De het CZH verpleegkundigen B aankomend bedrijfsleider H.T.S. Ponstypiste kommerciële assistenten H.T.S. Bouwkunde calculator s IMW zeeweg ziekenhuis velsen I I I Op zoek naar een interessante administratieve f unktie? Kom dan eens praten met ons ziekenfonds! nelis uitgeest medewerk(st)er op MBA-niveau medewerk(st)er op PD. niveau MSP ■s ADMINISTRATIEF MEDEWERKER STOEL VAN KLAVEREN BOUWSTOFFEN B.V. Centraal Ziekenfonds Haarlemmermeer MERCK SHARP& DOHME? HAARLEM 30 1979 M E I 1 9 ZATERDAG VROOM^DREESMANN MSD: Groot in geneesmiddelen. EDELSLAGER CENTRALE B.V. RINGBAAN NOORD 193. 5046 A B .TILBURG Burroughs BV is de dochteronderneming van een snelgroeiend en wereldomvattend concern dat de meest komplete lijn van computers op de markt brengt. Adviesburo voor Toegepaste Psychologie Gedempte Gracht 93, Zaandam Voor onze verkoopafdeling business forms and supplies zoeken wij een Binnenkort wordt deze afdeling overgeplaatst van Amstelveen naar onze vestiging in Rijsenhout (nabij Schiphol). E Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelzaken van Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581 2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330, toestel 2206. We denken aan iemand met minimaal MTS bouwkunde-niveau. Nelis Uitgeest B.V. is een bouwonderneming met aktiviteiten op het gebied van de utiliteitsbouw, staalbouw en pijpleidingen. Zij maakt deel uit van het OGEM-concem. Ter versterking van onze organisatie vragen wij voor spoedige indiensttreding een Uw ervaring moet voldoende zijn om aan de hand van bestek, tekeningen e.d. zelfstandig complete inschrijf- en werkbegrotingen te maken. U maakt deel uit van een klein team. Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer W. Brakenhoff, tel. 02513 - 1 90 00. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan de afdeling Personeelszaken op onderstaand adres. In verband met het vertrek van een van de medewerksters zoeken wij een nieuwe ponstypiste. Zij zal minimaal 1 jaar ervaring moeten hebben. Bij voorkeur heeft ze reeds gewerkt met diskette- apparatuur. molenstraat 11911 tir uitgeest I Ikl Naast administratieve werkzaamheden m.b.t. orderverwerking, voorraadbeheer, debiteurenbewaking en voorbereiding fakturering, heeft hij regelmatig telefonisch kontakt met onze afnemers. Kommercieel gevoel is daarom wel gewenst. Deze zeer interessante baan heeft alle mogelijkheden in zich om hem zelf op een eigen manier in te vullen in een prettige werkomgeving. Een baan die bovendien qua honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden aantrekkelijk is en bovendien doorgroeimogelijkheden biedt. JKa MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel MF van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. Wij bieden een goed salaris, een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfs resultaten), 8% vakantietoeslag en 21 vakantiedagen. De ponsafdeling bestaat uit drie medewerksters. Zij zorgen ervoor dat alle bedrijfsgegevens worden vastgelegd op 96 kolomskaarten of op een diskette. Onze gedachten gaan uit naar iemand tot 30 jaar met een MAVO/MEAO-opleiding, studerend voor M.B.A. Kennis van Engelse taal is vereist. Uw repkties worden gaarne-ingewacht door mr. J.L. Snijder, Personeelsafdeling Burroughs BV, Prof. E.M. Meijerslaan 2, 1183 AV Amstelveen, tel.: 020-434646, toestel 254. Taak: edelslager nr.l in europa Voor het rayon Groningen, Friesland, Drente en Overijssel hebben wij een vakature voor de funktie van edelslager VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR IE v> verkoopmanagers Tevens hebben wij plaats op de afdeling Interne Kontrole voor een In opdracht van éèn onzer relaties I te Alkmaar Voor onze PSYCHIATRISCHE AFDELING zoeken wij contact met: (of H.B.O.V.) Wat is voor full-time dienstverband. personeel personeel zs Brieven te richten aan Adviesburo voor Toegepaste Psy chologie, onder kode "Stoelnr. Z-4537. Geboden wordt aan een H.T.S.