RAYON-OPZICHTER twee administratieve verpleegkundigen janskliniek sekretaresse (mnL/vrl.) zeeweg ziekenhuis velsen medewerkers OS Gr hulpdrukkers medewerkster linnenkamer administratief medewerkster 6 f afdelingshoofden I provinciale kruisvereniging B noord-holland TERS HAGEN provinciale kruisvereniging JK noord-holland Nederlandse Rotogravure Maatschappij’bv. Zelfc reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm INTRON B.V. 19 7 9 JULI ZATE R D A G 28 (A-diploma) ad E Schoonmaakbedrijf, Glazenwasserij Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve r F ill iiii'h In onze drukkerij is momenteel plaats voor enige - MHH Wij vragen op korte termijn Op ENKELE AFDELINGEN bestaat plaatsingsmogelijkheid voor lllplllllllllllll Het gemiddelde aanvangsloon bedraagt voor 21-jarigen en ouder f 566,12 bruto per week, het eindloon bedraagt f 595,— bruto per week. De werkzaamheden worden in 3-ploegendienst uitgevoerd. Voor diverse typewerkzaamheden wordt gebruik gemaakt van een schrijfmachine met een automaat voor tekstverwerking. Om de optimale verzorging van 30 patenten te kunnen garanderen dienen zij/hij over leidinggevende bekwaamheden te beschikken, het vermogen te hebben leerling-ziekenverzorgenden samen met de insti uktiezuster effektief te instrueren, goede organisatorische kapaciteiten te hebben. Wij zoeken hiervoor energieke mensen, die van aanpak ken weten. Voor deze funktie geldt, dat teamgeest belangrijker is dan de genoten opleiding. Naast dit loon kent ons bedrijf secundaire arbeids voorwaarden die uitstekend te noemen zijn, zoals: winstdeling, extra spaarloonregeling, gratificaties, bladenpakket, 22 vakantiedagen, plus 3 extra vanwege de ploegen dienst, 8% vakantietoeslag, zeer goede studiekostenregeling. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU- Industriegroep B.V. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de C.A.O.-Ziekenhuiswezen in de rang van 1e verpleegkundige (van f 2.437,52 tot maximaal f 2.952,23 bruto per maand). Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direktie van Verpleeghuis Bornholm, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. Onze gedachten gaan uit naar verpleegkundigen met het diploma A-Ziekenverpleging of het diploma H.B.O.-V. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de verplegings dienst, tel. 02550-19100, toestel 2383. Uw schriftelijke sollicitatie Aanstelling zal geschieden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in een salarisschaal van 1900,- tot 2650,-. Intron B.V. behoort tot de middelgrote bedrijven, die zich bezighouden met schoonmaak en dienstverlenende activiteiten. Onze klantenkring bestaat voornamelijk uit industriële en medische instellingen. Onze plannen en huidige werksfeer bieden uitstekende mogelijkheden voor mensen, die bij ons willen komen werken als voor het gebied Noord- en Zuid-Holland en Utrecht. Hij zal belast worden met direkt toezicht op de uit te voeren werkzaamheden, het plannen van de werkzaam heden in zijn gebied, alsmede het onderhouden en intensiveren van relaties. Onze nieuwe medewerker krijgt: een inwerkperiode van 1 jaar, ondersteund door interne opleidingen; een vast salaris, plus 6% eindejaars-uitkering; een maandsalaris als vakantiegeld; een auto; opname in het pensioenfonds. Vereisten: een praktische instelling; een opleiding op m.b.o.-niveau, aangevuld met bij voorbeeld een cursus schoonmaken gebouwen van het Bouwcentrum; leeftijd ongeveer 30 jaar; woonachtig in het genoemde rayon of bereid zich daar te vestigen. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Er zijn in onze kliniek ca. 250 medewerkenden werkzaam. Bij de dienst Personeelszaken komt binnen kort de funktie vakant van Kandidaten dienen minimaal in het bezit te zijn van het MAVO-4 diploma en te beschikken over type-ervaring. Gezien de aard van de werkzaamheden en de mate van zelfstandig werken ligt de gewenste leeftijd tussen 22 en 30 jaar. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw C. v.d. Velden, hoofd Personeelszaken. Schriftelijke sollicitaties kunnen eveneens aan haar gericht worden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het bijhouden van de personeelsadministratie, het doorgeven van de mutaties t.b.v. de salarisadministratie, het verzorgen van de korrespondentie met de bedrijfsvereniging, inclusief de ziek- en herstelmeldingen, het verwerken van de mutaties t.b.v. het pensioenfonds en de ziekenfondsen, het typen van de korrespondentie m.b.t. de aanwezige en nieuwe medewerkenden, waaronder arbeidsovereenkomsten e.d. Het betreft een full-time dienstverband. De werktijden zijn: maandag t/m vrijdag van 08.30-17.30 uur, minus één uur lunchpauze. V.w.b. salariëring en arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. E Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer) In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Deze verpleegkundige zal als taak hebben de begeleiding en ondersteuning van hen, die in de paviljoens de nachtdienst verrichten. Wij verwachten van de kandidaat, dat hij/zij in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A en/of B. Ervaring in een leidinggevende funktie in de verpleegkundige sektor strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van 1e verpleeg kundige A. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 35/L/HDC. RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL. (023) 3192 82 De piui wel als hun ple Missch Maard uitwijke monstf speelt deSav sjahs (i trouwe revolut studen is altijd of dooi allema hetme smerei tegens pek en leuk sc kan oc zo’n re Groen landge (dat wi Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. van Kampen, hoofd Verpleegkundige Dienst, telefoon (02503) 1 59 81, toestel 116. Verzoeken om informatie en sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken, postbus 326, 2000 AH Haarlem, tel. 023-379802. Vereisten: MBA. zelfstandig kunnen werken bereid zijn zo nu en dan 's avonds te werken rijbewijs BE De aanstelling is voor de periode van twee jaar In deze twee jaar zal worden bezien in hoeverre bijsturing c q. verlenging noodzakelijk is, dan wel een en ander definitief kan worden Salariëring in een schaal van 2400 - tot 3650.- bruto per maand. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afd. personeelszaken, postbus 326, 2000 AH haarlem. Schriftelijke sollicitaties richten aan: INTRON B.V. Asselsestraat 87, 7311 EE APELDOORN n De we lei Eminent Exceller niet in tit hoogwaï eens eei van muz niet of Ir; navolgin zouden te lande dames e lucht zoi ayatollal Stokkinc Iraanse muziekp reggaes geen Sn tulband kunnen concert! Eigen die isl nieuw zetter woesl kunne een Ie laten vliege slaan woes heer I jonge ook ie laten zwen wetei probt Heilic Hetz fabrit muzii Pers draai makt de oc verkc metf voer, de sj m u PS. f zoals Meer informatie wordt u graag verstrekt door de heer L. Hartoog, nachthoofd, telefoon na 17.00 uur (02526) 31 38. Voor de dienst moederschapszorg en kinderhygiêne vragen wij op korte termijn een vraagt voor spoedige indiensttreding ten behoeve van somatisch zieken. I nachthoofd 1 nachten op, 7 nachten af. Khomei van, vai westers was het laatste Stones de oude Darius manset De neg baas is toeged; even ve I uitzend een mit revoiuti toegelic de bevi (part-time ca. 22 uur) Werkzaamheden De was van onze bewoners gaat naar de wasserij hoewel er in huis nog heel wat persoonlijke was voor bewoners met intensieve verzor ging gewassen wordt. Tevens worden van de algemene was de thee doeken, handdoeken en washandjes in huis gewassen. De wasserijwas wordt vóór verzending geteld en na terugontvangst gesorteerd, gecontroleerd en naar de bewoners teruggebracht. Voor het onderhoud van de algemene was wordt enig naaiwerk ver richt. Eisen Voor sollicitanten is het een vereiste dat zij accuraat werken, enig administratief inzicht hebben, de belangen van de bewoners goed kunnen behartigen, goed kunnen omgaan met (bejaarde) mensen en het werken met naald en draad en naaimachine niet schuwen. De leeftijd is niet zo precies bepaald; we denken aan iemand tussen 27 en 45 jaar. Salaris Het salaris en andere voorzieningen als pensioenen e.d. is volgens de CAO voor bejaardentehuizen bruto f 2.079,- (full-time) met de mogelijkheid van een uitloop naar f 2.144,-. Sollicitatie en inlichtingen Sollicitaties schriftelijk aan de directeur van Huis ter Hagen, Lod. van Deyssellaan 254, 1985 CV Driehuis, tel. inlichtingen 02550 - 14941 (toestel 25). De provinciale kruisvereniging noord-holland is een organisatie, die werkzaam is op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg; in dit kader stimuleert zij ontwikkelingen en verleent service aan het plaatselijk werk, dat o.a. bestaat uit verpleging thuis van chronisch zieken en gehandicapten, zuigelingen-, kleuter- en bejaardenzorg. J Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. kunt u richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. die als taak zullen krijgen het helpen opstellen van richtlijnen, mee ontwikkelen van procedures die er toe moeten leiden dat de begrotingen en exploitatierekeningen van de lokale organisaties en de erkende instellingen kunnen worden samengevoegd; het treffen van maatregelen waardoor een samenvoeging van begro tingen van erkende instellingen mogelijk wordt en het vervaardigen van één begroting met bijbehorende stukken ten behoeve van de onder- handelingen met het verbindingskantoor; het desgewenst daadwerkelijk assisteren van planningmeesters en funktionarissen. Huis Ter Hagen is een modern bejaardenverzor gingstehuis met ca. 160 bewoners in Driehuis, in de directe omgeving van bus en trein. Voor de verzorging van de was en het linnen goed vragen wij met spoed een Haar taak omvat onder meer: notuleren van staf- en direktievergaderingen; voeren van korrespondentie voor en bijhouden en bewaken van de agenda van de provinciaal arts voor moederschapszorg en kinderhygiêne; verlenen van administratieve assistentie ten behoeve van aan de dienst verbonden artsen en verpleegkundigen. Vereisten voor deze afwisselende funktie zijn: Leeftijd 21 -30 jaar, middelbare schoolopleiding, akkuratesse en ervaring m.b.t. de genoemde taken. n De provinciale kruisvereniging noord-holland is een organisatie, die werkzaam x^,-. is op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg: in dit kader stimuleert zij ontwikkelingen en verleent service aan het plaatselijk werk, S&& dat o.a. bestaat uit verpleging thuis van chronisch zieken en gehandicapten, zuigelingen-, kleuter- en bejaardenzorg. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen metde heer A. v.d. Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij B V Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. I VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken én dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 22