VTE GEM ^BLOEMENDAAL Academisch Ziekenhuis Leiden EG 68 voor ijdelijkwerk 68 voor tijdelijk werk 2 timmerlieden L» all-round bouwvakker 1B IWIW zeeweg ziekenhuis velsen G I 8 i I 9 boekhoudkundig medewerker verpleegkundigen tuinlieden 1 medewerkers in dagdienst of ploegendienst Ik werk met plezier Ik werk met plezier gediplomeerde radiotherapeutische laboranten tekenaar-projecteur logopediste) hoofd fysiotherapie hoofd loonadministratie rk aan stadswerk bv Service monteur Tekenaars Fotolassers Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Uitzendburo Aktie 68 vraagt: Bankwerkers Koel- en C.V.-monteurs Nederlandse Rotogravure Maatschappij B\yy ENDEGEEST OEGSTGEEST 100 k aktie het vaste buro aktie het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem GEMEENTE VELSEN EEN FILMOPMAKER EEN LINOTYPE-ZETTER voor wie in de toekomst de mogelijkheid van omscholing tot filmzetter aanwezig is. X Uitzendburo Aktie 68 zoekt: Inpaksters Huishoudelijke krachten *W' 19 7 9 ZATERDAG I 9 M E I 27 e y* Tevens zoeken wij een V- i Haarlem Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Stichting Boddaert Centrum „Zuid Kennemerland” Wij zoeken voor onze afdeling NEURO- LOGIE/ORTHOPEDIE (32 bedden) enthou siaste Wij vragen zo spoedig mogelijk een maatschappelijk werker/ ster Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrich ting B.V. vraagt voor haar afdeling zetterij: Ook hij die géén ervaring heeft in fotogra fisch zetten, maar wel een grafische gerichte opleiding heeft genoten, komt hiervoor in aanmerking. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bu reau personeelszaken. Voor een persoonlijk onderhoud is de mogelijkheid aanwezig: maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur en 13.30-15.00 uur, Klokhuisplein 5 te Haarlem. met interesse voor deze beide specialis men. Er wordt op de afdeling gewerkt met aan eengesloten diensten. De rechtspositie is geregeld in het Ambte narenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot zr. L. A. de Haan, coördinerend hoofdver pleegkundige, tel. 023 - 339030,.toestel 1106. ir DE RUITER VERENIGDE BEDRIJVEN B.V. Haarlemmerstraatweg 79, Halfweg Tel. 02907 - 40 84 4 5 III dl r ir ir T Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40 Functie-eisen: Leeftijd: Functie-eisen: Leeftijd: I- k. n- Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken saken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken 'lllll die merendeels in ploegverband zullen worden belast met het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden aan openbare groenvoorzieningen. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. Op diverse produktie-afdelingen van ons bedrijf is momenteel plaats voor In dagdienst bedraagt het loon voor 21-jarigen en ouder f 447,20 bruto per week, in ploegendienst bedraagt het f 575,41 bruto per week voor 21-jarigen en ouder. jn in iver- ir e De functie omvat: - het geheel zelfstandig verzorgen van de financiële administratie verband houdend met de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, Wet Werkloos heidsvoorziening, Rijksgroepsregelingen, het verzorgen van kwartaal- en jaardeclaraties etc. Gevraagd wordt: - tenminste Mavo-diploma; - boekhoudkundige kennis (MBA-niveau); '- financieel-administratief inzicht - practische ervaring in bovenvermelde werkzaamheden. Geboden wordt: - een zelfstandige werkkring onder verantwoordelijkheid van de chef van de afdeling; - salaris nader overeen te komen tot het maximum van f 2.999,-- per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; - de gebruikelijke rechtspositieregelingen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling de heer A. van Oei, telefoon 023 - 25 80 51 (kantoor). Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad aan college van burgemeester en wethouders van Bloemendaal, Postbus 201, 2050 AE Overveen. Op de afdeling FYSIOTHERAPIE van ons ziekenhuis, dat uitstekend is geoutilleerd, ontstaat binnenkort de vacature van Gemeente Bloemendaal vraagt voor de afdeling financiële bijstand en maatschappelijk werk een Bij de afdeling groenvoorziening van het bedrijf Openbare Werken en Groenvoor ziening kunnen worden geplaatst enkele Vereisten: praktische ervaring, alsmede het bezit van het diploma vakbekwaam hovenier of aankomend hovenier. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 1.684,- tot 2.249,- bruto per maand. De gebruikelijke regelingen voor het gemeentepersoneel zijn van toepassing, waaronder studiekostenvergoeding, verstrekking van werkkleding en rijwieltoe- lage. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van het bedrijf Openbare Werken en Groenvoor ziening, Postbus 122, 1970 AC IJmuiden. Salaris en rechtspositie volgens ambtenaren-rege- lingen Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de adjunct-directrice zr. Notenboom. Sollicitaties kunnen gericht worden aan het hoofd Personeels zaken Voorgeest is de zwakzinnigenafdeling van Ende geest, gelegen in Oegstgeest Wij bieden een afwisselende werkkring in een sterk groeiend bedrijf met uitstekende arbeidsvoorwaarden Hebt u belangstelling? Neem dan contact op met de afdeling personeelszaken van Daarnaast kent ons bedrijf uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, zoals een winstdelingsregeling, studiekosten regeling, vervoer van station Haarlem naar het bedrijf v.v., 22 werkdagen vakantie per jaar, enz. Ons adres is: Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V., Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Mondelinge informaties bij de coördinator tel. 023- 322332. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur van de Friese Varkensmarkt 20, 2011 JA Haarlem. vac.nr. 110.D.61.20.HD 20 uur per week. spaarneweg 63 - ind.terrein cruquius haarlemmermeer - tel. (023) 280694 Wij hebben op korte termijn dringend behoefte aan z-verpleegkundigen en ziekenverzorgenden als begeleid(sters)ers voor de pupillen In verband met de verdere uitbouw van onze organisatie zoeken wij een Bij DRK Elektrotechniek B.V. wordt hij belast met het ontwer pen, projecteren en tekenen van centrale antenne-inrichtin- gen. opleiding op MTS-niveau (elektrotechniek), enige ervaring als projecteur van cai-installaties 20 25 jaar SBB Stadswerk is een werkmaatschappij van de SBB Bouwgroep bv. Ons werk bestaat uit: restaureren, renoveren en verbou wen Ook bouwen wij kleine nieuwbouwprojekten Wij werken in geheel Noord-Holland en hebben bijzonder interessante opdrachten. Omdat ons werk blijft toe nemen. zoeken wij enkele nieuwe medewerkers. Het gaat om die als ploegje samenwerken. Wij denken aan de echte vakman-timmerman die ons soort werk beheerst }ben dag- s in De R.K. Stichting voor Buitengewoon Lager Onder wijs voor Hlllegom en omstreken vraagt voor de Don Boskoschool M.L.K. te Lisse i.v.m. het vertrek van de huidige logopediste een in part-time dienstverband. Schrift, soil, binnen 14 dagen aan de schoolleiding de heer C. du Puy, Don Boskostr. 1, Lisse. Telef. school: 02521-14216. Telef. thuis: 02521-11091. Wilt u meer informatie hebben over de mogelijkheden bij ons bedrijf, dan kunt u bellen met de heer De Wolf van de afdeling Personeelszaken, met wie u ook een afspraak kunt maken voor een oriënterend gesprek. Tel. (023) 31 90 90, toestel 344. wij zoeken een goede monteur met opl. L.T.S.-e elektronika, of M.T.S.