Bolivia slechts oefenpartner Neeskens (nog) niet naar Polen Nederlands kamp tevreden Van der Smissen nog ongeslagen sportpuntigj Eindoverwinning voor Verenigde Staten Cecotto lang uitgeschakeld Remise Timman Ondanks succes in toernooi in Bremerhaven tototips paardcnkoerscn Door Jan van der Nat 17 19 7 9 SPORT M E I DINSDAG 1 r <oor ruto <ant een ont- het oeg iuur 1-1 1 Ir Geen problemen basketbalsters tüt Sandra Ie Poole: twee treffers China ten onder Larsen 4 2 afgebr. treffers» en missers Zoetemelk leider af ’77-’78 '76-’77 1-0 2-2 0-2 0-1 2-2 1-0 1-1 JANG TSJOEN. Het Nederlandse damesteam is in het wereldkampioenschap basketbal van start gegaan met een overwinning van 95-34 op Bolivia. Als moedgever kon de eerste wedstrijd in het wereldkampioenschap voor Nederland niet beter zijn. Als graadmeter was de strijd tegen de Boliviaanse dames van geen enkele betekenis. Coach Jos Pelk kreeg de kans alle speelsters in te zetten zonder ook maar enig gevaar te lopen. LEUVEN (Belgïe) Christ van der Smissen en Raymond Ceulemans bleven ook in de tweede ronde van de strijd om de Europese biljarttitel in de individuele vijfkamp ongeslagen. De Fransman, een ploeggenoot van Zoe temelk, won de zesde etappe van Nurcia naar Alcoy. Wederom een succes voor Jean-Pierre Danguillaume, die dit seizoen voor het eerst als ploegleider fungeert bij de Miko-Mercier-equipe. ALCOY (Reuter). Joop Zoetemelk is gisteren verdrongen van de toppositie in het algemeen klassement van de „Vuel- ta”, de Ronde van Spanje. Christian Le- vavasseur nam de leiderstrui van de Ne derlander over. Nottingham Forest kan zijn hoop op prolongatie van de Engelse titel wel opge ven. Nottingham Forest verloor gisteren de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers met 0-1 en staat nu zeven pun ten achter op leider Liverpool. Flamengo uit Rio de Janeiro is voor de tweede keer in successie voetbalkampi oen geworden van Brazilië. Op de laatste speeldag speelde de ploeg voor 160.000 toeschouwers in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Botafogo. de tweede plaats eindigden. Een logische ontwikkeling, nadat Nederland de ope ningswedstrijd tegen de Verenigde Staten met 1-2 had verloren. De Russinnen, moreel geknakt door de smadelijke nederlaag tegen de Verenigde Staten en toch ook wel enigszins ver moeid, hetgeen vooral in de tweede helft tot uiting kwam, heeft het Nederland niet bijster moeilijk gemaakt. Nederland heeft de wedstrijd vrijwel gedurende de gehele speeltijd beheerst, doch in de beginfase wisten de Russinnen hun tegenstandsters in de verdediging wel behoorlijk onder De eindstand bij de dames in groep A is: 1 China, l Noord-Korea, 3 Japan, 4 Sovjet-Unie, 5 Hongarije, 6 Zweden, 7 Tsjechoslowakije. Haarlem zit in zijn slechte periode. Na de winterstop heeft het in negen wed strijden niet gewonnen en slechts vier punten behaald. In het seizoen 1976-1977 had het in dezelfde tijd eveneens zo’n slechte periode. Toen was het dertien wedstrijden achtereen zonder winst en werden maar twee punten veroverd. MW, gestart met 18 punten uit 16 wedstrijden zakt bedenkelijk weg. De Maastrichtenaren zijn nu reeds dertien wedstrijden achtereen zonder winst. PSV won geen van zijn laatste zes uitwedstrijden. Vijf keer gelijk en één