o Reserve-baas ADMINISTRATEUR o CQ gamma bouwmarkt HOOGOVENS Verkoop medewerker 9 t: hts-er elektronica praktijkbegelelders/ plv. unithoofden ziekenhuis St. Joannes de Deo haariem r Full-time hoofd onderafdeling alimentatie en kinderbijslag (mni/.n.) tevens plv. hoofd administratie medewerker mm „P.C.N.S.” verpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundige Beheer- en Handelmaatschappij Metselmaterialen B.V. administratief medewerk(st)er I NEDERLANDSE ACCOUNTANTS MAATSCHAP 31 19 7 9 JUNI ZATERDAG 23 (mnl./vrl.) gen (mnl./vrl.) Wij vragen voor spoedige indiensttreding een: (4-ploegendienst) Er zijn of ontstaan ook plaatsingsmogelijkheden voor opo.a. de afdelingen Klasse en Neurologie/Psychiatrie. J met de aantekening Intensive Care. bv, Soil, te richten aan de directeur, de heer J. W. Wellema. - f Ge/hferesseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie op bovengenoemd adres. Voor nadere informatie kunt u ook telefonisch kontakt met ons opnemen. Een zeer akkurate man, in de leeftijd van 25-30 jaar, die in staat moet zijn, geheel zelfstandig, de geautomatiseerde administratie/boekhouding van één B.V. te runnen. Hij die aan onze verwachtingen voldoet, garanderen wij een uitstekende toekomst, omdat de mogelijkheden binnen ons bedrijf legio zijn! Hij moet een goede organisator zijn, een MEAO of MBA-opleiding gevolgd hebben en ten minste enige jaren praktijkervaring achter de rug hebben. Salariëring en overige emolumenten zijn in overeenstemming met de belangrijkheid van deze funktie. Wij zouden graag spoedig in kontakt komen met kandidaten voor de funktie van Wilt u meer weten? jong en representatief. Na een inwerkperiode zal hij worden ingezet voor algemene werkzaamheden. Bij voorkeurgeniet hij enige kennis van de doe-het-zelf produkten en is bereid zich volledig in te zetten. De militaire dienstplicht heeft hij achter de rug of is er van vrijgesteld. Leeftijd: 18-23jaar. Gamma Bouwmarkt, Grevelingenstraat 1, 1972 SKI Jmuiden. Tel.: 02550-20200. T.a.v. deHeerC.J.A. de Smit. Salaris en overige voorwaarden bespreken wij graag persoonlijk met U. Het ziekenhuis St. Joannes de Deo is een algemeen ziekenhuis met 333 klinische bedden (verdeeld over 15 afdelingen) en 650 medewerkers. Het is gelegen in Haarlem-Noord, vlakbij het NS-station en het stads centrum. Het is een wijkziekenhuis. Van de verpleegkundige wordt verwacht dat hij/zij met het hoofd en enkele collega’s de leiding van de afdeling vormt. Enige jaren ervaring in de functie van verpleegkundige is zeer gewenst. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. J. Hoes, Hoofd Kliniek, sein 1136. in de rang van 1 ste verpleegkundige voor de verpleeg kundige afdeling Neurologie/Psychiatrie (32 bedden). Van Eedenstraat 7, 2012 EL Haarlem, Tel. 023-324750 Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Per soneelszaken, Velserstraat 19 te Haarlem. Tel.: 023- 259001. Gevraagd met ingang van 1 augustus 1979 Salaris volgens rijksregeling. De Gamma Bouwmarkt is een doe-het-zelf supermarkt. Er zijn er al 58 in Nederland. Uvindt er alles over: bouwmaterialen, gereedschap, houten plaatmateriaal, keukens, loodgieters- gereedschap, sanitair, tuinartikelen, verf en wanddekoratie, verf gereedschappen, lijmen en kitten, verlichtingsartikelen, wand- en vloertegels, ijzerwaren en automaterialen IM Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern 111 0 Geïnteresseerden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch te reageren bij Goede sociale voorzieningen Voor de bouwmarkt in IJmuiden zoeken wij op korte termijn een o: s vac. nr. 9-2050! 1757 vac. nr. 9-2026/1757 ïlijk- Standplaats: Haarlemmermeer (Schiphol-Oost). ar Sollicitaties inzenden vóór 14 juli 1979. Standplaats: Haarlem. vac. nr. 9-0848/1757 Sollicitaties inzenden vóór 14 juli 1979. vac. nr. 9-1426/1757 1 Standplaats: Haarlem. b Leeftijd: vanaf 30 jaar. ló 79-26 Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon: HF 437 Gehuwd/ongehuwd oersnneel De NAM heeft een zeer gevarieerd cliënten bestand. Ook de nauwe bindingen op internationaal niveau vormen een belangrijk pluspunt. ictie 3f en ader Taak: deelnemen aan beleidstoetsende gesprek ken bij gemeenten; verzamelen en analyseren van gegevens m.b.t. de bijstandsverlening in de provincie; signaleren van beleidsrelevante ontwikkelingen ter zake; geven van informatie t.b.v. het door de gemeenten te voeren bijstands- beleid; concipiëren van rapporten, waarin conclusies en aanbevelingen worden verwerkt en deelnemen aan vergaderingen van de plaatselijke of regionale commissies die het college van B W adviseren op het terrein van de bijstands verlening. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Provinciaal Bureau Landelijk Contact in Noord-Holland, Afdeling Bijstandszaken Vereist: voortgezette opleiding, tenminste op MBO niveau (b.v. MSA/MBO-SD, GAI); praktische ervaring op het terrein van de sociale voorzie ningen, alsmede goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. In verband met de werkzaamheden in het kader van de Rijksgroeps regeling Zelfstandigen strekt boekhoudkundige kennis tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3935,- per maand. