In Trainer Looyen: Bekerwinst STORMVOGELS INCIDENTEN EN SUCCESSEN Tijdens officieuze WK-cricket Zware opgave Nederlandse team V Herkansing” voor KIC t Indeling basketbal I Spelers soepel Sparta competitie Hovo Cubo I Tetramin Nicols L „Het vrijere spel heeft de jongens weer plezier gegeven opstellingen en programma’s fel! B 99 I J 14 ZATERDAG 2 6 SPORT M E I 19 7 9 Z Zondag 27 mei aanvang 14.30 uur HONKBAL Pim Mulierstadion tegen - iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim^ J Spelvreugde volledig terug bij NEC IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHI Anders ligt dat voor de eveneens sue- (ADVERTENTIE) I PROGRAMMA Eredivisie, za.: Feyenoord-FC Twente, Ajax-Den Haag, AZ-Sparta, Go Ahead Eagles-MW, PSV-FC Utrecht, Roda JC-Volendam. Zo.: Haarlem-NEC, FC WV-PEC Zwolle, Vitesse-NAC. Eerste divisie, zo.: SC Heerenveen-Excel- sior, Fortuna SC-FC Groningen, SC Heracles-FC Wageningen, De Graaf- schap-FC Vlaardingen, SW-Eindho- ven, SC Amersfoort-Telstar, SC Veen- dam-Hehnond Sport, Willem II-FC Am sterdam, FC Den Bosch-SC Cambuur. (Van onze cricketmedewerker) BIRMINGHAM. De kaarten in het voortoernooi van het officieuze WK-cric- ket zijn na twee ronden nog lang niet geschud en theoretisch hebben in ieder van de drie groepen nog zeker drie van de vijf ploegen kans op plaatsing in de halve finales. Spanning en sensatie volop, der halve. Voor Nederland wachten nog de wedstrijden op dinsdag tegen Amerika en op donderdag de topper tegen Sri Lanka. Ceylon heette, kwamen pas in de tweede ronde in het veld en wonnen, zoals gezegd, vrij gemakkelijk van Amerika. Sri Lanka levert regelmatig spelers af, die het in de Engelse county-competitie lang niet slecht doen, maar ook Nederlandse spelers heb ben vaak tegen tegenstanders van wereld formaat topprestaties geleverd. In de afgelopen weken speelde Sri Lan ka ö.a. een oefenwedstrijd tegen Nothing- hamshire en scoorde toen weliswaar 254 runs voor de eerste twee wickets, maar was daarna voor 285 all-out. Bovendien kon men gisteren op de Edg Baston Coun ty Ground weer eens zien met welk’een matige interesse de Engelse profs vriend schappelijke wedstrijden tegen mindere góden opnemen. Op Edg Baston was Schotland op be zoek en kwam er niet aan te pas. De Schotten mochten in de eerste innings 210 runs voor zeven wickets scoren, maar dat was voor de helft van één man, die tot 105 not-out kwam. Resultaten van Sri Lanka tegen counties kunnen dus nauwelijks se rieus worden genoemd. Een feit is inmiddels wel dat alleen winst op de Sri Lankezen Nederland in de halve finale kan brengen, want ook al worden zij tweede in de poule, dan zijn de Nederlanders toch zo goed als zeker niet de beste nummer twee van de drie groe pen. In groep één zijn Bermuda met één zege en Oost-Afrika met één zege en een gelijkspel, ten gevolge van regen, de favo rieten. In groep twee is Denemarken op dit moment de trotse leider met twee overwinningen, maar die werden tegen Fiji en Maleisië, de zwakke broeders, be haald. De Denen moeten het nog opnemen tegen Canada en Bangladesj en zullen het tegen die tegenstanders nog erg moeilijk krijgen. „Wij hebben gewoon te kampen gehad met een aantal noodzakelijke wijzigingen in de ploeg en de grote onzekerheid rond de bezetting van de spitspositie. Daardoor werd de ploeg te onrustig en werden op de meest vreemde momenten punten uit han den gegeven”, oordeelt Leen Looyen als hij die moeilijke fase uit de competitie nog eens de revue laat passeren. De problemen rond de spitspositie heb ben Looyen het langst bezig gehouden. Lange tijd