Cabaret agenda Santpoorts Hervormd Koor Barokmuziek muziek Midnight Express .Salo v&Fvoons I Jtbxposiiie I ijmond c UIT formatie allerhande^ theater. i) Pk 51 Tl A SI r n, s. 4 ■I rW 7 DONDERDAG 2 6 APRIL 19 7 9 UITFORMATIE Velsen-IJmuiden C-, Beverwijk Heemskerk ERK Wijk aan Zee O H 5 Redactie Martin Siecker Telefoon 02550-15389 I MOO&1 Mg O Jj I L 9 •tr De Beverwijkse band „Invasion", morgenavond in Donkey Shot. >4- Cartoons in het koetshuis, nog tot zes mei. ir Brad Davis als Billy Hayes in de film „Mid night Express". bijzonder intentieve manier weten zij zodoende een half miljoen dollar te „versieren”, geheel belastingvrij. Zondagmiddag draait hier „Lady Karate, vuisten als dynamiet”. Cinema Marquêtte. Drie films komende week in Marquêtte. Van donderdag tot en met zondag „Zoltan, hond van Dracula”, zondag, maandag en dinsdag Bergman’s „Herfstsonate” en zondag en maandag voor de vierde keer „Superman”. Vrijdag in de nachtvoorstelling tenslotte „Grote borsten, hete dijen”. Filmhuizen. Vrijdagavond om half negen in het filmhuis Heemskerk aan de Handelstraat 93 „Het vijfde zegel” van de Hongaar Zoltan Fabri uit 1975. Dinsdag 1 en woensdagavond 2 mei om half negen in Filmhuis Velsen in het Witte Tejater aan de Kanaalstraat „Messer im Kopf” van Reinhard Hauff uit 1978. het concert wordt besloten met een uitvoering door alle medewerkenden met bandbegeleiding van de Engelse hymne „Let’s all things now living”. De zaal gaat open om kwart voor acht, de voorstelling begint om kwart over acht. De Hondsrug. De Grunneger-Drentse 's zondags gesloten. Tot en met maandag 30 april hangen in de foyer van het Witte Tejater de pentekeningen van de 23- jarige IJmuidenaar Maarten Groot. De tekeningen zijn te bezichtigen tijdens de voorstellingsavonden. Zondag 6 mei is de laatste dag van de cartoon-expositie in het noordelijk koetshuis van Beeckestijn. Er hangt werk van de politieke tekenaars Frits Behrent (Parool), Jos Colügnon (NRC/Handelsblad, NieuwsNet), Wim Stevenhagen (Amsterdamse Wijkkrant, Gummi, Jippo), Stefan Verwey (Volkskrant), Nico Visscher (Nieuwsblad van het Noorden), Willem Vleeschhouwer (Waarheid, A.A.B., Punkkwartet) en Kees Willemen (Nieuwe Linie, NW- Jongerenkontakt). Verder zijn er sporttekeningen van Dik Bruijnesteyn, fotomontages van Lies Ros en Frank Beekers en animatiefilmpjes van het Jute-project van Gerrit van Dijk te zien. De expositie is elke middag tussen twee en vijf uur geopend behalve op de maandagmiddag. Vereniging „De Hondsrug” uit Beverwijk heeft voor morgenavond het zang- en operettegezelschap „De Byrmants” uitgenodigd om een voorstelling te komen geven in De Nieuwe Slof aan de Kerkstraat in Beverwijk. Na afloop van deze over het algemeen Neder landstalige show is er bal na, waarvan de muzikale omlijsting wordt verzorgd door het Duo Zonneveld. Zaal open om zeven uur, aanvang acht uur. Barokmuziek. In de reeks vrijdagavondconcerten zijn op 27 april de blokfluitist Robert Bakker en de claveciniste Gerda van Oosten te beluisteren tijdens de uitvoering van een programma van barokmuziek in de gehoorzaal van de muziekschool Velsen aan de Troelstraweg in IJmuiden. Er worden onder meer werken uitgevoerd van Handel, Couperin en Telemann. De blokfluitist Robert Bakker is zijn studie ooit