De Pornograaf Verdomde Lo wiet je Het Gesprek Teylers Museum Frank Grasso Streetbeats agenda van amsterdam donderdag Toneel en muziek Bioscopen >3 19 3 M E I UITWIJZER 19 7 9 I Musici naar Haarlem Meta de Vries. Teylers Museum. Zondagmiddag (15 uur) heeft wederom een concert plaats in de sfeervolle aula van het Teylers Museum aan het Spaarne te Haarlem. Het Vocaal Ensemble van de Nederlandse Bachvereniging zal dan onder leiding van Charles de Wolff het 10-stemmig Magnificat van Scarlatti zingen. Andere executanten tijdens deze muzikale middag zijn de violisten Bouw Lemkes en Jeanne Vos, de gambiste Nelly Duin en klavcecinist Anton de Beer. Het programma omvat verder een Trio Sonate van Jean Marie Leclair en nieuwe werken van Cor de Groot en de Amerikaanse componist Abraham Plum voor twee violen. Ravestein en de cellist Yke Viersen. Eerstgenoemde studeerde in Den Haag bij Nel Klijn en vervolgens aan het Newyorkse Juillard College. YTke Viersen is een leerling van Piet Veenstra en Jean Decroos. Gespeeld worden werken van Schuman, Brahms, Gliere, Lalo, Dvorak en Handel-Halvorsen. van Francis Verdonk op het thema ruimte. Deze in 1945 geboren kunstenares poogt een relatie te leggen tussen de mens en zijn omgeving waarvoor zij de menselijke relatie in maat en beweging in samenhang met de ruimte onderzoekt. In de Vleeshal komen een aantal uit steigers opgetrokken ruimtes met beweegbare plafonds te staan die op hoogte kunnen worden ingesteld. Op werkdagen zullen schoolkinderen, die al eerder zijn voorbereid op het project, aan de hand van opdrachten met de verschillende ruimten bezig zijn. Het project dat onder auspiciën van het Frans Halsmuseum staat, is dagelijks van 10-17 uur toegankelijk, op zon- eif feestdagen van 13-17 uur. The Inplayers International. Nog t.m. vrijdag speelt de in Amsterdam gevestigde groep The Inplayers International twee korte stukken in de Toneelschuur. Het eerste is I’m dreaming, but am I? van Luigi Pirandello, onder regie van Gerard Rosbach. Pirandello’s stuk gaat over een jonge vrouw in haar jaloerse relatie met een eveneens jonge man. Het tweede stuk heet A Dramatic Portrait en is vanuit het werk van Sylvia Plath geschreven door Barry Kyle. In deze produktie worden vier stemmen gebruikt om de verschillende periodes en daarmee samenhangende gevoelens uit haar leven gestalte geven. Regie Anne Head. Aanvang 20.30 uur. Trilogie van het Weerzien. Onder regie van Ger Thijs speelt toneelgroep Theater in de Haarlemse Stadsschouwburg op 10 mei Botho Strauss’ toneelspel Trilogie van het weerzien. In een helder geregisseerde voorstelling en een prachtig decor van Paul Gallis is het publiek getuige van de voorbezichtig van een tentoonstelling van schilderijen. Als publiek kijk je als het ware door een der expositiewanden heen. Op de tentoonstelling komen de plaatselijke kunstbonzen uit een kleine provinciestad samen. Ze praten er over hun kunstopvattingen, over hun eigen vaak beschadigd bestaan en hun opvattingen over het leven. Botho Strauss toont in zijn stuk een pijnlijk knap uitgewerkte wereld van schijnrealiteit. Geen van de aanwezige figuren is meer het Kwartet van de Amerikaanse, maar in Nederland woonachtige trompettist Frank Grasso. Deze musicus, beschikkend over een kristalhelder geluid, heeft zich sinds zijn komst een ruime mate van erkenning weten te verwerven bij het Nederlandse jazzpubliek. Daarnaast is hij actief als arrangeur en wofkshopdocent. Grasso werkte in het verleden met Clark terry, Chet Daker, Slide Hampton en Tony Bennett. Zijn spel heeft bindingen met de jaren vijftig tradities en met latin jaz Hij laat zich zaterdagavond (22 uur) in de HJC vergezellen door pianist Willem Kühne, bassist Hein van der Geijn en drummer Pierre Corbois. Een kwartet met topmensen dus in de Zanderzaal aan het Groot Heiligland 37. Hobbit. Meta