Tahiti Zondag Hamlet Brecht Orgelconcerten agenda van amscerdam -- ALLERHANDE donderdag ER. Bioscopen Toneel en muziek i 15 1 9 APRIL 19 7 9 UITWIJZER a. I MM k UÜMOH rf- Frederik de Groot speelt Hamlet alleen tel. MBEBHBMM s5- Barrelhouse lieveling van HJC-publlek De kapitein vanKöpenick handelt over een arm mannetje dat, levend in het Duitsland van het begin van deze eeuw, zich een nieuwe identiteit moet aanschaffen als hem een persoonsbewijs ontbreekt. Het mannetje koopt in een uitdragerij een oud-kapiteinsuniform en voelt zich allengs in zijn nieuwe rol groeien. Hij zet zijn stad danig naar zijn Oidipous. Twee tragedies van de Griekse treurspeldichter Sophokles die leefde in de vijfde eeuw voor Christus zijn door het Publiekstheater tesamengebracht in één voorstelling. Beide stukken zetten de Oidipous-figuur centraal, zowel in Koning Oidipous als in Oidipous in Kolonos gaat het over de lotsbeschikking. De wil van de góden die wordt uitgedragen in orakelspreuken en profetiën geeft de doorslag ook al heeft de mens zijn vrije wil tot handelen. De voorstelling, die door het Publiekstheater vlgende week woensdag in de Haarlemse Stadsschouwburg wordt gebracht, geeft blijk van een moderne, eigentijdse visie op het klassieke thema dat door Max Croiset in klare en nuchtere taal is bewerkt. Tahitiaans ballet. Spaarzame kleding en lome bewegingen zijn twee van de jneest opvallende kenmerken van het Grand Ballet de Tahiti dat komende zaterdag in het Concertgebouw in de Begijnenstraat in Haarlem een optreden verzorgt. Het ballet bestaat sinds 1977 toen twee folkloristische ensembles van het befaamde tropische eiland werden samengevoegd, het welbekende Tiare Tahiti met Tahiti Nui. Het is een voorstelling met tal van verrassingen, niet in het minst door een prachtige solo van de danseres Linda Ratti Nassami die opvalt door haar lange en slanke houding en die razendsnelle heupwendingen uitvoert. Aanvang 20.15 uur. Köpenick. Nog tot en met zaterdagavond is in de Haarlemse Stadsschouwburg een uitvoering te zien van het fameuze toneelstuk De kapitein van Köpenick van Carl Zuckmayer in een produktie van toneelgroep Theater. Behalve dat de hoofdrol acteur Barnard Droog op het lijf is gesneden, verdient de speelse en beweeglijke regie van René Lobo alle aandacht. Pianoserie.Variaties in f en Sonate in A van Haydn, Drie Klavierstücke opus 11 en sechs kleine Klavierstücke opus 19 van Schönberg en de Sonate in Bes opus posthuum D 960 van Schubert; dat is het bepaald niet lichte programma dat de bekende Amsterdamse pianist Hans Dercksen zich heeft gekozen. Hij speelt deze werken komende dinsdagavond (20.15 uur) in het Haarlems Concertgebouw in het kader van de pianoserie. Hans Dercksen is al geruime tijd actief als concertpianist en als hoofdleraar aan het Amsterdams conservatorium. Hij speelde sinds zijn debuut in 1959 veelvuldig buiten onze landsgrenzen. Tuinzaalconcert. De in 1944 in Beverwijk geboren en daar nog immer getogen Ton Demmers studeerde piano aan het Amsterdams conservatorium bij Else Krijgsman; verdere studie deed hij bij Claudio Arrau, Lydia Kozubek en Jan Wijn. Thans is Demmers als hoofdleraar piano verbonden aan het Brabants Hamlet. In dezelfde Toneelschuur speelt de acteur Frederik de Groot - ai Jörg Remé. In Galerie Klein aan de Krocht in Haarlem gaat zondagmiddag om 16 uur een tentoonstelling open van schilderijen en aquarellen van de van