II dat u zoekt V: re fysiotherapeut B B Hoogovens heeft het werk o janskliniek Rode Kruis Ziekenhuis HOOGOVENS Iw Iï?r medisch secretaresse Haar werkzaamheden zullen voorname lijk bestaan uit: De afdeling Vrachtregulatie van KLM Cargo biedt boeiend werk aan jonge medewerk (st) ers. zeeweg ziekenhuis velsen KLIV1 Thuis in de lucht I I 8 K verpleegkundigen In HUISHOUDELIJKE HULPEN MEDEWERKER Walser Produktieman staalfabriek MEDEWERK(ST)ER in algemene dienst I Bedieningsman kooksfabriek Ovenbouwkundig vakman Bedieningsman walserijen BESCHERMING BEVOLKING 28 ZATERDAG JULI 1 4 19 7 9 '6 RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Bij deze dienst is plaats voor een Instituut voor Epilepsiebestri jding CBS Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Schriftelijke sollicitateis te richten aan het hoofd Personeelszaken van het het uittypen en afwerken van klini sche en poliklinische staten van pa tiënten het bijhouden van de medische administratie en verder alle voorkomende werkzaamheden, mogelijk op een secretariaat van internisten. De voorkeur gaat uit naar iemand in het bezit van rijbewijs B-E; leeftijd omstreeks 30/35 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 1.921 ,- per maand. De funktie houdt o m. in het verlenen van assistentie bij het verzorgen van opleidingen en oefeningen in de avonduren. Wij verlangen dat hij een goede voorop leiding heeft, aangevuld met Praktijkdiplo- ma boekhouden, Voorts zou hij bij voor keur op enige jaren administratieve erva ring moeten kunnen bogen. I Hij zal goede contactuele eigenschappen bezitten, ongeveer 20 jaar oud zijn en een behoorlijke kennis hebben van de engel se taal. Wij bieden hem een veelzijdige, interes- I santé functie met een ruime mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. De honorering is uiteraard geheel in «overeenstemming met deze functie. Voor deze functie kunt u schriftelijk sollici teren ter attentie van de afdeling Perso neelszaken. Ook kunt u ons bellen voor het maken van een afspraak voor een sollicitatiebezoek. Gedacht wordt aan de vervulling van een volledige weektaak van 40 uren. Nadëre inlichtingen worden u gaarne verstrekt door dr. A. van Driel, inter nist, tel. 02510-29131(toestel 2066) Sollicitaties schriftelijk of mondeling (na hiertoe vooraf gemaakte afspraak met de heer De Jong) binnen 14 dagen aan het Hoofd Bescherming Bevolking, Postbus 3038, 2001 DA Haarlem (telefoon 023- 325750). A-Kring Noordholland-d v< di ni S st N Vondellaan 13, Beverwijk FINANCIËLE ADMINISTRATIE 1 CBS GRAMMOFOONPLATEN BV CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. ten behoeve van de Verzorgingsdienst. Hoogovens behoort tot het ESTEL -concern Haarlem Haarlem - Onze gedachten gaan uit naar jonge, enthousiaste mensen tussen de 20 en 28 jaar. Zij moeten zeker een Mavo-4 met wiskunde of Havo-diploma hebben en de Engelse taal goed beheersen. In principe moeten zij in de omgeving van Schiphol wonen, zulks in verband met de wisseldiensten. ook 's nachts en in het weekend. De salariëring is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt bij indiensttreding maximaal 2.270.- bruto per maand, inklusief onregelmatig heidstoeslag. Bent u geïnteresseerd in deze funktie vraagt u dan telefonisch een sollicitatie formulier aan: tel. (020) 49 10 62 of schrijf onder vermelding van nr. C 766 aan KLM. Afdeling Personeels planning en -voorziening. Postbus 7700. 1117 ZL Luchthaven Schiphol. jLL JJI Meer en Bosch De Cruquiushoeve met interesse voor deze beide specialis men. Er wordt op de afdeling gewerkt met aan eengesloten diensten. De rechtspositie is geregeld in het Ambte narenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot zr. L. A. de Haan, coördinerend hoofdver pleegkundige, tel. 023 - 339030, toestel 1106. is het in Haarlem gevestigde produktiebe- drijf voor alle Europese verkoopsvestigin- gen van een wereldomspannend Ameri kaans concern. Ter versterking van de administratieve staf zoeken wij voor ons International Manufacturing Order Service Centre, gegadigden voor de functie van W’lt u meer weten? Wij zoeken voor onze afdeling NEURO- LOGIE/ORTHOPEDIE (32 bedden) enthou siaste Onze gedachten gaan hierbij uit naar een jongedame in de leeftijd van 22 tot 25 jaar met bij voorkeur ervaring als medisch secretaresse. Goede sociale voorzieningen Voor de praktijk van de internisten dr. H. J. Koops, dr. A. van Driel en dr. C. H. L. Klaasen vragen wij een ervaren KLM Cargo vervoert jaarlijks bijna 200.000 ton vracht over de hele wereld. Een groot gedeelte hiervan wordt doorgevoerd via het grote vrachtcentrum op Schipol. In 57 jaar heeft KLM Cargo een naam opgebouwd die wereldfaam geniet. Niet in de laatste plaats is dit te danken aan de afdeling Vracht- regulatie, welke ressorteert onder KLM Cargo en er altijd stipt voor zorgt dat de goederen naaf de juiste bestemming worden vervoerd. Hierbij wordt onder andere gebruik gemaakt van Cargoal, een geautomatiseerd systeem voor reserveringen, dokumentatie en berichtgeving over vrachtzendingen. Deze afdeling Vracht- regulatie willen wij graag versterken met jonge mede- werk(st)ers. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan 12.800 in Nederland. MM (Van W/ invof ten r helft heeft dent in ee zijn tegei Tc ondt Fy Spt Kies uit de volgende banen: I Ik wil meer weten over het werk als S: Naam: Voornaam: Postcode /Woonplaats: Telefoon: HF 465 Gehuwd/ongehuwd Schriftelijke sollicitaties Om deze groei te kunnen verwerken hebben wij dringend behoefte aan uitbreiding van de bemanning van onze computerafdeling, die momenteel uit 1 full-time en 1 part time kracht bestaat. Wij zoeken een enthousiaste medewerker op H.T.S./H.I.O.