NZH automonteurs rtij gamocznta hacirlam 68 voor tijdelijk werk 68 voor tijdelijk werk BANKETBAKKERS NVB TEKENAAR- CONSTRUCTEUR CONTROLEUR GASINSTALLATIE mariastichtinq mariastichtinq elektromonteurs (leidinggevend) aank. elektromonteurs leerl.-elektromonteurs it! nautamix GASFITTER FAES LERAREN technische buitendienst medewerkers Ik werk met plezier BANKETBAKKERIJ HAZENBERG ADMINISTRATEUR/TRICE ALL-ROUND MEDEWERKER INTERNE ZAKEN gemeenschappelijk gasbedrijf assistent(e) van de manager aktie het vaste buro aktie het vaste buro beverwijk en omstreken Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem GEBR. PAES Nautamix Europa B.V. ziekenhuishygiënistfe) M. MfflBK sa»up M. MfflJJK BaaflM PROVINCIALE WATERSTAAT VAN NOORD-HOLLAND administratief medewerker (mnl./vrl.) R.K. LT.S. „Si. Paulus” Uitzendburo Aktie 68 vraagt: Verpleegkundigen A Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem B.V. v/h STAAL CO Ziekenverzorgsters Uitzendburo Aktie 68 vraagt met spoed: Bekleders/Stoffeerders 25 JUNI 19 7 9 vraagt voor spoedige indiensttreding VEV diploma .1 Wij zoeken 24 ZATERDAG - 27/ die reeds eerder solliciteerden hoeven dit niet opnieuw te doen. Schrift, soil, worden zo spoedig mogelijk ingewacht bij het bestuur, Garbialaan 4, 2181 LA Hillegom. voor de vakken natuurkunde/mechanica ca. 29 uur. Alg. technieken, ca. 29 uur. Wij bieden goede secundaire arbeidsvoor waarden. L.T.S.-diploma vereist, gewenst. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. In de onderhoudswerkplaats in Haarlem worden onze dieselauto- bussen nagezien en onderhouden. Dat is interessant werk voor een goed vakman. die in een uitstekende outillage willen werken. Zij kunnen rekenen op een prima salaris, bij roulerende diensten een onregelmatigheidstoeslag, 8% vakantietoeslag en zeer goede sociale voorzieningen. Prettige bijkomstigheid is - ook voor het gezin - vrij vervoer op het hele lijnennet van Den Haag tot Den Helder. heeft plaats voor vakbekwame De onderwijsbegeleidingsdienst Midden-Kennemerland Inl. worden verstrekt door de directeur de heer H. J. A. Graas, tel. school 02520- 17190; tel. privé 02502-7410. Heeft u interesse? Bel dan snel 020-245501 en vraag naar mevrouw A. C. Hulst die u alle inlichtingen wil geven of kom persoonlijk langs dagelijks van 9.00-12.00 uur op bo vengenoemd adres. Hebt u interesse in deze functie? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem, waar u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 023 - 31 92 27, toestel 220. Wij zoeken een Elektrotechnisch en werktuigkundig bureau, Looiersgracht 10, Amsterdam Bel eens op of kom eens praten Lange Nieuwstraat 439 IJmuiden - Tel. (02550)-16479 Op ons constructiebureau hebben wij plaats voor een Geboden wordt: een afwisselende taak, een prettig werkkli maat alsmede goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Van kandidaten vragen wij: Opleiding M.T.S.-werktuigbouw of gelijk: nieau, bijv. P.B.N.A. Enige jaren praktijk in apparaten- of machinebouw. Initiatief en inzet. Leeftijd tot 25 jaar. Schriftelijke of telefonische sollicitaties (vra gen naar de heer C. Hemmes) aan: Nijverheidsweg 25, Postbus 773, 2003 RT Haarlem, tel. 023-31.90.73. die wordt belast met de huis-aan-huiscontrole. Vereisten zijn ruime ervaring op het gebied van het aanleggen van gasbinneninstallaties, het bezit van het Gawalo-diploma gastechnisch installateur of een gelijkwaardig diploma, rijbewijs B en E, minimumleeftijd 23 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f 2.048 en maximaal 2.451 per maand bruto. Bij het gasbedrijf zijn de voor overheidsinstellingen gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de direc teur van het gasbedrijf, postbus 455, 1940 AL Bever wijk. Tevens zoeken wij een Gevraagd per 1 augustus 1979 voor de afdeling L.T.0 en/of I.T.O. die wordt belast met de aanleg en het onderhoud van dienstleidingen. Vereisten zijn Het bezit van het diploma Adspirant Bedrijfsgasfit- ter of Bedrijfsgasfitter, rijbewijs B en E, minimumleeftijd 23 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 1.751,10 en maxi maal 2.249 per maand bruto. Garbialaan 4 - 2182 LA Hillegom ■HM Bij onze dienst is plaats voor een ste M<»t verquniunq vin het Ministerie van Sociale /aken Met vergunninq van tiet Ministerie vin Snr lale /aken Voor ons nieuw te openen bijkantoor te HAARLEM vragen wij op korte termijn een Naast een goed salaris kennen wij uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand salaris, een winstdelingsuitkering, een vakantietoeslag van 8% en tenminste 21 werkdagen vakantie Onze gedachten gaan uit naar een representatieve jongeman (-vrouw) van 20 tot 25 jaar met MAVO- opleiding en enige jaren kantoorervaring. De N.V. Nationale Volksbank, dochterinstelling van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V., houdt zich bezig met het verstrekken van persoonlijke lenin gen en doorlopende kredieten. Belangstelling? U kunt zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de N.V. Nationale Volksbank, Westeinde 10, 1017 ZN Amsterdam. Telefoon 020-252462 t a v. de heer P. du Bois Funktie-eisen: - diploma ziekenverpleging A; - minstens één jaar ervaring als gediplomeerd verpleegkundige A. Wij bieden de mogelijkheid.tot het volgen van de opleiding praktijkbegeleiding. Nadere inlichtingen vestrekt het hoofd op leidingen tel. 023 - 282750. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd personeelzaken. Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. voor div. afdelingen in verschillende zieken huizen in Haarlem e.o. Postbus 18. ZOETERWOUDE tel. 071-899306 Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan Het Bestuur van de Onderwijsbegeleidingsdienst Midden-Kennemerland Postbus 216 1940 AE Beverwijk. ng. k Indien u interesse heeft kom dan snel even langs of bel met spoed: Wij vragen een praktijkbegeleid(st)er voor de afdeling urologie. De taak zal bestaan uit: - begeleiden van leerling-verpleegkundigen in de praktijk; - meewerken aan de integratie praktijk- theorie; - samen met het opleidingsteam meewerken aan een verdere verdieping en uitbouw van de opleiding. cz> 2 Heeft u interesse voor deze zelfstandige funktie dan zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet NV NATIONALE VOLKSBANK Ons bedrijf ontwerpt en bouwt meng- en droogappara- ten voor de procesindustrie in het algemeen en de chemische industrie in het bijzonder, die naar vele landen geëxporteerd worden. vraagt voor spoedige indiensttreding een voor zowel verpleegtehuis, als op klasseafd. in ziekenhuis voor onbepaalde tijd. Wij zoeken kontakt met kandidaten voor de funktie van De funktie omvat: bewaken en zonodig verbeteren van al die maatregelen, gericht op bestrijding en voor koming van ziekenhuisinfekties; - stimuleren en toezien op de uitvoering van die maatregelen; - uitvoeren van bacteriologische controle bij ziekenhuismedewerkers en het milieu; het geven van instrukties en lessen aan (leerling) verpleegkundigen. De hygiënist(e) wordt rechtstreeks onder de direktie geplaatst en maakt deel uit van de infektiekommissie. Onze gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige of bacteriologischanalist(e) H .B.O.