begonnen aan de muziekschool Velsen en studeert thans aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Het concert begint om kwart over acht. BIOSCOOP EN THEATER Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Donder dag 20.00 uur „Zoltan, de hond van Dracula”. Alarmnummers: Zie Beverwijk. Café De Zon, 20.00 uur jaarvergadering WV een havenplaats die zowel Delfzijl, Zoltkamp als een andere havenstad kan zijn. De Martinitoren doet met dit stuk ook mee aan de jaarlijkse competitie van „De Kring” in de hoop de wisselbeker weer terug te winnen. De voorstelling begint om acht uur in gebouw De Rank aan de Koningin Wilhelminakade in IJmuiden, er is bal na met het duo Magicvox uit IJmuiden. Peter Faber. Doctor Vlimmen en de man van een vrouw als Eva hebben één ding gemeen; (schoen)maat 45. Dat is dan ook de titel van de solo-voorstelling (in het wereldje van glitter en goud bij voorkeur aangeduid als „one-man-show”) waarmee de actuer Peter Faber sinds enige tijd door het land trekt. Een nieuwe vorm van theater, de zestiger jaren slogan „De verbeelding van de macht” vertaald in toneel. Het programma is geheel door Faber zelf bedacht; samen met het publiek worden steeds nieuwe fantastische situaties opgeroepen waar dan mee gespeeld wordt van de ene inval naar de andere. In deze produktie blijkt lang bestaat, speelt vooral veel Rhytm Blues en Rock muziek uit de zeventiger jaren, waarbij de inbreng van eigen ideeën overigens njet verwaarloosd wordt. De band, die bestaat uit Piet de Bie, Martin van de Sluis, Nico Jacobs, Martin van Balen en Paul Groen begint om half tien te spelen. Voor degenen die houden van ruige muziek. Santpoorts Hervormd Koor. Het Santpoorts Hervormd Koor concerteert vrijdagavond in het Soli Muziekcentrum aan de Hagelingerweg in Santpoort- Noord samen met het interkerkelijk koor „Rejoice” uit Zoetermeer (onder leiding van Rein Quint) en de Brass Band van de Leidse politie dat, evenals het organiserende koor, onder leiding staat van Cees Brugman. De pianobegeleiding wordt verzorgd door Heleen Elling en Leen Ramp. Voor deze avond is een veelzijdig programma samengesteld dat varieert van a-capella werken tot negro spirituals, koorkomposities met begeleiding en eigentijdse geestelijke muziek zoals fragmenten uit de musicals „Spirit” en „Jesus Folk”. Naast een veelzijdig koorrepertoire zullen een aantal komposities voor Brass Bands te beluisteren zijn terwijl eveneens enkele solisten uit de band voor het voetlicht zullen komen. Beide koren zullen zowel afzonderlijk als gezamenlijk optreden en Foto-expositie. De Fotokring Heemskerk organiseert ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan een expositie in de expositieruimte aan de C. Huygensstraat 99 te Heemskerk. De tentoonstelling wordt zaterdag 28 april geopend en loopt tot en met zondag 6 mei. De openingstijden zijn: op werkdagen van zeven uur tot negen uur (’s avonds) en op zaterdag, zondag en koninginnedag van twee tot vijf en van zeven tot negen uur. Nog te zien. Tot 12 mei exposeert Jos Stam met aquarellen, gombatiks en lino’s in De Nieuwe Slof te Beverwijk. Openingstijden; op werkdagen van tien tot tien uur; zaterdagen van twee tot vijf uur en *s zondags gesloten. Werk van cursisten van het Kreativiteitscentrum