oorsprong Duitse kunstenaar Jörg Remé die sedert een aantal jaren in ons land verblijft. Ter aanvulling dienen glasobjecten van de Tsjech Peter Horak van wie nog kortgeleden bij Klein surrealistische etsen waren te zien. Klein biedt ter gelegenheid van de expositie een boek met teksten en afbeeldingen van het werk van Remé in een zeer gelimiteerde opgave waarbij ook een kleine prent van de kunstenaar behoort, voor de prijs van 120 gulden. De expositie, die tot en met 25 mei zal duren, is op dinsdag tot en met van 12- 17.30 uur toegankelijk, op zaterdag van 12-17 uur en bovendien op donderdagavond van 19-21 uur. Junah Dani. In het oude raadhuis van Aalsmeer is tot en met 28 april een keus te zien uit het werk van de kusntenares Junah Dani (pseudoniem van Jenny Elich). Ze brengt een klein overzicht van haar tekeningen,s childerijen, bronzen en vrijdag en zaterdagavond (respectie velijk om 20.30 uur en om 23 uur) Hamlet alleen. Het is een stuk op basis van het gelijknamige werk van Shakespeare, maar dan met weglating van alle scènes waarin Hamlet niet ten tonele hoeft te verschijnen. Als experiment is „Hamlet alleen” zeker een kijkje waard, al zullen de doorgewinterde Shaspeare- liefhebbers wel het een en ander aan dramatiek missen. Sloppengarga. Het Onafhankelijk Toneel heeft met Sloppengarga een minder bekende Brechtproduktie maar zeer voortreffelijke uitvoering op het Pameijer en Leo van Doeselaar geeft zaterdagavond (20.15 uur) een recital in concertzaal Kadens in de Smedestraat 31 te Haarlem. Op het programma staan werken van Bach, Donizetti, Bon, Meyering, Caplet, Castiglioni, Martin en Enesco. Eleonore Pameijer is bijna afgestudeerd bij Koos Verheul. Zij volgde verder lessen bij Emiel Biessen, Ank Mulder en Abbie de Quant en in de VS bij onder meer Sue Kahn en Harvey Sollberger. Leo van Doeselaar is een leerling van Albert de Klerk en Jan Wijn. Volgende week donderdagavond (20.15 uur) biedt Kadens wederom levende kamermuziek met een concert van het Utrechts Pianotrio in de Trioserie. Het drietal bestaat uit Frans van Ruth - piano, Edwin Blankensteijn - viool en Jaap Blok - cello. Zij spelen werken van Tsjerepnine, Soproni, Fauré en Mendelssohn-Bartholdy. Hoofddorps Mannenkoor. In de aula van de Scholengemeenschap aan de Hoodweg 709 te Hoofddorp geeft het Hoofddorps Mannenkoor Zang en Vriendschap zaterdagavond (19.45 uur) keramiek die ze vanaf 1970 heeft gemaakt. De tentoonstelling is geopend op dinsdag tot en met zaterdag van 14-17 uur en op vrijdagavond van 19-21 uur. Schiphol. Werk van het Jamaïcaans Nederlandse echtpaar Winston Patrie en Els Meijns vormt het onderwerp van een tentoonstelling die tot 14 mei te zien is in de expsotieruimte van de luchthavon Schiphol op de derde verdiepingan het stationsgebouw nabij het restaurant Aciorama. Winston Patrie is beeldhouwer, zijn vrouw Els Meijns maakt weefsels. De Jamaicaanse ambassadeur Keth Johnson zal de expositie komende vrijdag om 17.30 uur Centraal thema in Sloppengarga (dat in het Duits lm Dickicht der Stadte wordt genoemd) is de strijd tussen geestelijke vrijheid en de macht van het kapitaal. Het is een jeugdstuk van Brecht, geschreven in de zomer van 1921 toen de auteur 23 jaar oud was. De opstand van de jeugd tegen de ouderen en tegen de bestaande conventies waren in die periode een belangrijke thema van de kunstenaar. repertoire geplaatst. Zoals je dat zo langzamerhand van dit