HOOFD ADMINISTRATIE VanGelder Papier secretaresse een waterklerk verpleegkundigen met enige jaren ervaring Zoekt u een Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk bedieningspersoneel boekhoudbaan met groeimogelijkheden? KNP vouwkarton „provinciale kruisvereniging E noord-holland lik Orderbehandelaar m/v met organisatie- en improvisatietalent ziekenhuis St. Joannes de Deo v haariem Koninklijke Verenigde Scheepsagenturen adviesbureau voor personeelbeleid part-time verpleegkundigen 31 t) KINDERS WARMTETECHNIEK kunnen ter versterking van de staf worden geplaatst op verschillende afdelingen van ons ziekenhuis. HKïM IK Voor ons bedrijf wensen wij in contact te komen met kandidaten voor de functie: s Karton- en Papierfabriek Okto BV ig. 79-19 vraagt voor spoedige indiensttreding nersnneel F k hulpmonteurs leerling-monteurs c.v.-monteurs lid van de nederlandse vereniging voor personeelbeleid De vestiging Van Gelder Papier te Velsen, onderdeel van de papierdivisie van het gelijknamige concern, omvat twee papierfabrieken, een houtstoffabriek, een haven bedrijf en een dienstenbedrijf met een totale personeelsbezetting van circa 900 mede werkers. Met haar know-how en produktietechnische vernieuwingen neemt ons bedrijf te Velsen als producent van witpapier, houthoudend papier en speciale kartons in haar branche een vooraanstaande plaats in. De administratieve dienst is opgebouwd uit de financiële administratie, de bedrijfseconomische afdeling, de salaris administratie en de dienst materiaal voorziening, bestaande uit de afdeling technische inkoop en het technisch magazijn. De groep waarin u komt te werken bestaat uit 20 mensen, waarvan 5 orderbehandelaars. Een arbeidsintensief proces, waarbij al het werk in nauw overleg en samenspel met de verkopers wordt uitgevoerd. Het gaat hier omhet maken van selekties en offertes, de administratieve begeleiding van kliënten, het uitwerken van opdrachten tot en met de uitvoering en het behandelen van klachten, m.b.t. huis-aan-huis verspreidingen. U verdient een goed salaris plus gratificatie, 8%vakantie- toeslag en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. In het bedrijf zélf zijn er diverse ontplooiingsmogelijkheden. Een afwisselende baan als u van improviseren en organiseren houdt. Daarbij spelen een juiste instelling, wat betreft kollegialiteit, akkuratesse en flexibiliteit een belangrijke rol. Bovendien moet het zinnetje ’bereid zijn om over te werken Indien nodig’ geen probleem zijn. Bent u tussen de 20 en 25 jaar? Hebt u een MAVO-opleiding, eventueel aangevuld met een marketing-cursus of enige jaren ervaring in een soortgelijke of administratieve funktie, komt u dan eens praten. Wilt u van te voren telefonische informatie over deze baan, dan kunt u bellen met Ria Lamsma, manager Sales Marketing divisie Huis-aan-huis, tel. 023 - 319146 tst. 125 of vragen naar afd. personeelszaken. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar Donnelley Vierhand. Donnelley Vierhand B.V. Kleine Houtweg 16 2012 CH Haarlem Telefoon (023) 31 91 46* Het Hoofd Administratie maakt deel uit van het managementteam en rapporteert rechtstreeks aan de Directeur van de vestiging. Wij denken voor deze management functie aan een kandidaat met een vak gerichte opleiding op universitair niveau of in het bezit van een volledig SPD- diploma, bij voorkeur aangevuld met praktische kennis op het gebied van de automatisering. Hij zal moeten beschikken over een brede administratieve ervaring opgedaan in een leidinggevende functie in de industriële sector. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Van Gelder Papier, afdeling Personeels zaken, Postbus 54,1950 AB Velsen Noord. die de volgende taken aankan: het verzorgen van de produktieadministratie, de registratie van het goederenverkeer, interne kontrolewerkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van BMH te richten aan Gamma, Adviesbureau voor Personeelbeleid, Postbus 785, 2003 RT Haarlem. Geheimhouding is verzekerd; het streven is om de gehele procedure binnen 14 dagen af te ronden. Sollicitatiebezoeken kunnen eventueel na werktijd worden afgelegd. Voor de verpleegkundige dienst van ons ziekenhuis (333 klinische bedden) vragen wij Voor de dienst moederschapszorg en kinderhygiëne vra gen wij op korte termijn een Vereisten voor deze afwisselende funktie zijn: Leeftijd 21-30 jaar, middelbare schoolopleiding, accura tesse en ervaring m.b.t. de genoemde taken Aanstelling zal geschieden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in een salarisschaal van 1850.- tot 2650.-. postbus 785 2003 rt haarlem tel 023 32 06 76 Ons aanbod richt zich in eerste instantie op A- verpleeg- kundigen. In verband met een vakature op de afdeling Psychiatrie zijn echter ook B-ver pleegkundigen hartelijk welkom. leeftijd maximum 28 jaar, bij voorkeur zeevarend geweest Moet Engelse en Duitse taal beheersen Sollicitanten moeten bereid zijn in vol continudienst te lopen Okto is een produktiebedrijf van KNP vouwkarton en produceert vouwkarton voor de verpakkingsindustrie. In ons bedrijf is plaats voor Na ontvangst van uw brief, gericht aan de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozart- straat 91.1962 AB Heemskerk, zenden wij u een sollicitatieformulieren een informatiemap. Die map bevat een aantal gegevens over ons (vorig jaar in gebruik genomen) ziekenhuis en een overzicht van de afdelingen, met vermelding van de te vervullen vakatures. Het telefoonnummer voor inlichtingen en afspraak voor bezichtiging is (02510) 4.24.24, toestel 334 Nadere informatie over de functie kunt u desgewenst telefonisch inwinnen bij de heer Ir. M. Veth, Directeur of bij diens afwezigheid de heer J. T. M. Schotgerrits, Hoofd Personeelsdienst. Telefoon 02510-2 90 80. De diensten zijn: 5 ochtenddiensten van 07.30 tot 11.00 uur of 5 avond diensten van 18.30 tot 23.00 uur of wisselend ochtend en avonddiensten. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. J. Hoes, hoofd Kliniek, sein 1136. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Velserstraat 19 te Haarlem, tel.: 023-259001. Verzoeken om informatie en sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken, postbus 326, 2000 AH Haarlem, tel. 023-379802. Richt uw sollicitatie aan: Okto, afdeling personeelszaken Postbus 188, 9670 AD Winschoten Telefoon (05970) 17575 Kanaalstraat 71, IJmuiden Tel. 02550-19106 •f'. ro Herenweg 17, Heemstede Gevraagd: servicemonteur centrale verwarming Voor deze funktie in een jong team, die met een grote mate van zelfstandigheid kan worden uitgeoefend, wordt gedacht aan een man van 20-30 jaar, met MAVO PD of MEAO-adm. richting en met affiniteit tot geautomatiseerde informatieverwerking. Hij heeft geen militaire verplichtingen (meer). Haar taak omvat onder meer: notuleren van staf- en direktievergaderingen; voeren van correspondentie voor en bijhouden en bewaken van de agenda van de provinciaal arts voor moederschapszorg en kinderhygiëne; verlenen van administratieve assistentie ten behoeve van aan de dienst verbonden artsen en verpleegkun digen. Voor één van onze relaties, een groothandel in de textielsektor met eigen produktie, gevestigd te Haarlem, zoeken wij een boekhoudkundig medewerker Donnelley Vierhand is een nationaal en internationaal opererende direct-marketing organisatie in de dienstverlenende sektor op het gebied van massale en selektieve bnevenbusreklame, computerservices, advisering van,meetbare reklame-aktiviteiten en projektontwikkeling Een jong dynamisch bedrijf met vele mogelijkheden tot ontwikkeling voor de ruim 150 medewerk(st)ers, welke in nauw teamverband samenwerken Vestigingen in België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Scandinavië, Spanje en Zwitserland Naast de verantwoordelijkheid voor het optimaal functioneren van zijn dienst met circa 40 medewerkers, zijn de taken van het Hoofd Administratie vooral gericht op: - de financieel-administratieve gang van zaken, zoals het analyseren en inter preteren van bedrijfseconomische gegevens, het coördineren van budgetteringen e.d. - het verzorgen van bestuurlijke informatie ten behoeve van het management door periodieke rapportering en statistieken, o.a. over de relevante kengetallen - het overleg en de begeleiding van nieuwe administratieve procedures en automatiseringsprojecten, die in concernverband op centraal niveau worden aangeboden. Belangstellenden kunnen voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer A. C. Grinwis, die in de selektieprocedure adviseert. Tel. (023) 32 06 76, bij voorkeur 's-avonds of in het weekend. Zij die in een goed-geoutilleerd ziekenhuis willen werken op gezellige afdelingen (36 bedden, 4-, 2- en 1-persoons kamers), kunnen telefonisch een afspraak maken met de verpleegkundig direkteur voor een bezichtiging. Een sollicitatie kan daarvan het resultaat zijn, maar direkt solliciteren kan natuurlijk ook. Okto is een nieuwe fabriek met een nieuwe aanpak. Er wordt gewerkt in 5-ploegen met een werkweek van 33.6 uur. Winschoten is een gemeente waar wonen geen probleem is. Okto helpt u bij het verhuizen; het transport van uw meubels en een deel van de inrichting wordt door ons betaald. 4 Op het Vomar centraal magazijn in IJ muiden is direkt plaats voor magazijnkrachten In ons magazijn worden dagelijks de orders verzameld voor onze 14 filialen in Noord-Holland. Voor meer inl. maakt de heer C. van Gelder graag een afspraak. Tel. 02550-19042, Vomar, Loggerstr 7, IJmuiden Sollicitaties telefonisch: werkdagen 02502- 8073 en 6979, avonduren na 19.00 uur 023- 287812. De provinciale kruisvereniging noord-hólland is een organisatie, die werkzaam is op het gebied van de maatschappeli/ke gezondsheiszorg. in dit kader stimuleert zi/ ontwikkelingen en verleent service aan het plaatseli/k werk ggjfe dat o a bestaat uit verpleging thuis van chronisch zieken en gehandicapten zuigelingen- kleuter- en bejaardenzorg u voor de nieuwe 5 meter brede kartonmachine en de snijmachine in de naverwerking. Deze funkties worden in kontinu-dienst uitgeoefend, met aantrekkelijke sekundaire arbeidsvoorwaarden en veel vrije tijd. Wij zoeken flinke medewerkers, die zelfstandig kunnen werken. Voor een aantal funkties stellen wij een LTS-opleiding of Vapro-B diploma op prijs. Voor een deel van de praktische vakkennis kunnen wij zelf zorgen. Loqisch is. dat we veel waarde hechten aan ervaring en Logisch is, dat we veel waarde hechten aan ervaring en aan teamgeest.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 31