■■mill regulateur/kruier Schiphol stationscontroleur Schiphol SEKRETARESSE medewerk(st)er jeugdzaken Stichting Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs Noord- en Zuid-Kennemerland Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland adjunkt-chef administratieve dienst vertegenwoordiger PLANOLOGISCH-STATISTISCH MEDEWERKER M/V Tli11 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) b. een leraar bouwkunde (29 It.) met akte N III èn N.I. of W.N. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout a. een leraar procestechniek (29 It.) met HTS chem.techn. èn N.I. of W.N. GEBR. PAES, ZATERDAG I 2 M E I 19 7 9 GEMEENTE BEVERWIJK 39 Schiphol Dienstverlening B.V., Bureau Personeelszaken, Postbus 7501,1118ZG Luchthaven Schiphol. GEMEENTE VELSEN K Igi u Indiensttreding per 1 augustus 1979. Algemene informatie: het bureau neemt binnen de 6e afdeling een zelfstandige plaats in. Behalve het hoofd zijn nog 5 recreatie-assistenten aan het bureau verbonden Rechtspositiebesluit van toepassing. Wij zouden graag kennis willen maken met een Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit per Postbus 18, Zoeterwoude. Tel. 071-899306. In de opleiding wordt veelal in groepsverband gewerkt. De Schiphol Dienstverlening BV. beheert het bestand self service karren ten behoeve van de passagiers en draagt tevens zorg voor transport van bagage van groepen. Momenteel heeft zij enkele plaatsen vrij voor de funktie van De werkzaamheden worden in wisselend roos ter uitgevoerd, in en rond het stationsgebouw, tussen 06.00 uur en 24.00 uur. Sollicitaties binnen 14 dagen aan boven genoemde Stichting, Postbus 139 te Beverwijk. Van de te benoemen docenten wordt gevraagd medewerking te verlenen bij het ontwikkelen van nieuwe educatieve voorzieningen. vraagt voor haar vestiging te Velsen- Noord Er wordt op onze school les gegeven aan werkende jongeren en volwassenen. De taak van de docent zal zowel een begeleidend" als een docerend karakter hebben. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakature- nummer 79.63.65. Bij de afdeling Onderzoek van de Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland kan worden geplaatst een U kunt ons natuurlijk ook bellen voor evt verdere inlichtingen. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N V. Luchthaven Schiphol. Bij het onderdeel Stations- controle van het bureau Haven- en Stations dienst is de funktie vakant van De werkzaamheden worden geüniformeerd verricht in kontinudienst. Voor het goed u itoefenen van deze afwisse lende funktie is een opleiding op MAVO- niveau vereist. Gezien de vele kontakten met In overlegsituaties met externe personen of op de luchthaven gevestigde bedrijven treedt u op als vertegenwoordiger van de luchthavenpolitie Belangstelling? Schrijf dan een korte informatieve brief onder vermelding van nr. 228/HD, naar het bureau Personeels zaken van de N V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501,1118ZG Luchthaven Schiphol. Belangstellenden, die in de omgeving van de luchthaven woonachtig dienen te zijn, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren onder vermelding van nr. 196/HD. Uw brief kunt u sturen aan het bureau Personeels zaken van de N V Luchthaven Schiphol. Postbus 7501,1118 ZG Luchthaven Schiphol. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Bij de afdeling ONDERWIJS, culturele, jeugd- en sport- aken van de secretarie wordt gevraagd een Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen een week na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders, postbus 450, 1940 AL Beverwijk, met vermelding van vakaturenr 79-09 in de linkerbovenhoek van de brief Vereist is het diploma A als mede een docentenopleiding. Zij die binnenkort hiervoor afstuderen, kunnen eveneens reageren. Van de docent (e) somatiek wordt een bijdrage verwacht in het totale beleid van onze B-opleiding. Gewenst is een B-diploma of de bereidheid zich uitgebreid in het werkveld van de psychiatrie te laten informeren. Tot zijn taak behoort o.a.: - het verzamelen en naar opstelplaatsen brengen van de door passagiers gebruikte bagage- karretjes. - het laden, transporteren en lossen van bagage van groepen. Salarisgrenzen: f 1405,55- f 1817,15 bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. is importeur van o.a. Olympus micro scopen en heeft een vakature vooreen Op het bureau jeugdzaken van de 6e afdeling, der secretarie (onderwijs, jeugdzaken en culturele zaken) wordt gevraagd een Raadgevend Ingenieuraburo Ir. T. M. van Dijk Wilhelminastraat 50 2011 VN Haarlem Postbus 6122 