Dokko sluit I terecht gekomen Ajax weer in wat rustiger vaarwater Veel geluk gehad Kees Zwamborn zaalvoetbal] OVERLEDEN 1 competitie af met verlies HENK SCHEEN (85) Hennie van der Ven enige twijfelgeval (progrommasj ye|s^ar on{|er druk i| Sportbestuurder met veel onderscheidingen Gymnastiekles Duncan Pratt ziet toekomst in jeugdige ploegen d- te/i Algemeen reserve n&v iij ZATERDAG I 4 SPORT april I 9 7 9 Bouwens Autoverhuur kW i i I I I L urort 26. - S de 9” s N 2 s HAARLEM. Voor Duncan Pratt lijkt de reservebank voorlo pig verleden tijd. Hoewel de en tree van de 20-jarige Brit in het keurkorps van Haarlem van zeer recente datum is, ziet het er naar uit, dat trainer Barry Hughes voor zijn landgenoot een vaste positie in het team heeft inge ruimd. De laatste vier wedstrij den toonde Duncan Pratt in elk geval aan, dat hij over voldoende kwaliteiten beschikt om zich op eredivisieniveau te handhaven. ---q NIEUWE FORD FIESTA HUREN BOUWJAAR 1979 I DUNCAN PRATT: ..Ik ben ook best als aanvaller inzetbaar'' (Van onze sportredactie» eel (ADVERTENTIE) C - JAN PREENEN Helmond Sport in opmars (Van onze sportredactie) S.fr. i 4 22,50 PER DAO INKL. 1OO KM. EXCL. BTW EN BENZINE iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim jara- omg hr. J. tent and zijn verzoek ben ik naar Haarlem geko men en na een paar trainingen en proef- wedstrijden is mij een contract aange boden". blijven. Er heerst een goede sfeer binnen de vereniging en ook de relaties tussen de spelers onderling zijn prima. Bovendien wil ik graag bij Haarlem blijven spelen, omdat ik nu samen met mijn vriending in Zandvoort woon en inmiddels ook veel vrienden heb gekregen. We voelen ons dan ook echt gesetteld in deze omgeving" „Of ik er automatisch weer naast sta als Van Dord terugkomt? Daar denk ik maar niet aan. Op dit moment zijn we in ieder geval collega’s die erg fijn met elkaar kunnen opschieten. Hij heeft me de nodi ge adviezen gegeven die ertoe hebben Zwamborn, die bij Ajax full-prof is, en daarnaast nog vier uur gymnastiekles Wel signaleert Van Vianen een lichte psychische druk bij de spelers. Een druk die volgens de oefenmeester voorkomt uit de optimistische verhalen die de buiten wereld verteld over de kansen van Telstar met betrekking tot een mogelijke periode- Derba-Dokko 53-46 (rust 24-28). Topsco rers Dokko: Hans Booden (10-6) en Cor Haver (6-8). IEN- iter- m-Hou- km van 2 dag- smburg n warm )de W ;he uit i. U PEC Twente. ses konden we de spelers duidelijk maken dat er wel degelijk vooruitgang in ons spel zat en zit”. Tegen Telstar denkt Jack de Wit met Helmond Sport zeker kansen te hebben. Wel is de oefenmeester ervan overtuigd dat Telstar de laatste weken op de goede weg is en derhalve een meer dan volwaar dige tegenstander is. Jack de Wit: „Ik denk ook dat Telstar, ondanks de verjon ging, gebruik kan maken van een behoor lijk brok eredivisie-routine.” „Maar”, zo stelt De Wit, „ik vind dat Helmond Sport met het huidige materiaal zeker in de midden-moot thuishoort en daar zullen we aan werken. Een goed resultaat in de beide wedstrijden tegen Telstar zal ons daar behoorlijk bij kunnen helpen”. Kampervest 23. Haarlem Tel. 312638 /d ie- let I0- ui- N m C g a i de •ima a en Bij sn u lem. en- 0. C g 5 X S K 2 c g o Si R z pnve larter- Ro- 18-314 „Ik heb natuurlijk erg veel mee gehad. Als iedereen fit zou zijn geweest had ik maar moeten afwachten of ik zo snel een plaats in het eerste zou hebben gekregen. Niet dat ik vastgeroest zit aan die voor- stopperplaats, beslist niet. Ik ben aange nomen als algemeen reserve voor de ver dediging. Bovendien heb ik