i k M BH k"® 11 8b BB BB B UbZI oUIIKKb KALL Bel voor groentjes uitsluitend 023 - 31 92 72 Ervaren assistent accountant ’FOTO I Kali Uitzend Buro DIETVORST as administratief assistente Schiphol WAT WIL EEN GOEDE VERTEGENWOORDIGER? jé .ZIMWb '.««38; II lil hoofd bezigheidstherapie ELEKTROMONTEURS drie hoven ■lllllllll 3M zoekt salesmen voor de verkoop van auto- en schildersmaterialen. c) Bedieningsmensen a) Een vakbekwame frezer b) Een vakbekwame draaier PORTAS-VAKBEDRIJF J. Thuys b.v. HERHAALDE OPROEP maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur Reiser. Hamelberg, VanTil&Co. B.V. MACHINEFABRIEK ZATERDAG 30 JUNI 19 7 9 30 I Wilt u uw schriftelijke sollicitaties zenden aan: Sloterweg 165,1171 CM Badhoevedorp I - maatschap van registeraccountants Nadere inlichtingen over genoemde funkties bij de hoofd/chef-redaktie van Popfoto. Bel Dick Kooiman of Paul Cormont, tel. 023 - 33 90 40, toestel 444. We zoeken representatieve salesmen, die naast het verkopen ook een adviserende taak hebben. Zij leggen kontakten met de tussenhandel en de eindverbruikers, onderhandelen op Deze produkten verkoopt 3M via Automaterialen- en Verfgrossiers. Geïnteresseerd? Een informatief gesprek zoveel mogelijk in de buurt van uw woonplaats kan verhelderend werken. Zij hebben een middelbare opleiding, bezitten een redelijke kennis van de Engelse taal en beschikken over verkoopervaring. Gevoel voor techniek is onontbeerlijk. Hun leeftijd is 24-30 jaar. Neem even kontakt op, onder vermelding van HD 243 met de afdeling Personeels zaken, Rooseveltstraat 55,2321 BL Leiden, telefoon 071-76 93 30 (tussen 09.00 en 12.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr, de Vette. niveau en denken mee bij het ontwikkelen van marketingprogramma’s. Bronsstraat 4 - IJMUIDEN Telefoon (02550) 12241 Popfoto, Nederlands grootste popmuziekblad, zoekt voor de eigen redaktie, maar ook voor enkele nieuwe projekten een aantal prima schrijvers/schrijfsters. Slechts zij die zich voortreffelijk kunnen inleven in de gedachtenwereld van de jonge mensen die wij met onze bladen bereiken, komen in aanmerking. Een uitstekende schrijfstijl, middelbare schoolopleiding, journalistieke ervaring en een levendige belangstelling voor de doelgroep achten wij voor een goede taakvervulling onontbeerlijk. Leeftijd 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties (met bijvoeging van enkele reeds geproduceerde artikelen/verhalen - dit hoeven geen ’’Muziek-verhalen” te zijn!) zenden naar: Oberon bv, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 6003, 2001 HA Haarlem. Onze vestiging in Haarlem, waar in nauw teamverband en in een goede sfeer met elkaar wordt samengewerkt, heeft plaats voor een ervaren assistent accountant, die in de NIvRA studie na de propaedeuse een aanvang heeft gemaakt met de studie van het algemeen deel. Voor capabele krachten, die bewust hun keuze in het accountantsberoep hebben gemaakt, zijn doorgroei mogelijkheden aanwezig. Wij bieden een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, studiekostenvergoeding en reiskosten vergoeding. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie, neemt u dan schriftelijk of telefonisch contact op met de heer W. Groot, Dreef 10, 2012 HR Haarlem (tel 023 - 31 91 89). Na 19.00 uur 02206-13 22. met opleiding op HBO-nivo bij div. bedrijven in Haarlem e.o. Nederlands grootste popmuziekblad De vele produkten die 3M voert, worden door een dertigtal verkoopgroepen op de markt gebracht. Een van die groepen is A.R.T.: Automotive Refinishing Trade. Deze groep brengt een breed assortiment artikelen voor garage-, carrosserie- en schildersbedrijven. Zoals o.a. schuurmaterialen en systemen als voorbewerking voor verf en lak, verder diverse tapes, afdichtingsmaterialen, lijmen en coatings. Een produkt, waar behoefte aan is. Een produkt, dat zo goed is, dat het goede referenties geeft en de klanten-kring vergroot. Een produkt, dat ook na jaren nog kan worden verkocht. Een produkt met nauwelijks concurrentie. Vaste afspraken met geïnteresseerden. Succesrijk door hoge verkoopcijfers. Lage reiskosten - geen overnachtingen buitenshuis Een hoge provisie, die bij intensief werken een hoog inkomen rriogelijk maakt. Een goed werkklimaat en waardering voor zijn werk. Als Portas-vakbedrijf vervullen wij al deze wensen! Daarvoor verwachten wij van u: Langdurige solide buitendienstervaring bij de eindverbruiker als zelfstandige vertegenwoordiger. De wil en het vermogen om je voor 100% in te zetten. De wil tot een langdurige samenwerking met een bekende onderneming in de dienstverlenende sektor. iii --ZAT Uitzend Buro Kali is gevestigd in Haarlem, doch het werkterrein strekt zich over heel Noord-Holland uit. Kali is speciaal opgericht om mensen met lij een’goede (vak-)opleidmg of ruime