rekende de NEC-trainer erop dat Hans Posthumus een vaste keuse in de ploeg zou blijven. In de openingsfase van de competitie had de trage en de vaak ook achter zijn aanval opererende Posthu mus, dikwijls voor de eindpasses weten te zorgen, waaruit spelers als Ronald Hen driks en Frans Janssen konden scoren. Nederland trainde gistermiddag in de netten, doet zaterdag aan condititietrai- ning met o.a. onderlinge squash-wedstrij- den en speelt zondag en maandag oefen wedstrijden tegen resp. Water Orton CC en Evesham CC. FREEK VAN MUISWINKEL Voor NEC is de lange winterstop op het meest ideale moment gekomen. Ondanks het feit dat er in Nijmegen en omgeving weken lang niet te voetballen was, zocht Voorzitter Ben Broek zou die proble men dan ook het liefst naar de vergetel heid sturen. Broek: „Als dit alles niet gebeurd was had iedereen zich uiteraard prettiger gevoeld. We zijn nu wel bezig om de betrekkingen te verbeteren, maar er is nog steeds een groot spanningsveld dat we moeten wegnemen. Het is erg jammer dat het zo gelopen is omdat het kampioen schap van het zaterdagteam zonder meer een prestatie is”. Een prestatie overigens waar Rob Ware man, die Stormvogels gaat verlaten en dan tevens voorlopig een punt achter zijn tienjarige trainersloopbaan zet, vooral in de slotfase van de competitie nog ernstig aan getwijfeld heeft. Wareman: „De laat ste weken werden we allemaal beïnvloed door de nare verstandhouding met het bestuur, waardoor we punten verloren, terwijl VEW maar bleef winnen. Die peri ode maakte ook weer duidelijk dat Storm- vogels-zaterdag in de breedte groter dient te worden wil het team zich handhaven in de derde klasse”. Volgens voorzitter Ben Broek is er ech ter weinig kans dat de zaterdagselectie zal worden uitgebreid. Broek: „Wij hebben een aantal regels ten aanzien van de zater- dagafdeling en daar vloeit onder andere uit voort dat de selectie momenteel vol is”. Reden waarom het bestuur een verzoek van de zaterdagselectie om twee spelers aan te trekken van buitenaf, die interesse getoond hadden voor Stormvogels, heeft afgewezen. Leen Looyen in de sneeuwvrije zóne van Zeeland in alle rust naar mogelijkheden om verder aan de ophouw van zijn ploeg te werken. Na de nederlaag tegen Haarlem in Nij megen zat de klad er bij ons volledig in. De schandalige vertoning van mijn spe lers in die wedstrijd heeft weken lang in de ploeg doorgewerkt. Het publiek stelde zich na die wanvertoning van mijn jon gens niet meer achter het elftal op. En begrijpelijk", stelt Looyen nu. „Wanneer ik over voldoende geld had beschikt, dan was ik de eerste geweest die de toeschou wers hun geld had teruggegeven.” cesvolle zondagselectie, waarop dergelij ke regels niet van toepassing zijn. Trai ner Ted Immers, die volgend jaar de zaterdagselectie zeker niet onder zijn hoede zal nemen, ziet dan ook met plezier de komst van ervaren krachten als Harry Hegeman (Telstar) en Quirinus van Leeu wen (ADO’20) tegemoet. Onder leiding van Ted Immers slaagde het zondagelftal er dit seizoen in net dat beetje extra karakter te tonen dat nodig is om een vormcrisis te boven te komen en ook in moeilijke tijden door te gaan. Deze De titel van Stormvogels is een feit. Trainer Ted Immers wordt gefeliciteerd door jeugdbestuurslid Stoker. Ook tegen Haarlem zou mogelijk Ophof vanuit die aanvallende positie kunnen spelen. Ronald Hendriks zal er namelijk niet bij zijn. Leen Looyen is er momenteel ook niet de man naar om zijn ploeg in het behoudende spelconcept terug te bren- vooruitgang is zonder meer een verdien ste van Ted Immers, die dan ook