maal verlies was het povere resultaat. Volendam blies weer eens in de bus met de 4-0 zege tegen FC VW. De laat ste winst op eigen veld met dergelijek cijfers dateerde van 1 oktober toen het Haarlem klopte. ’75-76 2-3 4-2 0-0 0-1 1-2 0-0 1- 0 0-0 6-0 2- 2 0-0 1- 3 2- 2 3- 3 1. Verenigde Staten 2. Nederland 3. Sovjet-Unie 4. Canada 5. Tsjechoslowakije De Nederlandse kolonie heeft gisteren in Pjongjang de landenwedstrijd in het 35ste wereldkampioenschap met tevre denheid afgesloten. Het behoud van het eerste 'divisieschap van de dames door een zege (3-1) op de Verenigde Staten, wat later door verlies tegen Frankrijk (0-3) resulteerde in een 14e plaats, plus de 21e klassering van de heren door een zwaar bevochten overwinning (5.-4) op Bulgarije stemden het twaalf leden tellende Oranje gezelschap content. De sombere verwachtingen over het be houd van het eerste divisieschap van het damesteam, die zondag opgewekt waren door het teleurstellende spel tegen Frank rijk, werden een dag later in het degrada tieduel tegen de Verenigde Staten door een herboren team de kop ingedrukt. Bet- tine Vriesekoop, stelde de terugkeer van het damesteam op het hoogste niveau bijna in haar eentje zeker. In de eerste partij tegen He Ja Lee, dwong zij de 26- jarige tegenstander in twee games (21-19, 22-20) tot overgave. Daarna kreeg ze alle gelegenheid het spel van haar volgende opponente Bushnan Sook, die korte met ten maakte met Sandra de Kruiff (21-12, 21-7), te bestuderen. In het dubbelspel werd nog eens onder streept dat de combinatie Vriesekoop Marjan van der Vliet, de best sluitende in Nederland is. Met 21-16, 16-21 en 21-16, sleepte het Haags-Hazerswoude duo het tweede punt voor Nederland binnen. Hongarije heeft de wereldtitel veroverd bij de heren. In de finale versloeg de Hongaarse ploeg titelverdediger China met 5-1. De Hongaarse equipe bestond uit Klampar, Gergely en Jonyer. China werd wereldkampioen tijdens de twee vorige toernooien in Calcutta (1975) en Birming ham (1977$. De Nederlandse heren hebben het duel tegen Bulgarije om de 21ste plaats opge vat als een prestigekwestie. Het bescha mende verlies in de Europese competitie (0-7) zat de Nederlandse ploeg niet lekker. Bovendien betekende deze interlandwed strijd het afscheid van Van der Helm en Van Slobbe op internationaal niveau. Met volle overgave werd Bulgarije te lijf ge gaan. Binnen de kortste keren stonden de Oosteuropeanen met 4-0 achter door overwinningen van Van Slobbe, Van der Helm (2) en Anne Vlieg, die de stemming opperbest aanvoelde en de Bulgaarse kampioen Stoianov van tafel speelde. De beslissing viel in de laatste partij van het 2-0 MW FC Utrecht PEC NAC FC Twente Volendam Roda JC Feyenoord Vitesse FC Groningen Eindhoven Helmond Sport FC Den Bosch tip 3 1 3 3 1 1 3 1 2 3 3 3 1 -NEC -Sparta -FC Den Haag -AZ’67 -Haarlem -GA Eagles -PSV -FC WV -Ajax -Excelsior -Fortuna SC -De Graafschap -Veendam zijn tweede seizoen als bondstrainer bezig is. De Amerikaan, die in Nederland Buito- ni coachte en later technisch leider was van het Belgische Racing Mechelen, ter wijl hij nu de scepter zwaait bij Södertalje in Zweden, heeft in zijn loopbaan eerder getoond van een groep goede spelers een eenheid te kunnen smeden. En goede spe lers heeft