeling. Hij coördineert de werkzaamheden van de onder hem ressorterende brigadiers en overlegt met hen over een zo efficiënt mogelijke inzet van medewerkers en materiaal. E.e.a. in het kader van de doel stelling van de Luchthavenpolitie ten aan zien van de handhaving van orde en veilig heid op de luchthaven. Voorts is hij belast met de personele aangelegenheden van de executieve dienst. Bij de uitoefening van zijn taak onderhoudt hij contacten met andere functionarissen van de luchthaven, maar ook met vertegenwoordigers van bedrijven en instanties. Bij calamiteiten geeft hij leiding in groter verband en zal alsdan in staat moeten zijn tot het nemen van relevante ad - hoe beslis singen. Hij maakt deel uit van het stafteam van de Luchthavenpolitie. Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij een man met middelbare opleiding, aan gevuld met een Hogere Beroeps Opleiding, bij voorkeur gevolgd aan de Nederlandse Bij de luchthaven verdient zij een goed salaris dat afhankelijk is van ervaring en opleiding. Hierover wordt geen premie AOW/AWW ingehouden. Die betaalt de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. Daar staat wel tegenover, dat zij in de omgeving van de luchthaven woont of gaat wonen. ezoe- >P lay- ven F/’ ---- '1^. -

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 31