secretaresse BETONCONSTRUCTEUR C&A mifiE^Einfini BBB^B mBBBBbezbzb Part-time verpleegassisfent(e) voor de nachtdienst medewerkster (part-time) voor onze afdeling facturering. I ■lllllllll11 I Schiphol NECON r assistent interne postdienst lUteo Chemical stichting centrum stbavo noordwijkerhout stichting centrum stbavo noordwijkerhout 26 19 7 9 ZATERDAG 23 JUNI X De huidige assistente gaat weer studeren. Om de fijne kneepjes van dit werk snel over te kunnen nemen, zou ze al direkt aan de slag moeten. Wat doet ze zoal? Ze verzorgt de personeels advertenties van A tot Z, waarbij een uitstekende kennis van de Nederlandse taal nodig is. Ze staat het hoofd van de media-afdeling met raad en (laad bij in de dagelijkse drukte. Ze onderhoudt enthousiast de kontakten met reproduktie- bedrijven van dagbladen, tijdschriften en STER. Ze geeft nauwkeurig informatie aan haar kollega 's over de advertentie- planningen. Het C&A Reklamekantoor verzorgt alle reklame- aktiviteiten voor C&A en Foxy Fashion. In het jonge team van reklamemakers is plaats vooreen Ze assisteert bij advert entie- reserveringen en -opdrachten. Wie deze baan ziet zitten belt met Charlotte Krechting telefoon 020 - 203132. fes a of a/b verpleegkundige (m/v) Instituut voor Epilepsiebestri jding CV Raadgevend Ingenieursbureau Haar opleiding vraagt toch wel om MEAO en 'n type-diploma. Goed gebruik van de Nederlandse taal is erg belangrijk. Ze is akkuraat en heel zelf standig. In panieksituaties gaat ze onverschrokken haar gang. Leeftijd rond 21 jaar. 1 Instituut voor Epilepsiebestrijding o: verpleegkundige Opleidingseisen: N-12 niveau. heidemij Junior secretaresse voor de media-afdeling 7 nachten op, 14 nachten af I "Cirt’r'IIllatnlirniri’y.!!! jt>jiin>l//»,i»w»‘ -1 A--* 1 ".'t'.y.'.V1........T........ - Daar ook administratieve werkzaamheden een onderdeel vormen van de door hem uit te voeren taak, is een opleiding op L.EAO/- MAVO-niveau gewenst. Onze manier van opleiden legt de nadruk op: - werken in groepen als opleidingsmodel - persoonlijkheidsvorming - integratie van theorie en praktijk. De wettelijke minimum leeftijd voor toelating tot de opleiding is 17 jaar en 7 maanden; de minimum vooropleiding is MAVO-IV. Voor ons is een belangrijk toeiatingskriterium: een zeke re mate van persoonlijke rijpheid en levens visie. De inservice-opleiding van St. Bavo heeft nog enkele plaatsen open voor de septemberkur- sus, bestemd voor mensen die geïnteresseerd zijn in onze opleiding. Interesse? Schrijf vlug even uw brief met de nodige gegevens over uzelf, uw opleiding etc., onder vermelding van nr. 254/HD, aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501. 1118ZG Luchthaven Schiphol. AWW-premie ingehouden, die betalen wij. Wel stellen wij als eis, dat hij binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont. Waarbij hij mag rekenen op een tegemoet koming in de vervoerskosten. Salaris: 1e jaars: f 1391,70 2e jaars: f 1525,28 3e jaars: f 1710,98 bruto per maand Wanneer het minimum(jeugd) loon gunstiger is dan boven genoemde bedragen, dan geldt dit minimum (jeugd) loon. Bovendien: 8% vakantietoeslag 20-45% toeslag voor onregel matige diensten. Verder is van toepassing de C.A.O. voor het Ziekenhuis wezen. is een fabriek van hoogwaardige minerale olieprodukten, microwassen, vaselines e.d. Voor ons kantoor in Haarlem zoeken wij een Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 32/M/HDC. Dit programma vormt een onderdeel van het totale behande lingsplan, dat is opgesteld door een team waarin afgevaardig den van verschillende disciplines zitting hebben. voor ons resocialisatiepaviljoen "De Oostvleugel" op ons terrein "Meer en Bosch" te Heemstede. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 33/L/HDC Eén en ander vindt plaats in een daartoe ingerichte ruimte waarin met een groep van max. 6 personen gewerkt wordt. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer J. v.d. Gaast, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2319. Haarlem Amsterdam Koog a/d Zaan In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels met een sociale opleiding. Heidemij Nederland BV, behorende tot de Hei demij Groep, is gespecialiseerd in advies, ont werp en uitvoering van cultuurtechnische, weg en waterbouwkundige en bosbouwkundige pro jecten Tot haar werkzaamheden zullen behoren de secretariaatswerkzaamheden, zoals agenda's bij houden, behandelen correspondentie, bijhou den archief, voorbereiden vergaderingen, etc. Onze gedachten gaan uit naar een vrouw met een middelbare opleiding, liefst aangevuld met Schoevers, o.d. Gezien het feit dat de functie nog wat meer ge stalte zal moeten krijgen is ervaring, zelfstandig heid en eigen initiatief nodig. Zij zoekt voor de staf van de sector Uitvoering in de regio West een Voor inlichtingen kan contact opgenomen wor den