Pierson, Heldring Pierson NI administratieve bureausecretaresse Ben jij dat vlotte meisje dat goed kan typen? ty piste/d ictafon iste Nederlands/Duits met MAVO-opleiding medewerk(st)ers. boonstra makelaardij bv ■Illlllll Rank Xerox heeft oog voor jouw toekomst in de automatisering r® RANK XEROX B Schiphol SIEMENS MBA-er als nummer één van een klein administratief team adjunkt-chef administratieve dienst leraar-lerares HAVO-B niveau Bevoegde docenten met ervaring voor: „P.C.N.S.” GELDLENINGEN Gerrit Bargerschool voor MAVO ZATERDAG 2 JUNI 19 7 9 34 F* Siemens Nederland N.V., Postbus 16068, 2500 BB Den Haag Zij die uit overtuiging het Christelijk onderwijs willen dienen worden verzocht hun sollicitaties te richten aan de direkteur J. W. Wellema. ±29 uur 24 uur 12 uur Fonteinlaan 7 (vlakbij Dreefzicht) Haarlem. Tel. 023—319192* Godsdienst/Maatschappijleer (Mhno) Handelsvakken/Economie (Mhno) Zorg voor woning, voeding en kleding Gevraagd per 1 augustus a.s. Je start in de functie van Het werk en de opleidingen vereisen een vooropleiding op Gevraagd per 1 augustus 1979 Makelaarskantoor zoekt met spoed Voor bediening van deze moderne apparatuur zoeken wij een geroutineerde Een steno-typiste Nederlands/Duits kan eveneens reflecteren. •H- I r— - Stichting De Zonnehof Amsterdam Heeft u belangstelling? Bel mej. E. M. de Baan voor het maken van een afspraak. Schrijven mag ook. Ons adres is: Wij denken aan een dynamische medewerkster, die bereid is zich in te zetten op een druk kantoor met een team van jonge mensen. Haar werkzaamheden bestaan voornamelijk uit type werk van koopkontrakten, taxatierapporten en kor- respondentie, alsmede archivering. Opleiding op Mavo-niveau en een typediploma zijn noodzakelijk. Dan hebben wij een interessante baan voor je. Wij, dat is de in het Coengebouw te Amsterdam gevestigde hoofdafdeling van Siemens Nederland N.V., die medische apparatuur in de meest uitgebreide zin in Nederland op de markt brengt. Onze verkoopcorrespondentie wordt al jaren op z.g. tekstverwerkende apparatuur getypt, waardoor het steeds weer overtypen van gelijkblijvende tekstdelen is komen te vervallen. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor bejaardenhuizen. Pierson, Heldring Pierson N.V., is een internationaal georiënteerde bank die op praktisch) ieder terrein haar diensten verleent, zoals bijvoorbeeld kredietverlening, merchant banking, effektenhandel en vermogensbeheer. PHP heeft in Nederland 4 kantoren: in Amsterdam Den Haag, Rotterdam en Haarlem, plus een aantal vestigingen in het buitenland. De afdeling Giro, Buitenland en Kredieten van ons kantoor in Amsterdam kunnen op korte termijn worden uitgebreid met een aantal: Op de afdeling Buitenland, het uitvoeren van schriftelijke, telefonische en telegrafische betalingsopdrachten in vreemde valuta naar binnen-en buitenland. Het onderhouden van kontakten met binnen- en buitenlandse relaties. Voor de administratieve vastlegging van verleende kredieten wordt de afdeling Kredieten graag versterkt met een of meerdere medewerk(st)ers. Daarnaast bieden we een ronduit goed salaris met uitstekende secundaire arbiedsvoorwaarden, zoals een 1 3e maand, winstuitkering en een gunstige reiskostenvergoeding Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer RHoefste, telefoon 020 - 2 1 1 1 88 toestel 2291 Bij gebleken geschiktheid zijn er volop mogelijkheden om je verder in de automatisering te bekwamen. Wij zullen dit bege leiden, stimuleren en ook honoreren. Daarnaast moet je beschikken over enig administratief inzicht, kennis van de Engelse en Duitse taal en uiteraard doorzettings vermogen. Wanneer je oog hebt voor je toekomst in de automatisering, schrijf dan, een korte sollicitatiebrief aan Eric Waringa, afd. Personeelszaken van Rank Xerox Nederland B.V., Maassluis straat 2, 1062 GD Amsterdam. Telefoon 020-1 72966. Het spreekt vanzelf dat