Rotterdamse gézelschap mag verwachten dat opvallend weinig missers heeft gehad in de jaren van zijn nog korte bestaan. met enkele woorden inleiden. Men kan er vervolgens dagelijks terecht van 12-21 uur. De Ark. Tekeningen en olieverven van Arnold Detz worden tot 30 april getoond in bistro-restaurant De Ark in het Nieuw Neiligland 3 in Haarlem. Geopend van 17 uur tot 2 uur ’sanchts, op zondag vanaf 14 uur. Nieuwe Slof. Aquarellen, gombatiks en lino’s van Jos Stam worden tot en met 12 mei geëxposeerd in het cultureel centrum De Nieuwe Slof in de Kerk su jat in Beverwijk. Jan den Ouden opent de tentoonstelling komende zaterdag om 14.30 uur. Dagelijks van 10-22 uur en op zaterdag van 14-17 uur. Op zondag gesloten. Foto’s. Van Bakel interieur BV aan de Binnenweg in Heemstede heeft de heropening van de gerestaureerde zaak aang -grepen door een expositie van werk van de kunst- en natuurfotograaf Bob van Sen, eveneens afkomstig uit Heemstede. Tot en met 16 juni, dinsdag tot en met vrijdag van 9-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Op zaterdag van 9-17 uur. een concert. Onder leiding van Marinus Metz wordt er een gevarieerd programma gebracht met medewerking van het Mandoline-orkest Amstelland. Het Goede Uur. Vorig jaar trok een wat een „Haarlemse Gitaarmaand” genoemd werd en plaats had in de wijn bistro Het Goede Uur op het Nieuwe Kerksplein te Haarlem een behoorlijke aandacht. Ook dit jaar staat er de klassieke gitaar centraal gedurende een reeks van zondagavonden in april en mei. Reserveren wordt aanbevolen. Zondagavond (21 uur) wordt er gemusiceerd door Helemus de Rijke, Olga Franssen, Johan Dorrestein, Joel Bons en fluitste Coosje Kempers. Gruppo Sportivo.Zo langzamerhand weet heel Kennemerland wel dat de Haagse satire rockgroep Gruppo Sportivo zaterdagavond (20.15 uur) in het Haarlems Concertgebouw optreedt.Woensdae stond er een interview met Gruppo-brein Hans van den Burg op de kunstpagina, waaruit duidelijk werd dat de tot in Amerika succesvolle formatie voorlopig in ruste gaat. Het concert is uitverkocht. Van Oudshoorn. MetCouperus en Marcellus Emants behoort Van Oudshoorn tot de schrijvers rond de eeuwwisseling in wier werk sterke fatalistische tendensen voorkomen. Ze zijn onder meer ook een eigenschap van zijn enige toneelwerk, Zondag getiteld dat volgende week woensdag tot en met zaterdag door Globe in de Haarlemse Toneelschuur wordt opgevoerd. Van Oudshoorn laat zich in Zondag zien als een zorgvuldig observator die in een sombere beeldtaal een huwelijksmislukking in drie gesprekken kenschetst. Calvinisme en fatsoen zijn tekenend voor zijn huwelijken die om tal van redenen geen kans van slagen hebben. Globe maakt er een knappe voorstelling van in een somber soort toneelnaturalisme. Bassarus. Leerlingen en docenten van de openbare scholengemeenschap Hendrik van de Vlist uit Utrecht voeren komende zaterdag in de Toneelschuur de musical Bassarus uit, naar aanleiding van de gelijknamige vastenavondkomedie van de 16e eeuwse schrijver en rector Macropedius. Bassarus speelt zich af in een dorp waarvan de bewoners veel liefhebberij vinden in eten en drinken. De koster ensceneert een etentje waarvoor hij de gierige pastoor en een krenterige schout uitnodigt om hen op het hoogtepunt van het diner te vertellen van de herkomst van de gerechten. Er volgt een handgemeen maar tenslotte wordt toch de vrede getekend. Door het verhaal heen