met de heer P.H. de Wit, tel. 023 - 339100 toestel 115. Uw schriftelijke reactie graag richten aan Heide mij Nederland BV, Postbus 4040, 2003 EA Haar lem, t.a.v. de heer P.H. de Wit. Deze zal binnen een klein team worden belast met het maken van berekeningen van beton- en staalconstruc ties voor projecten in de woning- en utiliteitsbouw. Voor deze zelfstandige functie denken wij aan de volgende vereisten: - opleiding op niveau HTS-WW, - een praktijk ervaring van ongeveer 5 jaar - zelfstandige werker - representatief Voor onze vestiging te Haarlem zoeken wij contact met een ervaren Necon is een ingenieursbureau dat zich begeeft op het gebied van de constructie ten behoeve van woning- en utiliteitsbouw. De sektor Beschut Wonen van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, zoekt voor de afdeling St. Pieter een Informatie wordt u verstrekt door de heer B. W. v. d. Berg, koördinator (toestel 2064). Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Belangstellenden kunnen zich wenden tot: CV Raadgevend Ingenieursbureau Necon Postbus 6228 2001 HE Haarlem Tel. 023-319254, H. W. Kool Lovinklaan 1 6821 HX Arnhem tel: 085-77 8911 telex: 45623 Als U graag op een kleine afdeling wilt werken, dan raden wij U aan eens contact met ons op te nemen. U kunt dit schrifte lijk doen aan onze afdeling personeelszaken, Spaarndamseweg 466, Postbus 577, 2003 RN Haarlem, of indien U dit gemakkelijker vindt ook telefonisch. Ons telefoonnummer is 023-258001. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw H.M. de Boer en de heer J. Boland, telefoon (023) 33 90 60, tst. 2177 of 2233. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 79.07.82. De taak van deze nieuwe medewerker omvat het invoeren en bewaken van het verpleegkundig handelen, vooral wat betreft het somatische aspekt. Haar taak zal bestaan uit het voorbereiden en uitwerken van alle uitgaande facturen, welke behalve in het Nederlands ook in de moderne talen worden opgesteld. Tijdens afwezigheid van de chef van de afdeling, zal deze medewerkster haar chef vervangen, voorzover het de dagelijks terugkerende werkzaamheden betreft. Deze laatste dienen gedurende de ochtenduren te worden verricht. Voor deze functie is een opleiding op MULO/MAVO-niveau vereist, terwijl ook over typevaardigheid dient te worden beschikt. Meer en Bosch De Cnjquiushoeve Haarlem Venray Oosterwolde T Jedi stai geli een Ed< die wu: bur „Ik woi iedi toei een mij T viei „L« „M; van le i voo woi Dit een kon die; eve was ved dat: Inlichtingen: De opleiding begint op 27 augustus a.s. Spreekt je dit eerste kontakt met ons aan? Bel dan naar de afdeling Personeelszaken voor sollicitatiepapieren (toestel 2260). "De Oostvleugel" is een resocialisatie-afdeling waar mannen en vrouwen boven de 18 jaar met behulp van verschillende therapieën zich her-oriënteren op hun persoon en/of situatie, <jm na opname weer aan het dagelijkse leven in de eigen om geving mee te doen. leidster op de huishoudafdeling Op de Sociale Werkplaats "Meer en Bosch" is de vakature ont staan van LEIDSTER OP DE HUISHOUDAFDELING. Eén van de aktiviteiten van de Sociale Werkplaats van "Meer en Bosch" is het trainen en observeren van die vaardig heden die nodig zijn om een huishouding draaiende te houden en/of om zelfstandig in de maatschappij te kunnen wonen. Bij de reorganisatie van het Centrum St. Bavo, is de sektor Beschut Wonen gevormd. De bewoners ervan zijn de personen, die langer dan 2 jaar in ons Centrum verblijven De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners. Aan 180 van hen wordt definitieve huisvesting geboden o. m. in de vorm van een wijkje met 36 eengezinswoningen, waarvan Inmiddels het schetsplan is goedgekeurd. F Hij gaat een aantrekkelijk salaris verdienen, bij een leeftijd van 21 jaar f 1.684,- bruto per maand. Over het salaris wordt geen AOW/- Van de nieuw aan te trekken medewerker verwachten wij dat hij in nauwe samenwerking met de overige personeels leden komt tot een ontwikkeling, die leidt tot het optimale milieu dat deze groep behoeft. De organisatorische leiding is in handen van de koördinator. de gra me pre var niet ma nar Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Post- Archief zaken van de vennootschap bestaat een vakature voor een Voor de verzorging van de interne post- distributie zoeken wij een 18- tot 22-jarige assistent'met rijbewijs BE. f* 1 opleiding psychiatrisch Salaris: rang verpleegkundige/1e verpleegkundige, afhankelijkvan leeftijd en ervaring. De afdeling bestaat uit twee units, van elk 20 bewoners, die op enigerleiwijze verzorgingsbehoeftig zijn. JJL -Jl Meer en Bosch De Cnjquiushoeve Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid t”^nF®rV^02523^141 k\ Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 mm

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 26