F I- alpha engineering s DRAKA PLASTICS HET TELEFOONDISTRICT HAARLEM HEEFT EEN PORTIER NODIG De Amsterdamse Bijenkorf vraagt bekwame horecamensen de rijksoverheid vraagt telefoniste/ secretaresse hoofd personeelszaken hoofd bedrijfseconomische analyses en budgetten Beecham Products bv de Bijenkorf hoofd onderafdeling alimentatie en kinder bijslag (mnl./vrl.) 1 1 assistant management accountant 28 19 7 9 M E I 5 De functies, die moeten worden vervuld, zijn: zijn kant een groeiende inbreng wordt verwacht op het gebied van het ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. - PRINSEN BOLWERK 5-2011 MA HAARLEM. W 12. I Coöperatieve Vereniging ’’Verenigde Bloemenveilingen Aalsmeer” (V.B.A.) W.A. Daar ons huidige De horeca binnen de Bijenkorf omvat een winkeltjesrestaurant „La Ruche”, een zelfbedieningsrestaurant „La Ruchette”, een espressobar, een coffeeshop, een gebakstand en een bakkerij. Omstreeks augustus zal een nieuw te openen afdeling „Suykerbakker” worden toegevoegd. Zo’n veelomvattende afdeling horeca vraagt moderne en bekwame medewerkers. De man die wij zoeken heeft een gedegen professionele opleiding, benevens ruime ervaring op het genoemde vakgebied. Zijn leeftijd bedraagt 35 a 40 jaar. Toch ’n idee om in de schoolkrant ook ’n strip te hebben. Heeft U interesse en wilt U meer weten? Neem dan kontakt op met Draka Plastics B.V., Afd. Personeelszaken Postbus 118, 2180 AC Hille- In ons bedrijf te Hillegom zoeken wij voor de telefooncentrale een host of hostess Aangeboden wordt: een boeiende, veelzijdige werkkring met toenemende verantwoordelijkheid bij een sterk expansief bedrijf (personeelsbestand -±- 750 medewerkers, omzet in 1979: 750.000.000). met een brede administratieve ervaring opgedaan bij een internationaal bedrijf groeps- verantwoordelijke chef patissier over enkele jaren met pensioen hoopt te gaan, zien wij uit naar een opvolger. c5xc Hij zal terdege worden ingewerkt, terwijl van personeelsbeleid en -beheer. 1/^llL 1 e verantwoordelijke en 1e verkoopster Voor de verkoop van vers gebak, verse koekjes en chocolaterie vragen wij een 1e verantwoordelijke en een 1e verkoopster. De 1e verkoopster ressor teert onder de 1e verant woordelijke. Wij bieden: een prettige werkkring met uitstekend salaris met een gra- tifikatie van 12,5 o/o per jaar; prima andere regelingen o.a. een eigen personeelswinkel met grote kortingen en goedkope verzekeringen, een studiekos tensubsidie etc. B aar bet hee mei wa. ech Op no{. gev sch ons her bee F: wee ’s m wat „So nacl een ik n droi mai diej ven te v< Slat mijl ik w Wie belangstelling heeft voor deze aanbieding kan rekenen op diskretie wanneer hijmet bijvoeging van een overzicht van zijn antecedenten, solliciteert dan wel een oriënterend onderhoud aanvraagt onder nr. 5416 bij: Voor deze funktie denken wij aan een: aktieve kracht van 20 tot 25 jaar; opleiding MAVO-niveau; spreekvaardigheid in de mo derne talen; steno-ervaring en typevaar- digheid. bellen 02520-29017. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een MBA-er t Pbl ló «I nersniiBd - u - - - - ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■——■■—WW»—- - Pebsoiieei - - - - - - Voor ons hoofdkantoor te Amstelveen zoeken wij op korte termijn kontakt met een Verder heeft u recht op tenminste 21 dagen vakantie per jaar en 8% vakan tietoeslag. TELEFOONDISTRICT HAARLEM. Alpha Engineering. Een ingenieurs- en projectenbureau dat ontwerp- en tekenwerk verricht op diverse vakgebieden. Daarnaast houden we ons bezig met engineering en uitvoering van complete projecten. Voor opdrachtgevers over de gehele wereld bouwen we fabrieken en installaties; speciaal voor de voedingsmiddelenindustrie, de lichte proces industrie en voor de ijzer- en staalindustrie. I Beecham Products b.v. houdt zich bezig met de produktie en de verkoop van een aantal bekende merkartikelen zoals Macleans en Aquafresh tandpasta, Badedas, Bade- douche, Odol, Odissa, Brylcreem en de UHU-lijmen. Geboden worden o.m. een salaris in overeenstemming met het niveau van deze funktie, 8% vakantietoeslag, een 13e maanduitkering, een ruime reiskosten- en studiekosten regeling, etc. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan het Hoofd Personeelszaken van Beecham Products b.v., postbus 394,1180 AJ Amstelveen. U draagt de zorg voor gasten van het winkeltjes restaurant en ziet toe op een vlotte gang van zaken. U geeft daarbij leiding aan ca. 20 medewerkers/sters, die u ook instrueert. Daarnaast bewaakt u de kosten en de omzet. Eventuele klachten van onze gasten handelt u met souplesse af. Een „contactrijke” functie voor de man of vrouw met een opleiding Middelbare Horecavakschool, enige jaren ervaring als assistent- manager en uitstekende contactuele eigen schappen. Leeftijd ca. 30 jaar. