lindeman bouwkundig opzichter balie-assistent(e) L ervaren verkoper herenkonfektie coster medewerker personeelsadministratie span jaartj Ui I 9 9 9 9 FLUOR administratief assistente Schiphol TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE I lindeman 'f NEDERLAND B.V. algemeen managerjMf,i|d30 35)r) ij Westland Utrecht Projektontwikkeling Fvan Lanschot Bankiers Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV planner(mnl./vrl.) ordervoorbereid (st)er u ■Bil (met juridische belangstelling) 19 7 9 ZATERDAG JUNI 2 30 I I i I K --- Voor ons kantoor Amsterdam vragen wij zo spoedig mogelijk een het totale beheer van het personeelsbestand, I I I Of misschien pakt u liever de telefoon. Ons nummer is 020-264477, toestel 113. De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het adviseren en afhandelen van zaken met kliënten, met betrekking tot kasverkeer, spaarsystemen, handel in gouden munten en vreemde valuta, alsmede andere voorkomende werkzaamheden aan de balie. Een jonge man van 25 jaar. Met een paar jaar ervaring. Die de mode aanvoelt. En die erg goed weet wat er in de jonge mannenmode te doen is en wat er gaat komen. De salariëring is goed. Evenals de sekundaire arbeidsvoorwaarden w.o. zo’n 5 weken plus 3 dagen vakantie. En - niet te vergeten - de hoge personeelskorting bij aankoop van eigen kleding. Als u denkt dat deze baan precies is wat u zoekt, belt u dan 023 - 31 34 25 en vraagt u naar de heer Drommel voor een afspraak voor een persoonlijk gesprek. Als we ’t eens worden kunt u zo snel mogelijk beginnen. I I I I I t Tel. 02510-20648* vraagt voor haar filiaal Grote Houtstraat in Haarlem Een middelbare schoolopleiding en een goede kennis van de moderne talen komen in dit afwisselende werk goed van pas. Leeftijd: 18 tot 25 jaar. Naast goede kontaktuele eigenschappen en gevoel voor dienstbetoon is een representatief voorkomen gewenst. Spreekvaardigheid in moderne talen is vanzelf sprekend. Het salaris mag aantrekkelijk worden genoemd. Daarnaast bieden wij een gratifikatie in december en een bedrijfsspaarregeling met 50% premie en een gunstige reis- en studiekostenregeling. Hebt u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van een recente pasfoto aan F van Lanschot Bankiers nv, t.a.v. de direktie, J. W. Brouwersplein 20, 1071 LN Amsterdam. Telefoon 023-258371. Ingenieursbureau W HAARLEM/AMSTERDAM. K9M OK I Wij zoeken thans, op korte termijn, een Wegens vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij een I f- *1 i W: i In verband met de sterke expansie zoeken wij op korte termijn Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Juridische Zaken en Stafdiensten kan worden geplaatst een Onze gedachten gaan uit naar een akkurate, representatieve jonge vrouw van 21 jaar, die na een opleiding HAVO (met Engels) enkele jaren ervaring heeft opgedaan b.v. Voor deze funktie wordt een opleiding op HAVO- of MEAO-niveau vereist, terwijl ervaring in een soortgelijke funk tie gewenst is. De taak van de gevraagde medewerker zal zich, naast beherende en uitvoerende taken, richten op rapportage en ana lyse van groepsgegevens. Van de betrokkene wordt verwacht dat hij adviezen uitbrengt over bovenge noemde onderwerpen. Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de U.S.A., een wereldomspannend concern met als belangrijkste aktiviteiten het ontwer pen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petro chemische industrie. De Personeelsadministratie van de afdeling Personeelszaken houdt zich vooral bezig met: controle op de naleving van arbeidsvoorwaarden, uitvoeren van het salarisbeleid, analyse van verzamelde gegevens. Door vertrek komt hier binnenkort een plaats vakant voor een Bij Fluor Nederland B.V. werken thans ruim 1200 mensen in verschillende disciplines in onze kantoren in HAARLEM en AMSTERDAM. Voor ons woningbouw- projekt in Hillegom zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van bouw kundig opzichter. In verband met de hoge eisen die door ons aan de kwaliteit van de woningen worden gesteld, is ervaring in de woning- en utiliteits bouw vereist. Westland/Utrecht Projektontwikkeling bv richt zich op het financieel-ekonomisch en technisch begeleiden van projekten op het gebied van de woningbouw, utiliteitsbouw en rekreatie, welke hetzij alleen, hetzij in samenwerking met derden worden ondernomen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van kodenr. 930/HDC te richten aan het hoofd van de Afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, Postbus 634, 2003 PD Haarlem. Telefonische inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij de heer F.L.W. Bruinzeel tel. (023) 33 90 20, toestel 2049. Fluor biedt een goede salariëring en overeenkomstige secundaire voorwaar den zoals 13e maand, winstdaling, 4 we ken vakantie en flexibele werktijden. In verband met het internationale karak ter van ons bedrijf is een goede uitdruk kingsvaardigheid in de Engelse taal noodzakelijk. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, kunt u schriftelijk sollici teren. Ons adres is Sarphatistraat 1, 1017 WS Amsterdam, t.a.v. de afdeling Sociale Zaken, de heer H. A. Kattenburg. Naast een goede beloning bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: goede winstdeling; extra spaarloonregeling; gratifi katies; een bladenpakket; 22 vakantiedagen 8% vakantietoeslag; glijdende werktijden; een zeer goede studiekostenregeling. Een onderdeel van ons bedrijf is het Produktie Bureau met een viertal afdelingen, t.w. Planning, Ordervoorbereiding, Repro- voorbereiding en Technische Voorkalkulatie. Wegens promotie van een medewerker van de afdeling Planning zoeken wij een Aan de hand van gegevens, die onder andere de uitgevers ons verstrekken, zal de nieuwe medewerk(st)er binnen een team zorgen voor het samenstellen en verspreiden van order- en kapaciteitsplanningen. Het bewaken en eventuele bijsturen van de produktiestroom behoren eveneens tot de werkzaamheden. De man of vrouw die wij zoeken heeft minimaal een opleiding op Grafisch M.T.S.-niveau en ervaring als planner. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. met ca. 850 medewerkers. De produkten die bij ons vervaardigd worden, zijn - naast week- en maandbladen als Panorama, Nieuwe Revu en Avenue - catalogi en reisgidsen. Spanjaart bouw is een onderdeel van Spanjaart b.v., een van de weinige bedrijven in Nederland die zich toeleggen op komplete en eksklusieve interieurinrichtingen. Spanjaart bouw vervult hierbij een belangrijke funktie. Spanjaart Bouw b.v. heeft als belangrijkste activiteit het verzorgen van verbouw en renovatie van doorgaans grotere projekten en realiseert daarnaast nieuwbouw. die onder verantwoordelijkheid van onze Beheersmaatschappij de dagelijkse leiding van het Bouwbedrijf voor zijn rekening neemt. I Gegadigde dient HTS (Bouwkunde) opleiding te hebben alsmede ruime ervaring in een middelgroot aannemersbedrijf, verder dient gegadigde over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. die naast het bedienen van de telefoon-centrale ook type-werk en administratief werk kan verrichten. is een middelgrote onderneming op het gebied van moderne installatietechnieken. i 1 i i I Voor meer informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer D. W. Lagerveld, telefoon 020 - 22 67 77. De taak van de ordervoorbereid(st)er bestaat onder andere uit het analyseren van orders, het vastleggen van order-instrukties en het doorgeven van opdrachten aan de technische afdelingen. Voor deze funktie zoeken wij een man of vrouw met een oplei ding op Grafisch M.T.S.-niveau. Sollicitaties te richten aan de Directie van Spanjaart Beheer en Beleggingen B.V. Wijkermeerweg 25 -1948 NT Beverwijk X voor vaderen Zoon als assistent-secretaresse op een advocaten - c.q. notariskantoor. Zelfstandigheid en initiatief zijn vereist. Wij bieden een goed salaris, waarover geen AOW/AWW-premie wordt ingehouden; die is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reis kosten. Wijkermeerweg 25,1948 NT Beverwijk. Telefoon 02510-2 0648* jfli Interesse? Schrijf dan een brief met de nodige gégevens over uzelf, onder ver melding van nr. 233/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501 1118ZG Luchthaven Schiphol. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer Van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. z Als persoonlijk assistente van het hoofd van het bureau zal haar taak voornamelijk gelegen zijn op het gebied van algemene secretaressewerkzaamheden. Daarnaast staat zij bezoekers te woord, beheert de Juridische Bibliotheeken houdtzich bezig met de dossier-vorming en archivering. In voorkomende gevallen assisteert zij bij de binnen het bureau funktionerende groepen "Schadecentrale” en "Grond-en Pachtzaken". Heeft u belangstelling voor deze baan? Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de direktie van Lindeman b.v. U kunt ook telefonisch nadere inlichtingen verkrijgen: 023-258371vraag dan s.v.p. naar de Heer Lindeman. De kantoorbezetting bestaat overwegend uit jonge mensen die in collegiale sfeer en in een prettige omgeving samenwerken. centrale verwarming en airconditioning Kinheimweg 1Bloemendaal. Deze baan eist akkuratesse en ook improvisatie. Zij moet o.a. altijd weten waar zij de vaak ambulante medewerkers kan bereiken, geeft berichten door, belt relaties op om afspraken te regelen en ontvangt bezoekers. Een veel omvattende baan. Daar staat echter tegenover een aantrekkelijk salaris en uitstekende voorzieningen. Gezocht wordt naar een intelligente, representatieve, jonge vrouw. Opleiding op Mavo/Leao-niveau met type-diploma of- ervaring. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30