TIJDENS RACES OM DE ADAC-TROPHY TE ZANDVOORT lN Revanche voor Hurkmans in vorm op Papendal Josefien Niesten loopt clubrecord Veel strijd in verregende ronde van Beverwijk Dirk Groen komt sterk terug na val Terras vogels na moeilijk begin nu geheel van „slagangst” bevrijd Judo record 1 4 Strandvoetbal Surfwedstrijden Gebroeders van Wort beheersen cross Arie Luyendijk en Fred Krab redden eer Maarten Mes JK sportief 17 16 MAANDAG 2 JULI 19 7 9 ten mg nt. m. ;t mij i. (Van onze autosportmedewerker) •iF Jongens B: 100 m, ver, kogel, hoog, 110 (Van onze sportredactie) IORTEN S BIJ De coureur van het Racing Team Holland kon dan ook terecht tevreden zijn. „Het was weer eens leuk om te winnen”, merk te de man op die nog geen successen heeft kunnen oogsten in zijn eerste formule-3 jaar. (van onze tletiekmedewerker) IJMOND. Tijdens avondwedstrijden in Krommenie, Amsterdam en op Papen dal kwamen diverse atleten van DEM en Suomi in actie en zij wisten daarbij enke le uitstekende prestaties te leveren. Tijdens internationale avondwedstrij den op Papendal was Peter Hurkmans ingedeeld in een van de sterkste series. Deze in Castricum wonende DEM-atleet wist in het snelle gezelschap heel goed mee te gaan. Na een goede eerste ronde van 56 seconden werd hij tenslotte zeven de in zijn serie in de scherpe tijd van 1.56.6 sec., waarmee hij zijn beste seizoen- prestaties flink verbeterde. Plonie Scheringa kwam ditmaal uit op de door haar erg weinig gelopen 1500 meter. Onwennig aan deze afstand liep zij een veel te snelle eerste ronde in 75 secon den. Toch wist zij goed door te gaan en eindigde in de persoonlijke recordtijd van 5.09.9 sec. Rob Kleine was op de 3000 meter niet geheel in vorm. Hij moest zich met de redelijke tijd van 8.52.6 sec. tevre- cen stellen. Bij wedstrijden in Amsterdam vestigde Josefien Niesten de aandacht op zich door als a-juniore de 3000 m voor dames te winnen. Zij ging in de tijd van 10.31.4 sec. zegevierend over de eindstreep en daar mee verbeterde zij haar clubrecord met 2,6 sec. Charlotte Loogman liep deze af stand in 11.47.5 sec. en dat leverde haar een vierde plaats op. Marleen Niesten won de 800 m voor meisjes b in de wat teleurstellende tijd van 2.22.9 sec., met in haar spoor de Suo- mi-atletes Marian Schoorl, die met 2.28.6 sec. tweede werd en Karin Spanjaard, die in de tijd van 2.37.0 sec. op de derde plaats beslag legde. Ebert van Kaam won op de baan van Ookmeer de 800 m voor junioren op be heerste wijze in de voor hem goede tijd van 2.01.5 sec. Fred van Kaam liep de 3000 m voor de eerste maal en dat resulteerde in een tijd van 10.08.6 sec., waarmee hij vierde werd. Van de DEM-delegatie deed Frank Goe- mans het op dit nummer beter door als tweede te finishen in de tijd van 9.52.5 sec. André Dijkman eindigde na 10.24.4 sec. Rob Jansen snelde in de tijd van 2.10.0 door de finish bij de 800 m. Bij de heren deed Sjaak Oteman het op dit nummer niet slecht. De DEM-sprinter perste er een tijd uit van 2.04.7 sec., waarmee hij zijn serie won. Ron Gelestien kwam tot 2.11.5 sec. Op de 100 m liep Sjaak Oteman de fraaie tijd van 11.2 sec. Ook in Krommenie waren IJmond-atle- ten actief. Bij de heren legde Hans van der Pal beslag op de tweede plaats bij het polsstokhoogspringen met 4,40 m. Met een discusworp van 36,04 m werd hij eerste in de c-klasse en verbeterde hij zijn persoon lijk record op dit tienkamp-nummer. Ge rard Hurkmans nam op enkele nummers revanche voor zijn minder goede resulta ten in de tienkamp te Dordrecht door met de polsstok over 3,50 m te springen, de discus 36,12 m te werpen en met de kogel 11,72 m te stoten. Ook Fred Dijcks boekte met 33,44 m op discus en 10'95 m op kogel Saillant detail hierbij