in het verle den bij Vlaardingen ook vaak genoeg in de spits van de aanval gespeeld. Een feit is echter dat ik waarschijnlijk nooit zo snel een kans zou hebben gekregen als anderen niet geblesseerd waren geraakt”. Ajax speelt als een aanvallende ploeg veel scherper dan ik in de eerste divisie ge wend was. Daar had ik altijd een man achter me staan. Nu dat bij Ajax nog wel eens anders wil zijn, kan ik ook niet zoveel risico’s nemen als ik in het verleden ge wend was". een niet optimale voorbereiding. Een aan tal spelers was in die periode afwezig, terwijl anderen met blessures uit het afge lopen seizoen zaten.” Daarnaast had Helmond Sport met het oog op het wedstrijdprogramma weinig geluk. Zware ontmoetingen tegen Exelsi- or, Groningen, Eindhoven en het op dat moment nog erg goed meedraaiende Wa- geningen kreeg de ploeg op rij af te werk en. Het geringe aantal punten dat de Hel- monders in die periode vergaarden werd echter met een positieve instelling beke ken. De Wit: „Natuurlijk was het niet leuk om slechts één punt uit drie ontmoetingen over te houden, maar wij probeerden ons eigen spel te analyseren. En dan kwamen we ondanks de nederlaag toch positieve zaken tegen. Aan de hand van die analy- Desondanks behoefde Zwamborn niet eens een maand in de wachtkamer door te brengen. Slechts twee wedstrijden fun geerde hij als toeschouwer. Vervolgens trad hij zes duels op als wisselspeler en verzekerde hij zich op 23 september al van een vaste plaats in Ajax 1. Kees Zwam born is echter de eerste om erop te wijzen dat hij die stroomversnelling voorname lijk heeft te danken aan blessures in de verdediging en dan vooral van Pim van Dord. die hij inmiddels al vijftien volledi ge wedstrijden als voorstopper heeft ver vangen. titel. Van Vianen daarover: „Natuurlijk vangen de spelers wat op van die verhalen en geruchten. En ik kan merken dat er iets van blijft hangen ook. Daarom wil ik door middel van een gesprekje vlak voor de wedstrijd proberen die druk wat te ver minderen. Telstar is op dit moment nog niet toe aan zo’n spanning”. Een snelle doorbraak lag op dat mo ment niet in de lijn der verwachtingen. Zwamborn had zich immers ingesteld op weer een seizoen eerste-divisievoetbal, zo dat hij vooral op het conditionele vlak een behoorlijke achterstand had te overbrug gen. „Eén wéék voor de competitie werd ik pas door Ajax binnengehaald. De eer ste twee maanden heb ik dan ook keihard aan mijn conditie moeten werken. Pas daarna kon ik aandacht gaan besteden aan de zwakke punten in mijn spel”. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Hoe onge meen fel de strijd in de dameseredivisie van de vaderlandse baskethalcompetitie dit seizoen is geweest, heeft ook de laatst overgebleven wedstrijd tussen Voorburg en AMVJ Amsterdam bewezen. Wist Voorburg zich al „verzekerd” van degra datie uit het basketbal-walhalla, voor AMVJ was de strijd nog van levensbe lang. Slechts winst mocht nog uitzicht bieden op een beslissingswedstrijd tegen JRC Boxtel. Een sportief Voorburg deed echter zijn plicht en won verdiend met 52-49. (Van een medewerker) HAARLEM. Na een ziekbed van een paar weken is in de Mariastichting te Haarlem op 85-jarige leeftijd Henk Scheen overleden. Vooral onder de oude ren in de Haarlemse sportwereld was hij geen onbekende. Jarenlang heeft Henk Scheen zitting gehad in het bestuur van RCH en nadien vervulde hij tal van ande re functies in het voetbal. Haarlem staat in het Paasweekeinde voor een bijzonder zware opgave: zaterdag avond de uitwedstrijd tegen Ajax en de maandag daarop thuis de return. Onvoorziene omstandigheden