de Vries, populair als disc-jockey, weet ook op andere wijze haar mond te roeren. Ze zingt niet onaardig als het maar tot jazzy repertoire beperkt blijft. Zondagmiddag (16 uur) zingt ze bij het Hobbit Kwartet in de Zandvoortse jazzclub De Hobbit op het Dorpsplein 2. Entree vrij. Henri Carf. Die Haerlemsche Musyck- camer heeft speciaal op 5 mei een concert Bamsisters. Voor de eerste maal in de Toneelschuur (van 9 tm. 12 mei) het ironische kabareteske tweetal De Bamsisters. Agatha (een travesti-rol) en Betty Bam beleven steeds de merkwaardigste dingen. Zij getuigen daarvan op een geheel eigen komische manier in hun shows, die voorheen steeds in serie te zien waren in het Amsterdamse Shaffy theater. De Bamsisters zijn ongecompliceerd plezierig en laten hun publiek smakelijk lachen om sesublimeerde onzin. Twee karikaturale oude-vrijsterstypen, gespeeld door de Amerikaan Beer Karton en de Nederlandse Pamela Plastic. Betty dreigt steeds weer uit de band te springen, maar wordt telkens gecorrigeerd door de „super-correcte” US Agatha. Aanvang 20.30 uur. Voorspeelmiddagen. Leerlingen uit de orgelklas van Albert de Klerk geven voor speelmiddagen in de Grote of St. Bavo- kerk te Haarlem. Werken van Tunder, Bach, Kodaly, Langlais en Reger zijn vrijdagmiddag, composities van alweer Bach, De Grigny, De Klerk, Franck en Mul volgende week woensdagmiddag te beluisteren. De concerten beginnen tel kens om 16 uur. Nederlands Harptrio. Wij herinneren onze lezers graag even aan het recital dat het Nederlands Harptrio vanavond (20.15 uur) verzorgt in het Haarlemse kamermu- ziekcentrum Kadens aan de Smedestraat. Bezoekers kunnen rekenen op werken van Rossini, Vinci en Ibert. Kathedrale Basiliek. Maurice Pirenne, die zaterdagmiddag de orgelbespeling in de Kathedrale Basiliek St. Bavo aan de Leidsevaart te Haarlem voor zijn rekening neemt, studeerde te Rome aan het Pontificio Institute de Musica Sacra bij Ferrucio Vignanelli, Domenico Bartolucci, Igino Angles en Eugène cardine. Momenteel is Pirenne als hoofdvakdocent orgel verbonden aan het Brabants Conservatorium, het Nederlands Instituut voor Kerkmuziek te Utrecht en rector cantus van de St. Jan te Den Bosch. Zaterdag (15 uur) brengt hij een opvallend programma ten gehore, dat weinig bekende composities van Lydia Ivanova, Tenzio, Zardini, Huub ten Hacken en Bernard Bartelink omvat naast twee werken van Franck en Liszt. Gemeentelijke orgelbespeling. Albert de Klerk verzorgt dinsdagavond (20 uur) het gemeentelijk orgelconcert op het Müller-orgel in de Grote of St. Bavokerk te Haarlem. Hij speelt Buxtehude, Bruhns, Böhm, Vivaldi, Dandrieu en Marchand. Bollenstreek. De concerten die de Orgelkring Bollenstreek elke zomer presenteert, zullen dit jaar niet op zaterdag-, maar op donderdagavond (20.15 uur) plaatsgrijpen. Vanavond bijt de Utrechtse Studenten Cantorij onder leiding van Jaap Hillen en met medewerking van de organist Piet van der Steen het spits af met de uitvoering van het Requiem van Maurice Duruflé. De serie in de Lisser Agathakerk omvat concerten waaraan wordt meegewerkt door Klaas Mulder, Pieter Vis en Simon Jansen, Charles de Wolf, Gemma Coebergh en Feike Asma. Het concert van vanavond behelst de oorspronkelijke versie van Duruflé’s bekende koorwerk en niet de latere orkestbewerking die hij er later voor maakte. Daarnaast zal Piet van der Steen vier delen uit Messiaens Les Corps Glorieux ten gehore brengen in het concertgedeelte voor de pauze. Haarlemse Jazz Club. Zoals op elke eerste vrijdag van de maand krijgen amateurmusici met feeling voor oudestijl jazz en blues vrijdagavond (22 uur) vrij baan op het podium van de Haarlemse Jazz Club, Groot Heiligland 37 te Haarlem. Sector eigentijds. Zaterdagavond in de Haarlemse Jazz Club een optreden van puur en ongekunsteld. Een in het oog lopende rol speelt Elisabeth