2001 HC Haarlem Tel nr. 023-319438 Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het afde lingshoofd, tel. 02510-41514, tst. 214. Voor nadere informaties kan men zich wenden tot de direkteur: de heer M. W. Blaasse. Wenckebachstraat 21 te Velsen-Noord, telefoon: 02510-2 88 39. B.g.g. administratie 02510 - 9 26 54 of 02510-2 05 21. Nadere informaties worden op verzoek telefonisch gegeven doorJ. Mulder, hoofd opleiding, tel. 02523-4417. U neemt deel aan de stafvergaderingen en levert uw inbreng in de informatie ver- zorgings-en administratief-organisatorische aspekten. Waarbij u bovendien uw steentje bijdraagt in het dagelijkse en toekomstige beleid inzake het optimaal funktioneren van de luchthavenpolitie. U hebt de dagelijkse leiding van de Administratieve Dienst, waarbij u de werkzaamheden van de onder u ressorterende medewerkers organiseert en koordineert. Het spreekt voor zich dat u volledig op de hoogte bent van relevante wetten, verordeningen etc. U bent mede-verantwoordelijk vooreen adekwate verslaggeving aangaande het politiegebeuren en het opstellen van de jaarlijkse begroting, terwijl u mede zorg draagt voorde algemene materiële voor zieningen. Belangstelling en woont u in de omgeving van Schiphol? Zend dan uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van nr. 244/HD, aan: U hebt n HBO-opleidmg met specialisatie in ekonomisch-juridische of financieel- ekonomische richting sukselvol afgesloten. Hierna volgde u een management-opleiding, waarna u een paar jaar praktijkervaring opdeed in n administratievefunktie. U kunt goed met mensen omgaan, u geeft op ’n vanzelfsprekende manier leiding, terwijl u bovendien beschikt over 'n behoorlijke portie organisatievermogen. Het aanvangssalaris voor deze funktie bedraagt bij 23-jarige leeftijd f 1.771 ,- bruto per maand, verhoogd met 18% roostertoeslag. In vijf jaar loopt het basis salaris uit tot f 2.048,- bruto per maand. Daarnaast geven wij een tegemoet koming in de reiskosten. behandelen van post bijhouden van de agenda aannemen van de telefoon zelfstandig afhandelen van de eenvoudige korre- spondentie projektadministratie zonodig assisteren van de administrateur en verder alle voorkomende sekretariaatswerkzaamheden. waarbij zij geassisteerd wordt door een typiste f De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout heeft een eigen B-opleiding. Het opleidingsteam zoekt kontakt met geïnteresseerden voor de part-time funktie (20 uur per week) van docent(e) voor de somatische vakken Naast het aanvangssalaris - dat voor iemand van ca. 30 jaar f 1.981,- bruto per maand bedraagt - bieden wij een toeslag van ca. f 335,- per maand voor het verrichten van kontinudiensten, alsmede een tegemoet koming in de reiskosten. Over het salaris wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden. De uniformkleding wordt gratis in bruikleen verstrekt. \Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Deze zal werkzaam zijn bij de sectie Statistiek en Documentatie, die belast is met de zorg voor de statistische informatie welke voor het planologisch onderzoek noodzakelijk is. De werkzaamheden worden verricht in een team van vier medewerkers en hebben met name betrekking op het verzamelen, bewerken en orde nen van sociaal-economische gegevens ten behoeve van het planologisch onderzoek. Deze gegevens bestaan hoofdzakelijk uit cijfermateriaal. De gedachten gaan uit naar een kandidaat - van minimaal 25 jaar; - met kennis en ervaring in het opzetten en bijhouden van een documentatiesysteem; - met een goede algemene ontwikkeling en belang stelling voor vraagstukken op het terrein van de ruimtelijke ordening. De arbeidstijd bedraagt minimaal 32 en maximaal 40 uur per week. Het aan de functie verbonden salaris is afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd en kan worden vastgesteld tussen f 1.684,- en f 2.249,- per maand (bij een 40-urige werkweek). De rechtspositieregeling van de provincie Noord- Holland is van toepassing. Medewerkers van de afdeling hebben inspraak bij de benoeming. Sollicitatiesdienen, onder vermelding van vacature- nummer 178, binnen twee weken te worden ge richt aan de directeur van de Provinciale Planolo gische Dienst, Postbus 4078, 2003 EB Haarlem. Informatie over de vacature is te verkrijgen bij de heer B. Kersten, telefoonnummer 023 - 31 93 90. De NV. Luchthaven Schiphol, met ruim 1300 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale luchthaven Schiphol. Bij het korps Luchthavenpolitie van de N V. is het prettig werken vooreen Uiteraard rapporteert u aan de chef