voorbehouden zullen in die twee ontmoetingen de Haarlemspeler Duncan Pratt en de Ajaxied Cees Zwamborn eikaars tegenstanders zijn. Twee spelers die enige gelijkenis met elkaar vertonen, in zoverre dat ze beiden hun opstelling in het eerste elftal te danken hebben aan blessures van anderen: de Haarlemse Engelsman door het wegvallen van basisspelers als Frank van Leen en Frans Reuser, terwijl Cees Zwamborn de post bezet die in eerste instantie aan Pim van Dord toebehoort. Reden genoeg voor beide spelers om te bewijzen dat ze tóch in de basis thuishoren. Ook sportief gezien ziet Dunean Pratt een toekomst bij Haarlem. Daarover zegt hij: „Bij Haarlem krijgt de jeugd een kans, dat is onder meer dit seizoen geble ken. Deze club heeft een groot aantal talentvolle spelers. Met hen kan in de toekomst veel worden bereikt. Fei je noord is een goed voorbeeld van wat er met jonge spelers tot stand kan worden gebracht. Dat is toch ook weer een top club geworden. Feijenoord staat dan ook een beetje model voor Haarlem”. AD HEESBEEN Helmond Sport, dat het seizoen erg zwak begonnen is, wordt dit jaar voor het eerst getraind door Jack de Wit. De Wit over zijn ervaringen tot nu toe: „Wij had den die zwakke start vooral te danken aan I Jssel- n van- f 1200 biedt i. Vrije tdagen ;0 uur lant H. 4-3; derde klas I. De Gier-Medlna C 1-2; J M Bakker-Paradiso P 3-4. res. derde klas K i BSM 2-De Krlm 2 2-4; res derde klas L: Sea Gulls 2-TZB 4 7-4 Hillegom: eerste klas C De Mon-Beauty 2-4. tweede klas E; v.d Meij BWC-Berseer 3-3; derde klas K Kroezen-De Meer 2-1; derde klas L: De Hcvjgte-Meervogels 5-1 Conditioneel kan Telstar volgens Mar tin van Vianen het dubbelprogramma ze ker aan, al zal het behoorlijk zwaar wor den. Van Vianen: „Helmond Sport is een wisselvallige ploeg, maar zeker niet slecht. We zullen dan ook erg op moeten passen”. VELSEN. Telstar kent geen noe- menswaardige problemen rond de opstel ling van het elftal dat vandaag tegen Helmond Sport zal moeten aantreden. Volgens trainer Martin van Vianen zijn alle se'ect’' ,peiers fit en mag worden verwacht dat Telstar in de beproefde opstelling van de laatste weken zal spelen. schappelijk vlak benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau en tot bondsrid- der van de KNVB Zijn vrouw is hem altijd tot steun geweest. Zij heeft ook altijd veel voor hun RCH gedaan en is daardoor lid van verdienste Het stoffelijk overschot van Henk Scheen zal dinsdag 17 april om 12 00 uur m Westerveld worden pprrpmwrd RIDDERKERK. Toen Kees Zwam born vorig jaar uit dé anonimiteit van de eerste divisie werd gehaald, trok hij voor zichzelf twee jaar uit om zich op het hoogste niveau bij Ajax waar te maken. De inmiddels 27-jarige Ridderkerker had zich er in augustus al mee verzoend dat hij zijn vrij uitzichtloze bestaan als semi- prof bij FC Vlaardingen zou moeten voortzetten toen de Amsterdammers hem voor twee jaar contracteerden. .^Ik.had a|. een contract getekend bij Vlaardingen. maai* gelukkig stelde die club zich erg soepel op.” Voor AMVJ. dat vrijwel de gehele wed strijd tegen een achterstand aankeek en dat pas vlak voor tijd nog uitzicht kreeg op de winst, moet de klap wel heel hard zijn aangekomen. Wel verbleef de ploeg het gehele seizoen in de degradatiezone, maar tot aan de laatste speeldag werd geen degradatiepiaats bezet. Te zwaarder nog weegt de degradatie als men bedenkt, dat JRC Boxtel een teruggang bespaard bleef dankzij een papieren overwinning op Jolly Jumpers, dat halverwege de com-', petitie niet opkwam. Voor de bond zal deze onverkwikkelijke zaak ongetwijfeld aanleiding moeten