Quinn, omdat vrijwel de gehele Nederlandse top deel uitmaakt van de selectie. Een ploeg, die al in Bremerhaven langzaam naar een eenheid groeide. De wedstrijd tegen België, zondagavond, was bijvoorbeeld al beter dan het duel een dag eerder tegen gastheer West-Duitsland. Gisteren was er tegen Zweden een zeer duidelijke verbetering te constateren. Natuurlijk was het allemaal nog lang niet perfect, maar het was duidelijk dat de spelers nu zo ongeveer weten wat ze aan elkaar hebben. De systemen, die een week geleden voor de meesten nog nieuw waren, moeten natuurlijk nog worden geperfectioneerd, maar lopen al een stuk soepeler dan tijdens het eerste duel. Hoe snel soms een systeem door de ploeg kan worden opgepikt bleek zeer duidelijk tegen Zweden. Tijdens de trai ning ’s morgens had Tom Quinn slechts even de juiste defensie tegen de snelle Van der Smissen won met 8-2 van Sten zel en werd alleen in het driebanden ge confronteerd met een nederlaag. Ceule mans duldde geen inbreng van Vierat en versloeg de Fransman op alle fronten met ruim verschil: 10-0. In de avonduren ver loor Hans Vultink met 4-6 van Stenzel. Vultink won weliswaar het kader 71/» en het bandstoten, maar in het beslissende driebanden kwam de man uit Groenlo een carambole tekort: 29 om 30. Hans van der Knaap (RWH) heeft giste ren tijdens internationale wedstrijden in Delmenhorst in West-Duitsland het Ne derlands record op de 20 kilometer snel wandelen op zijn naam gebracht. De Rot terdamse student legde de afstand af in 1 uur 35 minuten en 52 seconden. Gari Kasparov uit de Sovjet Unie heeft gisteren het internationale schaaktoer nooi van Banja-Luka gewonnen. De pas 16-jarige Kasparov eindigde met een voor sprong van twee punten op de Zweed Andersson en de Tsjechoslowaak Smej- Na de hervatting hield Quinn niet vast aan zijn twee ploegen. Hij begon met een andere samenstelling, waarbij Dekker en Hagens de spelverdelersplaatsen inna men. Nederland had een moeizame start en scoorde pas na drie minuten via Pieter van Tuyll de eerste punten. Maar ook Zweden had de nodige moeite met scoren, zodat de voorsprong niet in gevaar kwam. Het verschil werd zo rond de tiende mi nuut van de tweede helft langzaam groter. De Zweedse ploeg leek opgebrand en via een dunk en een extra vrije worp van Kees Akerboom was het met nog iets meer dan negen minuten te spelen 50-35. Omdat het verdedigend allemaal pri ma klopte en er aanvallend vaak erg leuke dingen werden gedaan kwam de overwinning niet meer in gevaar. Neder land bleef regelmatig scoren en toen het verschil de l 0 punten naderde greep Tom Quinn terug op zijn oorspronkelijke ba sis. Veel meer dan de tijd volmaken en de eindstand (69-51) bepalen was het echter niet meer. Nederland-Z weden heeft be wezen dat er een duidelijke groei zit in een team met zeer veel mogelijkheden. Scores Nederland: Van Essen 2, Cremer 12, Plaat 4, Van Rooden 10, Bruinsma 6, Woudstra 15, Akerboom 4, Van Helfteren 6, Van Tuyll 6 en Kip 4. Karlsson was met 34 punten de Zweedse topscorer. lopen in Seoel meer ploegen rond zoals Bolivia. De overige resultaten op de tweede dag wa ren: Japan-Frankrijk 3 4-49 (rust 16-34); Italië Maleisië 80-36 (rust 33-18); Brazilië Senegal 98- 5 7 (rust 49-271 ROTTERDAM (ANP). Met de Ver enigde