Administratieve Dienst. Raadgevend Ingenleursburo Ir. T. M. van Dijk is een onafhankelijk adviesburo voor technische instal laties, projektorganisatie, energiebeheer en milieuhy giëne, met vestigingen in Haarlem en Utrecht Als u een middelbare schoolopleiding heeft, gevolgd door een gerichte opleiding alsmede enige jaren erva ring, verwachten wij uw handgeschreven sollicitatiebrief op het onderstaande adres Als adjunkt-chef assisteert u de chef Administratieve Dienst die bepaalde deel taken aan u overdraagt. Onderzijn super visie bent u mede-verantwoordelijk voorde organisatie en uitvoering van de korps administratie. de politie-administratie, plus de verstrekking en administratie van toegangsbewijzen. In deze interessante baan verdient u een aanvangssalaris dat afhankelijk van uw opleiding en ervaring varieert tussen f 2.554,- en f3.161,- bruto per maand, met ruime doorgroeimogelijkheden, daar bij gebleken geschiktheid opvolging van de huidige chef Administratieve Dienst mogelijk is. Hiernaast hebt u n bijzonder aantrekkelijk pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologi' oh onderzoek behoort tot de sollicitatie-procedure. het publiek, zijn goede kontaktuele eigen schappen onmisbaar. Redelijke spreekvaar digheid in de Engelse taal is noodzakelijk. Funktie-informatie agenderen en notuleren van vergaderingen en be sprekingen; centraal bijhouden van afspraken van het hoofd en de medewerkers van de afdeling: verlenen van assistentie bij overige administratieve werkzaamheden Gevraagd wordt: het diploma HAVO; het diploma typen en bij voorkeur het diploma steno; goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. accuratesse: de bereidheid tot het volgen van een vakstudie Geboden wordt: een aanvangsalaris van maximaal 1.921 maand; de bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositierege lingen, w.o. de I.Z.A.-regeling. GEBODEN: Prettig werk, waarbij wij nadruk leggen op uw eigen verant woordelijkheid en inzet. Een goede samenwerking met onze verkoop binnendienst is gewaarborgd. Wij bieden u voor deze belangrijke funktie uiteraard een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. TAAK Zijn werkterrein is Noord-Holland en een gedeelte van Zuid- 1 Holland en Utrecht. Hij zal onze klanten (laboratoria vën Ml ziekenhuizen, universlteiten en industrie) bezoeken VEREIST: Middelbare opleiding en een ruime ervaring als verkoper of bijv. BI werkzaam geweest als analist of fotograaf. Leeftijd: 25 jaar of j ouder Funktie-eisen: Diploma sociale academie (sociaal-cultureel werk), dan wel een andere geëigen de opleiding en/of het bezit van het diploma ambtenaar jeugdzaken, zelfstandig kunnende werken, initiatieven weten te ontplooien en beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2941,- bruto per maand. Telefonische informaties worden door het hoofd van het bureau jeugdzaken, de heer Kwakkel (tel. 02550-20183) verstrekt Sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de M gemeente Velsen, Stadhuis. Plein 1945, Postbus 465. 1970 AL IJMUIDEN - L Funktie-informatie: van betrokkene wordt verwacht, dat hij/zij in samenwerking met het hoofd van het j bureau jeugdzaken een bijdrage zal leveren aan bovengenoemde werkzaamhe den. Voorts zal hij/zij betrokken worden bij de voorbereiding van een servicebu reau, in samenwerking met het bureau culturele zaken. De zorg voor een aantal administratieve taken. Deze zal worden ingezet bij de dienst verlening aan alle luchthavengebruikers. Dit komt neer op o.a.: - het zorgen voor een vlotte doorstroming van aankomende en vertrekkende passagiers - het er op toezien dat liften, roltrappen e.d. korrekt worden gebruikt en goed funktioneren - het signaleren en rapporteren van veront reinigingen, vernielingen, misbruiken, ordeverstoringen en technische storingen - het maken van controle-ronden door het Stationsgebouw (wandelpieren) en over de parkeerterreinen - het toezicht houden op parkeerterreinen en het innen van parkeergelden - de controle bij doorlaatposten die toegang geven tot het douanegebied Belangstellenden voor deze interessante funktie worden verzocht hun sollicitatiebrief te zenden aan: Taak van het bureau o.a.. voorbereiden van beleidsadviezen op het gebied van jeugd- en jongerenwerk en het buurthuiswerk; stimuleren en bevorderen van bestaande en nieuwe vormen van jeugdwerk, alsmede het adviseren daarover; begeleiden van de stuurgroep jeugd- en jongerenbeleid; adviseren inzake binnen- en buitenaccommodaties voor jeugd en jongeren

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 39