Jong Telstar wint bij Jong Haarlem Cor Krab helpt IJmuiden aan 1-1 in duel jeugdteams Tournee Zuidafrikaans streeksport zaalvoetballens 'Indonesië wil Buma matchwinnaar C oer ver terug Nederlaag voor LOELAP rugbyteam af gezegd t! Gelijkspel Stormvogels bij Jong Hercules „Schoften” Bijgeloof f 9,90 f2,90 f3,95 Vlam Tien jaar geleden NIEUWE KADETT HUREN? Bouwens Autoverhuur BOSCH KEUKENS1UDIO CRISIS OF GEEN CRISIS, AIS WE MAAR GEZOND ZUN touh met v^Ttie en UM.UI1U (.gun. ’t wordt toch weer zorner 31 WOENSDAG 1 I APRIL SPORT 19 7 9 32 1 j Bouwjaar 1979 27,50 per dag, inkt. 100 km en verzekering Excl. BTW en benzine Langere huurtijd op aanvraag onder redactie van Jan van der Nat Jansweg 26-28, Haarlem, tel. 023 -32 22 31. De wereldberoemde Slaapzak elders 35- 119,90 Niet op vakantie zonder Prfcmakijker van Loe Lap (8 x40, met tas cn en 1 jr. garantie) I Haarlem CAMPINGSHOW bij LOELAP. Niet de mooiste, maar wél de Unica stoel Badmintons^ 5 liter Jerrycan van hardplaStic (droogtöpers zijn geen kopers) DubbeHakstent (ADVERTENTIE) te [buitenspel de (ADVERTENTIE) lit is wilt ■ir Floor Buma: winnend doelpunt :tten •con- lach- een aren stra- gen daarna kleine kansen op de gelijkma ker tot stand te brengen, maar wisten er geen profijt van te trekken. Na een half uur kwam Haarlem goed weg toen Sylves ter Greveling de bal tegen de paal schoot. Toen: Enkele citaten uit het interview, dat als kop had: Tonny Pronk, de groot- voetige Ajacied, die weer terugkwam. Er wordt gezegd dat je naar Haarlem gaat. Pronk: „Het ligt niet in mijn lijn om bij een andere club te gaan spelen, ik heb een Ajax-hart”. En: „Michels mag een harde zijn, hij weet toch op bepaalde momenten sfeer te scheppen. Gewoon een hele goeie. Hij heeft Ajax, toen het op een faillissement stond uit de ellende gehaald. Ook in de tijd, dat hij me ern aast zette, heb ik hem bewonderd”. Het is voorspelbaar. „De wedstrijden tegen Liverpool (5-1, red.) en Benfica, toen ik Eusebio uitschakelde”. Ajax won overigens met 3-0 van Trna- va door doelpunten van Cruijff, Swart en Keizer. Stormvogels deed voor dit resultaat niet onder en speelde eveneens met 1-1 gelijk tegen Jong Hercules. ZOB-IJmuiden 1-1 (1-0) Cor Stam 1-0, Cor Krab 1-1. In een eenzijdige wedstrijd is de ploeg van trainer Piet Buter niet verder geko men dan een puntenverdeling. IJmuiden had de gehele wedstrijd een groot veld- overwicht, maar wist zich slechts weinig kansen te scheppen. ZOB ving de IJmui- denaren op eigen helft op en probeerde Binnen zes minuten wist USVF/BAS met twee snelle counters door Teunissen en Verbeek een 0-2 voorsprong te nemen. Ron de Jong wist nog wel tot 1-2 op te halen, maar meer zat er voor de Hillegom- mers niet in voor de doelwisseling. Door de vele vrije trappen en strafminuten, die door de arbiter werden uitgedeeld, werd het duel er kwalitatief niet beter op. In de tweede helft wist Wigmans de bal te ont futselen aan Mijndert de Jong en voor 1-3 te zorgen. Op de valreep zorgde Ron de Jong voor 2-3. De andere wedstrijd Brandweer-Inter- vent eindigde in 3-3. De Kleine Beurs moet vrijdagavond in de sporthal te Volendam tegen de Noordhollandse kampioen Inter- vent spelen. Aanvang 20.40 uur. (Van een medewerker) HILLEGOM. In zijn tweede wed strijd van het districtskampioenschap zaalvoetbal van West 1 heeft de Haarlem se kampioen De Kleine Beurs in de Tres- longsporthal te Hillegom een onverdien de 2-3 nederlaag geleden tegen USVF/ BAS de kampioen van Utrecht. Eerder werd 3-3 gespeeld tegen Brandweer. De drie Nederlanders en de Deen knik kend instemmend bij deze woorden van hun coach. Het