IJmond is nog tot en met donderdag 3 mei te zien in de Burgerzaal van het gemeentehuis van Velsen. Openingstijden: werkdagen van negen tot twaalf en van twee tot vier uur; donderdagavond van half acht tot half tien; zaterdagen van twee tot vijf uur en Nederland 1 en 2 biedt Nederland 3 een zeer gevarieerd geheel van absurditeiten”. Baal. De toneelgroep BAAL staat dinsdagavond om kwart over acht in de Stadsschouwburg in IJmuiden met het stuk „Kaspar” van de Duitse auteur Peter Handke. Het stuk is gebaseerd op het verhaal van Kaspar Hauser, een jongen die werd ontdekt in een Duits woud en waarvan men vermoedde dat hij was verzorgd door en opgetrokken met wilde dieren; de jongen kon bijvoorbeeld niet praten. Handke gebruikte dit gegeven in zijn uit 1967 daterende stuk „Kaspar” als niet meer dan een aanleiding. „Het stuk laat niet zien hoe het werkelijk is of was met Kaspar Hauser, het laat zien wat mogelijk is met iemand”, aldus Handke. Wat op het toneel getoond wordt is wat er gebeurt kan gebeuren met iemand die geen taal heeft: met iedereen dus, op een bepaald moment in zijn bestaan. Handke toont aan dat dat een maatschappelijk proces is: het „spreken” inpliceert het „denken” en dus brengt het aanleren van een bepaalde manier van spreken het aanleren van een manier van denken met zich mee. En uit de manier van denken ontspruit de manier van handelen, met alle morele implicaties vandien. De regie is in handen van Lodewijk de Boer, het stuk wordt gespeeld door Rudolf Lucier, Hans Dagelet, Kitty Courbois, Els Ingeborg Smits, Herman Naber, Jack Vecht, Trudy de Jong en Marieke van de Pol, de muziek wordt verzorgd door een groep van vijf musici. Amateurtoneel. Donderdag 3 mei speelt de amateurtoneelvereniging „Advendo” het stuk „Pas op dat je geen woord zegt” in de Stadsschouwburg te IJmuiden, aanvang acht uur. Het is een door Dimitri Frenkel Frank geschreven komedie en gaat over een alleenstaande vrouw die zowel uit financiële als gezelligheidsoverwegingen een kamer verhuurt. Zij heeft diverse merkwaardige ervaringen met een aantal huursters BIOSCOOP EN THEATER City theater, Kennemerlaan 89, donderdag 20.00 uur: „Kelly’s heroe’s”. TENTOONSTELLINGEN De Nieuwe Slof, Kerkstraat: t/m 14 april expo sitie wandkleden van Gerrie Hemming Maan dag t/m vrijdag 10.00-22.00 uur, zaterdag 14.00- 17.00 uur. Buurthuis Wijk aan Duin, Wilgenhoflaan, vrijdag 13.30-16.30 uur open middag „Samen Vooruit” (WAO-groep) Stadskantoor, Pres. Kennedyplein, t/m 13 april foto-expositie Jan Blaauw. Geopend op werkdagen 8.30-12.30 en 13.30-17.30 uur en ’s a- vonds tijdens vergaderingen in het Stadskan toor. Donderdag 19.30 uur raadsvergadering. Openbare bibliotheek, Kerkstraat, t/m 15 april expositie etsen „Onkruid”. Geopend tij dens openingsuren bibliotheek. n d i- d l- n B- n d B- n in ie n in City Theater. In City komende week de film „Kelly’s heroes”, een van de betere humoristische oorlogsfilms met in de hoofdrollen Clint Eastwood, Telly Savalas, Don Rickies, Carroll O’Connor en Donald Sutherland. Hoofdpersoon in de film is soldaat Kelly, die kort na de invasie in Normandië een Duitse majoor gevangen neemt. De kapitein van de compagnie van Kelly heeft het te druk met de voorbereidingen van het transport van zijn oorlogsbuit (een