spelen tal van vastenavondelementen. plagerijtjes en liedjes. Anne Marie Prins had de regie van deze voorstelling, de muziek is van Henk van der Meulen. Bracht situeert de familie Garga in Chicago waar George Garga in contact komt met een rijke makelaar. Deze wil Garga’s mening kopen door hem geld te bieden in ruil voor een gunstige mening over een boek. Tussen de twee mannen ontstaat een relatie die tenslotte eindigt in de zelfmoord van de makelaar die op Garga een morele overwinning haalt. Aanvang 20.30 uur. Sterk aanbevolen. Vierluik. De avonden die binnen de programmering van het Haarlems Concertgebouw dit seizoen zijn besteed aan de propagande van het lied, hebben verheugende opkomst te zien gegeven. Twee factoren speelden daarbij een rol. Allereerst werd er gewerkt met vocalisten van naam en niveau en daarnaast werkte de combinatie van een gevestigde naam en een aankomend talent gunstig. Volgende week donderdagavond (20.15 uur) wordt de formule, het zogenaamde vierluik (twee solisten, twee begeleiders) opnieuw gehanteerd als de sopraan Thea Ekker- Van der Pas en tenor Hein Meens in het Concertgebouw optreden. Thea Ekker, dochter van de bekende pianist Theo van der Pas, begon haar loopbaan aan het Haags conservatorium. Zij studeerde er bij Willem Ravelli en To van der Sluys en volgde de operaklas. De sopraan gaf vele recitals voor de radio, zowel in binnen- en buitenland. Thea Ekker verwierf naam met oratoriumuitvoeringen maar haar grootste kracht ligt in de liedkunst. Veel succes oogstte ze met verzoekprogramma’s, waarbij het publiek zelf het programma kon selecteren uit een lijst van honderd liederen. In Haarlem zal zij met begeleiding van pianist Thom Bollen liederen van Schubert, Brahms, Wolf en Strauss zingen. Werken van Schumann, Rachmaninof en Liebermann worden vervolgens gezongen door Hein Meens met begeleiding van Tilly Keessen. Hij studeerde aan het Maastrichts Conservatorium bij Mya Besselink. rf- The Ekker - Van der Pas zingt volgende week donderdag in Haarlem conservatorium te Tilburg en aan het Stedelijk conservatorium te Zwolle. Maandagavond (20.15 uur) concerteert hij in het Haarlems Concertgebouw; hij speelt dan werken van Beethoven, Schumann, Liszt, Debussy en Bartok in het kader van de Tuinzaalconcerten. Albert de Klerk. Werken van zeventiende- en achttiende-eeuwers staan op het programma van de Haarlemse stadsorganist Albert de Klerk wanneer hij dinsdagavond (20 uur) het gemeentelijke orgelconcert voor zijn rekening neemt. Hij speelt dan composities van Sweelinck, Van Noordt, Van den Kerckhoven, Loeillet, Walther en Bach op het Müller-orgel. Bernard Bartelink. Zoals wij reeds in onze kunstrubriek hebben gemeld begint zaterdagmiddag (15. uur) weer een zomerseizoen met orgelbespelingen in de Kathedrale Basiliek St. Bavo aan de Leidsevaart te Haarlem. De vaste organist van het Adema-orgel bijt dan de spits af; Bernard Bartelink brengt composities van Frescobaldi, Sweelinck, Fleury, Langlais en Ginastera. Kadens. Het fluit-pianoduo Eleonore 12 j„ dag. 10, 18.45 en ür Scène uit Bassarus. een musical die door Utrechtse scholieren in de Toneelschuur wordt gebracht. hand en gaat er tenslotte met de kas vandoor. Humor en tragiek gaan in De kapitein van Köpenick hand in hand. Dans. Nog alleen vanavond is in de Toneelschuur in de Smedestraat 23 in Haarlem een balletuitvoering te zien, gepresenteerd door de Beweging Dans van Karin