zal ze dan ook een zorg zijn dat ze ontwikkelingswerk moeten verrichten. Naar hun maatstaven gere kend, kunnen ze immers op een vrij ont spannen wijze nog een fikse hap uit de overvloedige Amerikaanse voetbalpot verorberen. Vandaar ook de verzekering van Ressel dat heel wat Europese voet ballers graag naar de States zouden ko men en dat ze jaloers zijn op de spelers, die hier nu zo ruim hun brood verdienen. itste- rden, g op int u ;lsza- rlem, itie- >udt ren- an. iris- >500 /oor Kampervest 23, Haarlem Tel. 312638 Cc- ih. (ADVERTENTIE) De atletiekploeg Velsen ’79, bestaande uit de Suomi-atleten Van Lent, Van Ikelen en Koster, Snijders van Exercitia en De Rijk van de r.v. Het Spaarne heeft een sterk bezette ploegenloop over 8 kilome ter, met 20 punten gewonnen. Johan van Ikelen wist de afstand zelfs een minuut sneller af te leggen dan de winnaar van de individuele wedstrijd. Zijn tijd was 32.12 minuten. Nu: Hoewel Pronk zei over een Ajax- hart te beschikken, vond een jaar later, in 1970, een Utrecht-transplantatie plaats. „Er moest nieuw vlees in de kuip komen, daarom had Ajax me niet meer nodig. Ik heb twee jaar bij FC Utrecht gespeeld, daarna kreeg ik last van een achillespeesblessure. In ’73 moest ik stoppen”. Op 12 april 1969 verscheen in deze krant een interview met Ajacied Tonny Pronk. Een dag later moest Ajax aan treden tegen Spartak Trnava, de andere halve finalist in het Europa Cup 1 toer nooi. En daarmee verdween Klaas Mole naar uit de bestuurskamer, zonder ook nog maar één woord te zeggen. En dan vragen ze zich in Alkmaar nog af, waarom AZ toch altijd zo negatief in de krant komt. De reden van dit stukje proza in Buitenspel is wel duidelijk. Parool’s Poul Annema en Typhoon’s Piet Teeling informeerden bij AZ’s voor zitter Arie Ligthart naar nog wat achter gronden, toen Klaas Molenaar, die ge zien de hoog rode koontjes kennelijk wat al te lang onder de hoogtezon had geze ten, zich in het gesprek mengde. „Arie, laat ze toch barsten, die schoften.” En Bijgeloof in de sport bestaat nog altijd. Zeker in donker Afrika. De Keniase voetbalbekerhouder Gor Mania is daar althans van overtuigd, sinds een suppor ter de schep ter hand nam en uit een kuil in het veld een zwarte kip zonder kop en enkele eieren opdiepte. „Dat zijn teke nen van hekserij en de oorzaak van de slechte resultaten tot nu toe”, aldus een functionaris van de club. (Van onze sportredactie) JAKARTA. De Indonesische voetbal bond (PSSI) wil Wiel Coerver weer terug als coach van het nationale elftal van Indonesië. De secretaris-generaal van de PSSI, Hans Pandelaki, vertrekt volgende week naar Nederland om onder meer met Coerver te gaan praten over een eventueel contract. Wiel Coerver moet het nationale elftal voorbereiden op de Zuidoost-Aziati- sche spelen die in september volgend jaar in Jakarta, de Indonesische hoofdstad, zal worden gehouden. Coerver heeft in 1975 het Indonesische elftal getraind voor de voorronden van de Olympische Spelen. Een hartaanval ech ter heeft de oud-coach van NEC, Feyen- oord en Go Ahead Eagles enige maanden buiten spel gezet. Het nationale elftal van Indonesië wordt op het ogenblik getraind door een Russi sche coach. genezen) naast zich zed Van Hanegem snel zijn eigen spelletje kunnen spelen. Tegen Philadelphia Fury probeerde Willem al van tijd tot tijd als dirigent op te treden. „Ik gaf inderdaad enkele keren aanwijzingen, maar ze zullen me wel niet hebben verstaan. Het had eigenlijk ook nog weinig zin. Een week eerder, in de eerste wedstrijd van Sting, was me toen ik nog op de tribune zat al opgevallen dat er weinig of