is, dat het juist een verbouwde formule 3 wagen is, waarmee de 25-jarige coureur zegevierde in de strijd om de Europa Bokaal. In 1977 be haalde luyendijk het Europees kampioen schap Super VW en het is dan ook niet zo verwonderlijk dat Zandvoort was opgeno- persoonlijke records. Voorts sprong hij 3,20 m met de polsstok, welke hoogte ook werd gehaald door Fred van der Pal en door Danny van de Outenaar. Peter Esse- ling en Peter Volkers sprongen 1,80 m hoog. Petra van der Pal boekte een mooie overwinning bij het discuswerpen meisjes b met een afstand van 32,16 meter. Caty Bleekér won het hoogspringen met 1,45 m en zij werd tweede met de kogel, die zij 11,10 m ver stootte. Erik van de Putten liep de 10.000 m in 36.26.8 sec. In deze door de Beverwijkse renners club Kennemerland georganiseerde ron de van Beverwijk beten de liefhebbers het spits af met een koers over veertig kilome ter en daarin was Haarlemmer Henny van Leeuwen de rapste. Hij zette de eindsprint van een zes man sterk kopgroepje, dat pas in de slotfase van de strijd tot stand was gekomen, naar zijn hand. De voorwed- strijd van de junioren leverde een zege op voor Erik Dompeling uit Badhoevedorp. Hij ontsnapte in de voorlaatste ronde uit een zeven man sterke kopgroep en bleef ondanks een verwoede achtervolging van Rick Hacken netaan buiten schot. Het was voor Dompeling zijn eerste overwinning. In het hoofdnummer van de amateurs over negentig ronden bleek er door het hoge tempo aanvankelijk aan ontsnappen niet te denken. Ondaks de activiteiten van Erik Geserick, Ruud Haller, Sjaak Pie ters, Dirk Groen en anderen, bleef alles bijeen. Toen de strijdvaardige Groen met Wim Koene en Henk Kuipers een kop- gaans uit in het missen van runkansen door gebrek aan slagkracht. Het aantal achtergebleven honklopers loog er dan ook meestal niet om. „Gebrek aan erva ring” was in het Santpoortse kamp een veelgehoorde kreet ter verklaring van dat euvel. Maar naarmate het seizoen zich nu langzamerhand begeeft naar het beslis sende stadium van de competitie begint het er steeds meer op te lijken dat de angst om het slagperk te betreden aan het afne men is. Dat bleek bijvoorbeeld gisteren toen Bert Koks met een gave honkslag zijn broer Frank in staat stelde vanaf het tweede honk het eerste Santpoortse punt te scoren. 1-4. Winnende werper Kuijpers zou hier nog een vijfde run aan toevoegen, toen hij na zijn tweehonkslag werd binnengesla gen door Dick van der Vlugt. Terrasvogels speelt morgenavond op eigen veld in Santpoort-Zuid het achter stallige competitietreffen tegen het Am sterdamse Florina Pirates. Samen met de Amsterdammers deelt Terrasvogels in de tweede klasse C de tweede plaats achter lijstaanvoerder Tha- men. De verliezer van dit duel kan zich zo goed als uitgeschakeld beschouwen in de strijd om het kampioenschap. Het treffen op sportpark „De Elta” vangt aan om 19.00 uur. Meisjes A: 100 mh, kogel, hoog, ver, 800 m. Thea der Hartog 15.2, 10.46, 1.66, 5.89, 2.27.1, totaal 3824. Marjan Goedhart 3765, Marjo Wijnbergen 3716. over de meeste reserves te beschikken en in het beslissende sprintje hield hij Van Piece met tientallen meters verschil op afstand. Voor deze koers van oudgedienden ver schenen maar liefst 96 renners aan het vertrek. Door het hoge tempo en de vele premiesprints bleek er aan ontsnappen niet te denken. In het begin van de koers ondernam Haarlemmer Jan v.d. Horst een solorush, maar hij wist zijn eenmaal vero verde voorsprong niet te consolideren. om toen Frank Jelinski in de eindfase gevaarlijk dichtbij kwam. „Ik schrok toen ik die Duitser opeens in mijn spie gels zag omdat ik in de veronderstelling was dat ik een veilige afstand had opge- bouwd”. Een heroptreden