Chen en Cees Brandt. „Dingen die beginnen” heet hun voorstelling die bestaat uit vijf choreografieën op muziek van uiteenlopende componisten zoals daar zijn Johan Sebastian Bach en Harry Sacksioni. Aanvang 20.30 uur. rf- Hans Dercksen gevarieerd pianoprogramma ’t Plein. Het Schalkwijkse jongerencentrum ’t Plein aan de Costa Brava in Haarlem heeft wat overheidssteun gekregen om een vleugje cultuur aan het dagelijkse leven in een nieuwbouwstad toe te voegen. Dat gebeurt onder meer door jazzconcerten op zondagmiddag, waarbij ouders geen omkijken hebben naar hun kroost. Dat speelt met mooi weer namelijk buiten op het grasveld en de zandbak en bij slecht weer binnenskamers in dit jongerenhonk. Met medewerking van de Haarlemse hardbopper en jazzmusicus Harry Verbeke en zijn bekwame kwartet wordt er vanaf 16 uur fiks geswingd. Mocht het net zo sfeervol worden als de vorige maal bij Ruud Brink en Martin Haak, dan zou het jammer zijn als u het mist. Barrelhouse.In december was de Haarlemse Jazz Club (Groot Heiligland 37) afgeladen toen Barrelhouse een gezamenlijk optreden verzorgde met de Amerikaanse bluesgitarist Albert Collins. Vrijdagavond speelt de grotendeels Haarlems bluesrockformatie er weer, maar nu op eigen kracht en ook dat is een feest voor een groot publiek. Mogelijkerwijze krijgen de gitaristen Gus en Johnny La Porte, bassist Jan Willem Sligting, drummer Bob Dros, pianist Han van Dam en zangeres Tineke Schoemaker weer steun van de blazers Tony Vos en Hans Dulfer. Aanvang 22 uur. Zaterdagavond (22 uur) grijpen in de HJC wederom de moderne sessions plaats. Over belangstelling van de kant van misici is op deze jams meestal niet te klagen, maar liefhebbers zijn altijd welkom. De Gooth. Live rockmuziek wordt in Haarlem wekelijks geboden door café De Gooth op de Botermarkt. Elke dinsdagavond speelt daar de Amsterdamse rockfomatie Push Pin. Muziek in de sfeer van The Shirts, Gruppo en Blondie vanaf een uur of tien. Stirling Range. Uit Alphen aan de Rijn komt de Nederlandse country- rockformatie Stirling Range. Vijftig procent van hun repertoire is eigen werk, voor het overige bewerken zij nummers van Linda Ronstadt en Jackson Browne. Zaterdagavond (20.30 uur) wordt er gespeeld in de Arnoldushoeve aan de Hoofdweg 574 te Hoofddorp. Stadsschouwburg (Leidseplein 26, tel. 242311) vr. en za. 20 uur: Royal Shakespeare Theatre met „Coriolanus”; zo. 14 uur: „Die Zauberflö- te”, opera van Wolfgang Amadeus Mozart ma. 20 uur: „Orfeo ed Euridice”, opera van Christoph Willibald van Gluck, m.m.v. Het Radio Kamer orkest, regie Rhoda Levine, sol. Kathleen Batt le, Elizabeth Gale, Huguette Tourangeau en Het Nederlands Kamerkoor. Bimhuis (Oude Schans 73-77, tel. 233373) vr. 21.30 uur: Keith Tipett solo piano; za. 21.30 uur: Springband ’79 met Boy Raaymakers, Mark Charig, Joan Boeke, Willem van Manen, Geerhard Zwiers, Radu Malfatti e.a.; wo. 21.30 uur: Rinus en Martien Groeneveld, Richard Goldman, Martin Mayes, Shusaku Takeuchi. Carré (Amstel, tel. 225225) beh. zo. en ma. 20.15 uur: Neerlands Hoop; zo. 20 uur: Tina Turner; ma. 20.15 uur: Tiare Tahiti. Concertgebouw (Van Baerlestraat, tel. 718345) vr. grote zaal 20.15 uur: Radio Filharmonisch Orkest m.m.v. Groot Omroepkoor o.l.v. Hans Vonk, sol. Aaron Rosand, viool (Berlioz, Saint- Saëns, Delius, Wagner); za. grote zaal 20.15 uur: Het Nederlands Kamerorkest o.l.v. Anto ni Ros-Marbè, sol. Thomas Indermühle hobo, George