niet anders dan tevreden kan terugblikken op het seizoen. gen, waardoor hij juist in de periode voor de winterstop zoveel punten en goodwill heeft verloren. „Het is duidelijk”, analy seert Looyen nog eens het spel in de laatste weken, „dat het wat vrijere spel systeem mijn huidige selectiegroep het beste ligt. In de serie tegen FC Twente, Ajax, FC Den Haag en AZ’67 viel de puntenwinst ons niet altijd ten deel, maar de ploeg keerde wel met erg veel spel vreugde uit de strijd terug. Het vrijere spel heeft de jongens weer plezier in voet ballen gegeven”. Leen Looyen begrijpt aan de andere kant ook wel, dat de confrontatie met Haarlem een duel wordt op het scherp van de snede. „NEC kan zich helemaal veilig stellen in de eredivisie en Haarlem vecht voor aansluiting. Het verschil tus sen de ploegen wordt 6 punten, het blijft 4 of het wordt 2. En Haarlem”, beseft Looyen, „heeft feitelijk alleen maar baat bij een overwinning. Met een gelijkspel schiet men niet zoveel op, want buiten de vier punten verschil blijft dan ook het doelsaldo in ons voordeel beslissen. En in de beslissende fase van de competitie is iets dergelijks ook een punt waard”. 1 av to< de tw vo on he Se Het afgelopen weekeinde speelde Op hof, omdat Ronald Hendriks de eerste wédstrijd uitzat van zijn schorsing van twee duels, nu eens als vleugelaanvaller tegen AZ’67. Hij deed dat zo opvallend sterk dat zijn geroutineerde tegenstander Hugo Hovenkamp zowel in verdedigend als in aanvallend opzicht volledig uit de wedstrijd werd gespeeld. „Voor mij is Ophof een van de allergrootste jeugdta- lenten in het Nederlands voetbal”, conclu deerde Leen Looyen na de 1-0 winst op AZ’67. (Van onze sportredactie) HAARLEM/IJMOND. Telstar zal hoogstwaarschijnlijk in alle wedstrijden van de na-competitie, waarin vier eerste divisieclubs zullen spelen om één plaats in de eredivisie, kunnen rekenen op zijn volledige spelersgroep. Vier spelers, Bi- schot. Van Essen. Knoop en Van Oor schot, die het begin van hun zomervakan tie hadden gepland in het weekeinde van 23/24 juni (het weekeinde, waarin de na- competitie wordt afgesloten), hebben zich namelijk bereid verklaard om wat later naar hun vakantiebestemming af te reizen. IV Ha de Mc dei I ter en lijl Ita L koe dat zat gev voc nie IV loo; het voc Bla teg Re; ber Op dar der V ma teu me eve de laa het no; Eé plc ree voi ijlt die Ph pe' SC cot van Lam Hen in li eind over Schi de i over die gear schi vast eers a's i die i en e M' den; eers zelfs etap volg (zes een Han Sch opei 10 1 het Lan Plu; spoi Je ken van ber» ovei Sch laat rem vrij doo gele bed ste tere het van zijn gele ruir HAARLEM. Veel later dan de Nederlandse Basketbal Bond zich had voorgenomen is thans de indeling van de beide landelijke heren eerste divi sies bekend geworden. Een indeling, die gekenmerkt wordt door een regio naal karakter en het daaruit voort vloeiende krachtsverschil. Onderge bracht in de eerste divisie A zijn beide vertegenwoordigers uit de regio Ken- nemerland, te weten het IJmuidense Akrides en Hoofddorp. m Vc h< b< v< ni ki g< rr (Van een medewerker) BEVERWIJK. Voor de tweede keer heeft Hovo Cubo beslag gelegd op de zaalvoetbalbeker van het district West 1. In de sporthal te Beverwijk wist het succesvoile team uit Hoorn woensdag avond alle drie zijn partijen tegen Pech vogels (11-0), Unique (2-1) en De Kleine Beurs (54) in volle winst om te zetten. hof aandiende. Binnen enkele weken wist deze pas 19-jarige Ophof tot een kapitale kracht van NEC uit te groeien. Voornamelijk omdat Ophof zowel in verdedigend als in aanvallend opzicht