geen systeem in het spel zat. In Philadelphia klopte het ook nog niet. Op het middenveld opereerden we veel te veel op één lijn in plaats van in een driehoek. Daarom sprak ik met Advocaat en Ressel af, dat we er eerst voor zouden zorgen dat het achter dicht zou blijven. En dat is ons na die vroege tegentreffer in de 18de minuut aardig gelukt”. nen in onze ploeg erg leergierig zijn. En het is natuurlijk ook een voordeel dat je weet wat jongens als Ressel, Advocaat en Kristensen in hun mars hebben. Je kan aan hen een bal kwijt zonder dat je bang hoeft te zijn dat je gelijk hard terug moet hollen om, als gevolg van balverlies, mee te moeten verdedigen. Al dien je er na tuurlijk wel voor op te passen, dat je andere spelers niet over het hoofd ziet als ze juist in een vrije positie staan”. Aan al deze zaken ging Willy Roy zonder blikken of blozen voorbij. Tijdens de ruim twee uur durende wekelijkse persconfe rentie ontpopte hij zich als een vlotte prater, die ook voor de lastige vragen („Net als in Nederland heb je hier ook al zeikerds onder de journalisten”, liet Van Hanegem zich ontvallen) een passend ant woord wist te vinden. Maar je weet niet wat je hoort als de coach nog eens uitge breid de wedstrijd van zaterdag tegen Philadelphia Fury analyseert. „Ik wist van tevoren eigenlijk niet wat ik ervan moest verwachten. Ik ging er maar vanuit dat we genoeg kwaliteit in de ploeg hadden en dat ik ze verder maar hun gang moest laten gaan. Ja, in de (Van een medewerker) IJMOND. In het zaterdagvoetbal werden gisteravond twee wedstrijden gespeeld om de stand weer gelijk te trekken. IJmuiden kwam in een uitwedstrijd tegen ZOB niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Vierde klasse B: Jong Hercules-Storm- vogels 1-1, DSC'74-Hoofddorp 0-3. Stormvogels 15-27, VEW 15-23, Energie 15-18, ODIN 15-16, Kennemerland 16-16, DSC’74 15-14, Kennemers 14-13, SCW 15- 12, Hoofddorp 15-12, Jong Hercules 14-11, Beursbengels 15-9, Lijnden 14-7. Een team van 52 estafettelopers zal de Olympische vlam dwars door de Vere nigde Staten voeren naar de openingsce remonie van de Winterspelen in Lake Placid op 8 februari volgend jaar. Het vuur wordt per vliegtuig overgebracht uit Griekenland naar de luchtmachtba sis Langley in Virginia, waar de tocht op 31 januari begint. De 52 lopers leggen in totaal een afstand van 1600 kilometer af. Sen gemiddelde derhalve van bijna 32 kilometer de man. kind van Roy en zal dat (voorlopig?) zeker ook blijven. Voor hen, die de elders al geruime tijd in zwang zijnde harde lijn van de coaches tegenover de spelers ge wend zijn, is de verafgoding van Kristen sen door zijn baas beslist aandoénlijk: „Een superspeler”, noemde Roy de Deen. En later werd hij zelfs sentimenteel. „Jö- gen is mijn boy. De overigen zijn allemaal mannen”. Kristensen vindt het allemaal prachtig. Zijn positie bij Chicago Sting is onaantastbaar. Maar ook zonder de steun van Stings technische voorman zal de Kromme zich ongetwijfeld in korte tijd tot de spelbepa ler van de ploeg weten te ontplooien. Zijn Nederlandse ploeggenoten, Peter Ressel en Dick Advocaat, schuiven hem nu al als zodanig naar voren. „Onze ploeg is nog niet op elkaar ingespeeld, maar vooral wanneer Willem straks als draaischijf op het middenveld gaat opereren - en dat is toch de bedoeling - zie ik ons beslist hoge ogen gooien”, verklaarde Ressel. Met wa terdragers als Advocaat en de oud-Aja- cied Arno Steffenhagen (waarschijnlijk is zijn blessure voor de komende belangrij ke wedstrijd tegen Vancouver Whitecaps Ligthart, verbaasd opkijkend, bevond zich midden in een scheldtirade