Anderson als de cynische met zelfmedelijden doordrenkte Suzanne’ Aanvang 20.15 uur. Overzicht uit Trilogie van het weerzien, geschreven door de Duitse schrijver Botho Strauss en gespeeld door toneelgroep Theater. Stadsschouwburg De expositie is op werkdagen toegankelijk van 9-17 uur. In het weekeinde gesloten. De Ark. Tekeningen van Carlos Axwijk zijn tot en met 28 mei te zien in bistro-restaurant De Ark in het Nieuw Heiligland in Haarlem. Men kan er dagelijks terecht van 17-2 uur ’s nachts, op zondag vanaf 14 uur. Raadhuis. Keramiek van Gerlach Baas en collages van Paul Koning worden gedurende de maand mei tentoongesteld in het raadhuis van Heemstede. Frans Halsmuseum. In de Vleeshal op de Grote Markt in Haarlem zal in de periode van 7 mei tot 10 juni onder de titel „Ruimteruimte” een project te zien zijn Streetbeats. Het Haarlems rockcafé De Gooth op de Botermarkt biedt vanavond (22 uur) een optreden van de nog jonge band The Streetbeats, die onlangs in het voorprogramma van Gruppo Sportivo al in het Haarlemse te beluisteren was. Toen maakte het kwartet door onwennigheid met een grote zaal een niet al te zekere indruk, maar hun bubblegum-rock zal het beter doen in een clubsfeertje. Gitaarmaand. In wijnbistro in ’t Goede Uur op het Nieuwe Kerksplein te Haarlem heeft zondagavond wederom een gitaarrecital plaats in het kader van de Haarlemse gitaarmaand. Optredend zijn Bert Maas en Erik Otte. Reserveren aanbevolen. Aanvang 21 uur. Baal speelt Kaspar in Haarlem, van 9 t.m. 12 mei. Aanvang 20.30 uur in de Toneel schuur. Verdomde Lowietje. Drie avonden (vanavond, volgende week dinsdag en woensdag spelen Anne-Wil Blankers, Jeroen Krabbé en enkele andere acteurs het bekende stuk „Een dag uit de dood van Verdomde Lowietje” van Peter Nichols in een regie van Nicholas Renton. Een van de successtukken van dit seizoen met aangrijpend spel, met name van Anne-Wil Blankers in haar rol van moeder van een gehandicapt jongetje. De Pornograaf. Iedere avond, tot en met zaterdag, is in de Toneelschuur in de Smedestraat in Haarlem een opvoering van De Pornograaf te zien door toneelgroep Centrum. De bezetting van het stuk heeft deze week een wijziging gekregen: door ziekte van Elisabeth Hoytink moet haar rol worden vervangen door Marlies van Alcmaer. De hoofdrol in De Pornograaf wordt gespeeld door Jacques Commandeur die een aan lager wal geraakte filmer uitbeeldt. Deze man, vroeger een fameus artistiek fotograaf, moet zich nu financieel staande houden Kamermuziek. Het twaalfkoppige Italiaans stergezelschap I Musici komt tijdens de huidige Nederlandse toernee ook naar Haarlem. De veelgeroemde kwaliteiten van dit Romeinse kamerorkest zijn zaterdagavond (20.15 uur) te beluisteren in het Haarlems Concertgebouw, waar compositeis van Albinoni, Vivaldi, Bach, Locatelli en Bottesine tot klinken worden gebracht. In Bachs Concert in d voor twee violen wordt gesolieerd door twee leden van het ensemble, Pina Carmirelli en Antonio Salvatore. I Musici zijn inmiddels onthaald op minder lovende kritieken in de Nederlandse pers, maar het orkest staat al ruim 25 jaar op een hoog niveau en geldt internationaal als éen van de beste met het maken van vieze filmpjes. Zijn vlucht in de passieve toeschouwersrol van voyeur met een camera, het weigeren van het aangaan met relaties uit zijn omgeving en een mislukt huwelijk leiden tenslotte tot zijn ondergang Ivo de Wijs. Het is vooral de maatschappelijke onverschilligheid die op de voorgrond treedt in Formule 2, het nieuwste programma van het Kabaret Ivo de Wijs. De reactie op de kritische jaren zestig, de ouder geworden jongeren en hun teleurstellingen worden door Ivo de Wijs, Marnix Kappers en Pieter Nieuwint op een speels-komische manier verwoord. Zelf nu dertigers geworden weten deze drie waarover zij praten en zingen in hun inventariserende