ervaring te helpen bij het vinden van een tijdelijke baan. heeft werk voor: w! Voor Kali Uitzend Buro, Kruisweg 70b zwart, 2011 LG Haarlem, Tel. (023) 319456. Iedere man die wil werken en een beetje gevoel voor metaal en techniek heeft kan, na een korte inwerkperiode, volledig mee .draaien Wij bieden een prima werkkring in een schoon en sfeervol bedrijf gekoppeld aan een beste beloning die het waard maakt even te komen praten. Er wordt bedrijfskleding ter beschikking gesteld en voor mensen van buiten de IJmond zijn er vervoersmogelijkheden van en naar huis per busje. Sollicitaties gaarne aan bovengenoemd adres t.a.v. dhr. Walkier. Popfoto zoekt schrijftalent Amsterdam-Arnhem-Breda-Brussel-Drachten-Eindhoven-'s Gravenhage Haarlem-Heerlen-'s Herlogenbosch-Niimegen-Rotterdam-Utrecht Het bureau Commerciële Projecten houdt zich bezig met het verlenen van concessies en verzorgt de verhuur en het beheer van objecten voor reklamedoeleinden. Het is daarnaast belast met coördinerende aktiviteiten t.b.v. het Amsterdam Airport Shopping Centre. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de NV. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Commerciële Projecten van de vennootschap kan worden geplaatst een Al met al een afwisselende en interessante baan, waarvoor wij een accurate jonge vrouw zoeken met een middelbare school opleiding, goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift (vooral Engels), ervaring met secretaressewerkzaamheden zoals steno (Nederlands) en typen (moderne talen.) Leeftijd ca 25 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, waarover geen AOW/AWW-premie wordt ingehouden. Die is voor rekening van de luchthaven, evenals een tegemoetkoming in de reiskosten. De g best, trans interi maal rests Kanc toert richti Inlichtingen over deze funktie worden u gaarne verstrekt door Lisette van den Nieuwenhof, hoofd bezigheidstherapie. Tel. 020-177405. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 juli 1979 richten aan het hoofd van de personeelsdienst van de Stichting De Drie Hoven, Louis Chrispijnstraat 50, 1065 HH Amsterdam. ■M - De nieuwe medewerkster krijgt tot taak het uitwerken van brieven van concept, terwijl zij af en toe ook zelfstandig brieven opstelt, voornamelijk in Nederlandsen Engels. Voorts neemt zij telefoongesprekken aan en handelt deze zoveel mogelijk zelfstandig af. verricht eenvoudige administratieve werk zaamheden en stelt dossiers samen die zij ook archiveert. Bovendien regelt zij afspraken, bereidt vergaderingen voor en notuleert deze. Zij krijgt daarnaast de leiding bij de verdeling van typewerkzaamheden voor het bureau, maar verricht soms ook zelf typewerk - zoals de uitwerking van de notulen. Van de kandidaten verwachten wij dat zij: bereid en in staat zijn in teamverband te werken in staat zijn een bijdrage te leveren aan het verder ontwikkelen van de bezigheidstherapie beschikken over een opleiding op HBO-nivo, bij voorkeur Mikojel, of anders Sociale Akademie Kultureel Werk ruime ervaring hebben in een soortgelijke funktie ervaring en kennis hebben van het werkveld; met name de oudere mens, hetgeen tot aanbeveling strekt. De Drie Hoven is een huis, waar ongeveer 600, meest oudere, mensen wonen in verzorgingshuis, verpleeghuis en serviceflats. Het aantal medewerkenden is ongeveer 350. Er wordt gestreefd naar een grote mate van zelfstandigheid en een aktieve betrokkenheid van de bewoners bij hun eigen leefsituatie. Pelser, Hamelberg, Van TH& Co. is een middelgrote maatschap van registeraccountants waarbij in 13 Nederlandse vestigingen en in Brussel samen ca. 500 personen werkzaam zijn. Internationaal werken wijsamen met Mc Lintock Main Lafrentz Co. Interesse? Schrijf dan een briefje met de nodige gegevens over uzelf, onder vermelding van nr. 255/HD. aan het bureau Personeelszaken van de N V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501. 1118ZG Luchthaven Schiphol. 0 In ons bedrijf waar kwalitatief hoogwaardige produkten worden gemaakt is plaats voor: Het hoofd draagt zorg voor een goed funktioneren van de afdeling bezigheids therapie op basis van nader uit te werken doelstellingen, aansluitend bij de doelstellingen van De Drie Hoven en de Welzijnsdienst. voor onze numeriek bestuurde machines. die eventueel in ons bedrijf opgeleid kan worden tot steller van numeriek bestuurde machines. in de bezigheidstherapie met 10 medewerkers richt zich op vier deelgebieden; de somatiese afdelingen de psycho-geriatriese afdelingen het verzorgingshuis en de serviceflats de nog te realiseren dagbehandeling Tot de welzijnsdienst behoren het Maatschappelijk Werk, de Bezigheidsthera pie, de Rekreatie en Ontspanning en de Geestelijke Verzorging. Per 1 juli a.s. ontstaat de vakature van

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30