o CQ I 68 voor tijdelijk werk Meisjes (18-25 jaar) HOOGOVENS VERTEGENWOORDIGER I K i- ONTSPANNINGSPROMCTOR magazijnchef elektromonteur MEUBELSTOFFEERDER MEUBELMAKER PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT VOMAR melkunie f I «I VAN DUIVENBODEN Uitzendburo Aktie 68 vraagt: VAN DUIVENBODEN VRAAGT: A. Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Als chauffeur grootrijbewijs zit u bij Melkunie-Velsen zo gek nog niet! 2 Verpleegkundigen o.k. Verpleegkundige A Verpleegkundigen A Ziekenverzorgenden 'I aktie I het vaste buro d- Verpleegkundige A Erbi-Nederland B.V. u -1 INTERIEUR 19 7 9 38 MAART j ATE RDAG 3 1 :.y r; ome NIJMAN HAARLEM B.V. vraagt: Hoe kunt u solliciteren uw werktijden uw regio Wilt u goed zitten bij de Melkunie! Hoogovens leidt je op tot kwaliteitscontroleuse en betaalt je meteen een goed salaris k uw werk 7 J ir! »j uitzendbureau 21 tot 25 jaar. in de leeftijd van ca. 35 jaar. Opleiding in de praktijk Kom zelf eens kijken Meteen goed verdienen .1 Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: i (Consumentenmarkten 4 HF 366 Gehuwd/ongehuwd üH Wie zijn wij: Taakomschrijving: en Funktie-eisen: Dit geschiedt in een prettige werksfeer. Salariëring: Leeftijd boven 40 jaar geen bezwaar. naar: I c H V I il Postcode/Woonplaats: Telefoon: als omloop. Alle diensten in Haarlem. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Controle op juiste behandeling en orde lijke plaatsing. Wij zoeken voor onze dochteronderneming Erbi Keukentechniek B.V. een TECHNISCH/ KOMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) Salaris in overeenstemming met oplei ding en ervaring. vakkennis is belangrijk om zelfstandig te kunnen werken aan kwaliteitsmeu belen van de allerbeste merken. gewend zelfstandig te werken. Bekend met grotere projekten. In bezit van rijbewijs BE. Leeftijd tussen 25 en 45 jaar. alle diensten en voor langere tijd op kinderaf deling. voor div. ziekenhuizen in Haarlem. alle diensten in Haarlem e.o. Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. Schriftelijke aanmelding te richten aan de dienst Personeelszaken van de Wij bieden voor de juiste man een zelfstandige positie doorgroeimogelijkheden interessante arbeidsvoorwaarden beloning naar opleiding en ervaring. Kwaliteitscontroleuse ben je niet zomaar. De eerste tijd doe je het werk naast een ervaren collega. Bovendien zijn er regelmatig instructie-bijeenkomsten. Na ongeveer een half jaar kun je een all-round controleuse zijn. Vanaf 23 jaar is het salaris iets lager door premiebetaling pensioenfonds. „kwaliteitscontroleuse”. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie Wij zijn een jonge dynamische maatschappij met rond 160 medewerkers. In ruim 10 jaar hebben wij een belangrijk deel van de Neder landse markt op het gebied van toeleveringen aan de keukenhandel veroverd. Deze aktivi- teiten zijn ondergebracht in Erbi Keukentech niek B.V. Daarnaast bewegen wij ons op het gebied van keramiek en luxe sanitair. Zijn taak zal bestaan uit het begeleiden, aktiveren en stimuleren van onze huidige klantenkring. Daarnaast zal hij gericht nieuwe afzetmogelijkheden moeten ontwikkelen. Van u wordt naast een opleiding op middel baar niveau, kommerciële kracht en dynamiek verwacht. Vanzelfsprekend denken wij aan een kandidaat die ervaring heeft in de keuken- branche, U dient ofwel woonachtig te zijn in het aangegeven rayon, ofwel bereid te zijn u daar binnen afzienbare tijd te vestigen. Deze funktie, die een belangrijke schakel is in een gezond en groeiend bedrijf, zal gehono reerd worden met een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur dan onderstaande bon naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), 1970 WB IJmuiden. Er wordt dan contact met je opgenomen. Je kunt ook bellen: 02510-94000 of eens langskomen bij ons Wervings- centrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00 -16.00 uur. En elke maandag avond van 19.00-21.00 uur. Er