aan het adres van sportjournalisten, die met de volgende bewoordingen werd voortge zet. „Je moet ze niks vertellen, die schof ten, da's nergens voor nodig. Ze doen toch wat ze willen. Ze schrijven toch nooit de waarheid. Laat ze barsten.” Wie uit deze woorden meent te moeten opmaken, dat Van Hanegem zich in Chi cago niet happy voelt, trekt beslist de verkeerde conclusie. Het tegendeel is waar. „Het is prettig werken hier”, verze kerde de Kromme. „Niet alleen omdat ik goed kan praten met Peter, Dick en Jör- gen, maar zeker ook omdat die Amerika- In het duel tussen de jeugdploegen van Haarlem en Telstar waren de gasten in de eerste helft iets sterker en zij konden dan ook in de elfde minuut door Floor Buma een 0-1 voorsprong nemen. Hij strafte een foutje van Luuk Nijholt doeltreffend af. Johan Neijssel en Siegfried Roosblad kre- Jong Hercules-Stormvogels 1-1 (1-0) Jan Stil 1-0, Andries Visser 1-1 Stormvogels gaat, indien de ploeg van Ron Wareman zo blijft spelen, nog moei lijke tijden tegemoet. De ploeg begon wel met enkele invallers, maar dit mag toch geen excuus zijn. Jong Hercules speelde voor de hervatting een goede partij. Reeds in de vijftiende minuut opende de Bever- wijkse formatie de score via Jan Stil. Voor dit doelpunt hadden Delli Pit en Erik de Haan reeds goede kansen gekregen om te scoren ,maar zij vonden doelman Piet Korbee op hun weg. In de rust werd keeper Piet Korbee wegens een enkelbles sure vervangen door Arie Berghuis. Na de hervatting gooiden de IJmuidenaren alles op de aanval. Het duurde echter tot vijf tien minuten voor het einde voor Andries Visser, op aangeven van de weer terugge keerde Piet de Graaf, de ploegen op gelij ke hoogte wist te brengen. Stormvogels heeft hierna nog van alles geprobeerd om een overwinning in de wacht te slepen, - maar keeper Wim Kwak liet zich niet meer passeren. De wedstrijden voor komende zaterdag en komende maandag zullen op andere dagen worden gespeeld. Dinsdag 17 april zal Stormvogels aantreden in een thuis wedstrijd tegen Energie, aanvang 19.00 uur. De wedstrijd DSC’74 zal op dinsdag 24 april, aanvang 19.00 uur op Zeewijk plaatsvinden. Z (Van een medewerker) HAARLEM. De streekderby tussen de jeugdelftallen van Haarlem en Telstar in afdeling A van de Toekomstcompetitie waarvan gisteravond zo'n zeven honderd toeschouwers getuigen waren, is met 0-1 door de gasten uit Velsen gewonnen. Het enige en beslissende doelpunt werd reeds in het begin van de strijd gescoord. Het viel de laatste weken ai eerder op. Met „mensen” kan AZ’s grote geldschie ter Klaas Molenaar klaarblijkelijk min der goed opschieten dan met geld. Ge tuige de manier waarop hij Willem van Hanegem de straat opschopte en vervol gens de zwarte Piet naar trainer Georg Kessler toeschoof. Meteen na de hervatting had Telstar het geluk aan zijn zijde, toen een Haarlemse doelpunt van Tom Nijdam wegens ver meend duwen werd geannuleerd. In de zesde minuut kwam Coen van Gulik met een vrije trap dichtbij de gelijkmaker, maar keeper Bert Wolters greep goed in. De gastheren zagen in het verdere verloop van de sportieve strijd geen kans om aan I een nederlaag te ontsnappen. Telstar hield de kleine voorsprong bloedig vast en I bleef gevaarlijk met counters. Pronk had er toen twaalf jaar top voetbal opzitten. „Ik ben teruggegaan naar Ajax, waar ik me bezig ben gaan houden met de scouting. Tomaslav Ivic heeft me nog meer bij de organisatie betrokken. Ik moest voor hem komende tegenstanders van Ajax gaan bekijken. Zowel voor de competitie als de Europa Cup. Dat doe ik nu nog”. Hoogtepunten? Uitslagen tweede klasse