VERPLEEGHULPEN hulpverlener c&i 2 PART-TIME CHAUFFEURS „1 medewerker of medewerkster Ik werk met plezier 68 voor tijdelijk werk een medewerk(st)er WOW BMi ervaren administratief medewerk (st)er muskusrattenbestrijder PROVINCIALE WATERSTAAT VAN NOORD-HOLLAND medewerkster OVERDORP B.V. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT PROVINCIALE WATERSTAAT VAN NOORD-HOLLAND de Uitzendburo Aktie 68 vraagt: Kent u Stabilit-Holland? aktie het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem GEMEENTE VELSEN OVERDORP B.V. CHAUFFEURS-BEZORGERS Sn ZIEKENVERZORGSTERS VERPLEEGKUNDIGEN A: Stichting Crisis Interventie Centrum Zuid-Kennemerland telefonische verkoopster M E I 19 7 9 24 vraagt wegens uitbreiding van haar bedrijf Sollicitaties te richten aan: Amsterdam Haarlem Koog a/d Zaan Voor uitgebreide informatie kunnen belangstellenden contact opnemen met de gemeentearchivaris, tel. 02550-1900, toestel die zich aangetrokken voelt tot de bovenomschre ven crisisinterventie en tot het werken in een team waaraan zowel betaalde medewerkers als vrijwilli gers hun bijdrage leveren. Bovendien moet de bereidheid bestaan aan onregelmatige diensten mee te werken. De gedachten gaan daarbij uit naar sollicitanten met een hogere beroepsopleiding, die ouder zijn dan 25 jaar en hun studie medio 1979 hebben afgerond. Het salaris bedraagt bij aanvang 2.400,- per maand exclusief onregelmatigheidstoeslag. Een verhuiskostenregeling is van toepassing. Men wordt opgenomen in het pensioenfonds P.G.G.’. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de directeur van het crisiscentrum, drs. H. de Bont, Schotersingel 2 - 2021 GE Haarlem. is een belangrijke onderneming die zich bezig houdt met de opslag en distributie van genees middelen. Ter bevordering van een vlotte service verlening is het land verdeeld in een aantal distrik- ten, elk met een distributiecentrum, van waaruit apotheken dagelijks worden bevoorraad. Wij bieden u een prettige zelfstandige werkkring met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Gelegenheid tot persoonlijke aanmelding: Dinsdag 22 mei 1979 van 10.00-12.30 uur en van 13.45-15.30 uur in Café-Restaurant ,,’t Reght- huys”, Admiraal de Ruyterweg 468 te Amsterdam. De taak zal bestaan uit het bezorgen van de be stellingen bij onze afnemers. Onze Personeelsfunktionaris de heer A. Peterse, zal dan aanwezig zijn om u alle gewenste inlich tingen te verstrekken. Coöperatieve Apothekers Vereeniging „De Onderlinge Pharmaceutische Groothandel" U.A. gezocht, die tot taak zal krijgen het bijhouden van de administratie van het technisch magazijn, de tijdverantwoording, de fakturencontrole, enz. Dit werk vereist grote akkuratesse, enig technisch gevoel en vaardigheid in het typen. De opleiding dient te liggen op MAVO-niveau. Wie belangstelling voor deze funktie heeft wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met afdeling Personeelszaken te Haarlem, Spaarndamseweg 466, telefoon (023) 258001. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het van huis ophalen en naar huis terug brengen van onze chauffeurs. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het rijbewijs B-E. is een in haar branche vooraanstaande industriële onderneming, dieo.m. microwassen, vaselines en andere produkten vervaardigt voor de farmaceutische en kosmetische industrie. Zij heeft fabrieken in Haarlem, Amsterdam en Koog a/d Zaan. Voor de in Haarlem gevestigde TECHNISCHE ADMINISTRATIE wordt een Int. Exp.- en Transportbedrijf Ampèrestraat 25, 1976 BG IJmuiden. Tel. 02550- Wel die maakt golfplaten en lichtkoepels. Een bedrijf waar wat gebeurt, waar leven in zit. Als dat u aantrekt en u hebt er aardigheid in om administratief werk te doen, kom dan praten. B. V. Centrale Service Organisatie C. S.O. Plein 1945 no. 102 - Postbus 383 - IJmuiden zoekt voor een van de met haar samenwer kende bedrijven, een reformgroothandel, een enthousiaste Ingenieursbureau „Oranjewoud” B.V. Ingenieursbureau „Oranjewoud” B.V. Voor ons filiaal te AMSTERDAM, Portsmuiden 2, Sloterdijk III, tel. 020-11 6805, zoeken wij enkele ervaren: Internationaal expeditie- en transportbedrijf Bij het gemeentearchief van Velsen kan in een part-timefunctie worden geplaatst Taakomschrijving De functionaris zal voornamelijk worden belast met 1. het beheer van de topografisch-historische atlas en de historische bibliotheek; 2. het verstrekken van inlichtingen op dat terrein; 3. leeszaaldienst bij toerbeurt. Vereisten Vereist wordt een voltooide opleiding op mavo/havo-niveau, een typediploma en bij voorkeur een opleiding op documentatiege- bied. Voor de beschrijving van afbeeldingen strekt een goede kennis van en belangstelling voor de historie en topografie van de gemeente Velsen tot aanbeveling. Voorts vraagt de functie administratieve ervaring en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling Salariëring, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot maximaal 1.257,- bruto per maand, uitgaande van 20 werkuren per week (’s middags). KAPLANSTRAAT 9 1976 BB IJMUIDEN Het werk: Korrespondentie Licht administratief werk Telefoontjes met binnen- en buitenlandse relaties (wanneer uw chef afwezig is). We vragen