in de formule super VW ziet Luyendijk wel zitten, maar na Zandvoort is hij daar niet zeker van. Na zijn snelste trainingstijd meldde zich na melijk al direct een koper. Arie acht de kans niet uitgesloten dat zijn vader de snelle formulewagen bij een goed bod van de hand doet. In de strijd om het „Deutsche Renn- sport Meisterschaft” verstevigde Klaus Ludwig zijn leiderspositie door in zijn Kremer Porsche Turbo 935 te zegevieren voor Bob Wollek en de Brit John Fitzpa trick in een identieke wagen maar dan in de kleuren van George Loos. Ook Man fred Winkelhock en Hans Heyer hand haafden hun positie in de kop van dit klassement door als respectievelijk eerste en tweede te eindigen in de divisie 2. Winkelhock bestuurde een BWM 320 Tur bo, terwijl Heyer rondraasde in een Ford Turbo Capri. COLOMBO. Een judo-ploeg van zes man uit Sri Lanka heeft zondag in Colom bo het wereldrecord non-stop-judo gebro ken. De mannen stonden 300 uur op de mat. Het oude record was in handen van de Schotse club „Dufftown District" met 200 uur, gevestigd in 1977. Meisjes B: 100 mh, kogel, hoog, ver, 800 m. Wilma de Jong 14.7, 10.56, 1.64, 4.91, 2.27.8, totaal 3636. Janette Gelderblom 15.1, 11.65, 1.56, 5.30, 2.30.8, totaal 3636. (Van onze honkbalmedewerker) AMSTERDAM. Het honkbalteam van Terrasvogels is na een moeizame periode van aanpassing aan de tweede klasse nu duidelijk op de goede weg. Niet alleen blijkt dat uit het toegenomen zelf vertrouwen van het merendeel der spe lers aan slag, maar ook de resultaten van de laatste weken wijzen erop dat de rol van Terrasvogels in deze competitie be slist nog niet uitgespeeld is. Gisteren versloegen de Santpoorters voor de twee de keer in vijf dagen het Amstelveense DVH. Het feit dat Luyendijk de enige Neder lander was in het vrijwel geheel uit Duit sers bestaande tweeëntwintig wagens tel lende veld gaf de overwinning extra glans. Besliste Terrasvogels de strijd in de thuiswedstrijd pas na verlenging, dit keer namen de Vogels reeds in de zesde inning een beslissende voorsprong. DVH 0-1-0-0-0-0-0-0-1 2. Ronald Fer ree 3-2-9-4. Terrasvogels 0-1-0-0-0-3-1-0-0 5. Peter Kuijpers 9-1-5-2. „We draaien de laatste weken als een trein”, concludeerde Harry van Berkel na de derde zege in successie van zijn ploeg. „Het grootste positieve punt is voor mij dat er nu wel honkslagen vallen, wanneer iemand in scoringspositie op de honken staat. In het verleden bleef zo’n beslissen de tik- meestal uit”. Inderdaad, Terrasvogels blonk door- Op het parcours in Spaarnwoude orga niseerde de Haarlemse wielerclub De Kampioen zondag een koers voor vetera nen om de Grote Prijs Motobècane, die gewonnen werd door de Brabander Janssen uit Valkenswaard. Samen met de Hagenaar Gerard van Noord, die hij met een lengte verschil de baas bleef, wist Janssen het voluit spurtende peloton op het nippertje voor te blijven. De 32-jarige Beverwijkse wielerama- teur Jack van Hooff, lid van de BRC Kennemerland, is zaterdagmiddag in de ronde van Hippolytushoef lelijk ten val gekomen en moest met een lichte schedel- basisfractuur en gebroken schouder overgebracht worden naar het Centraal Ziekenhuis in Alkmaar. Na een felle spurt met twee andere renners kwam Jack van Hooff net over de eindstreep ten val. Zwaar gewond bleef hij liggen en werd met een ambulance naar het ziekenhuis overgebracht. In de uitslag van deze door René Kos uit Oudkarspel gewonnen ron de. komt de onfortuinelijke Jack van Hooff nog op de elfde plaats voor. ge Golf GTI motor met het gevolg dat het uiteindelijk resultaat de concurrentie te snel af was. Luyendijk ging zelfs zo snel dat hij zich al in de achtste ronde kon permitteren om de resterende twaalf ron den vijfhonderd toeren