over sterke kwaliteiten beschikt en daar naast als een van de brutaalste jongste aanwinsten uit het Nederlands voetbal gerekend kan worden, kreeg NEC nieuwe impulsen. In feite is het resultaat van de confron tatie met het grotendeels Westindische elftal uit Amerika het moeilijkst te vooi spellen. De Amerikanen werden door de zwakke Israëlische aanval voor 126 runs uitgebowld, maar kwamen tegen het zeer sterk geachte Sri Lanka tot de bepaald niet slechte score van 168 runs. Dat de USA desalniettemin won van Israel en verloor van Sri Lanka bewijst alleen maar de zwakte van Israel aan bat en de kracht van Sri Lanka. Een overwin ning voor Nederland is het meest waar schijnlijke resultaat. Tegen Sri Lanka liggen de zaken heel anders. De spelers van het eiland, dat eens Beide trainers zien het komende seizoen met zeer uiteenlopende verwachtingen te gemoet. Ted Immers: „Stormvogels heeft een uitstekende achterban en ik ben er dan ook van overtuigd dat we tot de titelkandidaten van de tweede klsse gaan behoren”. Zijn collega Rob Wareman is over het komende seizoen voor de zater- dagploeg minder optimistisch. Wareman: „Tenzij er snel afspraken komen zie ik het zaterdagteam na een enorme opgang de laatste jaren ver terugvallen. De spelers moeten weten waar ze aan toe zijn. Daar is nu nog niets over bekend en dat kan volgens mij niet, zeker niet nu Stormvo gels zaterdag derde klasse is geworden”. NEC-Haarlem (0-1) is lange tijd in Nij megen het onderwerp van gesprek ge weest. De eerste confrontatie van beide clubs in dit seizoen vormde voor NEC het breekpunt in de competitie. „Na NEC- Haariem liepen ineens zaken fout waar feitelijk niemand op had gerekend”, weet Looyen zich nog heel goed te herinneren. Wekenlang werd aan de ploeg gesleu teld. Laatste man Pleun Strik verhuisde naar het middenveld; routinier Guus Hid dink ging weer met Dries Visser het cen trale verdedigingsblok vormen, terwijl zich als rechtervleugelverdediger Edo Op- HAARLEM/IJMOND. De opstellin gen van Haarlem, tegenstander NEC, AZ’67, dat thuis speelt tegen Sparta en Telstar, dat op bezoek gaat bij Amers foort, luiden als volgt: Haarlem: Boersma; Masefield, Huyg, Van den Berg en De Vries; Haar, George en Van den Ban; Böckling, De Kip en Balm. Frans Reuser, die als gevolg van een operatie vanaf half december op non- actief had gestaan, heeft de training hervat. De spelers van Haarlem komen morgenochtend om half elf bij trainer Hughes thuis bijeen. NEC: Trainer Looyen heeft vijftien spe- Iers geselecteerd voor het duel tegen Haarlem. Ronald Hendriks is gebles- seerd, Pleun Strik kan. nadat hij twee duels wegens schorsing heeft moeten missen zijn rentree maken. AZ’67: Vooijs; Arntz, Van Dongen, Spel- bos, Hovenkamp; Peters. Metgod, Nyg aard; Schouwenaar, Kost en De Graaf. Telstar: Vermoedelijke opstelling: Neder- burgh; Van Oorschot, Knoop, Kuut en Bischot; Ayre, Mols, Van Toor; Buma, Van der Meer en Akersloot. Rob Wareman: „Ondanks alle moeilijk heden toch een geslaagd seizoen”. opgave. Aan de andere kant hebben wij echter berichten gehoord, als zou Aals meer niet zoveel trek hebben in pro motie”. Zelf zal de schutter van KIC, evenals zijn ploeggenoot Jacob van der Meij, we gens een hardnekkige blessure waar schijnlijk aan de kant moeten blijven bij het belangrijkste treffen. Maar daarnaast heeft de paarswitte brigade toch de we tenschap dat Aalsmeer niet onverslaan baar is, gezien de twee nederlagen die het team het afgelopen jaar leed tegen Desi- rée ODIN. Rinus Adrichem: „Vanaf vol gend seizoen is er een regel van kracht, dat spelers die