terugblik. Uit de kleine theaters gegroeid en bevestigd door de grote schouwburgen: Kabaret Ivo de Wijs, nog steeds spitsvondig. Aanstaande zaterdag in de Haarlemse Stadsschouwburg om 20.15 uur. De liedjes van Formule 2 zijn inmiddels ook op de grammofoonplaat verschenen. Het Gesprek. Aan het einde van het vorige theaterseizoen was in Mickery een serie voorstellingen van de toneelproduktie Het Gesprek. Het betreft een gedramatiseerde reconstructie van een interview met de Amsterdamse architect prof. Hendrik Wijdeveld, gespeeld door Jan Banting. Wijdeveld was getrouwd met de actrice Charlotte Kohier en ook zij (gespeeld door Bantings vrouw Elsy) is in stilte op de achtergrond aanwezig. Het Gesprek is vooral een surrealistische reconstructie geworden, ongewoon boeiend en tot in perfectie uitgevoerd. Ook de gelijkenissen tussen de spelers en degenen die zij uitbeelden, Wijdeveld en Kohier is treffend. Via het Mickery circuit komt deze sublieme voorstelling komende zaterdag voor eenmaal naar de Toneelschuur, aanvang 20.30 uur. in de Nieuwe Kerk georganiseerd, om daarmee de Bloemendaalse architect- componist Henk van Kempen ser. te eren, die op deze (zater)dag zjjn 80ste verjaar dag viert. Van Van Kempen, die onder het pseudoniem Henri Carf componeert, gaat dan een Evocation-Nocturne voor fluit, klavecimbel en strijkorkest in première. Solisten zijn Johan van Kempen en Jaap Stork. Het programma van deze avond aanvang 20.15 vermeldt verder een Fluitconcert van Bach en werken van Strategier en Hindemith. ensembles op het terrein van Italiaanse barokmuziek aangeschreven. Matineeconcert.In een gestaag uitbreidend aanbod van het Haarlems concertgebouw viel dit seizoen het programmeren van zogenaamde matineeconcerten op. De bedoeling achter dit aanbod is na te gaan in hoeverre bij mensen op gevorderde leeftijd de behoefte bestaat op een niet al te laat tijdstip te kunnen genieten van levende muziek. Een eerste proefneming eerder dit jaar gaf geen al te negatieve resultaten te zien. Volgende week donderdagmiddag (14 uur) is het andermaal zo ver. Dan treden in het muziekcentrum het Duo Concertante met medewerking van pianist Hent Briër op. Het duo wordt gevormd door de violiste Henny Kaspar. In 1828 werd op een plein in Neurenberg een jongen van ongeveer 16 jaar aangetroffen die niet kon praten, maar wel zijn naam kon schrijven. Vanaf dat moment begon voor de jongen die een intelligente indruk wekte maar verder niet ontwikkeld was, zijn taalontwikkeling. Rond de afkomst en het bestaan van de jongen zijn zeer vele mysteries gecreëerd die voor schrijvers en filmers aanleiding tot creatieve uitingen waren. Zo ook voor Peter Handke die in 1967 het „spreekstuk” Kaspar schreef. De toneelgroep Baal is met zijn werk aan de gang gegaan en heeft onder de verbeten regie van Lodewijk de Boer een zeer treffende en vooral ook indringend spel van gemaakt. In de oorspronkelijke opzet stond Handke een eigenzinnige vormgeving voor waarvan Baal nu is afgeweken. De Boer laat Kaspar door acht acteurs uitbeelden waaronder ook vrouwen. De regisseur onderstreept daarmee dat het fenomeen Kaspar niet tot één persoon beperkt blijft, in de geest van „wij zijn allemaal een Kaspar, óf we nu man of vrouw zijn”. Gebouw Noord-Holland. Foto's en pentekeningen die het voormalige Zuiderzee-eiland Marken tot onderwerp hebben, worden vanaf komende maandag 7 mei tot 8 juni geëxposeerd in de hal van Gebouw Noord-Holland aan de J. J. Hamelinkstraat in Haarlem. Ze zijn gemaakt door Paul Kuiper en Wim Rottinghuis die beiden op Marken woonachtig zijn. Carré (Amstel, tel. 225225) do., za., di. en wo. 20.15 uur: Neerlands Hoop, ma. 20.15 uur: The Dubliners. Concertgebouw (Van Baerlestraat, tel. 718345) do. grote zaal 20.15 uur: Concertgebouworkest o.l.v Bernard Haitink, sol. Maurizio Pollini piano