Staten heeft de beste ploeg het vijflandenhockeytoemooi voor dames, dat vrijdag en zaterdag in het Wagener- stadion te Amstelveen en zondag en maandag op het kunstgrasveld in Rotter dam werd gehouden, gewonnen. De Ame rikaanse meisjes bewezen op de laatste dag hun superioriteit nog eens door een grote overwinning (8-2) op de Sovjet Unie, dat later op de dag ook in Neder land een te sterke tegenstander vond. De Nederlandsen zegevierden met 5-0, na een ruststand van 2-0, waarmee zij op De zesde etappe, die twee cols van de tweede categorie bevatte, werd beslist na 84 kilometer. Levavasseur en de Span- tegen Hongarije PJONGJANG. Precies 27 jaar na de triomf in de finale in Bombay (5-2 tegen Engeland) veroverde de herenploeg van Hongarije gisteren Pjongjang de wereldti tel tafeltennis. Het betekende voor de Hongaren de twaalfde wereldtitel. Bij de dames lukte het de Noordkoreaanse ploeg niet, de Chinese dames van het goud af te houden. China verzekerde zich voor de derde achtereenvolgende maal van de eerste plaats, door een zege met 3-1. Daarom waren de drie overwinningen op resp. West-Duitsland, België en gister avond Zweden (69-51) in feite normaal. Dat de verschillen tegen de Belgen en de Duitsers niet zo groot waren (beide keren slechts vier) is eigenlijk even logisch. De eerste plaats was natuurlijk meegenomen, maar niet het doel van de trip naar de havenstad. Bremerhaven was een eerste stap op weg naar een goede plaats tijdens het EK in Italië. Die eerste stap mag geslaagd genoemd worden. Door de in passing van een aantal nieuwe spelers (vooral spelverdeler Mitchell Plaat en for ward Sid Bruinsma) is er veel werk aan de winkel voor coach Tom Quinn, die aan Istvan Jonyer, de Hongaar die met 21-12, 21-19 won van de Chinees Lu Giwei. Eindstand bij de heren is: 1 Hongarije, 2 China, 3 Japan, 4 Tsjechoslowakije, 5 Frankrijk, 6 Noord-Korea, 7 Sovjet-Unie. Roemenië degradeert, Indonesië en Ita lië zijn gepromoveerd naar de A-groep. ruim vier uur durende gevecht. Van Slob be en Ribantchov maakten er een vreemd soortige vertoning van, waarin de Schie dammer de eerste game met 21-9 binnen haalde, in de tweede stond te schutteren als een beginneling (8-21), in de derde weer overtuigend de winst greep met 21- 14 e* Nederland de zege schonk met 5-4, wat de 21e plaats betekende. SCHIPHOL (ANP) Johan Neeskens (FC Barcelona) heeft zich gistermiddag op Schiphol niet gemeld. De selectie- groep van het Nederlands elftal is zonder hem naar Kattowice vertrokken, waar het morgen in het kader van de voorron den van het toernooi om het Europees kampioenschap tegen Polen speelt. 15- 4 13- 4 6-15 4- 8 4-11 i kal als eerste. Kasparov boekte elf overwinningen en speelde een keer remise in het vijftien ronden tellende toernooi. Tijdens de EEG-kampioenschappen bridge in,het Italiaanse Salsommagiore is het duo Vergoed/Hoogenkamp als tweede geëindigd en het echtpaar Kaas als derde. Winnaar werd het Italiaanse koppel Bella- donna/Mondolfo. Op de eerste dag van het toernooi om de Federation Cup voor dames-tennis- teams in Madrid wareh de uitslagen als volgt. Luxemburg—Taiwan 2-1; Tsjecho slowakijeHongarije 3-0; ZwedenIsrael 3-0; RoemeniëMexico 2-1; BelgiëIer land 3-0; Sovjet UniePortugal 3-0; Gr.