zijn reglementaire overwinningen wegens niet opkomen uit het wedstrijdreglement te verbannen. Henk Scheen was een goed bestuurder en een beminnelijk mens. Na in 1938 als voorzitter van RCH te zijn afgetreden, is hij de club nadien steeds trouw gebleven. Hij bezocht regelmatig nog de thuiswed strijden en vergaderingen. In 1912 werd Scheen lid van RCH. Hij bracht het als speler niet ver, maar rees als bestuurder tot grote hoogte. Zo was hij van 1915 tot 1919 secretaris, daarna tot 1922 penning meester en vervolgens tot 1938 voorzitter. Bij zijn aftreden als voorzitter werd Henk Scheen tot erelid van RCH benoemd. Hij was al lid van verdienste. In 1921 was Scheen bestuurslid gewor den van de Haarlemse Voetbal bond, maakte deel uit van de technische en de keuzecommissie en was correspondent van de technische commissie van de KNVB. Dertien jaar lang zat Scheen in het bestuur van de westelijke eersteklassers, zeven jaar in het districtsbestuur van West 1 en hij was van 1924 tot 1959 lid van de bondsvergadering van de KNVB. Het vijftigjarig lidmaatschap van De Zwalu wen heeft hij net niet mee kunnen maken. In 1929 was Scheen tot deze groepering toegetreden. Na in 1931 al de gouden speld van de HVB te hebben ontvangen, kreeg Henk Scheen in 1967 bij zijn aftreden als be stuurslid het erelidmaatschap van de af deling Haarlem van de KNVB aangebo den. Eerder was hij in 1956 voor zijn vele verdiensten in de sport en op het maat- Zonder Ab van der Burg, André var» Schalk en coach Henk Wessel - de opvol ger van Rob Passchier bij de Akrides- dames - heeft Dokko de veel omstreden wedstrijd in de Rijp verloren in de eerste tien minuten na de basketverwisseling. Een 24-28 voorsprong ging in deze fase geheel verloren toen Dokko niet bestand bleek tegen de man-to-man van de thuis club. Zelden kwamen de IJmuidense spe lers onder het bord en mede door een zwakke rebound en een onzuiver schot kon Derba een beslissende 40-34 voor sprong nemen. Hoewel Joop van Rijn en de zijnen in de slotminuten nog fel aan drongen, konden de bakens niet meer verzet worden. Een te sterke verdedi- gingsrebound zorgde er ook in de slotfase voor dat Derba gemakkelijk aan de win nende hand bleef. Bij Dokko droeg top scorer Hans Booden voor het laatst de IJmuidense kleuren. Booden, die met in gang van het nieuwe seizoen de HOC- heren gaat trainen en coachen zette met deze wedstrijd een streep onder zijn actie ve carrière. Een bescheiden aanbieding weliswaar, „maar", zo vult hij aan. „dat vond ik op dat moment met zo belangrijk Vergeet niet ik was toen pas achttien jaar en ik had geen werk in Engeland Het avontuur trok me wel: een nieuw leven, een andere taal en een andere sfeer. Voorts wilde ik altijd al graag naar Nederland omdat vol- gensmijhier nog steeds het beste voetbal van de wereld wordt gespeeld" Een korte terugblik wijst uit, dat Dun can Pratt, ondanks het feit dat hij vrijwel voortdurend door blessures is gekweld, het uitstekend naar zijn zin heeft bij zijn huidige werkgever Aan het einde van dit seizoen loopt zijn contract echter af „Ik weet met of Haarlem mij wil houden, maar als het aan mij ligt, wil ik graag eens gebleken toen hij het bij vlagen veel te moeilijk had tegen Kees van Kooten, die dan ook het tegendoelpunt van Go Ahead Eagles voor zijn rekening kon ne men: „Het is niet alleen zo dat, ik mis schien nog wat zelfvertrouwen te kort kom. Ik heb daarnaast ook nog moeite met de startsnelheid en met het wenden en keren. Alle lange spelers, ik ben zelf 1.88 meter, hebben daar problemen mee, maar ook op dat punt ben ik vooruitge gaan”. nemen aan