-A, die bereid moet zijn zich op dit vakgebied verder te scholen. Aanstelling zal geschieden in de rang van 1e verpleegkundige of als analist. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelzaken. Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. Wij zijn een snelgroeiend bedrijf en importeren hoog waardige medische instrumenten en laboratoriumap- paratuur. Door deze groei hebben wij vacatures voor: De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I Z A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van HaarlemPostbus 5112003 PB Haarlem Gevraagd wordt: Opleiding in de administratieve sektor, bijv. M B A. of Gemeente Financiën; Inzicht in en kennis van bestuurlijke verhoudingen; Bij voorkeur ervaring met overheidsfinanciën en/of onderwijswereld. Geboden wordt een zelfstandige funktie, waarbinnen o.m. de volgende taken vallen: voorbereidingen t.b.v. het financiële en administra tieve beheer zoals opstellen van begrotingen verzorgen van de boekhouding budgetbewaking en -rapportering het (mede) onderhouden van externe kontakten inzake financiën. Wij zoeken iemand van 25 jaar met een gedegen technische opleiding (bijv. M.T.S.-niveau) en enige praktische ervaring. Tevens moet hij in bezit zijn van rijbewijs B/E. Zijn taak zal na een korte opleiding bestaan uit het controleren, repareren, onderhouden en justeren van microscopen bij onze klanten in de rayons Noord- en Zuid-Holland. Deze zal in de eerste plaats worden belast met magazijnwerk zoals in ontvangst nemen van goederen, uitgeven van kantoor benodigdheden, voorraden bijhouden en bestelbonnen uitschrijven. Daarnaast zal hij moeten zorgen voor transport van goederen in het gebouw en tot slot kan hij ingezet worden voor nog andere werkzaamheden zoals bodediensten. Wij zoeken iemand yan tussen de 25 en de 35 jaar met een rijbewijs BE. Het aanvangssalaris is op z'n hoogstf 2.116,-bruto per maand. Als u belangstelling heeft voor deze funktie, schrijft u dan binnen twee weken een briefje met persoonlijke gegevens en stuurt u dat naar het bureau Personeelszaken van de Provin ciale Waterstaat van Noord-Holland, Postbus 205, 2050 AE Overveen. Wilt u in de linkerbovenhoek van uw brief het vakaturenummer, 79-55zetten. de eite De Onderwijsbegeleidingsdienst Midden-Kennemer land begeleidt en ondersteunt de kleuter- en lagere scholen in Beverwijk, Castricum, Heemskerk, Uitgeest en Velsen. De personeelsbezetting bestaat uit circa 35 medewerkers. De centrale administratie is gevestigd in Beverwijk. Na de inwerkperiode zal in belangrijke mate zelfstandi ge kantoorwerkzaamheden worden verricht en kontak ten worden onderhouden met onze kliënten voor relatie op Schiphol-Centrum hebben wij direkt plaats voor bekleders en stoffeerders met enige ervaring in deze branche. De werkzaamheden worden in normale dag diensten verricht en kunnen voor zeer lange tijd zijn. De salariëring vindt plaats volgens rijksregels, afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur, dhr. K. A. van Meer, tel. 02510-26299 de penningmeester, dhr. H. Boonacker, tel. 02510- 26374 (s avonds) Op de sekretarie-afdeling onderwijs wordt gevraagd een voor 20 uur per week fs middags). vakaturenr. 148921/247/YC Zijn/haar taak zal bestaan uit: - sekretariaatswerkzaamheden ten dienste van de leiding van de afdeling; - het notuleren van vergaderingen; - administratieve werkzaamheden. Vereist is het havo-diploma en de diploma’s steno en typen. Enige administratieve ervaring is gewenst. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 1.124,50 (bij een 20-urige werkweek).

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 25