zeiljacht) naar Parijs, en Kelly verhoort zelf zijn gevangene. Na de Duitser dronken gevoerd te hebben verneemt Kelly dat in een Frans plaatsje, zo’n dertig kilometer achter de Duitse linies, voor 16 miljoen dollar aan goed ligt te wachten op transport naar Duitsland. Dan rijpt bij Kelly het plan om met een aantal maten deze goudschat te veroveren. Hij weet een aantal kameraden uit zijn compagnie over te halen met hem mee te doen en in de drie dagen rust die zij krijgen voor ze weer naar het front moeten wagen ze een poging. Daarbij krijgen ze de hulp van „Odball”, een sergeant met het bevel over drie tanks die elk contact met zijn eigen onderdeel verloren heeft. De bank in het stadje waar het goud ligt opgeslagen wordt bewaakt door drie tanks, als het stof is opgetrokken zijn de Amerikanen hun tanks kwijt en hebben de Duitsers er nog één. Op onnavolgbare wijze weten „Kelly’s heroes” echter toch nog een gaatje te vinden. In de zondagmiddagmatinee draait de film „Fantomas slaat weer toe” met in de hoofdrollen Louis de Funès, Jean Marais en Mylène Demongeot. Stadsschouwburg. De film „Midnight Express” heeft nogal wat stof doen op waaien, in Nederland kwam er zelfs een door een groep Turken aangespannen kort geding aan te pas om de film, waarin zij een aantal tendentieuze vooroordelen bespeurden, zonder coupures in première te kunnen laten gaan. In de film draait het om Billy Hayes (Brad Davis) die tot vier jaar is veroordeeld als hij in Turkije wordt betrapt op het smokkelen van hasjiesj. In de gevangenis houdt hij zich koest, na vier jaar is hij immers weer vrij. Kort voor hij zijn straf heeft uitgezeten wordt het vonnis op politieke gronden nk st. d. ;e- >r- le d- n- !St en de at ar D Invasion. Morgenavond treedt in Donkey Shot aan de A. Verherentstraat in Heemskerk de Beverwijkse groep „Invasion” op. De band, die nog niet zo Schat ik ben d’r hoor. Een door de eeuwige sleur van het huishouden doorgedraaide vrouw verwisselt van baan met haar echtgenoot, directeur van een zo goed als failliete zeepfabriek. Een versierderige schoonmaker, een rijke secretaris die wat geld te investeren heeft, een vriendin van de vrouw die van spioneren houdt, en verlegen buurvrouw en een dochter die samenwoont met een ijshockeyspelende Canadees vormen samen met het gegeven de ingrediënten voor een modern blijspel dat is geënt op de traditionele rolverdeling tussen de man en de vrouw in de huidige maatschappij. Het stuk wordt gespeeld door het Velser Amateur Toneel VAT ’71, de (hoofd)rollen zijn voor Dirk Geels, Nel Brouwers, Carla Visser, Ben Aardenburg, Gwen van Baarsel, Peter Bralten, Frans van Gemert en Wil Schol, de regie is in handen van Nol Stuvel. De voorstelling wordt morgenavond gegeven in de Stadsschouwburg in IJmuiden, aanvang kwart over acht. Inlichtingen over de kaartverkoop bij het WV- kantoor op het Marktplein. Jan van Dommelen. De amateurtoneelvereniging Jan van Dommelen speelt komende week nog twee keer in de toneelzaal Zomerlust aan de Hoofdstraat in Santpoort en wel vrijdag- en zaterdagavond om kwart over acht: Gespeeld wordt het stuk „Zorg voor mijn kinderen”, een Heyermansachtig volksstuk. Het speelt zich af in een kosthuis rond de kerstdagen waar een aantal mensen met wat tegenwoordig „aanpassingsmoeilijkheden” heet onderdak heeft. De Martinitoren. De vereniging van Grunniger en Drent’n van Velsen, De Martinitoren, organiseert morgenavond een toneelavond waarop de eigen leden het écht Grunniger stuk „Voarensvolk en Wichter” opvoeren. Het speelt zich af in BIOSCOOP EN THEATER Kennemer I, Zeestraat, donderdag 20.00 uur: „Salo”. Kennemer II, Zeestraat, donderdag 19.30 uur: „Juliana in zeventig bewogen jaren” Luxor Theater, Breestraat, donderdag 19.00 en 21.30 uur De Sting. Peter Faber, zaterdagavond met zijn solo- theater in het Witte Tejater gehad, deze ervaringen worden via zogenoemde „flashbacks” tot leven gebracht terwijl ook de gesprekken van de vrouw met haar goudvis een verhelderende werking hebben. Hennie Zwanenburg tekende voor de regie, de diverse rollen worden gespeeld door Tiny Hagendoorn, Cor Hoogland, Netty Bijlsma Hanne Schipper, Fien van Geldrop, José Ouwerkerk en Gees Wagner. Vrouwentheater. Buurthuis De Brulboei organiseert donderdagavond 3 mei in het Witte Tejater een theateravond voor- en door vrouwen, gespeeld zal worden het stuk „Spiegeling”. Het gaat over het dagelijkse leven, de sleur, het verdriet, de eenzaamheid en de moeilijkheden maar ook over het plezier, de hoop en de strijd in het leven van vier vrouwen. Het stuk is gemaakt door vier leden van de toneelgroep Proloog, die het stuk ook zelf op zullen voeren. De voorstelling begint om half negen, kaarten verkrijgbaar in buurthuis De Brulboei. F|OV£ HSh a DIVERSEN Alarmnummers: Politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Centrale bibliotheek, Kerkstraat 44, donder dag gesloten, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30-21.00 uur volw., 15.00-17.00 uur jeugd. Jeugdbibliotheek Meerestein, K. Smitstraat 110a, donderdag gesloten, vrijdag 15.30-17.00 uur. Dienstencentrum voor bejaarden. Kerk straat, maandag t/m vrijdag geopend van 09.00- 17.00 uur. Spreekuur leiding vrijdag 10.00-11.00 uur. Huize Scheybeeck, Velserweg. Do. wetswinkel voor gratis juridisch advies van 18-20 uur. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeulenmuseum: Gesloten. Museum Beeckestijn: Rijksweg Velsen-Zuid 18e-eeuwse stijlkamers. Di. t/m zo. 14.00-17.00 uur. Noordelijk koetshuis, t.m. 6 mei expositie cartoons. Open dagelijks behalve maandag 14.00-17.00 uur. Gemeentehuis: Tel. 19000. Bezichtiging op werkdagen van 10.00-12.00 uur. Burgerzaal t.m. 3 mei dag. 9-12.00 en 14.00- 16.00 uur expositie handenarbeid (beh. 30 april). Ruïne van Brederode, Veiserenderlaan, Sant- poort-Zuid. Dinsdag t/m zondag 9.30-12.00 en 13.00-16.00 uur te bezichtigen. herroepen en komt de zaak opnieuw voor, waarna hij dertig jaar krijgt. Dan stort zijn wereld in: in een aanval van woede doodt hij een van de Turkse verklikkers in de gevangenis als een van zijn vrienden weer eens het ziekenhuis is ingeslagen, waarna hij wordt overgebracht naar de afdeling voor geestelijk gestoorden. Daar krijgt hij op een gegeven moment van zijn vriendin tijdens een van haar bezoeken een fotoboek overhandigd met veel geld. Daarmee kan hij proberen de bewaker om te kopen om zodoende overgeplaatst te worden naar de „normale” gevangenis. De bewaker is iets heel anders van plan, het komt tot een gevecht en de nogal sadistisch ingestelde cipier overlijdt. Voor