- BrittanniëNieuw-Zeeland 3-0; Zwitser land—Denemarken 3-0. AZ ’67 blijft succesvol na de winter stop. Geen verlies in tien wedstrijden en zeventien punten. Feyenoord kwam ook tot zeventien punten, maar het had daar elf wedstrijden voor nodig. FC Den Haag won weer eens buiten huis. De laatste keer gebeurde dat op 5 november jl. toen met 0-2 bij NEC werd gewonnen. Nu dus bij MW. Kees Kist is zeer produktief in verge lijking met zijn laatste vier seizoenen. Nu reeds 29 goals, tegen 15-15-27 en 25 daarvoor. Slechts één nieuwe naam kan ge plaatst worden op de lijst der nieuwe doelpuntenmakers. Jo Mulkens van MW kwam tot zijn eerste goal. Zijn laatste scoorde hij op 7 juni 1976. De tegenstander had toevallig dezelfde naam, FC Den Haag. Bij de KNVB tast met volledig in het duister waarom Neeskens niet is komen opdagen. Jan Huybregts: „Wij hadden Neeskens een ticket gestuurd Madrid-Am sterdam. Hij zou maandag op Schiphol arriveren en met ons doorreizen naar Po len”. Ook bondscoach Jan Zwartkruis was verbaasd: „Ik weet niet wat er aan de hand is. Er zijn in elk geval geen proble men”. Tegen half zes is het KNVB-gezel- schap, met vijftien spelers, in het vliegtuig gestapt voor de reis naar Polen. Behoort Nederland misschien niet tot de prominente ploegen van dit toernooi, Bolivia is een van de allerkleinste en tegen dit soort teams kan voor een bij vlagen uitstekend draaiende Nederlandse groep niet eens van een aantrekkelijke oefen partner worden gesproken. In de eerste minuten met de basisformatie Carla de Liefde - Irene Maarschalkerweert - Anita Blange - Lia van Reemst en Dolcien Seca toonde de ploeg nog vrij veel van de debutantenzenuwen. De schoten vonden de ring niet en alleen door het enorme lengteoverwicht van Dolcien Seca en Ani ta Blange, die een hoofd boven hun tegen standers uitstaken, werd er toch al flink en snel gescoord. Alle „terugkaatsers” waren voor de Nederlandse meisjes en binnen enkele minuten was de strijd al beslist. In de zevende minuut had de voor namelijk met schoolkinderen gevulde sporthal van Jang Tsjoen al een score zien ontstaan van 24-8. De verhouding van drie Nederlandse punten tegen één van Bolivia bleef ge handhaafd tot de laatste minuut, al waren er fluctuaties. De talrijke wisselingen van Pelk, iedereen kreeg tenminste negen mi- nuten, waren daaraan debet. Slechts en kele speelsters zoals Anita Blange en Dol- t cien Seca en de geweldig schietende Irene Maarschalkerweert (34 punten, schotper- i. centage 74) haalden de achttien minuten. K Wanneer Nederland de finalepoule niet F- haalt, krijgt hij opnieuw voldoende gele genheid zijn minder ervaren speelsters uitgebreid de tijd te geven in een toernooi om het wereldkampioenschap, want er Zweedse spelverdelers doorgenomen. Met Plaat, Cremer, Woudstra, Bruinsma en Kip als beginnende ploeg liep dat perfect. De Zweden kwamen in de eerste minuten nauwelijks aan hun normale aanval toe. Onmiddellijk na een Nederlandse score werden de kleine Zweden Andersson en Terins opgevangen door Mitchel Plaat, met daarachter rond de middenlijn drie man. Slechts één Zweedse speler kon even tegengas bieden. Jonte Karlsson, de grote man van de ploeg, was de enige die de juiste richting kon vinden. Maar zijn in breng was niet voldoende. Woudstra, Bruinsma en