Pieterson klarinet, Hans Dullaert hoorn, Brian Pollard fagot (Schubert, Ginaste ra, Mozart), kleine zaal 20.15 uur: Nederlands Blazers Ensemble met Lucia Kerstens so praan; zo. Spiegelzaal 11 uur: Fü Elise, kleine zaal 11 uur: Mini-muziektheater met Anne Haenen sopr., Lieuwe Visser bas, Jochem Slo thouwer piano; zo. kleine zaal 14 uur: II Man doline o.l.v. Chris Mouter (Kwist, Kok, Mali- cia, Mouter, Bach, Strauss, Beethoven), grote zaal 14.15 uur: Concertgebouworkest o.l.v. Ri chard Dufallo, sol. Heinrich Schiff violoncel, Collegium Musicum Amstelodamense (Loe- vendie, Berio, Ives) en om 20.15 uur: Martha Argerich piano (Bach, Prokofieff, Ravel, Cho pin); ma. kleine zaal 20.15 uur: II Complesso Barocco o.l.v. Alan Curtis met Barok en Klas siek in Authentieke Klank; di. kleine zaal 20.15 uur: Peter Schreier tenor, Irwin Gage piano (Schubert); wo. grote zaal 12.30 en 20.15 uur. Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink, sol. Peter Schreier tenor (Mozart, Berlioz), kleine zaal 20.15 uur: Emmy Verhey viool, Joop Meijer hoorn, Youri Egorov piano (Brahms). Shaffy Theater (Keizersgracht 324, tel. 231311) do. konsertzaal 20.30 uur: Baal; vr. konsert- zaal 20.30 uur: Baal, vanaf 11 uur: Symposion.; za. konsertzaal 15 uur: Katheater, zuilenzaal 15 uur. Pssstt, vanaf 11 uur: Symposion.; zo. vanaf 11 uur: Symposion b.g.v. 10 jaar Shaffy; di. konsertzaal 20.30 uur. Baal; wo. konsert zaal 15 uur: Marionettentheater Ella Snoep, 20.30 uur.Baal, zuilenzaal 20.30 uur. Incidental Theater, shaffyzaal 20.30 en 22.15 uur: Prothe- ater. Alhambra 1 (Weteringschans, tel. 233192) „De nieuwe monsters”, toeg 16 j„ dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 ui 21.30 uur Alhambra 2 „Brutt. sporchi e cattivi”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur Bellevue Cinerama (Marnixstraat 400, tel. 234876) „Ashanti”, toeg. 12 j„ dag 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur Calypso 1 (Marnixstraat 402, tel. 266227) „De gendarme ziet ze vliegen toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Calypso 2 „Heaven can wait”, toeg alle leeft dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.15, 15.45, 19.15 en 21.45 uur Calypso 3 „I never promised you a rose gar den”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendijk 69, tel 248933) „Baha ma’s, een porno paradijs”, toeg. 18 j„ dag. 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. vanaf 13 uur. Cineac Damrak 1 (tel. 245648) „De duivel hale je”, toeg. alle leeft., dag. 13.30,16,19 en 21.30 uur. Cineac Damrak „Mort d’un pourri”, toeg. 16 j„ dag. 13.15, 15.30, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. wo. 18.45 en 21.30 uur Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „Ou trageous”, toeg. 16 j„ dag 13.30, 16, 19 en 21.30 uur, za. zo. wo. 19 en 21.30 uur. Cinema International (Aug. Allebépl. 4, tel. 151243) „Battlestar Galactica”, toeg. alle leeft., do. t.e.m. zo. 18.45 en 21.30 uur, za. zo. ook 14.30 uur, ma. di. wo. 20 uur. Cinetol (Tolstraat, tel. 722291) „Aan een onbe kende”, toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur; „Messer in Kopf”, toeg. 16 j„ dag. 20, 22 en 24 uur. City 1 (Leidseplein, tel. 234579) „The deer hunter”, toeg. 12 j„ dag. 13.45 en 19.45 uur. City 2 „Lady en de vagebond”, toeg. alle leeft., do. vr za. 13 45 en 19 uur, zo. 13.45, 16.15, 19 uur, ma. di. wo. 13.45 uur; „A wedding”, toeg. 16 j„ ma. di. wo. 