m.m.v. Ned. Kamerkoor en Collegium Vocale uit Gent (Schumann, Ravel); za. kleine zaal 20.15 uur: Musica Viva o.l.v. Wilma Frede- rik Bon (Flothuis, Rembert de Leeuw, Willem Frederik Bon, Adr. Valk, Hekster, Schat); zo. Spiegelzaal 11 uur: „Für Elise", grote zaal 20.15 uur: Michel Beroff piano (Debussy, Schumann, Prokofieff); ma. grote zaal 20.15 uur: Ned. Symfonie-Orkest o.l.v. Nico van der Linden, sol. Christine Harvey sopr., Arjan Blanken tenor, Aerde Kuyper bas m.m.v. Toonkunstkoor Utrecht (Haydn), kleine zaal 20.15 uur: Jeffrey Siegel piano (Mozart, Brahms, Debussy, Rachmaninoff); di. grote zaal 20.15 uur: Nathalie Cole, kleine zaal 20.15 uur: Vitalia Boursouk piano (Haydn, Chopin, Liszt, Schumann); wo. grote zaal 12.30 uur: Ned. Blazersensemble, 20.15 uur: Ned. Blazer- sensensemble en Ned. Kamerkoor o.l.v. Kerry Woodward en Lucas Vis (Strawinsky, Mozart) De Engelenbak (Nes 71, tel. 247368) do. en za. 20.30 uur: „Het Hongerjaar 1586”, regie Paul Binnerts, muziek Gilius van Bergeyk; wo. 20.30 uur: „De staat van beleg” van Albert Camus door Toneelwerkgroep Jordaam, regie Kees Hardeman. De Kleine Komedie (Amstel 56-58, tel. 240534) do., vr., za., zo. 24 uur: Ramses Shaffy, tevens tentoonstelling van zijn schilderijen, dag. 20.15 uur: „Mama, Fem, Has Pink" met Willeke van Ammelrooij, Germaine Groenier, Judith Hees en Jes Vriens. Melkweg (Lijnbaansgracht 234a, tel. 241777) wo. fonteinzaal 21 uur: The Stuffed Puppet Com pany; 23 uur: Gay Terry Woods, theaterzaal 20 uur: Akoestiese Jamsessie, org. Jan Jacobs. Theehuis 21 uur: Ian Smith Nieuwe de la Mar Theater (Marnixstraat 404, tel. 233462) za., zo., di., wo. 20.15 uur: „Alle laatjes open”, cabaretprogramma, teksten Guus Vleugel, Michel v.d. Plas, Annie M. G. Schmidt m.m.v. Conny Stuart, Willem Nijholt, Gerrie v.d. Klei, Paul Deen, regie Paddy Stone. Bodega De Gravin. Drie avonden per week live muziek. Dat biedt Bodega De Gravin aan de Haarlemse Gravinnesteeg. Woensdagavonds musiceert er de Mid week Jazzband, vrijdagavonds het Hans Keune Kwartet en zaterdagavonds De Midgetown Jazzband. Aanvang telkens 21.30 uur. Alhambra 1 (Weteringschans, tel. 233192): „I nuovi mostri”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2: „Brutti sporchi e cattici”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstraat 400, tel. 234876): „Doorbraak in het westen”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Calypso 1 (Marnixstraat 402, tel. 266227): „Cali fornia suite", toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur, vr. 24.30 uur. Calypso 2 tel. 234876): „Heaven can wait”, toeg. alle leeft., dag. 19.15 en 21.45 uur, zo. ook 16 uur; „Superman”, toeg. alle leeft., dag. 14.15 uur, zo. 13 uur. Calypso 3 (tel. 266227): „I never promised you a rose garden”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendijk 69, tel. 248933): „Paris porno”, toeg. 18 j., dag. 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. vanaf 13 uur, vr. 20 uur geen voorst. Cineac Damrak 1 (tel. 245648): „De duivel hale je”, toeg. alle leeft., dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2: „Emanuelle”, toeg. 16 j., dag. 13 15, 16, 18.45 en 21.15 uur, za., zo., wo. 18.45 en 21.15 uur. Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639): „Out rageous”, toeg. 16 j., dag i3.30, 16, 19 en 21.30 uur, za., zo., wo. 19 en 21.30 uur. Cinema International (Aug. Allebépl 4, tel. 151243): „Once upon a time in the west”, toeg. 12 j., dag. 20 uur, vr. 20.3Ö uur, za., zo. ook 14 uur. Cinetol (Tolstraat, tel. 722291): „Aan een onbe kende”, zaal 1, toeg. 16 j„ dag. 20 en 22 uur; „Het zesde griezelfilmfestival”, zaal 2, toeg. 16 j., za. 22 tot 6 uur; „Padre Padrone”, toeg. 16 j., dag. 19.30, 21.45 en 24 uur. City 1 (Tel. 234579, Leidseplein): „The deer hunter”, toeg. 12 j„ dag. 13.45 en 19.45 uur. City 2: „In Praise of older women”, toeg. 