Cremer scoorden zeer ge makkelijk en in een hoog tempo werd Zweden op een bijna beschamende ach terstand gezet. Na tien minuten vond Tom Quinn het welletjes. De stand was 22-9 en hij haalde de complete ploeg uit het veld. Vijf nieuwe spelers derhalve, die ervoor moesten zorgen dat het verschil werd ge consolideerd. Maar Hagens, Dekker, Van Essen, Akerboom en Van Rooden slaag den daarin niet. Akerboom kon Karlsson niet afstoppen en Zweden kwam terug. Tot 26-22 zelfs en dat dwong Quinn tot het opnieuw inzetten van de succesvolle eer- ste vijf. Zij zorgden voor iets meer ruimte, waardoor Nederland bij 36-29 kon gaan rusten, jaard Ladron de Guevara demarreerden. De’ passieve houding van het peloton stel de de twee vluchters in staat hun voor sprong uit te bouwen tot enkele minuten. De Spanjaard bereikte de beide toppen als eerste en Levavasseur deed het kop- werk op de vlakke gedeelten. In de eind sprint had de Fransman geen moeite om De Guevara van zich af te schudden. Levavasseur is aan zijn tweede seizoen als prof bezig. De etappezege in de „Vuel- ta” was zijn eerste grote triomf. 1- Levavasseur (Fra.) 30.47.06, 2. Zoetemelk (Ned) op 50 seconden, 3. Yanez (Spa) op 1.29, 4. Esparza (Spa) op 2.00, 5. Galdos (Spa) op 2.17,36. Adri van Houwelingen 30.59.26, 60. Bal 31.07.26, 69. Pirard 31.14.53, 70. Jan van Houwelingen 31.16.00. Tweede plaats hockey-dames in het vijflandentoernooi controle te houden, zij het soms met gro ve, doch niet opzettelijk onsportieve mid delen, waarmee zij het tekort aan tech nisch kunnen moeten compenseren. Het lag in de lijn, dat een doelpunt moest vallen. Het kwam in de zestiende minuut van de stick van Sandra le Poole: 1-0, welke voorsprong Fieke Boekhorst in de 28ste minuut uit de derde strafcorner ver grootte tot 2-0. Met een veilig gevoel kon den de Nederlandse meisjes na de eerste 35 minuten uitblazen, want veel hoefden zij van deze tegenstandster niet te vrezen, ondanks de soms niet onderdienstelijke individuele acties, Als team miste de Sov jet Unie evenwel de kracht om goed tegen spel te kunnen leveren. Zoals de Amerikaanse meisjes echter hun superioriteit uitbuitten en dit vastleg den in acht doelpunten, daartoe was Ne derland niet in staat. Daarvoor kleefden er ook nu weer te veel feilen aan het spel, zowel op het punt van de balcontrole als het plaatsen. Te veel passes verdwenen in de ruimte, te weinig kwam de ploeg tot een effectieve spelopbouw. Voortreffelijk was wel het schot, waarmee Elsemieke Hillen in de dertiende minuut na de rust uit een lange corner van Fieke Boekhorst de stand op 3-0 bracht, maar deze momen ten waren in de wedstrijd schaars. Sandra le Poole, die ditmaal de midvoorplaats bezette, kwam nog tot een tweede treffer (4-0) en tenslotte bepaalde Elsemieke Hil len uit een strafpush, toegekend doordat een Russische verdedigster op de doellijn een schot van Fieke Boekhorst met de voet stopte, de eindstand op 5-0. Canada versloeg met 2-1 Tsjechoslowakije. De eindstand van het toernooi is: 4 4 0 0 8 4 3 0 1 6 4 2 0 2 4 4 10 3 2 4 0 0 4 0 MONTREAL. Jan Timman heeft in de veertiende partij van het schaaktoer nooi in Montreal remise gespeeld tegen de Joegeslaaf Ljubojevic. Hetzelfde resultaat werd bereikt in de I ontmoetingen Tal-Larsen en