minder te draaien. Deze taktiek deed hem nog bijna de das Met het organiseren van de Tour de Heliomare beoogt men van Kennemer land om de patiënten en het verplegend personeel van het revalidatiecentrum He liomare nader met de wielersport kennis te laten maken. In het verleden werd de wedstrijd op een rondje van nauwelijks 600 meter verreden, maar ditmaal kunnen de renners op een parcours van ruim één kilometer aan de slag. De nieuwelingen starten om half zeven voor een wedstrijd over dertig kilometer, terwijl de overige categorieën (profs, amateurs, junioren, liefhebbers en veteranen) om half acht vertrekken voor een koers over zestig kilometer. Alleen de liefhebbers- en vete ranen kunnen met twintig kilometer min der volstaan en zullen dus eerder finishen. Het zou vervolgens tot de zesde inning duren, alvorens Terrasvogels aan slag tot een rally in staat bleek. Honkslagen van Kees Tesselaar, Wil Kuijpers, Frank Koks en Bert Koks waren goed voor drie runs: groepje vormde en ook Haller zich bij hen aan wilde sluiten, kwam alles weer bijeen. Door een fikse regenbui kreeg de koers meer het karakter van een afvalrace, want kanshebbers als een Barend Huve- neers, Jan Derksen, Wim Koene, Hans v.d. Putte, Mathé Pronk en Louis Westrus staakten door lekke banden of omdat het parcours op een bepaalde plek spekglad was geworden. Er bleven 26 renners op het voorplan over en van hen legde de fel op winst beluste Ruud Haller van Kenne merland de basis voor een negen man sterke kopgroep. Nadat eerst Dirk Groen en Wim Gomes zich bij Haller hadden aangesloten, kregen daarna ook Harry van Piere, Sjaak Pieters, Ko Zomer, René Kos, Sjaak Butter en Henk Welp aanslui ting. Het was opnieuw Ruud Haller die met een solovlucht de knuppel in het hoenderhok gooide. Door een val moesten Groen en Butter van de kopgroep afha ken, maar Groen die dit voor de tweede keer overkwam wist het verloren gega- ne contact te herstellen. Samen met Harry van Piere begon Groen daarna aan een achtervolging op Haller en toen zij hem eenmaal te pakken hadden, gingen zij samen door. De strijdvaardige Haller werd prompt daarop door een lekke band getroffen en dat overkwam ook de aanval lend rijdende Sjaak Pieters. Ko Zomer werd door een val in de slotfase van de koers achteruit geworpen. Door al deze verwikkelingen kreeg de strijd een merk waardig verloop. Van de twee overgeble ven aanvoerders bleek Groen ondanks zijn eerder geleverde inspanningen (Van onze sportredactie) IJMU1DEN. Koploper Van der Lin den verloor afgelopen weekeinde verras send van Monique, waardoor Zeeweg de nieuwe leider op het IJmuidense strand is geworden. Er zijn overigens nog zes kanshebbers op de titel. De nummer één van het klasse ment plaatst zich direkt voor de op acht juli geplande finale. De nummers twee, drie en vier maken in een na-competitie (begonnen op 1 juli) uit wie de tweede finalist wordt. Uitslagen: Van Kaam-Zeezicht 5-1, Van de Linden-Centrum 3-3. Monique-Van der Linden 4-3, Zeeweg-Griffions 3-2, Centrum-Zeeweg 1-1, Pour Toi-Van der Linden 1-1. Topscorers zijn: Joop Henrixe 9 maal en Eric van Veelen 8 maal. ZANDVOORT. Afgelopen weekend werden door windsurf school Kleijn in Zandvoort windsurfwedstrijden georga niseerd. De uitslag: 1 Tim Kleijn, 2 Sven Molenaaar, 3 Johan Driehuizen, 4 Robert Dorst, 5 Jan Peter Kleijn. (Van onze autosportmedewerker) VALKENSWAARD. Tijdens rally crosswedstrijden te Valkenswaard, die meetellen voor het Nederlands kampi oenschap, zijn de gebroeders Willem en Sietse van Wort uit Haarlem respectieve lijk eerste en tweede geworden in de A- klasse. In de finale ging Sietse als laatste van start, pakte de eerste plaats van Willem over, maar móest toch toestaan