Assistent-accountants (m/v) amrobankS) VERPLEEGKUNDIGEN psychologisch of testossistente wilma den haag bv ADMINISTRATIEF MEDEWERKER -bon- Jos Neve bv, Amsterdam 1 I' UUI SiUIIEïkSI y w. 15,- ijl STASSEN GROEP HILLEGOM B.V. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT STORTPLOEGEN VOOR WANDEN EN VLOEREN H i Prijs 22,50 n ZATERDAG 2 JUNI 19 7 9 28 Z Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve (Leggeradministratie) Jos Neve bv is een grafische reproduktie onderneming met twee vestigingen, in Amsterdam en in Rotterdam. Er worden in opdracht van reklameburo’s, uitgeverijen en drukkerijen beelddragers vervaardigd, met tekst en/of illustraties in zwart/wit of in meerkleuren, waarvan gedrukt kan worden. Jos Neve bv vraagt voor de technische dienst een onderhoudsmonteur tevens conciërge Het onderhoud betreft zowel de gebouwen als de grafische apparatuur en overige installaties, alsmede het opheffen van storingen. Voor de conciërge-funktie krijgt U de beschikking over een, in het pand gelegen, huurwoning ’s-Avonds en in de weekends dient U dan regelmatig te controleren of alles in de Amsterdamse vestiging in orde is. Voor een goede vervulling van deze dubbele funktie is een opleiding op LTS-nivo metaalbewerking of galvano, aangevuld met praktische ervaring en een goed technisch inzicht, gewenst. Belangstellenden kunnen schriftelijk of telefonisch kontakt opnemen met personeelzaken Jos Neve b.v.,Willem Fenengastr. 37, 1096 BM Amsterdam; tel. 020-924866. een schets van de industriële sfeer bij van Leer’s walsbedrijven nv/walserij oost-KNHS NV van 1938-1952 op sociaal gebied Instituut voor Epilepsiebestrijding _j| Meer en Bosch De Cruquiushoeve MT i Wilma den haag h.v. Leeftijd ca. 23 jaar. r Aktienummer 457002 I 1I II ---J personeel ‘II'. ,ll De Interne Accountantsdienst van de Amro Bank verricht de accountants controle bij de diverse concernafdelingen, dochterondernemingen en het kantoren net, welke gericht is op het certificeren van de interne jaarrekening van het Amro-concern. Hiertoe is de dienst onderverdeeld in zes sectoren, elk met een eigen werkgebied. Voor deze activiteiten zoeken wij enkele assistent-accountants. Wij denken hier in het bijzonder aan: - HEAO-ers BE, bezig met NIVRA-studie - VWO-ers, bezig met propedeuse NIVRA of daarmee beginnend - MBA-ers, bezig met SPD. Leeftijd tot ca. 35 jaar. De sector Deelnemingen en Verslag legging, gevestigd in Amsterdam-West, is onder meer belast met de accountants controle op een aantal zelfstandige binnenlandse dochterondernemingen, alsmede met de beoordeling van de ontwikkelingen bij de binnen- en buiten landse deelnemingen van de Amro Bank. Tevens controleert de sector de concern- boekhouding en daarop aansluitend de periodieke in- en externe verslaglegging. Voor gevorderde assistent-accountants bestaan eveneens plaatsingsmogelijk heden, terwijl ook in andere sectoren mogelijkheden daartoe bestaan. Standplaats voor deze functie is in de meeste gevallen Amsterdam. Voor meer informatie of mondelinge sollicitatie kunt u contact opnemen met de heer H. J. Wiggers van de Amro Bank, telefoon 020-28 30 28. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afdeling Kader- werving Hoofdbanken, Herengracht 586, 1017CJ Amsterdam. Naast salaris en vakantietoeslag heeft u recht op een uitkering van 1/12 deel van het jaarsalaris en een winstdeling. Het aantal vakantiedagen is minimaal 23. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Het resultaat hiervan kunt u, voordat rapportage aan de bank plaatsvindt, met het testbureau bespreken. Onze gedachten gaan uit naar iemand die in het bezit is van: diploma HAVO/MAVO (eventueel B.M.T.S.-Lisse) typevaardigheid kennis van moderne talen. Telefonische inlichtingen kunt u tijdens kantooruren verkrijgen naar de heer W. J. van Geest. Sollicitaties dagelijks op het bouwwerk bij de hoofduitvoerder Dhr. B. Roest, tel. 023-330504. Haar taak zal bestaan uit het verrichten en uitwerken van het psycho-diagnostisch onderzoek, individueel met de zwak zinnigen of afname van schalen bij de groepsleiding. Wij geven de voorkeur aan iemand die de opleiding tot psychologisch assistente heeft voltooid, maar zij die deze opleiding wensen te volgen kunnen ook solliciteren. De assistente wordt opgenomen in het team van de Psycho logische Dienst, bestaande uit 10 psychologen en 2 test- assistentes. Mogelijkheid voor interne huisvestiging is aanwezig. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakature- nummer 27/H/HDC. ervaren sekretaresse Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Personeelszaken van onze Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 25/H/HDC. Fuhktie-informatie: Haar taak zal bestaan uit het koördineren van de werkzaam heden van een aantal sekretaressen, die werkzaam zijn voor de Sociaal Wetenschappelijke en Verpleegkundige Staf, alsmede het zelf meewerken aan het typen van verslagen, het bijhouden van het archief, het zonodig notuleren van vergaderingen en het ontvangen van bezoek. Geboden wordt: een zelfstandige werkkring, een salaris tot maximaal f 2595,— bruto per maand. Voor het vervullen van deze funktie is nodig: diploma HAVO/MAVO, een goede beheersing van de Nederlandse taal, enige kantoorervaring, goede typevaardigheid, bekendheid met diktafoonwerkzaamheden. Voor één van onze medische sekretariaten vragen wij zo spoedig mogelijk ervaren sekretaresse. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort een psychiatrisch 1 ziekenhuis, vraagt voor Hoofdafdeling III ter versterking vanB de verpleegkundige teams Introduktieprijs Van 13 mei tot 1 aug. 79 is ,,Was t nou wel zo lollig?” verkrijgbaar voor de introduktieprijs van 17,50. Naam: Adres: Woonplaats:. He dra eer gec me De bel 50 we me ca ten ma bes De inkooporganisatie heeft op korte termijn de funktie vakant van Salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, met een maximum van f 2.594,99 bruto per maand. is een internationaal postorderbedrijf op het gebied van bloem bollen en siergewassen en haar inkooporganisatie verzorgt eveneens de inkoop van deze produkten voor de aan haar gelieerde bedrijven Geest Horticultural Group Ltd en Hortico S.A. Extra korting voor abonnees! Abonnees van Haarlems Dagblad, IJmuider Courant en Beverwijkse Courant ontvangen nog eens een extra korting op de introduktieprijs! Onderstaande bon geeft recht op een extra korting. Van 13 mei tot 1 juli 1979 van 2,50 Dus tijdelijk voor slechts 1 5j— Profiteer van deze speciale aanbieding! ,,Was 't nou wel zo lollig?” is verkrijgbaar bij de kantoren van Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Beverwijkse Courant en in de boekhandel. (in te leveren bij een van onze kantoren of de boekhandel geldig tot 1 juli 1979 Ik ontvang graag het boek ,,Was 't nou wel zo lollig?” voor de speciale prijs van (Ik betaal kontant) met een B-diploma of M B O. V. of H.B.O.V. Het specifiek voor deze hoofdafdeling opgezet behandelplan is gericht op: intensieve behandeling, zowel in groepen als individueel; resocialisatie en revalidatie door middel van leren en trainen. De behandeling wordt uitgevoerd door multidisciplinair samengestelde behandelteams. Salaris volgens provinciale regelingen. Bij het vaststellen van het salaris wordt rekening gehouden met het aantal praktijkjaren. Er kunnen faciliteiten verleend worden ten aanzien van aanvullende vakgerichte opleidingen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Managementteam van Hoofdafdeling III van dit ziekenhuis, telefoon 023-379900, toestel 432/424. Schriftelijke sollicitaties onder letter H III te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis Santpport, 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Het Instituut voor Epilepsiebestrijding zoekt voor de Psychologische Dienst zo mogelijk per 1 juli aanstaande een een psychologisch of testassistente t.b.v. de 4 psychologen die werkzaam zijn in de zwakzinnigen afdeling van het Instituut. "De Zevensprong". Voor ons bouwwerk te Haarlem, Italielaan-Europaweg. vragen wij voor spoedige indiensttreding Verschenen in de Damiate reeks door Otto Kraan In dit boek zijn mensen aan het woord die gewerkt hebben in de eerste Nederlandse platenwalserij. In 1938 opgericht door Bernard van Leer (1883-1958) en in de oorlog (1941) overgenomen door Hoogovens en voortgezet onder de naam Walserij-Oost. Uit de verhalen blijkt dat de omstandigheden waaronder gewerkt werd, vooral in de beginjaren, erg moeilijk en zwaar waren. Ontslag werd gemakkelijk gegeven, vooral collectief ontslag vlak vóór de feestdagen. Kortom, arbeidsomstandigheden en verhoudingen welke in vergelijking met die van nu, welhaast prehistorisch lijken. Desondanks zijn de meeste vertellers van mening dat de betrokkenheid bij het werk destijds groter was en men onder elkaar méér lol had. Zij ervaren dat nu als een gemis en deze tegenstrijdige ontwikkeling geeft toch te denken! Uilil'llLhLiliVdk. I E Wij Zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Informatie kan worden ingewonnen bij de adjunct-directeur Gedragswetenschappen van "De Zevensprong", Peter van Gerven/telefoon (023) 33 90 60, toestel 2349. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van STASSEN GROEP HILLEGOM B.V., Leidsestraat 3, 2182 DG Hillegom, 02520-29110. o: ■..■IJ.il

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28