Billy ligt dan opeens de weg naar de vrijheid open. Zondagmiddag in de Stadsschouwburg de jeugdfilm „Dik Trom knapt ’t op”, Kennemer Theater. „Salo-of de 120 dagen van Sodom” is de laatste film van de Italiaanse regisseur Pier Paolo Pasolini, die kort na het voltooien daarvan in Rome werd vermoord. De film is een afspiegeling van de filosofie van Pasolini dat de huidige maatschappij vol zit met allerlei fascistische tendensen. In de film wordt dat duidelijk gemaakt via een 120 dagen durende orgie van vier rijke heren (een hertog, een bisschop en twee rechters) in het Italiaanse Salo waar de Italiaanse fascisten hun eigen Sociale Republiek gevestigd hebben. Pasolini laat vrijwel alle perversiteiten die mensen met elkaar uit kunnen halen op schokkende wijze zien, zonder dat artisticiteit en geloofwaardigheid daaronder geleden hebben. In de nachtvoorstelling in Kennemer 1 „De sexavonturen van een deurwaarder”, in de zondagmiddagmatinee draait „Mijn vriend de walvis”. In Kennemer 2 de jubileumfilm „Juliana in zeventig bewogen jaren” van Bert Haanstra en in de Arthouse-cyclus draait hier woensdagavond „De geest van de bijenkorf”. Luxor. In Luxor komende week „The Sting”, een prima amusementsfilm uit de Hollywoodfabriek waarin Paul Newman, Robert Redford en Robert Shaw de hoofdrollen voor hun rekening nemen. De twee eerstgenoemden zetten in de film (die speelt in het Amerika van de dertiger jaren) een grootse zwendel op touw om de laatste, een grote illegale bookmaker, een flinke poot uit te draaien. Op een ■ir Het Haagse cabaret „Uit de wind, in de zon". Links Bart Bartstra, rechts Maarten Mattijsen. Peter Faber, die bekendheid verwierf met (onder meer) „Toestanden” van het Werktheater, een alleskunner hoewel zijn mimeverleden duidelijk zichtbaar blijft. Zaterdagavond half negen, Witte Tejater, Kanaalstraat, IJmuiden. Kaarten verkrijgbaar bij het bureau van de Velser Gemeenschap en aan de kassa van het Tejater. Uit de wind. De Haagse cabaretgroep „Uit de wind in de zon” viert dit jaar haar eerste lustrum. In de loop van die vijf jaren is de bezetting herhaaldelijk gewijzigd, de groep bestaat nu uit het duo Bart Bartstra (piano) en Maarten Mattijssen (conferences). Muziek en teksten worden geschreven door Bartstra, die onlangs ook een aantal teksten voor Gerard Cox op papier heeft gezet. De cabaretgroep treed zaterdagavond om half tien op in Donkey Shot aan de A. Verherentstraat in Heemskerk met het programma „Nederland 3”. De groep hoopt hiermee veel Nederlanders uit hun tv-stoel te krijgen want: „In tegenstelling tot DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033. Ongevallen dienst 23355. Hoogovens 02510-96000 Brand weer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord efi IJmuiden 20750. Algemene Hulpdienst Velsen. Iedere werk dag van 9.00-11.30 uur. Telefoon 02550-18888. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau Abelenstraat 1, IJmuiden, op werkdagen van 9.00-10.00 uur. Tel. 12464 of 18445. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurig zieken Velserduinweg 52, IJmuiden, ma. t/m vrij. 9.00-10.00 uur. Tel. 02550-11830 of 22169 Sociale Dienst, Spaarnestraat 2, IJmuiden, maandag t.m. vrijdag 9-10.30 u. nieuwe cliënten, voor andere cliënten ook op afspraak, tel. 02550- 19124 Handenarbeidscentrum Velsen, Andreaweg, Velsen-Noord. Open: dinsdag t.m. vrijdag 9.30- 21.30 uur, maandag 13.30-21.30 uur, zaterdag 9.00-12.00 uur. Centrale Bibliotheek. Plein 1945. Donderdag 19.00-21.30 uur, vrijdag 14.30-17.30 en 19.00-21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg 96. Vrijdag 15.30-17.30 uur. Filiaal Santpoort, Wüstelaan 79, Vrijdag 19.00-21.30 uur. Sporthal Zeewijk, donderdag 17.00-23.00 uur eisen Filiaal U mui den-West, Zeewijkplein 27-29. Donderdag 19.00-21.30 uur volwassenen en tie ners. Vrijdag 14.30-17.30 uur alle leeftijden. Filiaal Velsen-Noord, Wijkerstraatweg 177. Donderdag 19.00-21.30 uur volwassenen, vrijdag 14.30- 17.30 u. alle leeftijden. Dienstencentrum Zee- en Duin wijk, Zeewijk plein 260, tel. 20650 van 11.00-12.00 uur. Maan dag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur rekreatieruimte open. Vrijdag 9.00-12.00 uur bil jartclub, 14.30-16.00 uur zangkoor. Buurthuis De Brulboei, donderdag 19.00*- 21.00 uur brommerclub v.a. 13 jaar, 20.00-21.00 uur praatgroep voor dames, 20.00-22.00 uur schildercursus volw., vrijdag 11.30-13.30 uur Broodje Brulboei, 16.00-17.30 uur pottenbak- groep 9-12 jaar, 18.00-19.00 uur zelfverdediging voor dames, 19.00-20.30 uur beat-ballet v.a. 14 jaar. Buurthuis De Planeet, donderdag 19.00-20.00 uur tafeltennis 6-15 jaar, 19.00-20.30 uur Hobby- en zaaggroep 6-14 jaar, 20.00-21.30 uur tafelten nis volwassenen. Buurtcentrum Zeewijk, donderdag 20.00- 22.00 uur tekenen en schilderen volw., vrijdag 13.30- 16.30 uur Inloopbijeenkomst W.A.O.-ers. Buurtcentrum De Spil, Rembrandtlaan 45, donderdag 19.30-21.30 uur Fotografie voor be ginners, vrijdag 9.30-11.30 uur en 13.30-15.30 uur Peuterspeelzaal, 16.00-17.30 uur Knutselclub. Sporthal Zeewijk, donderdag 17.00-23.00 uur B.C. Velsen. Badhuis Snelliusstraat, vrijdag 13.00-20.30 uur. Recreatiebad De Hoogeberg, Trompstraat, donderdag 21.00-22.30 uur gezinszwemmen, 6.45-22.00 uur solarium, vrijdag 9.30-10.20 uur gemengd zwemmen volwassenen, 6.45-8.00, 12.00-13.30, 14.00-15.30, 16.00-17.30 en 19.30-20.45 uur gemengd zwemmen alle leeftijden, 9.00- 18.00 uur peuterbad, 6.45-22.00 uur solarium. Instructiebad, vrijdag 9.45-10.45 uur moeder en kind. DIVERSEN Donkey Shot, 20.00 uur vakantievoorhchting Griekenland. Alarmnummers: politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30-21.00 uur volw., 15.00-17.00 uur jeugd. C Filiaal Beneluxlaan, Beneluxlaan 205-207, donderdag gesloten, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30r 21.00 uur volw., 15.00-17.00 en 18.30-21.00 uur jeugd. De Lichtboei, Maasstraat, 20.00 uur werka”- vond voor de nieuwe Lichtboei. Kinderboerderij, Vrijburglaan, maandag tm vrijdag 10.00-12.00 en 13.15-16.45 uur. De Vrijburcht, Vrijburglaan, 19.30 uur raads vergadering, 16.00-17.15 uur Kindercafé 7 t/m 10 jaar. Buurtcentrum De Schuilhoek, Van Bronck;- horststraat. Do. soosavond voor 14-17 jaar, 19.30-24.00 uur buurtavond, 20.00 uur klaver jassen. De Evelaer, Luttic Cieweg, donderdag 20.00 uur praatavond voor werkende jongeren 17 t/m 21 jaar. De Werf, donderdag 20.00 uur buurtavond, klaverjassen. Assumburgtheater, De Jansheeren 14.30-15.30 uur kindertheater door Boa Constructor.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 7