dat Wil lem op de streep de overwinning greep. Willem van Wort staat nu derde in het klassement en broer Sietse vijfde. L. Hagman, Amsterdam; 10. S. Kamp, Oudkar spel De Haarlemmers Gerrit Krabbenbos en Henk Kiekens werden als veertiende en negen tiende geklasseerd. Stadgenoot Jan v.d. Horst ging weliswaar bij de eerste tien over de eind streep, maar werd door de jury over het hoofd gezien. Ook al heeft Terrasvogels-werper Peter Kuijpers daarna nauwelijks onder druk gestaan, toch zou de thuisclub al in de gelijkmakende slagbeurt op gelijke hoog te komen. Gabel, die later ook voor de tweede Amstelveensé run verantwoorde- lijk zou zijn, profiteerde toen namelijk van een misgreep in het binnenveld van de Vogels en een velderskeus voor Fie- deldey. De uitslagen: liefhebbers: 1. Henny van Leeu wen, Haarlem; 2. F. Bakhuizen, Heerhugo- waard: 3. C. Steur, Volendam; 4. S. v.d. Heyden. Beverwijk; 5. R. Duin. Alkmaar; 6. P. Rinkel. Aalsmeer. Junioren: 1. E. Dompeling. Badhoe vedorp; 2. R. Hacken. Zaandam; 3. D. Pots, Hoogkerk; 4. II. de Vries, Haarlem: 5. R. van Geenen. IJmuiden. Amateurs: 1. Dirk Groen, St. Pancras, de 90 km in 2.08.15; 2. H. van Piere, Mijdrecht; 3. R. Kos, Oudkarspel; 4. II. Welp. Heemskerk; 5. R. Haller, Alkmaar; 8. R. Snij ders, Zwanenburg; 7. E. Geserick, Hilversum; 8. R. Bakker. Hoorn; 9. Sj. Butter. Alkmaar; 10. Ko Zomer. Schermerhorn. De leidersprijs kwam in het bezit van Ruud Haller. In de halve finales had Maarten Mes een afgetekende zege geboekt op zijn Brede- rode-clubgenoot Peter Wiers: 6-0, 6-0. Wij nand van den Boom had de Groenendaal- speler Amoud Versteegh met 6-1, 7-5 ver slagen. Bij de dames ging de als outsider gestar te Ellen Cristiaanse een veertienjarige Groendaalspeelster, er met de titel van door. Zij versloeg in de eindstrijd Freke Wiers (Brederode): 6-1, 6-3. In de halve eindstrijd had Ellen Christiaanse de Kon- taktspeelster G. Mes met 6-4, 6-2 bedwon gen. Freke Wiers had een sterker staaltje laten zien door de als eerste geplaatste Jolanda Lembeck in een spannend ge vecht (5-7, 6-2, 7-5) uit het toernooi te stoten. Gaf in de enkelspelen het elan van de jeugd de doorslag voor de eindoverwin ning. in de dubbel deed de grotere routine van de oudere spelers de balans in hun voordeel uitslaan. Zo werden in het herendubbel Maarten Mes en Peter Wiers in de finale gestuit door het als derde geplaatste duo Herman Broek en Jos van Schooten, beiden af komstig van Kontakt (3-6, 6-4, 6-0). Wiers en Mes plaatsten zich door in drie sets Haiko en Karl Fiekert te kloppen (6-1, 3-6, 6-4). Broek en Van Schooten bedwongen het Heerenduinen koppel Gerbrand van Weel en Hans Duijn (6-4, 6-2). Het dames- dubbel leverde de Bennebroekse combi natie E. Schilders en L. Grooff de titel op. Zij boekten een 7-5, 6-7, 6-3-overwinning op de Heemsteedse dames A. Kuhlman en A. Koenders. De niet geplaatste Schilders en Grooff bereikten de eindstrijd door de als eerste geplaatsten, C. Kutsch-Loijenga en T. Rodenburg (HLTC/ABC) met 6-1, 6-2 elke illusie te ontnemen. Kuhlman/Koen- ders wonnen in de halve finale van de Kontakt speelsters G. Mes en Lia Warren (3-6, 6-4, 6-2). In het gemengd dubbel was er wel een titel voor A. Kuhlman. Hier trad zij op met G. Koenders, eveneens van Heemste de. In de finale versloegen zij Mary Tros- sel en Huub Goossens (Groenendaal): 6-4, 6-4. Trossel en Goossens hadden de finale bereikt door een 3-6, 6-4, 6-2 winst op Atie G. Mes en Herman Brock, die daar voor de eerst geplaatsten, Raymond en Jolan da Lembeck, versloegen. De uitslag: 1. Janssen, Valkenswaard, de 70 km in 1 49.21; 2. G. van Noord, Den Haag; 3 T. Krabbé. Amsterdam; 4. A Veenendaal. Zeist; 5 H Ket, Rotterdam; 6. H Buis, Vijfhuizen; 7. Fr. Corneiisse. Haarlem. 