Feijenoord Zwamborn: „De successen zijn op het juiste moment gekomen. Gelukkig maar, omdat wij een zeer druk programma heb ben. We leven nu in feite van wedstrijd naar wedstrijd. Natuurlijk zijn we in deze fase als full-profs in het voordeel, maar daar staat tegenover dat op papier zwak kere teams die achterstand met inzet pro beren te compenseren en zich aan ons optrekken. Als er dan maar enigszins sprake is van onderschatting slaat de ba lans toch nog naar de andere kant door. Daar zullen we bijvoorbeeld dit week einde voor moeten waken tegen Haarlem". Niettemin dankt Dunean Pratt zijn aanwezigheid in de ploeg niet in de eerste plaats aan zijn voetbaltechnische be gaafdheden. De belangrijkste reden, dat de jeugdige Haarlem-speler van Barry Hughes ,een kans heeft gekregen is dat diverse basis spelers, onder wie Frank van Leen en Frans Reuser al langdurig geblesseerd zijn. Dunean Pratt heeft die kans met beide handen aangegrepen, eerst als voorstop per en later als centrumspits. Die plaats is vrijgekomen omdat Barry Hughes aan voerder Piet van den Berg naar de laatste lienie heeft gehaald. Dunca Pratt: „Ieder een zegt dat ik van nature een verdediger ben. Gebleken is echter, dat ik ook best als aanvaller inzetbaar ben. Op die plaats heb ik tenminste in het jeugdteam diverse doelpunten gemaakt" Om die reden posteerde Barry Hughes hem in de punt van zijn weinig schotvaar- dige aanvalslinie. Doelpunten leverde zijn inbreng tot dusver nog niet op, „maar", zo meent de Haarlem-trainer, „dat is slechts een kwestie van tijd. Als hij deze vorm kan vasthouden, zorgt hij dit seizoen on getwijfeld nog voor goals". Hoewel Duncan Pratt aan zijn tweede seizoen bij Haarlem bezig is, heeft hij nauwelijks de gelegenheid gehad zich vol ledig waar te maken. Blessures hielden de Haarlem-speler geruimte tijd aan de kant. Duncan Pratt startte zijn eerste seizoen bij de club bijzonder onfortuinlijk door in een van de eerste wedstrijden in het jeugdteam een hersenschudding op te lo pen. Na twee weken ziekenhuis volgde een rustperiode van in totaal vijf maanden. „Van dit seizoen had ik hoge verwach tingen, ook al omdat het erg goed liep in de óefencampagne. Echter iri een van de laatste vriendschappelijke wedstrijden te gen FC Luik raakte ik geblesseerd aan' mijn rechterenkel. Daardoor ben ik vier weken uitgeschakeld geweest. Tegen Feij enoord kwam die blessure terug met als gevolg dat ik ruim acht weken uit de roulatie ben geweest. Toen ik goed en wel was hetsteld, kwam die winterperiode. Dus eigenlijk heb ik deze competitie nog nauwelijks kunnen spelen”, aldus Duncan Pratt, die twee jaar geleden door Haarlem van de Engelse club Portsmouth werd overgenomen. Duncan Pratt daarover: „Ik heb vanaf mijn jeugd bij die club gespeeld, maar twee jaar geleden werd mij zo’n slecht contract aangeboden, dat ik tenslotte maar ben vertrokken. Richie Reynolds, een van de Engelse spelers vn Haarlem destijds, heeft Hughes toen getipt. Op IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIH i De returns worden maandag (2e paas- 1 dag) gespeeld. ZATERDAG: EREDIVISIE: Ajax- AZ 67-G.A. Eagles, FC Den Haag-PSV, Sparta-FC VVV, NEC-Vites- I se, MVV-Feyenoord, FC Utrecht-Roda l JC, PEC Zwolle-Voiendam. NAC-FC bijgedragen dat ik me snel heb kunnen aanpassen. Waarmee ik niet wil zeggen dat het allemaal even zorgeloos is gegaan. Ik heb echt wel moeten wennen aan de spelopvatting die Ajax er op na houdt. Haarlem kan voorbeeld geeft op een school in Vlaardingen („op maandagochtend kan ik dat gemakkelijk doen. Op die manier houd ik feeling met mijn beroep, dat ik. als ik