I o wachtchef E.B.N. b.v. raaco a G Part-time verpleegassistent(e) voor de nachtdienst bocrkaanc m haadcra RANKXEROX ■iniiiiil MM Een ervaren bezigheidstherapeut(e) 1e administratief assistente automonteur met dieselervaring t, 9 9 ■bb Schiphol ■illlll VERPLEEGKUNDIG AFDELINGSHOOFD Schiphol Centrale service-functies KNP vouwkarton O Q 21S I1'* PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT secretaresse personeelszaken (tun-time) I 4 ZATERDAG I 4 APRIL 19 7 9 vertegenwoordigers Karton- en Papierfabriek Okto BV BOUWONDERNEMING 135— Haarlem VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM met een diploma van Huize Norel” te Epe of „Princenoord’’ te Breda, bieden wij een prettige werkkring. Voor de doe het zelver plaatsen wij een kasko. Wilt u nadere inlichtingen over boven staande funktie, belt u dan met mevrouw E. Krol-Teygeler, hoofd Bezigheids therapie, telefoon (023) 33 91 55. Schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de heer J. J. Ie Feber, hoofd Personeelszaken, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. Ervaring in het zelfstandig werken met psycho-geriatrische patiënten is vereist. Voor al uw verbouwingen. Ook gespecialiseerd in het plaatsen van 2e verdiepingen Wij verzorgen alle tekeningen voor het verkrij gen van de bouwvergunning. Bij gebleken geschiktheid groeit de work controller in ongeveer anderhalf jaar door naar de functie van service-technicus. Daarvoor hebt u nodig het rijbewijs BE. Uw sollicitatiebrief - met gegevens over opleiding en ervaring - kunt u richten aan de heer A.E. Waringa, afdeling Per- soneelzaken van de Rank Xerox (Neder land) B.V., Maassluisstraat 2, 1062 GD Amsterdam. Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve f Als work controller zijn zij degenen, bij wie de storingsmeldingen van klanten binnenkomen. Zij trachten de aard van de storing telefonisch vast te stellen en eventueel direct, in samenwerking met de klant, te verhelpen. Als dit niet moge lijk blijkt, sturen zij een technicus naar de klant toe. Als eerste contact tussen de klant en onze organisatie is het van groot belang, vooral bij klachten, te zorgen, dat een goede relatie met de klant wordt gehandhaafd. Veel hangt daarbij af van hun vermogen te kunnen analyseren en de service- technicus goede voorinformatie te kun nen verstrekken, zodat deze snel en effi ciënt aan het werk kan. Daarom krijgen zij van Rank Xerox een gerichte training, om volledig vertrouwd te raken met de apparatuur. Bovendien is een goede planning, coördinatie en bewaking nood zakelijk om een en ander soepel te laten verlopen en ook administratief goed te verwerken. Rank Xerox (Nederland) B V. maakt deel uit van een groot internationaal concern op het gebied van kopieer-, dupliceer- en tekstverwerkende apparatuur en richt zich specifiek op de verkoop, verhuur en service op de Nederlandse markt. De medewerkers werken verspreid over het land vanuit vestigingen te. Den Haag, Rotterdam, Weesp, Zwolle, Eindhoven en Amsterdam. In Amsterdam is ook het hoofd kantoor van de marketing maatschappij gevestigd. De afdeling Service Operations is verantwoordelijk voor een optimale service aan de apparatuur. Wij zoeken voor deze afdeling vanuit Amsterdam werkende De MTS-ers, die voor deze functie in aan merking willen komen, moeten méér meebrengen dan hun elektrotechnische kennis (en ervaring). Zij moeten ook kunnen organiseren, plannen en administreren. En bovenal goede contacten kunnen onderhouden, zowel met onze klanten als met onze ser- vice-technici. Dat vereist veel tact. Leeftijdseis ongeveer 25 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de i Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. ‘i voor zowel het westen, oosten en zuiden van ons land. [126 IS ,|4 [I5A 11?