in de zaal uitkomen in de ere- of eerste-divisie, niet meer mee mo gen spelen in de veldcompetitie. Aange zien Aalsmeer de zaal natuurlijk laat pre valeren is de kans niet uitgesloten dat KIC zondag niet geconfronteerd wordt met het Aalsmeer van de competitie.” Voorzitter Ben Broek ziet dergelijke problemen vooralsnog niet. Broek over de toekomst: „We zuilen de komende we ken veel moeten praten en veel moeten af wegen. Uitgangspunt blijft dat we ook zaterdag willen helpen een succesvol sei zoen door te maken. Er zullen echter veel dingen moeten gebeuren. Een nieuwe trainer, die we uit eigen gelederen willen aantrekken en een nieuw financieel be leid, want het elftal zal nu onder meer verder moeten reizen. Ik blijf echter opti mistisch”. Aanvoerder Fred Bischot: „Knoop en van Oorschot gaan naar Spanje, Van Es sen en ik naar Portugal. Afgelopen don derdag hebben wij onze papieren bij Tel star afgegeven. De clubleiding zal probe ren te bewerkstelligen dat wij gebruik kunnen maken van eèn lijnvlucht op maandag. Voor Telstar zal dat extra kos ten met zich meebrengen. Wij willen ech ter alle wedstrijden meespelen, ook al is Telstar in de laatste wedstrijden kansloos. Het zou onsportief zijn tegenover de ande re betrokkenen als we dat niet zouden doen.” NIJMEGEN. NEC, morgenmiddag in Haarlem de tegenstander van Haarlem maakt een erg vreemd seizoen door. Na een flitsende opening viel de Nijmeegse formatie ver terug op de competitie-lad- der. Het duurde tot na de winterstop eer de spelers van de jonge Nijmeegse oefen meester teen Looyen eindelijk weer eens wat punten aan het totaal gingen toe voegen. Maar toen duidelijk werd dat Posthu mus door zijn blijvende rugblessure voor het betaalde voetbal afgeschreven moest worden, bleef er voor Looyen niets anders over om ijverig te gaan zoeken naar een goede opvolger. In de eigen groep was in eerste instantie die man niet te vinden. Jan Hoogendoorn leek door zijn leeftijd niet de aangewezen figuur. De Westduit- ser Uli Surau, die door een oogblessure nu al weken aan de kant staat, was teveel voetballer om in de spitspositie te kunnen blijven „rommelen”, terwijl de kracht van Ronald Hendriks en Frans Janssen juist op de vleugels is te vinden. Vanuit die positie kunnen zij van hun snelheid en keiharde schoten optimaal profiteren. Zodoende moest Leen Looyen uiteinde lijk wel terug vallen op de eerder al af ge schreven Jan Hoogendoorn. Het duurde erg lang voor de samenwerking helemaal op toeren kwam, maar gelijktijdig met de vormgroei van Ronald Hendriks en Frans Janssen, straalde ook ineens van de altijd bewegende Jan Hoogendoorn het zelfver trouwen weer af! (Van onze sportredactie) IJMUIDEN. De voetbalvereniging Stormvogels kan sportief gezien terugkij ken op een uiterst geslaagd seizoen. Niet alleen behaalde zowel het eerste zondag elftal als het zaterdagteam de titel in respectievelijk de derde en de vierde, klasse KNVB, ook in de jeugdafdeling' vielen veel successen te noteren. Storm vogels lijkt derhalve verzekerd van een goede toekomst. Bestuurlijk gezien ken merkte het goeddeels verstreken voetbal- jaar zich echter door een aantal vervelen de incidenten, waarvan het kort geding tussen Rob Wareman, trainer van de za terdagselectie en het bestuur van Storm vogels, met als inzet het in ere herstellen van de vlak voor het slot van de competi tie op non-actief gestelde trainer, de ne gatieve climax vormde. Diverse goede prestaties, zeker die van het zaterdagelf- tal verloren hierdoor duidelijk glans. (Van onze handbalmedewerker) IJMOND. Voor het tweede achter