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Leeftijd: vanaf 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2999,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 3421,- per maand aan wezig. Bovengenoemd salaris is exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-1426/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corn adres: Postbus 20013, 2500 EA s-Graven- hage. Interesse Voor nadere informatie en sollicitatie Tel. (023) 192144. Tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Als portier zult u alle voorkomende portierswerkzaamheden gaan verrich ten volgens een 24-uurs roosterdienst, zowel in het complex aan de Raaks als aan de A. Hofmanweg (Waarderpol- der) beide te Haarlem. Het bruto aanvangssalaris ligt tussen 1866,-en f 2116,-per maand. Hierbij komt nog een toeslag voor onregelma tige diensten. Voor deze interessante en afwisselende taak zoeken wij kandidaten die een gedegen administratieve opleiding hebben gevolgd (b.v. een HEAO of een MEAO met aanvullende studie) en Hij is, met een assistent belast met het samenstellen van managementinformatie, operationele planning, budgetten, kosten- analyses, voor- en nacalculaties, overzichten van onderhandep werk etc. Daarnaast is hij belast met het verzorgen van verzekeringen, bankgaranties e.d. een ruime ervaring in een zelf standige administratieve functie hebben. Redelijke beheersing van de Engelse taal is nodig Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae, te zenden aan onze Chef Personeelszaken, die ook graag bereid is u vooraf telefonisch nadere informatie te verschaffen Alpha Engineering Parallelweg 29 1948 NK Beverwijk. Telefoon: 02510 - 2 91 40. D< wik! kov- jare die wij in de funktie van en in samenwerking met de Accounting Supervisor de krediteurenadministratie de voorraadbewaking de kostprijskalkulaties, de budgettering en de maandelijkse rapportering zouden willen toevertrouwen. Ons bedrijf werkt met een IBM-systeem 3/12. Hij rapporteert rechtstreeks aan de afdelingsmanager en geeft leiding aan een tiental medewerkers van de afdelingen espressobar, coffeeshop, gebakstand en suykerbakker. Dat betekent dat de functie naast meewerkende ook duidelijk leidinggevende aspecten heeft, zoals begeleiding en instructie, indeling van werkroosters en de zorg voor de dage lijkse gang van zaken. Daarnaast behandelt hij eventuele klachten, beheert het omzetbudget en bewaakt de kosten. Deze functie vereist Middelbare Hotelvak- school of een vergelijkbare opleiding. Tevens moet u beschikken over vol doende ervaring in het horecavak. Leeftijd 25 tot 30 jaar. Hij rapporteert rechtstreeks aan de afdelingsmanager. Hij heeft de totale verant woording voor de bakkerij. Daarbij geeft hij leiding aan ca. 8 medewerkers. Naast de verantwoording bij de bereiding van het volledige assortiment banket, ziet hij toe op de hygiëne van de bakkerij, geeft adviezen m.b.t. de budgettering en bewaakt hij de kosten van de grond stoffen. Voor deze interessante functie is, naast een vak- bekwaamheidsdiploma, enige jaren ervaring en zelfstandigheid vereist. Gelet op de leidinggeven de aspecten van de functie is zijn leeftijd rond de 35 jaar. DRAKA PLASTICS BV met vestigingen in Amsterdam, Hillegom en Enkhuizen maakt een verscheiden reeks kunststofprodukten zoals foliën, slangen, profielen en hulzen. De 6e d „Ooi 1. Wi deze vari wen kent Scht nieu helsi Ee daai er siscl stro: en ii hed< stre< wen een jaar man systi een zijdt Taak: leidinggeven aan de onderafdeling bestaande uit 6 correspondenten en 4 financieel informateurs; dagelijks houden van het spreekuur in financiële zaken; behandelen van bijzondere - en specifieke kennis vragende - zaken; als plv. hoofd administratie, o.m. vertegenwoordigen van de Raad ter zitting van Rechtbank en Hof in financiële zaken, alsmede behandelen van personeelszaken. Vereist: diploma HAVO; diploma MEAO en/of MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding, als mede ervaring in een administratief-organisato- rtsche functie en aantoonbare belangstelling voor automatisering strekken tot aanbeveling; redac tionele en leidinggevende ervaring. Bij de 1e verantwoordelijke ligt het accent op leiding geven en supervisie. Zij deelt de werktijden en partijtijden in en draagt zorg voor het tijdig aan vullen van het assortiment. Daarnaast vragen wij voor de nieuw op te zetten suykerbakker, een afdeling met ouderwets snoepgoed en seizoen-gebak, een 1e verkoopster. Voor alle drie de functies gaat het om het verkopen van gebak en aanverwante artikelen, hetgeen op z’n minst ervaring vereist. Leeftijd van 23 tot 40 jaar. Is er een functie voor u bij, neemt u dan even contact met ons op: 020 - 21 80 80, toestel 353. Of schrijf een korte sollicitatiebrief - met vermelding van opleiding, ervaring en gewenste functie - aan de afdeling Personeelzaken van de Bijenkorf, Damrak 90A, Amsterdam. Met gemaakte vakantie-afspraken zullen wij graag rekening houden. tevens plv. hoofd administratie Van de kandidaat verwachten wij dat hij ten minste het MBA-diploma heeft behaald en bij voorkeur doorstudeert voor SPD, of daarvoor gaat studeren. Enige kennis van de Engelse taal is gewenst. Leeftijd 25 jaar. M wel Zijl klei één een Dor ’s ai had me i dro< haai Je kun elf'jt dro< Uw leeftijd ligt de 35 en 50 jaar en u heeft geen speciale vooropleiding nodig. Ee het ste 1 I 0-1.] al d< top, 1 zijn te b< nul! voer rele’ ,1] f ZATERDAG

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28