C: Geinoord- NSC 1-1, ZOB-IJmuiden 1-1. IJmuiden 14-22, WOG 13-18, GVW 14- 18, SDVB 13-16, NSC 14-16, Marken 12-14, ZOB 14-14, Geinoord 14-13, NDSM 13-12, ZCFC 13-10, WOP 14-10, Amstelveen 14- 9, HCSC 13-4. Roy vond ook dat hij het zich niet kon permitteren om twee dure buitenlanders voor dezelfde positie in zijn ploeg aan te trekken. „Wij kunnen, gezien ons budget, niet hetzelfde doen als New York Cosmos. Zij kunnen rustig dertig verkeerde spelers kopen en dan is er nog genoeg geld over om nog eens dertig buitenlanders aan te trekken. Maar wij kunnen ons geen mis kopen veroorloven; we moeten erg voor zichtig zijn met ons aankoopbeleid. Het moet ook passen in de opbouw van ons team en we moeten daarbij vooral niet vergeten dat het allereerst de bedoeling is om zo snel mogelijk de jonge Amerikanen in te passen. Dat zijn vrijwel allemaal spelers onder de 22 jaar. Die zijn nu trouwens erg blij, dat ze met zoveel gerou tineerde Europese voetballers te maken hebben. Alleen al door het kijken naar die routiniers leren ze erg veel”. lijk ben ik tegen een boycot van Zuid- Afrika in onze olympische beweging, maar ik wil Frankrijk wel op het hart drukken dat we in dezelfde situatie ver zeild kunnen raken als drie jaar geleden toen vele Afrikaanse landen de Olympi sche Spelen in Montreal geboycot hebben, omdat een rugbyploeg uit Nieuw-Zeeland voor de OS (1976) gespeeld heeft in Zuid Afrika. Ik sluit een boycot van de OS in Moskou niet uit, indien de tournee van de Zuidafrikanen wel doorgaat”. Woord voerders van het Franse anti-apartheids- comité waren van mening dat de Franse rugbyfederatie en de minister van sport, Jean-Pierre Soisson, door de knieën wa ren gegaan: „Vele weken hebben we erop aangedrongen deze tournee af te gelasten. Nu blijkt dat er slechts blanken zijn op gesteld, zegt men de zaak af”. - _J goedkoopste. Loe Lap heeft tenten in alle soorten en maten, boten (opblaasbaar) - ook voor buiten boordmotoren. Ach, dat moet zien, we hebben te veel om op te noemen Kleine Houtstraat 7 tel 023-321232 filialen: Amsterdam, Rotterdam Donderdagavond Koopavond. met snelle counters een voorsprong te nemen. In de twintigste minuut had deze taktiek succes. Op de rand van het straf schopgebied kreeg de ploeg uit de Oude Beemster een vrije trap te nemen. Cor Z'. Stam belastte zich met dit karwei en hij passeerde keeper Dirk Haasnoot kans loos. Ook na deze tegenvaller bleef IJmui den de boventoon voeren. Pas in de twee de helft kwamen de IJmuidenaren langs zij. Uit een hoge voorzet werd spits Cor Krab tegen het gras gewerkt. De terecht toegekende strafschop werd door Krab zelf benut: 1-1. Vijftien minuten voor tijd was IJmuiden dicht bij een voorsprong, maar na een schot van Cor Krab werd de bal van de doellijn gehaald. Vijf minuten voor tijd kwam IJmuiden goed weg toen ZOB weer een vrije trap mocht nemen. Dit keer belandde de bal tegen de lat. De sponsor van Jan Lammers doet er van alles aan om in de publiciteit te komen. Kan dat niet door opvallende resultaten, dan maar door een opvallende wagen. In opdracht van de geldschieters van de Zandvoortse coureur heeft poptekenaar Alan Aldridge de Shadow-bolide omgetoverd in een brullende leeuw. Voor de Grand Prix van Long Beach, waar Lammers voor het eerst acte de presence gaf met zijn vervaarlijk uitziende wagen, werd een wedstrijd gehouden, die moest uitmaken, welke stal de fraaiste bolide had. McLaren won dat duel voor Arrows en Shadow. Amerikanen zijn leergierig eerste helft viel het me wat tegen. Er werd te veel door het midden gespeeld en daar werden we opgevangen door de Joe