in een organisatie als de onze de auto matisering een belangrijke plaats inneemt. Wij bieden je de kans om met onze ontwikkeling in de automati sering mee te groeien. Rank Xerox (Nederland) B.V. maakt deel uit van een groot inter nationaal concern en richt zich specifiek op de verkoop, verhuur en service van kopieer-, dupliceer-, tekstverwerkende apparatuur en systeemprodukten. De medewerkers werken verspreid vanuit een aantal vestigingen. Het hoofdkantoor is in Amsterdam. Kantoren te: Amsterdam, Alkmaar, Apeldoorn, Breda. Delft. Eindhoven, Emmen, Enschede. Den Haag. Groningen, Haarlem, Heerlen, Den Bosch, Hilversum. Leeuwarden, Leiden, Middelburg. Nijmegen, Rotterdam. Tilburg. Utrecht, Venlo. Zaandam en Zwolle. In overlegsituaties met externe personen of op de luchthaven gevestigde bedrijven, treedt u op als vertegenwoordiger van de luchthaven politie. Heb je belangstelling? Bel dan 020-842905 toestel 116 of schrijf een briefje t.a.v. de heer J.H. Alberts onder vermelding van P 1328 aan de afdeling Personeelzaken van: Een opleiding voor bovengenoemde apparatuur maakt deel uit van de inwerkperiode. Belangstelling? Schrijf dan een korte informatieve brief onder vermelding van nr. 228/HD, naar het bureau Personeels zaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501,1118ZG Luchthaven Schiphol. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij een positieve instelling hebben t.o.v. het christelijk onderwijs. Inl.: H. Bolt, adjunct-directeur, Glipperdreef 50, Heemstede. Tel. 023-284452. Inl. en soil.: J. Hulsbos, directeur, Stevens- weg 2, Vijfhuizen, tel. 02508-1784. Heemstede Koediefslaan 73 - Tel. 023-282380 Ter opvolging van de huidige boekhouder zoeken wij een MBA-er van rond de 25 jaar die de 1e man wordt van een klein team dat verantwoordelijk is voor het totale administratieve gebeuren. Naast ervaring met een gemiddelde bedrijfsadministratie is gevoel voor teamwork noodzakelijk. Het kantoor, gunstig gelegen aan een afslag van de Rijksweg Den Haag/Schiphol/Zaandam, is gemakkelijk te bereiken met tramlijn 1 of bus 36. Onze Stichting voert het beheer over 10 bejaardenverzorgings- huizen, waarin 670 bejaarden worden verzorgd en 350 personeels leden werkzaam zijn. De administratie die volledig geautomatiseerd is, wordt centraal gevoerd op het hoofdkantoor van de Stichting. PH P zoekt voor deze vakatures jonge mensen, vanaf circa 20 jaar met een MAVO-opleiding en enige boekhoudkundige ervaring, die bij ons op prima toekomstmogelijkheden kunnen rekenen. Tetterodestraat 109, 2023 XM HAARLEM Tel. 023-261555/263665 Degene die straks op de Giro-afdeling werkzaam zl' zijn, krijgt tot taak om, zowel telefonisch als schriftelijk, betalingsopdrachten te verzorgen. Hij* zij heeft dus mede de zorg voor een soepel verloop van het betalingsverkeer. operator Je zorgt ervoor dat in- en output van de terminal, die is aange sloten op een centrale computer in het buitenland, zodanig plaatsvindt dat de informatieverwerking optimaal kan functione ren. In de praktijk komt dit neer op o.m. de volgende taken: - bedienen van apparatuur - volgen van het proces van input, verwerking en output - bewaken van de opgeslagen informatie - verzorgen van de benodigde nabewerking van de output - voorraadbewaking en bijhouden van het run-logboek - zo mogelijk voorkomen en eventueel verhelpen van storingen. Hebt u belangstelling? Uw sollicitatie wordt graag tegemoet gezien door J.P.H. Kroes, algemeen direkteur van de Stichting, Johan Jongkindstraat 5, 1062 CK Amsterdam. Tel. (020) 17 64 51. ------- - nersnneel Vola is een der toonaangevende finan cieringsmaatschappijen in Nederland, welke bovendien een stormachtige ont wikkeling doormaakt. Vola verstrekt in hoofdzaak leningen tot ruim 250.000 aan particulieren in de inkomensgroep van 20.000 tot 80.000 per jaar en aan kleine en middelgrote bedrijven. De groei zal dit jaar ca. 40 pet. zijn. Momenteel werken wij via 25 kantoren met assuran- tie-tussenpersonen over heel Nederland Kandidaten nodigen wij gaarne uit hun sollicitaties te richten aan Pierson, Heldring Pierson N.