niet naar uw opleiding. U begrijpt wel welke ondergrond u moet hebben om hier in te slagen. Vanzelfsprekend kunt u zich enigszins redden in Frans, Duits en Engels. Over het salaris worden we het eens, evenals over de sociale voorzieningen. Bel (02550) 166 41, de heer v. d. Horst of schrijf een briefje aan. Sedert februari 1978 is in Haarlem het Crisis Interventie Centrum werkzaam. Het centrum stelt zich ten doel mensen met acute psychosociale problpmen te helpen. Daartoe kunnen cliënten maximaal zeven dagen in het centrum verblijven. De hulpverleners in het CIC dienen in staat en bereid te zijn gedurende korte tijd zeer intensief met mensen te werken. Het team bestaat naast de directeur en de secretaresse uit act full time hulpverleners en vijfentwintig vrijwilligers/stagiaires. Het bestuur wil graag in contact komen met één Sollicitaties schriftelijk aan bovenstaand adres of bel even met mevr. Roost om een afspraak te maken: 02550-19039. opleiding bij voorkeur op HAVO-niveau goede kontaktuele eigenschappen leeftijd circa 18 jaar. „H ze wi Geer „zus wete of mt onze wore door „Mis vindi Hed( sollicitaties kunnen worden gericht. r SS BV I persnneel Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Bij het bureau Salariszaken van de Provinciale Waterstaat komt binnenkort een plaats vrij voor een Deze zal zich in het algemeen bezighouden met assistentie bij werkzaamheden i.v.m. de geautomatiseerde salarisadministratie en meer specifiek met: - administratie van inhoudingen en vergoedingen; - opstelling van kostenoverzichten; - kontrole van (reis)deklaraties. Vereisten voor deze funktie zijn: - een mavo-diploma, bij voorkeur aangevuld met het praktijk- diploma boekhouden; - cijfermatige aanleg; - goede kontaktuele eigenschappen; - een leeftijd van 20 a 25 jaar. Het aanvangssalaris voor deze funktie bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, f 1.646,-- tot f 2.202,- bruto per maand (salarispeil per augustus 1978). De bij de provincie Noord-Holland gebruikelijke rechtspositie regelingen, waaronder aantrekkelijke studiefaciliteiten- en ziektekostenregelingen, zijn van toepassing. Belangstellenden kunnen tot twee weken na verschijning van dit blad hun sollicitatiebrief zenden aan het bureau Personeels zaken van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland, Postbus 205, 2050 AE Overveen, met daarin vermeld het vakaturenummer 79-45. Europalaan 2 - Utrecht -TeJ. 030 - 89 69 11 Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij belangstelling hebben voor psychisch gestoorde bejaarden. Het provinciaal psychiatrisch ziekenhuis te Santpoort vraagt voor enkele verpleegafdelingen van Hoofdafde ling IV, waar patiënten verblijven die intensieve lichamelijke verzorging behoeven, enige District Noord-West Met spoed gevraagd huishoudelijke dienst van 08.00 tot 13.00 uur. Inlichtingen en sollicitaties bij Driehuizerkerkweg 138, Driehuis. Telef. 02550-19137 toestel 15 of 's avonds bij dhr W. M. Eichhorn, tel. 023- 245156 Leeftijd tot 40 jaar, in het bezit van rijbewijs B.E. Zo> een v „ech: Als ’1 verai Rubi het v „ech gehe schri altijc intel. De r< ingei man eigei van 1 verk volg: welg niet moe schu kapi verk man hete Nuz aller hebl alco milii inko vroi hebl Dat Vt „var waa vert iede Car horr nooi Ren Bru voo: gev, van hee criti ged fun beg bev ove zuil H Hei een Car „id( con taa wei der ver dei bev paf Zij, die ervaring hebben met het verzorgen van deze bejaarden genieten de voorkeur. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden inge wonnen bij het managementteam van Hoofdafdeling IV, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 146. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. voor zowel verpleegtehuis, als op klasse afd. in ziekenhuis voor onbepaalde tijd. voor div. afdelingen in verschillende zieken huizen in Haarlem e.o. Bij de afdeling "Waterschappen en waterkeringen" is in het kader van een intensieve interprovinciale bestrijdings-campagne plaats voor een Diens taak zal zijn: - opsporen en vangen van muskusratten; - opzetten van een informatienetwerk; - geven van voorlichting; - rapporteren over resultaten. Het werkgebied zal zich ongeveer uitstrekken van het Noordzee- kanaal tot de lijn Alkmaar-Hoorn. Wij zoeken iemand met: - praktisch inzicht en belangstelling voor het natuurgebeuren; - bij voorkeur ervaring in werkzaamheden betreffende fauna beheer, bijvoorbeeld als jachtopziener; - goede kontaktuele eigenschappen; - leeftijd tot 40 jaar; - rijbewijs BE. Het salaris voor deze funktie is, afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring, maximaal f 2.533,-- bruto per maand. De bij de provincie Noord-Holland gebruikelijke rechtspositie regelingen, waaronder een aantrekkelijke ziektekostenregeling, zijn van toepassing. Alsu belangstelling heeft voor deze funktie,zendtu dan binnen twee weken na verschijning van dit blad een sollicitatiebrief naar het bureau Personeelszaken van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland, Postbus 205, 2050 AE Overveen. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief het vakaturenummer 79-40, zetten. f

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 24