goslavische muur (in de versterkte af weer van Fury opereren vier Joegoslaven - red.). Na rust ging het gelukkig beter. Er zat toen meer lijn in ons spel. En op die manier moeten we doorgaan. Ons mid denveld vormt het beste deel van onze ploeg en dat kan straks van doorslagge vende betekenis zijn”, aldus Roy, die zichzelf de positie van goedbetaalde ba bysitter bij Sting toebedeelde. Een van zijn „kinderen” had juist enke le dagen dwars gelegen. Steffenhagen had zijn ongenoegen over de komst van Peter Ressel niet onder stoelen of banken gesto ken en dat was niet binnenkamers geble ven „Een misverstand”, stelde Roy. „Ik zie Steffenhagen en Ressel niet als eikaars vervangers. Peter is duidelijk een aanval ler en Arno komt als middenvelder veel beter uit de verf. De komst van Peter betekent dan ook beslist geen bedreiging voor de plaats van Arno. Dat weet hij nu ook en daarmee is dit probleem in feite al opgelost voordat het een echt probleem werd”. zie afbeelding (over goedkoop gesproken) nl 2 rackets 1 shuttle ongelooflijk,Jhè? 2-persoons, nylon buitendak, katoenen binnentent, ingenaaid kuipgrondzeil (één dag hotel f RQ kost meer) Zaterdagavond viel Zaanse Klaas weer uit zijn rol. Dit keer vormde zijn doelwit de aanwezigheid van twee jour nalisten in de bestuurskamer van het eens zo gemoedelijke provincieclubje. PARIJS (Reuter). De tournee van het Zuidafrikaanse rugbyteam Transvaal door Frankrijk is door de Franse rugby- (Van onze speciale verslaggever) - CHICAGO. Veel meer dan in Euro pa wordt er in de Verenigde Staten met - eervolle onderscheidingen gesmeten. De ene award is nog beiangrijker dan de andere. Het soccer maakt geen uitzonde- Z ring op dat pompeuze gebruik. Zo zijn er elk seizoen door de profvoetballers liefst dertien van die fraaie trofees te verdie- Z nen. En van de uitreiking daarvan wordt - erg veel werk gemaakt. Zo draafde vorig X jaar niemand minder dan de politicus Sargent Shriver op om Pele in de schijn- Z werpers te zetten. X Willy Roy, de amicale technische leider van Chicago Sting, zal wel nooit worden uitgeroepen tot de beste coach van de North American Soccer League. De 38- jarige in West-Duitsland geboren, maar X inmiddels al 25 jaar in Amerika wonende - oefenmeester mag dan door vrijwel al zijn X spelers op handen worden gedragen, zijn kijk op voetbal is beslist beperkt. Hoe X anders is het te verklaren dat hij Jörgen Kristensen adoreert en de mogelijkheden van Willem van Hanegem onderschat. X Zelfs na de uitwedstrijd tegen Philadelp- - hia Fury, waarin de debuterende Neder- X landse middenvelder na rust nadrukke- lijk zijn visitekaartje aanbood en de Deen- X se aanvaller zich de hele wedstrijd net als X in zijn laatste jaren bij Feyenoord verloor in zinloze soli, zelfs toen bleek de trainer X de realiteit niet onder ogen te willen zien. Kristensen was vorig jaar al het troetel- federatie afgezegd. Volgens een woord voerder van de federatie gebeurde dat omdat de Zuidafrikanen geen kleurlin gen in hun ploeg hadden geselecteerd. 7 De Franse rugbyfederatie had er bij Zuid-Afrika op aangedrongen dat ook 7 niet-blanken in de ploeg zouden worden opgenomen. Toen bij aankomst bleek dat S slechts „blanken” waren meegenomen zegde de Franse rugbyfederatie de tour- nee af. Tijdens het laatste IOC-congeres in Montevideo hadden vertegenwoordi- gers uit Afrika hun misnoegen over deze tournee, die vandaag in Dax van start zou zijn gegaan, al geuit. Zo zei Mohammed Zhali (Tunesië), de tweede vice-president van het IOC tijdens het congres: „Eigen-

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 33