is gratis busvervoer in de wijde omgeving. Ben je ongehuwd, tussen de 18 en 25 jaar? De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.15 tot 16.45 uur. Dat kan heel vlug door te bellen voor een afspraak en bedrijfsbezoek, telefoon: 02510- 29182. Of door even langs te komen als het u schikt. Ons adres is: Wijkerstraatweg 90 in Velsen-Noord. Melkunie-Velsen is een produktiebedrijf van het grote zuivelconcern CMC/Melkunie- Noord-Holland Groep. Ons bedrijf te Velsen komt voort uit de Veza. We zorgen daar met zo’n 150 man dat ca. 45 miljoen kg melk per jaar tot consumptiemelk, vla, karnemelk en yoghurt wordt verwerkt. We liggen gunstig vlakbij snelwegen naar Amsterdam, Haarlem en Alkmaar. Dagelijks, ook op zaterdag. Maar daarvoor krijgt u weer een andere doordeweekse dag vrij. Wat dus neerkomt op een 5-daagse werkweek! U werkt in wisseldiensten. De ene week van 06.00-15.00 uur; de andere week van 22.00-06.00 uur. Als u in de buurt woont - dat nemen we althans aan - dan betekent dat voor u geen grote afstanden. Binnen een straal van 50 kilometer vanaf Velsen rijdt u op plaatsen als IJmuiden, Beverwijk, Heemskerk, Castricum, Uitgeest, Krommenie, Assendelft, Wor- merveer, Zaandijk, Koog a/d Zaan, Zaandam en Haarlem. u hoeft niet te sjouwen met volle kratten, de containers doen dat voor u u heeft een vaste klantenkring, m.a.w. een bekend terrein en bekende gezichten een goed salaris volgens de zuivel-C.A.O. en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden 8% vakantietoeslag 2% eindejaarsuitkering prestatiepremie 15% ploegentoeslag reiskostenvergoeding en een premievrij pensioen Bij het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort kan op Hoofdafdeling IV, waar binnen 15 wooneenheden en hostels een thuisfunktie wordt geboden aan 500 geron- to- en chronische psychiatrische patiënten, in verband met het aanstaande vertrek van de huidige funktionaris worden geplaatst een i t c Nadere inlichtingen bij de hr. Kloppers, bedrijfsleider, Paul Krugerkade 51 te Haarlem Tel. na 16.00 uur 023-258481 Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Wil je meer weten over de opleiding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, verpleegkundig docente, telefoon (023) 31 92 82. 1 i t c In september 1979 start weer een opleiding tot ziekenverzorgende Toelatingseisen: L.H.N.O., L.T.S., L.E.A.O., (min. 2C/4B-niveaus), INAS of MAVO-4. 938,— 1.020,— 1.138,— 1.256,— 1.238,— hee M (ev De ass ling vlot Wij hav de heii I I I De taak van de ontspanningspromotor kan als volgt worden omschreven: - in overleg met de onderscheidene behandelteams vaststellen van wenselijke middelen (als stimuli) tot een zich ontspannen voelen van de individuele patiënt; marktonderzoek uitvoeren naar de leverbaarheid van wenselijke geachte middelen of eventuele alterna tieven daarvoor; - volgens de daartoe geëigende kanalen afwikkelen van transakties/ komen tot afspraken terzake toepasselijk bevonden middelen; - volgen van het verloop van het gebodene en tezamen met de behandelteams evalueren ervan. Ter vervulling van de funktie wordt gedacht aan een afgestudeerde van een Hogere Sociale Academie. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern met kinderaantekening, moet kunnen waarne men, alle diensten en voor langere tijd. I i Bellen voor afspraak: Nljman Haarlem Bv. Houtmarkt 21, tel.: 023-319309 (28 tot 40 jaar) in het rayon NOORD-HOLLAND Aan onze kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. heeft in filiaal Haarlem-Noord plaats voor U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de Direktie Personeelszaken van: 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 en 22 jaar 23 jaar en ouder Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. ASB Uitzendbureau, gestart in 1949 en hiermede tevens de langstbestaande uit zendorganisatie, viert in 1979 zijn 30-jang bestaan. Deze 30-jarige ervaring en het nastreven ,van kwaliteit in onze