* [2o£ 1» MTS-ers (E) >og 163 97 Ui l ,1 r. Sper snneel POSTBUS 240 1970 AE IJMUIDEN TELEFOON 02550-20399 Schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van vakature- nummer 18/L/HDC gericht worden aan het hoofd Personeels zaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor de afdeling Kennemerland I een Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Okto is een produktiebedrijf van KNP vouwkarton en produceert vouwkarton voor de verpakkingsindustrie. De machine is o.a. uitgerust met 8 zuigvormers en een twee-voudige strijkmachine. Op korte termijn zoeken wij een die in continu-dienst - geheel zelfstandig - leiding kan geven aan een ploeg van ongeveer 20 medewerkers. In ons nieuwe Verpleeghuis en Reaktiveringscentrum BOERHAAVE worden 120 somatische en 180 psycho geriatrische bewoners verzorgd. In het team van bezigheidstherapeuten bestaat een vakature voor een ervaren kollega. In elk van de vier royale therapieruimten zijn enkele bezigheids therapeuten werkzaam. U verdient bij de luchthaven een salaris dat afhankelijk van uw opleiding en ervaring ligt tussen f 1.880,- en f 2.134,- bruto per maand. Over dit salaris betaalt u geen premie AOW/AWW. Die betaalt de luchthaven even als een bijdrage in de reiskosten. Daarnaast is zij verantwoordelijk voor de dagelijkse behandeling en verwerking van de afdelingspost en het typewerk voor het sekretariaat, terwijl zij oókzal worden ingeschakeld bij andere voorkomende Onze 48 bewoners zijn gehuisvest in 2 paviljoens en wonen in leefgroepen van maximaal 6 personen. Zij werken overdag in een van onze Sociale Werkplaatsen. De meesten van hen verblijven in ons Instituut. Voor een klein aantal proberen wij d.m.v. resocia lisatie weer te komen tot zelfstandig wonen in een voor hen passende omgeving. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Onze gedachten gaan uit naar een akkurate vrouw van tenminste 25 jaar met een op leiding op HAVO/MMS-niveau, aangevuld met een steno- en typediploma, die zelf standig kan werken en initiatieven weet te ontplooien. Ervaring in notuleren is vereist. Interesse? Stuur dan een informatieve brief onder vermelding van nr. 240/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. sekretariaats werkzaamheden (archivering etc.). Wegens het vertrek van onze huidige secretaresse zoeken wij op korte termijn belangstellenden voor de funktie van Zij zullen zich inzetten voor de verdere uitbouw van de markt. Wij vragen verkoopervaring, goede contactuele eigenschappen, werklust, opleiding op minimaal mavo- niveau. Leeftijd 23-35 jaar. Deze produkten vinden een gretige afzet via de detailhandel (o.a. de doe-het-zelf markt) en bij de industrie. Wanneer u beantwoordt aan de gestelde eisen en geïnteresseerd bentin bovengenoemde functie, schrijft u naar de directie van Raaco opbergsystemen B V. Voltastraat 11704 RP Heerhugowaard Raaco opbergsystemen B V. verkoopt in Nederland o.a. de bekende in Denemarken gefabriceerde ladenkastjes, magazijnstellingen, opbergrekken en plastic assortimentsdozen Richt uw sollicitatie aan: Okto, afdeling personeelszaken Postbus 188, 9670 AD Winschoten Telefoon (05970) 17575 8 S Telefonische informatie zal graag worden verstrekt door de heer T. Jansma en/of mevrouw W. Timmerman, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2229. Xerox’ en Rank Xerox zijn wettig gedeponeerde handelsmerken O Tot haar taak behoren o.m.: administratieve werkzaamheden t.b.v. een aantal medewerkers van de dienst personeelszaken, zoals: bijhouden van agenda's; typen van aanstellingen/correspondentie etc.. behandeling in- en externe post, bijhouden van archief; incidenteel notuleren van vergaderingen; ontvangen en verwijzen van personeelsleden en bezoekers. U ziet, u hebt afwisseling genoeg in deze baan. Daarom zult u opzn minst de diploma’s LTS-autotechnieken VAM, plus rijbewijs BCDE moeten hebben. En omdat u vaak met dieselmotoren te maken hebt, is dieselervaring onontbeerlijk. Hij rapporteert rechtstreeks aan de chef produktie en is in zijn ploeg verantwoordelijk voor een optimale produktie, zowel in kwalitatief als in kwantitatief opzicht. Hij moet proces-technisch inzicht combineren met organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Uiteraard geven wij de voorkeur aan mensen met ruime ervaring in de papierindustrie. Opleidingsniveau: hts óf mts aangevuld met vaktechnische cursussen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de uiteindelijke