bouwadviseur I nv gouda vuurvast fabriek van vuurvaste produkten mariastichtinq ASSISTENT NMZN mbZ junior vertegenwoordiger een bedrijfsleider(ster) Jazzballet Medewerk(st)er een medewerkster technici Leuk werk in een klein team Iets voor jou? Als je een leuke baan wilt, kom je uiteindelijk toch bij VOLA terecht. X. Er is een plaatsje vrij in een klein team met jonge, enthousiaste mensen, die niet X alleen administratief werk verrichten, maar ook schriftelijk en telefonisch kontakt X met onze kliënten hebben. Kortom afwisselend werk, dachten we zo. X \j[ÏD||le asuiièasi ^■b geveke HTS’er E (digitale techniek) METSELAARS METSELAAR-TIMMERUEDEN JONGEN I G ontwerper van gedrukte bedradingen Bent u GEMEENTE VELSEN Instituut voor Epilepsiebestri jding GATSOMETER B.V.) M. ZOEKEMWS IMMI 9 19 7 9 JUNI ZATERDAG 23 22 Dan is dit uw kans! met als standplaats Haarlem Meer en Bosch De Cruquiushoeve OLIEHANDEL KLAAS DE BOER geld en goede raad GELDLENINGEN 020-82 38 58 I I Wie zoeken we: voor ons filiaal te Haarlem. Leeftijd: circa 30 a 35 jaar. Plaats voor ’n 1 Schriftelijke sollicitaties te richten aan: 2145 •t F Voor de afdeling Systemen op ons kantoor aan de Grasweg te Amsterdam-Noord zoeken wij een De heer J. de Kiewit (telefoon 020-369643) is gaarne bereid u nadere informatie te verstrekken. aktief - kreatief - inventief en beschikt u over leidinggevende kapaciteiten? De bouwadviseur werkt vanuit zijn standplaats met een team van jonge mensen in een zeer ambulante, af wisselende baan, met veel externe contacten. Na aanvaarding van de functie volgt een interne opleiding. Hij gaat ten behoeve van de aangesloten banken adviezen opstellen voor de bouw en inrichting van hun kantoren. Ook zal hij hierbij veelal als coördinator optreden. De Centrale Rabobank vraagt voor haar activiteit Bouwzaken een Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto, worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelszaken, antwoordnummer 390, 5600 VB Eindhoven, onder vermelding van nr. Ti 4503. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Er wordt rekening gehouden met reeds gemaakte vakantie-afspraken. goede contactuele eigenschappen van belang. Tevens vervaardigt hij de lay-outs voor soldeermaskers en symbolen/tekst- opdruk en stelt hij specifikaties op voor de printproduktie en printassemblage. Wij zoeken een medewe'rker bij voorkeur van 22-30 jaar met een opleiding MTS, UTS-E, ETS of gelijkwaardig niveau en enige jaren ervaring bij voorkeur ook in tekenen. die zelfstandig dubbelzijdige print-lay-outs ontwerpt en vervaardigt vanaf elektronische principe-schema’s. Wij bieden een uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder gratis koffie en thee, frisdrank en lunch, een gunstige reiskostenregeling en een kerstgratificatie. Het bedrijf bevindt zich op loopafstand van het station Sloterdijk. Geveke Intern Transport b.v. is een toonaangevend bedrijf op het gebied van vorkheftrucks, magazijntechniek en transportsystemen. Geveke Intern Transport adviseert op deze gebieden, levert de benodigde apparatuur, onderdelen en service. Gevraagd wordt: een actieve medewerker van 22 25 jaar goede contactuele eigenschappen opleiding op MTS-niveau kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is vereist, Duits en Frans strekt tot aanbeveling woonplaats Amsterdam of omgeving. Een enthousiaste man of vrouw, die geïnspireerd door de kollektie, sfeer en formule, zijn/haar enthousiasme over kan brengen op onze kliënten en het team waarover hij of zij de leiding krijgt. De zaak moet zijn of haar