eenvolgende seizoen staat het herenhand- balteam van KIC, na kampioen van de tweede klasse B te zijn geworden, op de drempel van de eerste klasse. Ook vorig jaar behaalde de Velsennoordse vereni ging de titel in de tweede klasse, maar het Utrechtse Achilles bleek in de promo tiewedstrijd met één doelpunt verschil te sterk. Morgen dient zich voor KIC de „herkan sing” aan. In het Noordholiandse ’t Zand is dan de kampioen van 2A, Aalsmeer, de tegenstander in de beslissingswedstrijd met als inzet het eersteklasserschap. Rinus Adrichem, de topscorer van KIC, is niet helemaal gerust op de goede afloop van de ontmoeting met Aalsmeer: „Als Aalsmeer op volle sterkte uitkomt wordt het voor ons waarschijnlijk een te zware Ted Immers: „Belangrijk was dat er meer discipline in het team is gekomen. We hebben ijzersterke afspraken gemaakt over de opstellingen en de speelwijze van het team en zijn echt verstandig gaan voetballen met als doel het veroveren van het lang verwachte kampioenschap. En dat is gelukt”. De belangstelling voor deze titelstrijd tussen de bekerwinnaars van de KNVB- afdelingen Amsterdam (Unique), Noord- Holland (Hovo Cubo), Utrecht (Pechvo gels) en Haarlem (Kleine Beurs) was met amper honderd man aan de matige kant. Voor De Kleine Beurs begon het allemaal veelbelovend, want de eerste wedstrijd tegen Unique werd met een score van 5-2 gewonnen door doelpunten van Stef van Grootveld (2x), Herman v.d. Schrier, Krijn van Grootveld en Ron de Jong. Tegen Pechvogels, dat met maar liefst 11-0 van Hovo Cubo had verloren, liep het voor De Kleine Beurs minder gesmeerd en niets lukte. De Utrechters hadden na een kwartier spelen bij een snelle counter een 1-0 voorsprong genomen en wisten die ondanks-verwoede pogingen van Stef en Krijn van Grootvpld, Ron de Jong en Herman v.d. Schrier tot het eindsignaal vast te houden. Zelfs keeper Fons v.d. Velde ging op het laatst mee naar voren, maar ook hij kon het getij niet doen keren voor De Kleine Beurs, dat Pechvogels na die grote nederlaag onderschat had. In het treffen met Hovo Cubo liep De Kleine Beurs een 5-1 achterstand op, kwam toen door treffers van Piet Nieu wenhuis, Herman v.d. Schrier en Ron de Jong, die eerder bij een 1-0 achterstand gelijk had gemaakt, terug tot 54 en zorgde daarmee voor een spannend slot. Tot de gelijkmaker liet Hovo Cubo het echter niet komen. Pechvogels won de laatste wedstrijd van de avond met 74 van Uni que, dat daarmee zijn derde nederlaag leed. De eindstand: 1. Hovo Cubo 6 pnt.; 2. Pechvogels 4 pnt.; 3. De Kleine Beurs 2 pnt.; 4. Unique 0 pnt. In deze afdeling van veertien ploegen zullen zij de strijd moeten aanbinden met: Celeritas (Groningen), de Amster damse ploegen de Wolves, Mosquito’s, US en ASVU, Orca’s (Urk), Cangeroes (Utrecht), BC Werkendam en Achilles (Delft). Nog niet bekend zijn de beide promotiekandidaten, die vermoedelijk gevormd zullen worden door het twee tal Hatrans Tonego (Haaksbergen) en SV Noordkop (Den Helder). De veer tiende ploeg zal nader door het bestuur van de topsportliga worden aange wezen. In de zeker minder sterkere eerste divisie B komen uit: BV Zaandam, BC Markt, The Jumpers, AMVJ Amster dam, SOVB, De Germaan, Sphinx, BC Paulus, bsw, LISC, The Arrows en Hertogballers. Hier zullen de promotie- plaatsen vermoedelijk bezet gaan wor den door Nijsten Trotters en JRC Box tel. Voor de Haarlemse vertegenwoor digers zal het de komende competitie zeker niet eenvoudig zijn de hoge klas seringen van het afgelopen jaar op nieuw waar te maken. r'l K .’:W

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 14