n groepsoudste leider storingsdienst ■null I Welkom bij HEINEKEN laboratorium- assistent (m/v) Filiaalhouder/ster drie hoven graagboekej SOCIOTHERAPEUT M|V docenten en tijdschrif WERKVOORBEREIDER b Schiphol PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT assistent Huishoudelijke Zaken TIMMERFABRIEK KUIN B.V. hoofd verplegings-en verzorgingsdienst (m/vr) 19 7 9 JUNI ZATERDAG it er i en F Gevraagd per 1 augustus 1979 I - ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling - leeftijd 27-35 jaar. Opleiding: MTS-bouwkunde of gelijkwaardig. Leeftijd: 25-35 jaar. Salaris in overeenstemming met de belangrijkheid van deze functie. Op onze vestiging aan de Mauritskade te Amsterdam bestaat een vakature voor de funktie groepsleider storings dienst. In deze funktie, die in 3-ploegendienst wordt uitgeoefend, wordt leiding gegeven aan een storingsploeg van 6 man. De groepsleider bepaalt de werk indeling, voert de administratie en is verantwoordelijk voor de rapportage van de verrichte werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: - opleiding op MTS-niveau Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve t r.37,J VELSEN Stichting voor Algemeen Christelijk Voortgezet Onderwijs te Velsen ICHTHUS COLLEGE Scholengemeenschap voor VWO-HAVO-MAVO GEVRAAGD: voor spoedige indiensttreding Belangstellenden voor deze funktie kunnen kontakt opnemen met de heer R. van Es van de Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Mauritskade 21,1091 GC Amsterdam. Telefoon (020) 703322. Postbus 48, 1740 AA SCHAGEN De aan te trekken groepsleider zal in 1982 worden overgeplaatst naar onze vestiging Zoeterwoude. Op deze vestiging zal de funktie worden uitgeoefend in een 5-ploegendienst. Zij me,t enige ervaring genieten de voorkeur. Geboden wordt èen prettige werkkring en een zelfstandige functie. De sollicitaties die bij een vorige oproep reeds ingezonden zijn, blijven van kracht. Inlichtingen over deze vakatures bij de schoolleiding, Tel. school: 02550-10841, huis 023-373762. Het Ichthus College is een samenwerkingsschool voor katholie ken en protestanten. Sollicitaties met inlichtingen over opleiding, referenties, ervaring, godsdienst, aan de rector van de school, drs. J. van de Geijn, Ichthus College, Doorneberglaan 1, IJmuiden. r ken voor de vakken Wiskunde, 3e gr. Volledig rooster v.b. mogelijk Godsdienst volledig rooster Schriftelijke sollicitaties aan de directie. Eventuele telefo nische inlichtingen kunnen gegeven worden door onze heer Stam, tel. 02240-3344, ’s avonds 02247-427. 29 I O 1 2S (mnl./vrl.) iir ouden an in de Met gemaakte vakantieafspraken houden wij rekening. nos salaris, alsmede vakantietoeslag en een gratifikatie. risch ng van iet inhuis, De zorgverlening aan alle bewoners berust bij de verplegings- en verzorgingsdienst, met ongeveer 210 medewerkers. Van de kandidaten verwachten wij dat zij: in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A en bij voorkeur ook B ruime ervaring hebben in een soortgelijke leidinggevende funktie de hogere opleiding voor verpleegkundigen of een andere hogere managementopleiding gevolgd hebben in staat zijn de samenhang tussen de verplegings- en verzorgingsaspekten en het totale beleid te vertalen naar bewoners en medewerkers. O O O De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Ziekenhuiswezen. De salariëring is overeenkomstig de NZR-salarisrichtlijnen en bedraagt maximaal ƒ4313, Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer Th.J. Houweling, waarnemend direkteur verpleegkundige zaken, tel. 020-177405. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de personeelsdienst van de Stichting De Drie Hoven, Louis Chrispijnstraat 50, 1065 HH AMSTERDAM. De sollicitatiekommissie is samengesteld uit een vertegenwoordiging van direktie, staf en betrokken dienst. Het bureau Huishoudelijke Zaken, dat op dit moment 10 medewerkers heeft, beheert de sleutels, sloten en cilinders van de aan de N.V. Luchthaven Schiphol toebehorende ruimten. .Verricht intèrne verhuizingen en draagt zorg voor het monteren en pjaatsen van nieuw kantoormeubilair Het beheer en de exploitatie var) Schiphol zijn in handen van de N.V, Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Huishoudelijke Zaken - onderdeel van de afdeling Exploitatie - wordt u itgekeken naar een algemeen De N.V. Luchthaven Schiphol betaalt een salaris, dat afhankelijk van leeftijd en ervaring ligt tussen f 1.771,- en f2.180.- brutö per maand en neemt daarover de premie AOW/AWW voor haar rekening, evenals een tegemoetkoming in de reis kosten. Interesse? Stuur dan uw brief, binnen één week, onder vermelding van nr. 251/HD. aan het bureau Personeelszaken van de N.V, Luchthaven Schiphol, Postbus7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. E Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer) In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. voor een’groep van 10 laag funkttonerende bewoners van ons paviljoen "Roos", op ons terrein de Crucfuiushoeve te Vijfhuizen. De Groepsoudste kan na gebleken geschiktheid aangesteld worden in de rang van verpieegkundige-A. Voor deze funktie vragen wij kandidaten van 23 jaar en ouder, die in het bezit zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige en over minimaal 2 jagr ervaring beschikken. Informatie over deze funktie wordt u graag verstrekt door de heer A. van der Meer, hoofd paviljoen "Roos", telefoon (023) 33 90 60, toestel 2344. Voor deze funktie vragen wij een opleiding op MAVO of H AVOmiveau, bij voorkeur met scheikunde. Enige ervaring op het gebied van laboratoriumwerk strekt tot aanbeveling, doch is niet noodzakelijk. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en goede sociale voor zieningen. Hij/zij zal, na een ruime inwerkperiode, worden belast met het analyseren van grondstoffen, halffabrikaten en eind produkten. Heeft u interesse? Neem dan kontakt op met de afdeling Personeelszaken van Quaker Oats B.V., Strandweg 80, 1976 BS IJmuiden, telefoon 02550-11741 Een ruime ervaring bij voorkeur in een boek- of kantoorboekhandel is vereist! Interesse? Neem telefonisch of schriftelijk kontakt op met AKO afdeling Personeelzaken. Enthousiaste kandidaten met een middelbare schoolopleiding, die geheel zelfstandig de dagelijkse leiding en algehele verantwoording van dit filiaal op zich kunnen nemen, nodigen wij uit om op korte termijn kontakt met ons op te nemen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 28/L/HDC Oostelijke Handelskade 11 1019 BL AMSTERDAM Telefoon (020) 25214S vanaf 25 jaar. Rijnland is een psychotherapeutische gemeenschap, onderverdeeld in drie units, met een totaal van ca. 80 patiënten. De drie units vormen samen een behandel- circuit. De patiëntengroep bestaat uit jong volwassenen in de leeftijdscategorie van 20 tot 40 jaar. De taak van de sociotherapeut bestaat uit groeps gericht werken, met name het bewaken en bijsturen van het leefklimaat. Wij verwachten ook dat men meedenkt in het beleid van Rijnland. Wij werken tezamen in een multidisciplinair team. Opleiding: - Verpleegkundige B, of opleiding Sociale Academie (HBO-IW); - Ervaring met groepsbehandeling strekt tot aanbeveling; - Bij HBO-IW is ervaring als sociotherapeut binnen een therapeutische gemeenschap noodzakelijk. Voor de diensten buiten de normale uren en werk dagen wordt een onregelmatigheidstoeslag betaald. Salaris is afhankelijk van leeftijd en opleiding. Door het vertrek van de huidige funktionaris ontstaat de vakature van Voor ons produktiebedrijf in IJmuiden zoeken wij een leeftijd tot circa 45 jaar De Drie Hoven is een huis, waar ongeveer 600, meest oudere, mensen wonen in verzorgingshuis, verpleeghuis en serviceflats. Er wordt gestreefd naar een grote mate van zelfstandigheid en een aktieve betrokkenheid van de bewoners bij hun eigen leefsituatie. Deze funktionaris oefent zijn funktie uit met ondersteuning van een gastvrouw voor de serviceflats en 2 waarnemend hoofden, waarvan ëén zich richt op het verpleeghuis en de ander op het verzorgingshuis. Tot de taken behoren: het leidinggeven aan de totale verplegings- en verzorgingsdienst, met ondersteuning van bovengenoemde funktionarissen het verder ontwikkelen van het beleid van de verplegings- en verzorgingsdienst een bijdrage leveren aan het totale beleid door deelname aan het stafoverleg zorgdragen voor een goede kommunikatie binnen de dienst, tussen bewoners en medewerkers en tussen de verplegings- en verzorgingsdienst en andere diensten. Voor onze winkels in de REGIO HAARLEM vraagt AKO belangstellenden voor de functie van De nieuwe medewerker gaat primair assisteren bij het uitgeven, leveren, naleveren, bestellen, nabestellen van sleutels, het in ontvangst nemen van lijdelijk uitgegeven exemplaren en het verwisselen van de cil indersloten zodra daartoe aan leiding is (inbraak, verhuizing etc.), In sarpenwerking met zijn kollega’s is hij voorts behulpzaam bij verhuizingen, interne transporten en voorkomende hand-en- spandiensten. Quaker Quaker Oats B V dochteronderneming van het internationale Quaker. Oats concern is een snel groeiende onderneming die in Nederland met de merken Catty Tom Poes Flora en Pluto een leidende positie inneemt in de belangrijke en zich nog steeds uitbreidende markt voor dierenvoeding Daarnaast heeft Quaker met bet merk H O een sterke positie in de havermout markt Produktie vindt plaats in bedrijven te Rotterdam en IJmuiden Het totale personeelsbestand omvat 350 jiersonen PSYCHOTHERAPEUTISCHE GEMEENSCHAP RIJNLAND Onderdeel van het psychiatrisch ziekenhuis Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt Voor deze baan is een opleiding op LBO-niveau vereist en enige Engelse spreekvaardigheid. Een redelijke administra tieve ervaring, akkuratesse, verantwoorde lijkheidsbesef, alsmede het rijbewijs BE zijn gewenst. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt onder nummer 023 - 37 99 00, toestel 233 of 235. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen twee weken na verschijningsdatum van deze advertentie, richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Post bus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Heineken vormt een internationaal dranken-concern met 9 produktie-^ eenheden in Nederland voor bier, gedistilleerd en frisdranken, j metdaarnaasthandelinwijn. Deondernemingheefto m belangen bij meer dan 50 brouwerijen in de J werelddietezamen met de export S ca 170 bui y teniandse iarkten exploiteert een groot aantal boeken- en tijdschriften kinkels en kiosken in geheel Nederland. AKO biedt een groot pakket bmnen- en buitenlandse boeken, tijdschriften en dagbladen. dan is een werkkring in deze branche $1 zéker interessant voor

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 29