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: leidinggeven aan de onderafdeling bestaande uit 6 correspondenten en 4 financieel informateurs; dagelijks houden van het spreekuur in financiële zaken; behandelen van bijzondere - en specifieke kennis vragende - zaken; als plv. hoofd administratie, o m. vertegenwoordigen van de Raad ter zitting van Rechtbank en Hof in financiële zaken, alsmede behandelen van personeelszaken. Vereist: diploma HAVO; diploma MEAO en/of MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding, alsmede ervaring in een administratief- organisatorische functie en aantoonbare belang stelling vo<">r automatisering strekken tot aan beveling; redactionele en leidinggevende ervaring. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2999,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 3421,- per maand aan wezig. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijksluchtvaartdienst, Directie Lucht- vaartinspectie, Afdeling Inspectie Materieel Taak: werkzaamheden op het terrein van navi gatie-, communicatie- en identificatiesystemen in het kader van het toezicht op het onderhoud van vliegtuigen. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het inspecteren van vliegtuigen en van bedrijven waar werkzaamheden aan vliegtuigen worden verricht; beoordelen van wijzigingen en onderhoudschema's. Vereist: diploma HTS-elektronica of een hiermee vergelijkbaar diploma. Ervaring op het gebied van vliegtuiginstallaties. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3935,- per maand. Promotiemogelijkheden tot max. f 4391,- per maand aanwezig. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Een werkeenheid in de sociale sector van de raad bestaat uit een aantal maatschappelijk werkers en twee administratief medewerkers, die onder leiding staan van een hoofd en een plaatsvervangend hoofd. De taakverdeling tussen laatstgenoemden is zodanig dat het plv. hoofd primair belast is met professionele activiteiten, zoals b.v. het inwerken en begeleiden van de maatschappelijk werkers. Gevraagd: diploma HBO-maatschappelijk werk, alsmede diploma van de Voortgezette Opleiding; kennis van de maatschappelijk werk problematiek zowel theoretisch als praktisch; leidinggevende ervaring en bereidheid in teamverband te werken. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3935,- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Hoogovens heeft bij een van de kooksfabrieken enige vacatures in de functie van Eisen: diploma LTS of gelijkwaardig en bij voorkeur enige verdere opleiding leeftijd tot 40 jaar. Wilt u meer weten over uw mogelijk heden bij Hoogovens? De fabricage van kooks is praktisch volledig gemechaniseerd. Een aantal bedieningsleden van de daarbij gebruikte machines vormt tezamen de zogenaamde „drukploeg” onder leiding van een baas. De reserve-baas vervangt de baas bij diens afwezigheid en zal verder - uiteraard na een grondige inwerkperiode - diverse bedieningstaken uitvoeren. Ik wil meer weten over het werk als reserve-baas drukploeg. Afhankelijk van het cliëntenbestand van de vestiging zal het accent van de werkzaamheden liggen op het uitoefenen van de attestfunctie (soms binnen het samenwerkingsverband met Touche Ross International), ofwel op het adviseren en begeleiden van cliënten. Dit laatste zonodig in samenwerking met de Organisatie- en Belastingspecialisten. an rima ikt st jroot Graag willen wij met belangstellenden in een vertrouwelijke sfeer van gedachten wisselen over hun belangstelling en toekomstplannen, over onze plaatsingsmogelijkheden en d,e eventuele procedure. U kunt hierover contact opnemen met ons Hoofd Personeelszaken, mr. A. W. van der Burg. Algemeen Secretariaat Hofplein 19, 3e etage Zuid. Rotterdam, tel. 010-110455. Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Bellen kan ook: 02510 - 94000. Of kom langs bij het Wervings- centrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 m van het station). U bent welkom op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond tussen 7 en 9 uur.. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt het bedrijf over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Het aanvangssalaris is - vanaf 21 jaar - ca. f 2.670,bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantie toeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Bij gebleken geschiktheid volgt na 3 jaar benoeming tot reserve-baas; het salaris bedraagt dan 2.940,bruto per maand. De NAM is een accountantskantoor met ruim 1000 personeelsleden en is gevestigd te Alkmaar, Aimeio, Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Beverwijk, Den Bosch, Breda, Eindhoven, Enschede, Gouda, Groningen, Den Haag, Haarlem, Heerlen. Hilversum, Leeuwarden, Lelystad, Middelburg, Nijmegen, Rijswijk, Rotterdam, Terneuzen, Tilburg, Zwolle. de rijksoverheid vraagt Vanwege de groei van het cliëntenbestand en voor de realisering van de geplande verbreding van het dienstenpakket willen wij op onze vestiging Haarlem, maar ook elders in het land de staf versterken met een register accountant J (Prot. Chr. Nijverheidsschool voor individueel, lager en middelbaar beroepsonderwijs) Tetterodestraat 109, 2023 XM HAARLEM Tel. 023-261555/263665 tijdelijke functie, voorshands voor de periode van één jaar 0

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 31