straks ben uitgevoetbald, toch weer zal moeten uit oefenen") heeft echter het voordeel dat hij met zijn ploeg weer in wat rustiger vaarwater terecht is gekomen. Toen Ajax enkele weken geleden verscheidene ma len in de fout sprong, werd meteen het hele technische apparaat „kritisch” door gelicht en werd prompt getwijfeld aan de vakbekwaamheid van trainer Cor Brom. Nu Ajax de leiding in de eredivisie weer Dat Zwamborn nog niét HetemiaijP Üiefi 'hééft bvergenomen is de rust echter weer zelf is,' is afgelopen woensdag nogPwéer teruggekeerd. EERSTE DIVISIE: Fortuna SC-De Graafschap, Heereveen-SVV, FC Dor- dreeht-SC Amersfoort, Excelsior-Veen- dam, FC Groningen-Willem II, Wagenin- gen-FC Den Bosch, FC Vlaardingen-SC Cambuur, Eindhoven-FC Amsterdam, Telstar-Helmond Sport. De returns wor den maandag (2e paasdag» gespeeld. val. Op het laatste moment zal trainer (fijn CUMB «JVC. OI.V XV1CXO XX XUVV1LOV.1 land-Molenaar Boys 7-2; tweede klas A Clipper vlixll lll“l V UlUUCllllC V <X1I HlCnSUK I genezen is om tegen Telstar te kunnen acteren. HELMOND. De selectie van Hel mond Sport die vandaag naar Velsen afreist om er de eerste van de voor het paasweekeinde geplande twee wedstrij den tegen Telstar te gaan spelen, kent in Hennie van der Ven zijn enige twijfelge- xrol On hot loofsio mrxmoni 'zul trainer Jack de Wit beslissen of de middenvelder al dan niet voldoende van zijn blessure (Van een medewerker) HAARLEM Voor de zaalvoetbalcompetitie in de afdeling Haarlem KNVB werden in de verschillende sporthallen weer meer dan vijftig wedstrijden gespeeld. Daarvan waren de resul taten: Beverwijk: tweede klas B: Grote Beer-Wijk aan Duin 7-3; derde klas B GBO Sport-Alpha 3- 6; derde klas C Besseling Boys-Rumping Boys 5-3; res. eerste klas A v.d. Veens 2-Sport Schoone 2 2-3; Fransen/Schoot 2-Lichthal 2 3-3. Heemskerk (Dr Prinsenhal): eerste klas A. De Klok-Lichthal 3-2; derde klas B Etage Bouw- Maurits Disco 0-7; derdfe klas D’ PW Boys-Euro CS 3-0; res. derde klas B: Molenaar Boys 3-Rob Slob 3 2-3. Wijk aan Zee: eerste klas A Klein Zwitser land-Molenaar Boys 7-2; iweede Kias zv Clipper i Biggen-Gamo/Kayer 0-6; derde klas B Sonco '72-Waasdorp 10-3; res. eerste klas A Klein i Zwitserland 2-Verhorst Boys 2 4-6, res. tweede klas B: DGS Smul 3-Mikro Techniek 2 2-1. Heemskerk (Dr. Prinsenhal): tweede klas A i Rob Slob-Progress 1-1, derde klas C- M. de Baandert-Monique 2-1, res. eerste klas A Gel dermans 2-Les Routes Boys 2 2-0; res. tweede klas B: De Ezel 3-Heijne 2 5-3; res. derde klas C Griffioens 2-De Fles 3 3-2. Haarlem (Spaarnehal) tweede klas C Inter- nationaal-Hendriks 7-2; Komduur-DSC’74 3-4; Telefonia-Schaaper 0-4; res. eerste klas B. DGS Smul 2-Kleine Beurs 2 5-4; res. derde klas E: Libero 2-Onze Gezellen 2 2-3 Haarlem Kennemersporthal) tweede klas C Lootsma-Blom Boys 1-5; M. de Vries-De Brug 2- 2; tweede klas D: Vermande zn.-FC Beek 1-10; PSV Velsen-Oeel Wit 5-0, BHT-HBC 3-4; derde klas F’ Oud Snacks-Van Egmond 1-8; res. twee de klas C Graetz 2-Woontrio 2 6-3; res. derde Haarlem, klas F Kennemerland 3-Cehn Tong Kong 2 2-1, res. derde klas G: Graetz 3-DSS 5 2-2; res. derde klas H DSS 6-Parapack 3 1-1 gest. Hoofddorp: derde klas J SCW-De Klos 2-4; derde klas L: Tameris HB-Woontrio 1-3; res. derde klas K: De Meer 2-DVS 4 3-4, Sekura 2- Zandvoort-Noord 3 3-1, SCW 3-J.M Bakker 3 0- 1. Haarlem (Beijneshal): eerste klas B TYBB Spaarnevogels 7-4, Aurora'75-Kennemerland 9- 3; HFC-Loek Anderson 1-4, Figee-North End 1 4; Bloemendaal-RCH 3-4 Nieuw Vennep: derde klas J Pakhoed-Europ- drecht-SC

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 15