selectie. Er wordt gewerkt in 5-ploegen met een gemiddelde werkweek van 33,6 uur. Winschoten is een gemeente waar wonen geen probleem is. Wegens toenemende belangstelling voor onze produkten willen wij onze buitendienst uitbreiden met enkele aktieve Interesse? Schrijf dan een korte brief met de nodige gegevens over uzelf, onder ver melding van nr. 234/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. Zij zal haar werkzaamheden verrichten binnen het sekretariaat dat in het Stafbureau is ondergebracht. De werkzaamheden houden om in; het aannemen en behandelen van telefoon gesprekken, het bijhouden van de agenda, alsmede het notuleren en zelfstandig uitwerken van de notulen, zowel voor het afdelingshoofd van deTechnische Dienst als voor het hoofd van het Stafbureau. Een belangrijk aspekt hierbij wordt gevormd door de representatieve kant van het werk, waartoe behoren het ontvangen van bezoekers en het treffen van vergader- voorzieningen. Wij bieden een goed salaris, waarover geen AOW/AWW-premie wordt ingehouden: die is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het Stafbureau.van de afdeling Technische Dienst kan worden geplaatst een De N.V. Luchthaven Schiphol, met ruim 1300 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale luchthaven Schiphol. Bij de groep Voer- en Werktuigen van de N.V. wordt gezocht naar een: U verricht onderhoud, reparatie-en kontrolewerkzaamheden aan alle auto’s en bedrijfsvoertuigen van de luchthaven. Zoals personenauto's, vrachtwagens, brand weerwagens, ambulances, sneeuwbestrij- dingsvoertuigen, trakteren, grasmaai- machinesetc. Dit gebeurt grotendeels in een autowerk plaats in samenwerking met enige kollega’s. Voor deze gevarieerde funktie denken wij aan een collega die zelfstandig kan werken en beschikt over een middelbare schoolopleiding, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding Typevaardigheid is een vereiste. Zij die ervaring hebben in een soortgelijke funktie genieten de voorkeur. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding nader worden overeengekomen De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Pensioenvoorwaarden zijn volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. In de sollicitatieprocedure zullen de direkt betrokken medewerkers nauw worden betrokken. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer P. P. M. Spek, wnd. coördinator dienst personeelszaken, tel. 023-339030, toestel 2047 voor onze paviljoens "Grutto" en "Houtduif" op ons terrein de Cruquiushoeve te Vijfhuizen. Kennemerland is de geriatrische opname-afdeling van hoofdafdeling IV. De afdeling heeft tot taak screening en een kortdurende behandeling van psychisch gestoorde bejaarden. De afdeling heeft 35 bedden, er worden per jaar ca. 80 patiënten opgenomen. Vereisten: - psychiatrische opleiding - diploma kaderopleiding of een hiermede gelijk te stellen opleiding - belangstelling voor de geriatrische patiënt - goede kontaktuele eigenschappen - organisatorisch inzicht goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - bereidheid om op democratische wijze samen te werken in teamverband - diploma ziekenverpleging A is gewenst. Tot de selectieprocedure behoort een psychotech nisch onderzoek. Geboden wordt: - een salaris tot max. f 3.219,- per maand - pensioenregeling volgens richtlijnen ABP - deelname in de interprovinciale ziektekostenregeling - toepassing van de verplaatsingskosten-regeling van de provincie Noord-Holland aan de funktie zijn geen onregelmatige diensten ver bonden. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden inge wonnen bij het managementteam van hoofdafdeling IV tel. 023 379900, toestel 146. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 14 dagen na ver schijning van dit blad gericht worden aan de Direktie van genoemd ziekenhuis, postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Wij bieden: een goed inkomen t.z.t. opname in het pensioenfonds, een auto, die ook privé gebruikt kan worden, zeer goede toekomstmogelijkheden, bij een nog jong bedrijf. 2 6

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 22