heiligdom zijn, waarin hij of zij alle kreativiteit en inventiviteit kwijt kan. Leeftijd speelt geen rol. Goede kontaktuele eigenschappen zijn echter een vereiste en bekendheid met de branche strekt tot aanbeveling. Eigenhandig geschreven sollicitaties, die zeer diskreet behandeld zullen worden, gelieve u te zenden t.a.v. de direktie, onder nummer 2769 van dit blad. Geveke b.v., Afdeling Personeelzaken, t.a.v. de heer J.A.Z. Hooft Graafland, Kabelweg ^5, 1014 BA Amsterdam. Bij de afdeling verwarmingstechniek van het bedrijf Openbare Werken en Groenvoorziening bestaat gelegenheid tot plaatsing van voor ons kinderpaviljoen "Primula" op ons terrein "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenümmer 34/L/HDC. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de staf van paviljoen "Primula", telefoon (023) 33 90 60, toestel 2343. In "Primula" worden kinderen in de leeftijd van 1 t/m 12 jaar ter observatie opgenomen. Tijdens deze observatie wordt naast de medische en psychologische diagnostiek aandacht geschonken aan de pedagogische en didactische begeleiding van kinderen en ouders. Er zijn 27 medewerkers en er wordt gewerkt in multidisciplinair teamverband. In een van de kindergroepen waar zwakzinnige kinderen ter observatie worden opgenomen, is plaats voor een verpleeg kundige. Zowel A-, B- als Z-gediplomeerden zijn welkom. d; h< Nadere informatie over deze functie wordt desgewenst graag verstrekt door het hoofd van de activiteit Bouwzaken, de heer N. M. van Rijn, tel. 040-344232. Voor reakties en inlichtingen: Stichting VJV- Bollenstreek, postbus 65, 2160 AB Lisse. Tel. 02521 - 14118. De Stichting VJV-Bollenstreek te Lisse zoekt voor haar kursus in 't Krebol te Hillegom met ingang van 1 september a.s. een Omvang funktie: 1 avond per week. „NEDERLANDSCH BUREAU VOOR ADVIEZEN” te Haarlem vraagt wegens zich uitbreidende werkzaam heden een: ve Tl op V ge V1 ee st< kc m sc c „z Ni vi za m er m die zal worden belast met diverse op de afdeling voorkomende administratieve werkzaamheden en telefoonbediening. Voor deze functie strekt enige ervaring tot aanbeveling. Vereisten: bezit van tenminste Mavo/Havo-diploma en diploma machineschrijven. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Sollicitaties te zenden aan de directeur van Openbare Werken en Groenvoorziening, Postbus 122, 1970 AC IJmuiden. helpen bij het maken van mooie dingen, electronische en fotografi sche apparaten voor Verkeer en Sport. Interessant werk, goede vooruitzich ten, in expanderend klein bedrijf. In verband met de voortdurende uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor onze afdeling OVENBOUW: en die ervaring hebben of opgeleid willen worden tot ovenbouwer. Daarnaast zijn (ongeschoolde) JONGEREN welkom, die interesse hebben om in dit vak een opleiding te volgen. Wanneer u belangstelling heeft, dan kunt u ons bellen, tel. overdag 01820-16744, ’s avonds 01820- 24940, of schrijven naar Postbus 56, 2800 AB Gouda. Binnenkort onstaat de vakature van medisch maatschappelijk werk(st)er De afdeling maatschappelijk werk bestaat - naast de genoemde funktionaris - uit nog twee part-time maatschappelijk werksters, die de MBO-opleiding volgen, en twee part-time ad ministratief assistenten. De werkzaamheden omvatten het begeleiden en verwijzen van pa tiënten en hun relaties zowel bij overplaatsing naar externe instellingen als bij psycho-sociale problemen. Er wordt intervisie gehouden met het psycho-sociaal team en de pastorale dienst. Bovendien heeft er regelmatig overleg plaats met andere direkt bij de patiënt