16 j-, dag. 13.45, 19 en 21.30 uur, zo. 13.45, 16.15,19 en 21.30 uur. City 3: „Nosferatu de vampier”, toeg. 12 j., dag. 14.15, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13, 15.30, 18.45 en 21.15 uur. City 4: „Een vrouw als Eva”, toeg. 16 j., dag. 15, 19.30 en 22 uur, zo. 13.15, 16, 19.30 en 22 uur. City 5: „Kentucky fried movie", toeg. 16 j., dag. 14, 19.30 en 22 uur, zo. 14, 16.30, 19.30 en 22 uur. City 6: „Andy, bloed en blond haar”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. City 7: „Moord in de Oriënt Expres”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13, 15.45, 18.45 en 21.30 uur. Corso (Kalverstraat, tel. 234561): „Assepoesters pornopoesje”, toeg. 16 j-, dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cine „D” (Pl. Middenlaan 4A, tel. 226551): „Play it again, Sam", toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur. Desmet (PI. Middenlaan 4A, tel. 226551): „Ame rican graffiti”, toeg. 12 j„ dag. 19.30 en 21.45 uur. Du Midi (Apollolaan 4, tel. 723653): „California suite”, toeg. alle leeft., dag. 19.15 en 21.45 uur. Flora Disney Theater (Amstelstraat 24, tel. 230469): „Lady en de vagebond”, toeg. alle leeft., dag. 14 en 19 uur, za. 10.30 13.30, 16 en 19 uur, zo., wo. 13.30, 16 en 19 uur. Kriterion (Roeterstraat, tel. 231708): „Die Ero- berung der Zltadelle”, toeg. 12 j., do., vr., za., ma., di. 14, 19.30 en 22 uur, zo., wo. 19.30 en 22 uur, vr., za. ook 24.30 uur. Leidseplein Theater (Tel. 235909): „De gendar me ziet ze vliegen”, toeg. alle leeft., dag. 14, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655): „Battlestar galactica", toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Parisien (Nieuwendijk 67, tel. 248933): „Schul- madchen porno”, toeg. 18 j., dag. 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. vanaf 13 uur, vr. vervalt le avondvoorst. Rembrandtpiein Theater l(tel. 223542): „The deer hunter”, toeg. 12 j., dag. 14 en 22 uur, vr. avondvoorst. 20.30 uur. Rembrandtpiein Theater 2: „Foul play”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Rex (Haarlemmerstraat, tel. 246132): „Het recht van de sterkste vuisten”, toeg. 16 j., dag. 19.15 en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 338, tel. 723488): „Ashan ti”, toeg. 12 j., dag. 19 en 21.30 uur, za., wo. ook 14.15 uur, zo. ook 13.30 en 16 uur. Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel. 723488): „Remem ber my name”, toeg. 12 j., dag. 19.30 en 22 uur. Roxy (Kalverstraat, tel. 232809): „Kelly’s her oes”, toeg. 12 j., dag. 14 en 20 uur, vr. le avondvoorst. 20.30 uur. Saskia (Rembrandtsplein, tel. 243363): „De gen darme ziet ze vliegen”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Studio K (boven Kriterion, tel. 231708): „Confi dences pour confidences”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790): „De linkshandige vrouw”, toeg. 16 j., zaal 1 dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur; „Orfeu Negro”, toeg. 16 j., zaal 2, dag. 19.45 en 22 uur, zo. 14, 19.45 en 22 uur. Tuschinski 1 (Reguliersbreestraat, tel. 262633): „Juliana in zeventig bewogen jaren”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2: „National Lampoon’s animal hou se”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za., zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 3: „C’eravamo tanto amati”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za., zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 4: „Mogliamante”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. De Ui tkijkj Prinsengracht 452, tel. 237460): „Confidences pour confidences”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 19 en 21.30 uur, zo. 15, 19 en 21.30 uur. Scène uit Baals toneelproduktie Kaspar, waarvan nu vier voorstellingen in de Toneelschuur Kr

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 19