19 en 21.30 uur. City 3 „Nosferatu de vampier”, toeg. 14.15, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13, 15.30 21.15 uur. City 4 „Strandverlangens”, toeg. 16 j„ dag. 15, 19.30 en 22 uur, zo. 13.15, 16, 19.30 en 22 uur. City 5 „Kentucky fried movie”, toeg 16 jdag 14, 19.30 en 22 uur, zo. 14, 16.30, 19.30 en 22 uur City 5 „Even en oneven”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur City 7 „Andy, bloed en blond haar”, toeg. 16 j„ dag 14.30, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13.15, 15.45, 18.45 en 21.15 uur Corso (Kalverstraat, tel. 234561) „Foul play”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur Cine „D” (PI. Middenlaan 4a, tel. 226551) „Play it again, Sam", toeg. 16 j„ dag. 19.45 en 22 uur Desmet (PI. Middenlaan 4A, tel. 226551) „Easy rider”, toeg 12 j„ dag. 19.30 en 21.45 uur. Du Midi (Apollolaan 4, tel 723653) „De gen darme ziet ze vliegen”, toeg. alle leeft., dag, 19.15 en 21.30 uur, za. zo. wo. 14 uur, zo. 16 uur. Flora Disney Theater (Amstelstraat 24, tel 230469) „Lady en de vagebond”, toeg. alle leeft., dag. 14 en 19 uur, za. 10.30, 13.30, 16 en 19 uur, zo. wo. 13.30, 16 en 19 uur. Kriterion (Roeterstraat, tel. 231708) „Remem ber my name”, toeg. 12 j„ dag 14, 19.45 en 22 uur, vr. za. ook 00.30 uur. Leidseplein Theater (Tel. 235909) „Midnight Express”, toeg. 16 j„ dag. 14, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655) „Battlestar Galactica”, toeg alle leeft, dag 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Rembrandtplein Theater )tel. 223542) „The deer hunter”, toeg. 12 j„ dag 14 en 20 uur. Rembrandtplein Theater „Foul play” toeg alle leeft., dag 14.15, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 338, tel. 723488) „Super man”, toeg. alle leeft., dag 18.45 en 21.30 uur, za. wo. ook 13.45 uur, zo. ook 13 en 15-45 uur Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel. 723488 „Una giornata particolare", toeg. 16 j„ dag. 19.30 en 22 uur. Roxy (Kalverstraat, tel. 232809) „Een vrouw als Eva”, toeg 16 j„ dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. ook 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Saskia (Rembrandtsplein, tel. 243363) „AShan- ti”, toeg. 12 j„ dag 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur Studio K (boven Kriterion, tel. 231708) „Confi dences pour confidences”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790) „De linkshandige vrouw”, toeg. 16 j„ zaal 1: dag 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur; zaal 2: „Orfeu Negro”, toeg. 16 j„ dag 19.45 en 22 uur, zo. ook 14 uur Tuschinski 1 (Reguliersbreestraat, tel. 262633) „National Lampoon’s animal house”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2 (Reguliersbreestraat, tel 262633) „Mijn vriend”, toeg. 12 j„ dag 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 3 „C’eravamo tanto amati”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18 45 en 21.30 uur, za. zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur Tuschinski 4 „Mogliamante toeg. 12 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 5 „Interiors”, toeg 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 16 en 19 en 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht 452, tel. 237460) „Confidences pour confidences toeg. 16 j., dag. 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 15, 19 en 21.30 uur

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 15