betrokken disciplines. Het ziekenhuis heeft een kapaciteit van ruim 500 bedden. Voor deze full-time funktie zoeken wij kon takt met kandidaten, ouder dan 30 jaar, die de HBO-opleiding hebben voltooid en over ervaring beschikken. Informatie wordt verstrekt door de huidige funktionaris, tel. 023 - 319110, toestel 1146. Schriftelijke Sollicitaties kunnen worden ge richt aan het hoofd personeelzaken. Postbus 1644,2003 BR Haarlem. i=S=~-- Als je een jonge vrouw bent van 18 tot 22 jaar en in het bezit van MAVO, bel dan 020-425551 en vraag naar de heer P. Aarden. Of tussen 19.00 en 21.00 uur de heer Aarden privé, telefoon 02972-3916. B.V. Financieringsmaatschappij Vola Buitenveldertselaan 44, Amsterdam Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Bij te Overveen kunnen bekwame en ambitieuze Gevraagd: Op tankschip, havenwerk in IJmuiden en direkte omgeving. Liefst ervaring met varen, 18 jaar of ouder. Sollicitaties Trawlerkade 58, IJmuiden Tel. 02550-13240 Rabobank O Arsycom is een computer systems house. De divisie Microcomputer Engineering houdt zich bezig met ontwikkeling en produktie van micro-elektronika en micro-computersystemen. Op de tekenkamer van deze divisie is per 1 september plaats voor een Zijn taak omvat de verkoop van interne transportsystemen, zoals band en rollentransport-installaties, palletiseer-machines, ketting-transporteurs en inductie- en kettingvloerbaanwagen-systemen in geheel Nederland. Geïnteresseerden worden verzocht kontakt op te nemen met de heer T.J. Kaarsgaarn, Arsycom b.v., divisie Microcomputer Engineering, Kabelweg 43, 1014 BA Amsterdam, tel. Wij verwachten dat kandidaten over een goede algemene ontwikkeling beschikken, een bouwkundige opleiding hebben op HTS-niveau en in het bezit zijn van een diploma Opzichter BNA. Ook enkele jaren ervaring op een architectenbureau vinden wij een vereiste. Daarnaast zijn financieel inzicht, calculatievaardigheid en De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan. Wat we bieden: Een verantwoordelijke, bijzonder prettige job met veel zelfstandigheid, gesteund door een perfekte organisatie. Salariëring en overige emolumenten zijn geheel in overeenstemming met de belangrijkheid van deze funktie. Wie zijn we: Een modem woonwarenhuis, met een wereld vol woon- en kado-ideeën. Uniek voor Nederland. Fris, sfeervol, eigentijds. - vo< jan r- „O alk wa ree wa O Mil Ver VOO am zoe noj om wet ouc vol: T om ree AV dig Ke: get zov dat ziel in eer bei kui ne het mü dat Tot zijn taak zal behoren het, na een inwerkperiode, zelfstandig controleren van de administraties onzer cliën ten en de daaruit voortvloeiende rapportering. Enige ervaring op een Accountants-Administratiekantoor alsme de goede contactuele eigenschappen zijn daarom wel gewenst. Gevraagd wordt voorts: Goede algemene ontwikkeling (MAVO, HAVO of MEAO) Bezit van of studerend voor P D. Leeftijd tot pl.min. 25 jaar Geboden wordt: Afwisselende werkkring met een goed aanvangssala ris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vakantietoeslag 8% Opname in onze pensioenregeling. Diegenen die belang hechten aan afwisselend werk in een prettige werksfeer nodigen wij gaarne uit nader schriftelijk contact op te nemen met ons adres: Verspronckweg 1 te Haarlem. verpleegkundige (m/v) en een MTS^ef(of gelijkwaardig niveau) Melden na telef. afspraak bij M. Gat- sonides, 023-255050. Na werktijd 023-244854. nin gel t wo pol l VO( bei de hit ha< om alt, 1 ter de ro< ric de sp pit da Mi ho zej on dr lit wi va va zit

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 22