dienstverlening stelt ons in staat alert te reageren op vraag en aanbod. Om dit ook in 1979 te realiseren zullen bestaande kantoren worden uitgebreid en nieuwe kantoren worden geopend. Wij zoeken daarom jonge mensen voor de funktie van Afhankelijk van je leeftijd is het beginsalaris per maand netto, dus „schoon": 4" Als chauffeur zorgt u voor t dagelijks transport naar vaste afnemers: melkslijters, supermarkten en grootwinkelbedrijven in de regio. Daar levert u de bestellingen af en neemt u de lege emballage (kratten in rolcontainers en roll-in containers) mee terug. Overigens de bestellingen hoeft u niet klaar te maken, dat doen anderen voor u, maar u laadt ze wel zelf in, u weet immers het best wat het eerste er uit moet. Het werk is schoon en in een prettige omgeving. Als je wilt, kun je het zelf eerst eens bekijken. Je kunt dan ook kennis maken met je toekomstige collega’s. bij voorkeur met ervaring in drukke su permarkt. Hij is verantwoordelijk voor inkomende en uitgaahde goederen. - met ervaring in de organisatie van het ontspannings- gebeuren ten behoeve van zowel individuen als groepen; - met belangstelling voor de geronto- en chronische psychiatrische patiënt; - met vermogen om in overleg met de behandelteams vorm te geven aan een op de patiënt afgestemd ont- spanningsgebeuren. Geboden wordt: - een salaris van maximaal f 2.665,-- per maand; - een pensioenregeling ingevolge het Algemeen Burge lijk Pensioenfonds; - deelname in de Interprovinciale Ziektekosten Rege ling; - toepassing van de verplaatsingskostenregeling van de Provincie. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectie procedure. Mocht u alvorens tot een sollicitatie over te willen gaan meer bijzonderheden willen weten, dan gelieve u kontakt op te nemen met één van de leden van het managementteam, telefoon 023 - 379900, toestel 146. Schriftelijke sollicitaties dient u voor 15 april a.s. te richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Vermeld op de enveloppe s.v.p. de referentie IV-OP. Funktie: De (technisch) kommercieel mede werk (st)er krijgt een interne opleiding en zal zich daarna in de praktijk zo snel mogelijk alle ins en outs van de uitzend- formule eigen moeten maken. Telefonisch zoekt hij/zij nieuwe en onderhoudt hij/zij kontakt met bestaande relaties. Hij/zij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvragen voor tijdelijk personeel. Daartoe interviewt, selekteert en begeleidt hij/zij de uitzendkrachten. Opleiding: Voor technisch kommercieel mede- werk(st)er MT S.-niveau. Voor kommer cieel medewerk(st)er minimaal op H.A.V.O.-niveau. Funktievereisten: Minstens een jaar ervaring in een kom- merciële/technische funktie. Leeftijd: Vestigingsplaatsen: Hilversum, Amersfoort, Utrecht. Sollicitatieprocedure: Na ontvangst van uw brief krijgt u binnen een week bericht omtrent het verdere verloop van uw sollicitatie. De gehele selektieprocedure zal niet langer dan 6 weken in beslag nemen. Indien u belangstelling hebt voor deze vakatures kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer A. M. Marijnissen 071-76 33 55 (weekend) of - 020-25 66 10 (maandag, dinsdag), of schrijf een sollicitatiebrief aan de afdeling personeelszaken van ASB Uitzendbu- reau, Postbus 151, 2700 AD Zoetermeer. De kwaliteitscontroleuse bij Hoogovens controleert het oppervlak van platen vertind blik voordat deze naar de afnemers gaan. Er zijn verschillende kwaliteitseisen die onder andere worden bepaald door de vele produkten waarvoor het blik als verpakking wordt gebruikt. Zo is er blik voor baby voeding, verf, frisdrank, batterijhulzen, enzovoorts. Met gemaakte vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Voor inlichtingen of afspraak vragen ,4 pi I I .i r 1 r* d i’ 'I f r rwi 1 -1 b I I RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL. (023) 3192 82 Bedrijfsweg 17 - Postbus 129 2400 AC Alphen aan den Rijn

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 38