redacteur(m/v) tl VanGelder Papier 1 Reservering! medewerker(ster) o CQ Havenwerker HOOGOVENS i 1 gediplomeerde diepdrukretoucheurs gediplomeerde lithografen aankomend c.q. leerling retoucheurs f3 Nederlandse Rotogravure Maatschappij Biy' Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV ordervoorbereid (st)er planner(mnl./vrl.) WERKTUIGKUNDIGE VOOR KETELHUIS EN MACHINEKAMER ASSISTENT TANKFARM OPERATOR I I A. ASHER CO. B.V. wetenschappelijke uitgeverij - boekhandel - antiquariaat MEDEWERKER (M/V) (evt. part-time) ZATERDAG 3 1 M A AR 1 19 7 9 39 Afwisselend werk in de havens van Hoogovens 1 EVENEMENTS-REIZEN B.V. HEEMSTEDE v I zr J NEDERLANDSCHE MELASSE HANDEL MIJ. B.V. - TANKINSTALLATIE AMERIKAHAVEN AMSTERDAM TEL. 02907-3256 gratificaties; A. ASHER CO. B.V. Evenements- Reizen b.v rx- o: Wegens vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij een Wilt u meer weten? Eppo, stripweekblad voor de jeugd, zoekt een Naam: Voornaam: Geboortedatum: HF 364 Gehuwd/ongehuwd zoekt voor direkt een PBRSnilBBl Adres: Postcode /Woonplaats: Telefoon: en ien ag ne ien als or- 10- 90 Ons adres is. Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V., Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem. Telefoon (023) 31 90 90, toestel 344. Zowel manlijke als vrouwelijke krachten worden uitgenodigd te solliciteren. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht volgens een systeem van zogenaamde glijdende werktijden. Naast een goede beloning kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden als winstdeling, studiekostenvergoeding, vervoer van en naar Station Haarlem, e.d. Het is de bedoeling dat deze zich in nauwe samenwerking met de chefredacteur bezighoudt met het samenstellen van de niet-strip- pagina's in EPPO. Daarom is belang stelling voor techniek, sport, puzzelen, muziek, e.d., naast die voor strips,onontbeerlijk. Het spreekt vanzelf dat goede beheersing van de Nederlandse taal een vereiste is. Ook kennis van de Franse taal is voor deze functie een noodzaak, evenals goede contactuele eigenschappen en een grote dosis initiatief. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Hoogovens beschikt over modern uitgeruste havens, waarvan de grootste in open verbinding met zee staan. Per jaar worden er duizenden binnen- en zeeschepen tot zo’n 100.000 ton afgehandeld. De havenwerkers zorgen voor het snel en efficiënt laden en lossen van bulk en stukgoederen. Ze beschikken daarvoor over moderne apparatuur, zoals rnotorschoppen, dieplepels, heftrucks en mobiele kranen. Zo nodig brengen ze ook met de schop in de hand ertsen en kolen binnen het bereik van de grijpers van de loskranen. Daarnaast controleren de havenwerkers de bandensystemen en ruimen ze ernaast gevallen materiaal op. De verschillende taken worden afwisselend verricht. Voor de telefonische verkoop van vakantiereizen in een team van ca. 9, overwegend jongere, mensen. Het reserveringssysteem wordt in toenemende mate geautomatiseerd. In de drukke boekingsperiode kan het werk enerverend zijn en een goede opvang van de boekingenstroom hangt af van de mate van teamgeest en kollegialiteit. Ongeveer één maal per 3 weken wordt ook op zaterdag gewerkt. Als funktie-eisen gelden: opleiding op Mavo-4 niveau, goede uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal, redelijke beheersing van de Engelse taal (schriftelijk), typevaardigheid (beeldschermbediening), in teamverband kunnen werken, leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 25 jaar, enige ervaring in het reiswezen. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan Verenigd Car- gadoorskantoor B.V., t.a.v. mevr. I.M. Cohen Tervaert-Vroom, Postbus 561, Amsterdam. Tel. (020) 26 22 16 toestel 333. Wij bieden een interessante en internationale werksfeer, vakantie reisfaciliteiten, een goed salaris en gratificatie. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie "havenwerker” Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Voor deze functie vragen wij een van de volgende diploma’s: werktuigkundige in Centrales A scheepswerktuigkundige of gelijkwaardige opleiding. Wij bieden u: vanaf 23 jaar een bruto maandsalaris van 2.386, inclusief ploegendiensttoeslag, afhankelijk van opleiding en ervaring vakantietoeslag 8% opbouw 13e maand, welke nu 6,3% bedraagt 21 dagen vakantie 19 extra vrije dagen met Pasen, Pinksteren, Kerst en Oud en Nieuw bent u thuis vanaf 25 jaar opname in het Pensioenfonds afhankelijk van uw woonplaats gratis vervoer met bedrijfs- bussen mogelijk. Indien u nadere informatie wenst, kunt u deze verkrijgen bij de Chef Centrale, de heer A. Bouma, telefoon 02510-29080, toestel 350, of de heer G. van Oostveen, afdeling Personeels zaken, toestel 254. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Van Gelder Papier, afdeling Personeelszaken, Postbus 54, 1950 AB Velsen-Noord. Een onderdeel van ons bedrijf is het Produktie Bureau met een viertal afdelingen, t.w. Planning, Ordervoorbereiding, Repro- voorbereiding en Technische Voorkalkulatie. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. met ca. 850 medewerkers. De produkten die bij ons vervaardigd worden, zijn - naast week- en maandbladen als Panorama, Nieuwe Revu en Avenue - catalogi en reisgidsen. Aan de hand van gegevens, die onder andere de uitgevers ons verstrekken, zal de nieuwe medewerk(st)er binnen een team zorgen voor het samenstellen en verspreiden van order- en kapaciteitsplanningen. Het bewaken en eventuele bijsturen van de produktiestroom behoren eveneens tot de werkzaamheden. De man of vrouw die wij zoeken heeft minimaal een opleiding op Grafisch M.T.S.