-niveau. De computerafdeling is verantwoor delijk voor een goed beheer van bovengenoemde hardware en systeemsoftware en voor de ontwikkeling van diverse soorten software o.a. in het kader van research-projekten. Het ligt in de bedoeling de aanstelling voorlopig één jaar van kracht te laten zijn. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J.B. Geursen, tel. (023) 339060, toestel 2232. Bij de CIVIELE DIENST van ons ziekenhuis hebben wij plaats voor Sollicitaties te richten aan de dienst Perso neelszaken van de Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO voor het zieken huiswezen. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mej. Naus, waarnemend hoofd van de Civiele Dienst. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 07.45 - 12.00 uur. Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 en ten hoogste 45 jaar? Heeft u LTS of een gelijkwaardige opleiding? Dan biedt Hoogovens Walsen gebeurt in installaties, die door een ploegje vakbekwame walsers worden bediend. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walsers en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van Werken en meteen een goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens. Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt. Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen. Een vooropleiding In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt. Mannen tot 45 jaar kunnen voor een en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau kan van pas komen. Een produktieman staalfabriek begint met ca. 2.600,bruto per maand. bedieningsfunctie worden opgeleid. Hoogovens betaalt meteen al ca. 2.550,bruto per maand. Dit salaris groeit in de volgende jaren door. het eindprodukt. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 35 jaar, liefst met LTS, op tot walser. Een walser in opleiding verdient meteen al ca. 2.600,bruto per maand. op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ca. 2.275,(2-ploegen- dienst) of ca. 2.575,(4-ploegen dienst) bruto per maand. Met metsel- ervaring kan men hoger starten. Inko Verl Voor inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de afd. fysiotherapie, tel. 02550-19100. toestel 2237 De hygiëne in het ziekenhuis is van groot belang. Reden waarom wij op korte termijn enkele medewerksters kunnen plaatsen om onze schoonmaakdienst goed op peil te houden. Het werk bestaat uit huishoudelijke taken op de zieken zalen, gangen en natte ruimten. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 7.30-15.00 uur. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregle- ment van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Heeft u belangstelling, dan kunt u zich van maandag tot en met vrijdag van 9.00-12 00 uur telefonisch wenden tot mw. A. M. Streefkerk, hoofd Civiele Dienst, tel. 023- 339030, toestel 2287. Ridderstraat 32, 2011 RS HAARLEM. Tel. (023) 31 92 82. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede onder vermelding van vakaturenummer 36/BM/HDC. Geboortedatum: Adres: Nijverheidsweg 32-36 2031 CP Haarlem Tel. (023)-319410 tst. 129. sl (in 4-ploegendienst) (in 4-ploegendienst) programmeur op HTS. niveau Om aan de steeds groeiende behoefte aan automatisering binnen ons Instituut te voldoen wordt binnenkort een nieuwe computer P.D.P. 11/34 naast de reeds bij ons in gebruik zijnde computers P.D.P. 11/10 en P.D.P. 11/04 geplaatst. Behalve signaalanalyse van biologische signalen, die voor namelijk met de kleine systemen worden verricht, zal de P.D.P. 11/34 hoofdzakelijk worden gebruikt voor het opslaan van medische gegevens. 1 In< na zij sa de V( Pi D< De Janskliniek is een verpleeg huis voor 200 somatisch zieken. Aan onze kliniek is tevens een dagbehandelingscentrurmverbonden. Voor de Civiele Dienst vragen wij een medewerk(st)er algemene dienst voor het verrichten van schoonmaakwerk- zaamheden. "if 'i Jj i Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer) In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. (in 4-ploegendienst) Wilt u meer weten over uw mogelijkheden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande bon naar: Hoogovens, Personeelvoorziening, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Het gaat om werk in de gietsectie, waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan. Ook u kunt zo’n vakman worden als u niet ouder bent dan 40 jaar. Hoogovens leidt u in de praktijk op Alle genoemde salarissen zijn bruto, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema’s, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. (in 2- of 4-ploegendienst) (in 4-ploegendienst) c Op de afdeling FYSIOTHERAPIE ontstaat binnenkort plaatsingsmogelijk heid voor een kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen. postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen u een plaats in zo’n team. Het aanvangssalaris is voor 21-jarigen en ouder ca. 2.650, bruto per maand. Er zijn volop promotiemogelijkheden. Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. Cart de olie twee j dag. D stap ti per de Verc van al stimul kolen, hol. ol Dit een n pij. w wordt guldei Voo I miljai twinti over Wel i I voege ring t het A gebn nenei „D« buite' sche heid zal z een hi in zij De kaan te he verbi politi drijf: De ware Huis klaai die cons spra Volg wil. ken. aan scha

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28