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken Kantoor Amsterdat Herengracht 206-21 4, Postbus 243, 1000AE Amsterdam U hebt n HBO-opleiding met specialisatie in ekonomisch-juridische of financieel- ekonomische richting sukselvol afgesloten. Hierna volgde u een management-opleiding, waarna u een paar jaar praktijkervaring opdeed in 'n administratieve funktie. U kunt goed met mensen omgaan, u geeft op n vanzelfsprekende manier leiding, terwijl u bovendien beschikt over n behoorlijke portie organisatievermogen. U neemt deel aan de stafvergaderingen en - levert uw inbreng in de informatie ver- zorgings- en administratief-organisatorische aspekten. Waarbij u bovendien uw steentje bijdraagt in het dagelijkse en toekomstige beleid inzake het optimaal funktioneren van de luchthavenpolitie. U hebt de dagelijkse leiding van de Administratieve Dienst, waarbij u de werkzaamheden van de onder u ressorterende medewerkers organiseert en koördineert. Het spreekt voor zich dat u volledig op de hoogte bent van relevante wetten, verordeningen etc. U bent mede-verantwoordelijk vooreen adekwate verslaggeving aangaande het politiegebeuren en het opstellen van de jaarlijkse begroting, terwijl u mede zorg draagt voor de algemene materiële voor zieningen. Financieringsmaatschappij vraagt voor het kantoor Amsterdam een buitendienstmedewerker 23 t/m 30 jaar Na een opleiding op één of meer van onze kantoren (veel buitendiensttraining, maar ook bureauwerk) moet de betreffende medewerker zelfstandig kunnen opereren. De instandhouding en de uitbreiding van kontakten met onze relaties behoort tot een essentieel onderdeel van zijn taak. Nodig is een goede ontwikkeling (middelbare opleiding), uitgesproken goede kontaktuele en kommerciële eigenschappen, representativiteit en doorzettingsvermogen. Als u branchegerichte ervaring hebt is dat een voordeel, maar het is geen vereiste. Indien de bereidheid bestaat om te zijner tijd in een door ons aan te wijzen stad te werken, verhoogt dit alleen maar de perspektieven. De honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden aan deze funktie verbonden, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Maar hierover willen we in een mondeling onderhoud graag met u spreken. Heeft u belangstelling? Bel dan met ons kantoor Amsterdam, telefoon 020-425551Buitenveldertselaan 44 en vraag naar de heer P. Aarden. Of tussen 19.00 en 21.00 uur de heer Aarden privé, telefoon 02972-3916. De N.V. Luchthaven Schiphol, met ruim 1300 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale luchthaven Schiphol. Bij het korps Luchthavenpolitie van de N.V. is het prettig werken vooreen Uiteraard rapporteert u aan de chef Administratieve Dienst. In deze interessante baan verdient u een aanvangssalaris dat afhankelijk van uw opleidingen ervaring varieert tussen f 2.554.- en f3.161,- bruto per maand, met ruime doorgroeimogelijkheden, daarbij gebleken geschiktheid) opvolging van de huidige chef Administratieve Dienst mogelijk is. Hiernaast hebt u ’n bijzonder aantrekkelijk pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatie-procedure. Als adjunkt-chef assisteert u de chef Administratieve Dienst die bepaalde deel taken aan u overdraagt. Onderzijn super visie bent u mede-verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van de korps administratie, de politie-administratie, plus de verstrekking en administratie van toegangsbewi j zen FRANS 9 uur GESCHIEDENIS 10 uur MUZIEK 15 uur Xerox en Rank Xerox zijn wettig gedeponeerde handelsmerken (Prot. Chr. Nijverheidsschool voor individueel, lager en middelbaar beroepsonderwijs)

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 34