-e, in bezit van rijbewijs B.E., voor relatie in A’dam,' waar de mogelijkheid tot vast dienstver- band openstaat. Ook zoeken wij een Hij zou over eigen vervoer moeten beschikken Ons bedrijf betaalt een goed salaris, heeft uitstekende sociale voorzieningen en kan met recht zeggen dat de werksfeer in onze kleine groep bijzonder goed is Bel even voor een persoonlijk gesprek: (023) 28 06 94 of 's avonds na 7 uur: (072) 11 32 24 (dhr. V. d. Kuyt). De taak van het hoofd fysiotherapie bestaat o m. uit het coördineren van de werkzaamheden van een team van 15 medewerkers, die zowel klinische als poliklinische patiënten behandelen. In goed overleg met het afdelingsteam stimuleert hij/zij mede de samen werking met andere betrokken disciplines in het ziekenhuis. Voor deze functie is een gedegen erva ring als fysiotherapeut(e), bij voor- Afdeling Radiotherapie Op deze afdeling zijn er, wegens uitbrei ding van de apparatuur met een lineaire versneller, direct plaatsingsmogelijkheden voor 'A In Voorgeest wonen ca. 125 pupillen in 2 pavil joens. Hun niveau is zeer verschillend, hun leeftijd varieert van ongeveer 23 tot 5J7 jaar. Op het meisjespaviljoen wordt gewerkt in leefgroe pen van 10 a 12 pupillen, op het jongens paviljoen hopen we deze indeling op korte termijn te kunnen realiseren. De werkzaamheden bestaanuit begeleiding en ver zorging van de pupillen. üe ruiterhalfweg voor hele dagen in centrum Haarlem. Als je voor langere tijd beschikbaar bent meld je dan snel. De afdeling Radiotherapie beschikt nu o.a. over twee simulatoren, twee lineaire ver snellers, orthovolt apparatuur, computer planning en mouldroom. Verlangd wordt het diploma radiotherapeu tisch laborant. Met een aantal medewerkers zorgt hij voor een correcte loonbetaling aan onze ca. 500 medewerkers verdeeld over de diverse werkmaatschappijen. ruime ervaring op een afdeling loonadministratie (liefst in een bouwbedrijf en/of metaalbedrijf), goede kennis van sociale verzekerings- en belastingwetgeving, leidinggevend ver mogen. minimaal 35 jaar U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort - evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen keur in een leidinggevende positie, vereist. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de medisch direc teur, Dr. A.J. Schilstra, telefoon 02550-19100, toestel 2451. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum iVelsen, postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Met De Ruiter Verenigde Bedrijven B.V. als moedermaatschappij werken een aantal werkmaatschappijen op het gebied van buisleidingen, kabelwerken, installatietechniek, grondonderzoek, bronbemaling en gespecialiseerde water bouwkundige- en utiliteitswerken. M.T.S., W.E.W., Bouwkunde, elektr., W.T.B., H.T.S. W.T.B, W&W en bouwkunde voor goede vakmensen met verantwoorde lijkheidsgevoel, hebben wij bij een goede relatie werk voor 3‘A maand. voor goede bankwerkers hebben wij bij gezonde bedrijven uitstekende banen vrij. Neem zo spoedig mogelijk kontakt met ons op. voor zowel in de koel- als warmtetechniek, hebben wij voor langere tijd verschillende banen. Taakomschrijving onder meer: die in teamverband kan werken mee wil denken en helpen in het voeren van het beleid binnen het centrum het doen van intake s overleg met en begeleiding van groepslei ding in contacten met ouders het verlenen van hulp aan ouders Opleiding: HBO/MW of gelijkwaardige opleiding. De salariëring rechtsposities volgens CRM-richt- lijnen. voor huishoudelijk werk in verschillende zie kenhuizen en bejaardentehuizen. Kan voor lan- gere tijd zijn. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerlj- activiteiten van VNU ge bundeld. Salaris max. 2451 bruto per maand. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mw. M. T. Tonino, tel. 071 - 14 72 22, toe stel 3470. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 «w*

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 27