Spasski- I Hort. Kavalek klopte met wit Hüber en 1 het duel Karpov-Portisch werd afge- broken. De stand: 1. Tal 9‘A punt; 2. Karpov 9 2 I afgebr.; 3. Portisch 7% 2 afgebr.; 4. i Ljubojevic 71/»; 5. Hübner 61/»; 6. Hort 6 +-1 J afgebr.; 7. Kavalek 5‘A; 8. Timman 5+21 afgebr.; 9. Spasski 4% 1 afgebr.; 10. I SALZBURG (ANP). - Oud-wereld- kampioen Johnny Cecotto uit Venezuela, die zondag bij de wedstrijden om de grote prijs van Oostenrijk voor motorcoureurs in Salzburg ten val kwam, zal zeker enke le maanden niet kunnen rijden. De Zuidamerikaan kwam in de 35ste ronde van de wedstrijd in de 500 cc-klasse in aanraking met de Italiaan Giovanni Rolando en liep bij de daarop volgende val ernstige verwondingen aan de linker knie op. De kniebanden zijn gescheurd en het kniegewricht gebroken. Volgens de behandelende geneesheren zal het herstel zeker enkele maanden vergen. Nog veel werk voor basketbalcoach BREMERHAVEN. Geheel volgens de verwachting heeft de Nederlandse basketbalploeg maandagavond het 13de Bremerhaventoernooi gewonnen. De overwinning in het overigens matig be zette vierlandentoernooi was voorspel baar, omdat Nederland van de vier deel nemende teams het hoogst op de Europe se ladder staat. Bij het laatste Europees kampioenschap werd de Oranjeploeg ze vende, voor België (achtste), terwijl West-Duitsland en Zweden niet door de kwalificatie heen kwamen. HILVERSUM. De uitslagen van de koersen die gisteren op de renbaan in Hilversum zijn gehouden, zijn: DIERENKLINIEKPRIJS, 2440 m: 1. Right Star Laren (M. L. v.d. Togt) 3.33.8, 1.27.6, 2. Ringe, 3. Rilana Special. Toto winn 3.10, pl 2.00, 1.60, 2.70, kopp 9.60, trio 136.20. Niet gestart nr. 10. Paula Duke. DSK-PRIJS, 2000 m: 1. Sef Hazelaar (W. A. J. Velis) 2.52.5, 1.25.4, 2. Sam Hollyrood, 3. Sera S. Toto winn 1.30, pl 1.20, 2.80, kopp 6.10. FACULTEITSPRIJS, 2440 m: 1. Rainmaker (Mej. M. S. Poort) 3.26.2, 1.24.5, 2. Pantwa, 3. Ortus Pride. Toto winn 7.80, pl 1.60, 1.90, 3.60, kopp 17.00, trio 1133.70. ABSYRTUSPRIJS, 2000 m: 1. Star Laguna (P. SoUeveld) 2.53.7, 1.26.9, 2. Pablo Geluk, 3. Okker Annemarie. Toto winn 3.10, pl 1.40, 7.90, 5.00, kopp 74.40. Niet gestart nr. 8 Parisiena O. UNIVERSITEITSPR1JS, 2000 m: 1. Pepijn Bush (J. van Dooyeweerd) 2.45.6, 1.22.8, 2. Parel Holland, 3. Ramzes. Toto winn 2.20, pl 1.30, 2.10, 1.20, kopp. 16.90, trio 79.50. PEERDEPIETENPRIJS, 2000 m: 1. Perfor mer’s Star (K. Coppoolse) 2.51.8, 1.25.9, 2. Peter Harvester, 3. Netty Williams. Toto winn 9.80, pl 5.90, 2.10, 3.90, kopp 37.80. PRIJS DER VETERINEUZEN, 2940 m: 1. Manolito Gregor (R. J. T. Maring) 4.08.5, 1.24.5,2. Prins Buitenzorg, 3. Kalief R. Toto winn 2.50, pl 1.50, 2.30, 2.80, kopp 8.20, trio 68.80. FEESTCOMMISSIEPRWS, 1600 m: 1. Sne- gem Telstar (L. A. van Dooyeweerd) 2.05.6, 1.18.5, 2. Locomotief, 3. Massel T. Toto winn 1.50, pl 1.10, 2.10, kopp 10.50. SOLLEYSELPRUS, 2440 m: 1. Ronny W (M. Bouwhuis) 3.20.7, 1.22.3, 2. Oplooper B, 3. Pau- wel Zuidvelde. Toto winn 2.10, pl 1.60, 3.20, 2.20, kopp 19.20, trio 108.10. PROFESSORENPRIJS, 2000 m: 1. Olten Vic tory (W. J. Swart) 2.55.2,1.27.6, 2. Playboy Fortu na, 3. Prodigal Dartel. Toto winn 4.60, pl 1.40, 1.50, 2.40, kopp 6.50. TOTALISATOROMZET ƒ485.310.00.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 17