-niveau en ervaring als planner. Naast een goede beloning bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: goede winstdeling; extra spaarloonregeling; een bladenpakket; 22 vakantiedagen; 8% vakantietoeslag; glijdende werktijden; een zeer goede studiekostenregeling. 3 De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep drukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. Ter versterking van onze Repro-afdelingen zoeken wij kontakt met: Zij zullen gaan werken aan de totstandkoming van bladen als Panorama, Avenue, Popfoto. Daarnaast drukken wij reisgidsen, postordercatalogi, etc. Het betreffende reprowerk wordt in ons bedrijf vervaardigd. Nadere inlichtingen over de juiste inhoud van deze baan zijn ook te verkrijgen bij de dames M. Stevens, Y. Beuk of E. Rodink, tel. (023) 28 71 50. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer Van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. Wij zoeken een jongeman met enige technische kennis Ift. ca. 20 jaar wonende in de omgeving. Ervaring met de tankbinnenvaart strekt tot aan beveling. Werkzaamheden geschieden hoofdzakelijk in dagdienst. Wij bieden een aantrekkelijk salaris voor de juiste persoon. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres (in 4-ploegendienst) e- ar a, ar rs, en ig- ru Hoogovens behoort tot het ESTEL •concern SB Als u tussen de 18 en 45 jaar bent en bij voorkeur rijbewijs BE hebt, kunt u havenwerker bij Hoogovens worden. Stuur de bon naar: Hoogovens Personeelsvoorziening Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000 U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Indien u geïnteresseerd bent in een funktie binnen onze organisatie verzoeken wij u kontakt op te nemen met de heer De Wolf van de afdeling Personeelszaken. Doorgroeimogelijkheden Het havenbedrijf biedt goede mogelijkheden om bij gebleken geschiktheid verder op te klimmen. Hoogovens geeft een opleiding in de praktijk. Aanvullend zijn er korte cursussen, onder andere tot stuwer of tot bestuurder van voertuigen. CTca 2.420,bruto per maand Dat is uw aanvangssalaris (vanaf 21 jaar) als havenwerker, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8°/o vakantietoeslag en in ieder geval 2°/o aan het eind van het jaar bij. Binnen een jaar loopt dit bedrag op tot circa 2.500, li adviesbureau voor organisatie en personeelsbeleid, drs. p.h. lammerts van bueren, 2106 BT heemstede, zandvoorter allee 5. Voor een grote R.K. organisatie op het gebied van gezondheids- en bejaar denzorg in Kennemerland, waarvan de centrale administratie gevestigd is in verpleeghuis en reactiveringscentrum Boerhaave te Haarlem, zoeken wij contact met sollicitanten voor de positie van hoofd economische en administratieve dienst Het betreft een zeer verantwoordelijke functie waarbij het zwaartepunt zal liggen op de inrichting en de coördinatie van het gehele administratieve gebeuren, w.o. administratieve en financiële verslaglegging, exploitatie- overzichten, budget- en kostenbewaking, interne controle en formulieren stroom. Hij stelt zelfstandig begrotingen op, in overleg met hoofden van dienst en hij verzorgt de totstandkoming van de jaarstukken. Hij wordt in zijn taken ondersteund door ca. 8 medewerkers, waarvan een aantal op middelbaar beroepsniveau, waaraan hij tevens leiding geeft. De gedachten gaan uit naar een ca. 35-jarige man, die op grond van een afgeronde SPD-studie relevante ervaring heeft verworven, bij voorkeur in een inrichting voor gezondheidszorg. Men hecht veel waarde aan goede contactuele vaardigheden op uiteenlopend niveau en men verwacht een actieve inzet binnen het management-team van de eenheden welke onder de Stichting ressorteren. Geïnteresseerden wordt verzocht een korte samenvatting van hun gegevens te zenden aan onderstaand adres, onder vermelding van de referentieletters HAD Ervaring in de journalistiek bij dag- en/of weekblad strekt tot aanbeveling. Leeftijd rond de 22 jaar. De honorering voor deze functie zal plaatsvinden volgens de CAO voor publiekstijdschrift- journalisten. Geïnteresseerden kunnen schrijven naar Oberon B.V., afdeling Personele Zaken, Postbus 6003, 2001 HA Haarlem. heeft* plaats voor een De werkzaamheden bestaan vnl. uit het assisteren bij de verkoop en orderbehande ling en het bijhouden van de daaruit voort vloeiende administratie Wij zoeken iemand met een opleiding op havo-niveau. Een redelijke beheersing van de Engelse taal en een goede typevaardig heid zijn vereisten. Sollicitaties aan: Keizersgracht 526, 1017 EK Amsterdam Tel. (020) 222255 nersnneel VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. De taak van de ordervoorbereid(st)er bestaat onder andere uit het analyseren van orders, het vastleggen van order-instrukties en het doorgeven van opdrachten aan de technische afdelingen. Voor deze funktie zoeken wij een man of vrouw met een oplei ding op Grafisch M.T.S.-niveau. Wegens promotie van een medewerker van de afdeling Planning zoeken wij een VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. De werkzaamheden worden verricht in volcontinudienst (zgn. Franse continu), 3 dagen werken, 1 dag vrij. In onze Centrale staan onder meer 2 hogedrukketels met bijbehorende turbogeneratoren en een voedingwater- Voor ons bedrijf te Velsen, producent van witpapier, speciale kartons en courantenpapier, zoeken wij op korte termijn voor onze Centrale een

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 39