-er met technische en kom merciële talenten een boeiende en interessante funktie op het nivo van Wij bieden een uitstekende positie, die dankzij de pret tige verstandhouding met de leden en het sukses dat onze organisatie kent, veel voldoening schenkt. Boven dien is de salariëring erg goed en bestaat de mogelijkheid om via provisie het inkomen belangrijk te vergroten. De overige voorwaarden zijn in overeenstemming met de funktie. Kandidaten, die aan bovenvermelde eisen voldoen en die een levenspositie willen opbouwen nodigen wij uit een sollicitatiebrief te schrijven. Gelieve deze te richten aan: 00 CM Binnen het Vroom Dreesmann-concern neemt de divisie Warenhuisbedrijven een belangrijke plaats in. De ontwikkelingen in het concern veroorzaken een blijvende behoefte aan goed opgeleid middenkader. In de regio's Amsterdam*, Haarlem* en Utrecht* start weer een opleiding voor De functie: De verkoopmanager geeft op een aantal verkoop afdelingen binnen een vestiging leiding aan 10 tot 20 medewerkers. Hij functioneert rechtstreeks onder de bedrijfsleider. Wat biedt Vroom Dreesmann? Indien de opleiding met succes wordt afgesloten volgt een benoeming tot verkoopmanager in één van de vestigingen. binnen of buiten de regio. Als middenkader functionaris kan hij/zij dan rekenen op gunstige arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid binnen ons veelzijdig concern verder door te groeien. *regio Amsterdam met vestigingen in Amstelveen, Amsterdam Kalverstraat, Amsterdam Noord, Zaandam, Amsterdam Bilderdijk- straat en Amsterdam Nieuw West. Postbus 712, Amsterdam t a v. Drs. B B. Nijs, Manager Sociale Zaken. 'regio Haarlem met vestigingen in Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen a/d Rijn, Hoorn, IJmuiden, Beverwijk en Haarlem Schalkwijk. Postbus 1 70, Haarlert) t.a.v. Mr. Th. Ponsioen, Manager Sociale Zaken. Hoe te solliciteren: De opleidingsplaatsen zijn de regio's Amsterdam, Haarlem of Utrecht Sollicitatie per brief met vermelding van personalia, belangstelling en voorkeur te richten aan één van de onderstaande adressen. 'regio Utrecht met vestigingen in Utrecht (Hoog Catharijne) Zeist, Hilversum en Amersfoort. Postbus 267, Utrecht t.a.v. de heer H. Westerburgen, Manager Sociale Zaken. Er wordt gewerkt in multi-disci- plinair teamverband, wat betekent dat iedere medewerker betrokken is bij en medeverantwoordelijk is voor het opstellen en uitwerken van de behandelingsplannen. Gevraagd wordt het Praktijkdiploma Boekhouden, terwijl studie voor MBA tot aanbeveling strekt. Daarnaast vragen wij het vermogen o.m zelfstandig te kunnen werken. Naast ruime ontplooiingsmogelijkheden bieden wij voor beide funk- ties een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een aantrekkelijke spaarregeling, studiekostenvergoeding en een najaarsuitkering. Gevraagd wordt een opleiding op MBA-niveau, terwijl studie voor SPD tot aanbeveling strekt.. Hij/zij moet bereid zijn om de kursus Ziekenfondswezen te gaan vol gen. Deze kursus wordt gegeven binnen werktijd. Het Algemeen Ziekenfonds CZH is een organisatie met ca. 150 mede werk (st)ers, gehuisvest in een modern kantoor te Amstelveen. Wij ver richten diensten ten behoeve van 250.000 leden, die voornamelijk woonachtig zijn in de Haarlemmermeer en een dee! van Zuid-Holland. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van het Ziekenfonds CZH, Welzijn 1-3, 1181 VW Amstelveen. De afdeling Verstrekkingen houdt zich bezig met het verrekenen van deklaraties die wij dagelijks ontvangen van o.a. tandartsen, huisartsen en specialisten. Er werken hier 60 mensen, die verdeeld zijn over vier groepen. Belastin alles af öndoorc belastin jungle rr van huu 13/<dreiT waaraar willen to hoofdco recht en een teke aflevert' Weet inspects met sch van Dür Grandvi en koste De ins Maastric tekening onze Ie kenmerl een kun: artistiek) Hij merk lekeninc vervaart nu deze met de c artistiek) De int Maastric We steil Wilt u meer weten over één van deze funkties? De heer A. Geijsel verstrekt graag alle inlichtingen. Tel. (020) 45 99 88. Voor één van deze groepen zoeken wij een Hij/zij gaat leidinggeven aan de groep en de werkzaamheden hierbin nen koördineren en kontroleren. Hij/zij gaat de kontrole uitoefenen op o.a. de uitvoering van de Zie kenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten. De afdeling is gericht op het verstrekken van kortdurende, intensieve behandeling van psychiatrische, psychosociale dan wel de psychosomatische proble matiek, terwijl ze ook een taak heeft in de crisis-interventie sfeer. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de hoofdverpleeg kundige, tel. 02550-19100, toestel 2390. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Goede honorering met uitstekende voorzieningen zijn bij dit gerenommeerde bedrijf een vanzelfsprekende zaak. Jonge zakenlieden met een H.T.S. Bouwkundige onder grond, worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de heer H. Klingers, personeelschef, tel. 072- 118508. een veelzijdig bedrijf met negen vestigingen in Noord- Holland, leverancier van bouwmaterialen, luxe bouwstoffen en alle mogelijke voorzieningen ten behoeve van de bouw, zoeken wij voor de uitbreiding van de kommerciele organi satie jonge Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen Het team bestaat uit: 2 psychiaters, 1 creatief therapeut, 1 groeps- werker, 1 maatschappelijk werker en 10 verpleegkundigen. De opleiding: Wij verwachten jonge mannen en vrouwen vanaf 21 jaar met een opleiding op middelbaar niveau (b.v. MDS, HAVO) en bij voorkeur met praktische ervaring in de detail handel. Tijdens een opleidingsperiode van in principe 2 jaar maakt de kandidaat kennis met verschillende verkoop afdelingen. Daarnaast wordt aandacht besteed aan het gebeuren achter de schermen (magazijnen, expeditie, administratie e.d In de onder steunende theoretische scholing komen onderdelen voor als: algemene taak- informatie bedrijfseconomie communicatieve vaar digheden. Hoe het opleidings programma er exact gaat uitzien is uiteraard afhankelijk van de belangstelling van de kandidaat en/of de behoefte van het bedrijf. - de dienstverlening aan de klant - technische voorlichting - de afwerking en de begeleiding van de opdrachten - het behartigen van verkoop-binnendienstaktiviteiten - het voeren van verkoopgesprekken met de klant - het nemen van initiatieven t.a.v. marktbenadering en klantenservice. Zijn taak is enerzijds het onderhouden van de relatie met bestaande edelslagers en hen met raad en daad van dienst zijn. Anderzijds moet er kontakt gelegd worden met slagers, die aan de eisen voor edelslagers voldoen. Aan hen moeten de voordelen van aanslui ting worden uiteengezet. Betrokkene wordt terdege ingewerkt en op de hoogte gebracht van de kennis, die voor de vervulling van de ze zeer afwisselende taak is. Gegadigden moeten erva ring hebben in het onderhouden van kontakt en tevens over de gave beschikken met overtuigingskracht de doelstelling van onze organisatie uiteen te zetten.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30