8 G. Fennis. Haarlem. 9 Al jarenlang wordt tijdens de Tour de France door de Beverwijkse rennersclub Kennemerland in Wijk aan Zee een Tour de Heliomare verreden als eendagskoers. Deze Tour wordt ditmaal morgenavond (3 juli) als een interclubontmoeting met Alc- maria Victrix (Alkmaar), DTS (Zaan dam), De Bataaf (Halfweg), De Kampioen en Excelsior (Haarlem) en De Bollen streek (Lisse) gehouden. (Van onze tennismedewerker) BENNEBROEK. Bij de districts- kampioenschappen tennis in de speel- sterkte C op de banen van de tennisvere niging Bennebroek heeft Maarten Mes revanche genomen voor zijn verlies in de finale van de districtsjeugdkampioen- schappen, twee weken geleden. Tot dan toe had hij altijd zijn vaste tegenstrever. Wijnand van den Boom, in bedwang kun nen houden. Twee weken geleden zag het er plotseling naar uit dat Van den Boom door zijn overwinning in de finale op Maarten Mes, deze definitief voorbij was gegaan. Maar op het park Bennebroek liet Mes in de eerste set Van den Boom nog meespelen, in de tweede sloeg hij zijn slag (7-6, 6-0). Een knappe prestatie, te meer daar Mes voor hij aan de finale begon al een hele reeks partijen achter de rug had. ZANDVOORT. Arie Luyendijk en Fred Krab hebben de eer van Nederland gered tijdens de gisteren op Zandvoort gehouden races om de Adac Trophy. Fred Krab zegevierde in de strijd om de VW Gold GTI-cup, terwijl Luyendijk opper machtig was in zijn formule super VW. men in het programma van het Racing Team Holland. Arie Luyendijk senior schafte zich in Engeland een Argo formule 3 aan om die eigenhandig in de Engelse fabriek om te bouwen. Dokter Schrick ontfermde zich over de honderdvierentachtig pk krachti- (Van onze wielermedewerker) BEVERWIJK. De sterk rijdende Dirk Groen heeft zondagmiddag in het sportpark Adrichem de ronde van Bever wijk voor amateurs op knappe wijze in zijn voordeel beslist. Samen met Harry van Piere was hij in de slotfase ontsnapt nadat zij een solovlucht van Ruud Haller ongedaan hadden gemaakt. Eerder in de koers had Groen tweemaal een door een val opgelopen achterstand ongedaan moeten maken. ■W»'" ONDERSCHRIFTJunior Paul Wijnbergen - hier in actie tijdens het polsstokhoogspringen - slaagde er als enige in om zich bij de Nederlandse meerkamp kampioenschappen te plaatsen voor de Europese kampioenschappen. mh, discus, polshoog, speer en 1500 m. Erik de Bruin 11.5, 6.27, 17.32, 1.86, 17.0, 54.88, 3.70, 50.10, 5.18.4, totaal 6299. Bert Smit 6056. Ook Henk Buis uit Vijfhuizen, een dag eerder triomfator in Lisse, liet men niet gaan. De koers kreeg dan ook een tam karakter. Met nog drie ronden in het verschiet scheen het dan eindelijk te gaan gebeu ren, toen Henk Corneiisse aan de haal ging. Door zijn actie kwam er een kop groep van zes man tot stand. De strijd vaardige Jan v.d. Horst gaf het sein voor de tegenaanval, waarna ook Henk Buis en Aad Veenendaal zich met de jacht gingen bemoeien. Op het moment dat de koplo pers achterhaald zouden worden, spron gen Janssen en Van Noord samen weg. Zij wisten de hoofdmacht netaan op afstand te houden. Sjaak Pieters: aanvallend rijden ge dwarsboomd door lekke band Uitslagen Nederlandse meerkamp kampioenschappen. Jongens A: 100 m. ver, kogel, hoog, 400 m, 110 m horden, discus, polshoog, speer en 1500 m. Paul Wijnbergen 11,1, 10,62,1,98, 6,82, 52,1,15,1, 29,00, 4,10, 51,52, 4.41.9 totaal 6909. Ron Schenk 11.4, 13.14, 1.90, 6.82, 52.8, 16.7, 35.98, 4.20, 37,68, 4.44.3, totaal 6723. Ge rard de Boer 12.1, 6.06, 11.21, 1.78, 55.21 16.4, 33.94, 3.00, 39.42, 4.59.2, totaal 5676. ir ir e n n it n ir e ir e n >r 9 S 0 >t rr n n e n d K t,

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 17