amrobank^ medewerker interne dienst GEMEENTEBBM BLOEMENDAAL sekretaresse van de adviseur buitengewoon onderwijs Uil heliomare een docent(e) medewerk(st)er Kirremonn maatschappelijke begeleiding Stichling Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs voor Noord- en Zuid-Kennemerland Verpleegkundig Docent(e) voor 3 lesdagen per week. Ik werk met plezier medewerk(st)er Transavia Holland apothekersassistent(e) Goed begin voor jonge commercieel ingestelde mensen met VWO/MEAO of MDS. “V"randstad uitzendbureau technisch-commercieel medewerker c T< Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem STICHTING REGIONALE SCHOOLADVIESDIENST HAARLEM e o Typiste Ned. c Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Typiste/telexiste INDUSTRIE DIENSTEN Zwi CONSTRUCTIE-BANKWERKERS BANKWERKERS-LASSERS DRAAIERS HI aktie het vaste buro 68 voor tijdelijk werk Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Machinebankwerkers/Lassers Scheepswerktuigkundigen A Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem aktie het vaste buro 68 voor tijdelijk werk l| 19 7 9 24 4 Indiensttreding: 1 augustus 1979 Rechtspositiebesluit van toepassing dtr Bloembollenbedrijf M. Thoolen b.v. V(. ej Van de aan te stellen leerkracht wordt verwacht: affiniteit te hebben tot de doelgroep (werkende jeugd) in teamverband te kunnen en willen werken zich in te willen zetten om nieuwe educatieve voorzieningen vorm en inhoud te geven bereid te zijn samen te werken met het Vormingswerk WJ een opleiding te hebben afgerond op het niveau PA, SA, MO pedagogiek enz. Engels LO-Handelskennis Typen Sollicitaties binnen 14 dagen aan boven genoemde Stichting, Postbus 139, 1940 AC Beverwijk. Tijdens de lessen M.B. wordt getracht de maatschappelijke weerbaarheid van de cursist te verhogen. Met dit doel worden projecten en programma’s ontwikkeld die de belevings wereld van de doelgroep als uitgangspunt nemen. De Stichting Streekschool voor Beroeps begeleidend Onderwijs vraagt voor haar reguliere cursussen alsook voor het onder haar bevoegd gezag ressorterend project: Nieuwe educatieve voorzieningen voor 16-18 jarigen de navolgende docenten: (volledige weektaak, ook deelbetrekking mogelijk) 2 uur 8 uur 12 uur Het Revalidatiecentrum Heliomare en het Ver pleeghuis Zeevanc te Wijk aan Zee vragen zo spoedig mogelijk voor hun afdeling Opleiding Ziekenverzorgenden, met een leerlingenbestand van ca. 90 leerlingen een Opleidingservaring strekt tot aanbeveling, ook zij die voornemens zijn de docentenopleiding te volgen kunnen reflecteren; voor hen geldt een volledige werkweek. Vereisten: diploma Ziekenverpleging A (en B) diploma Docentenopleiding. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan drs. C. H. E. Vogelzang, directeur, Heliomare, Rel- weg 51Wijk aan Zee. Haar/zijn taak omvat: het geven van lessen algemene verpleeg kunde het geven van lessen psychogeriatrische ver pleegkunde het meewerken aan integratie tussen theorie en praktijk studiebegeleiding aan leerlingen. staatsbosbeheer Transavia Holland b.v. zoekt voor haar afdeling Interne Dienst een handige man die van afwisseling houdt. Hij zal worden aangesteld als: De zeer variërende werkzaamheden voor deze nieuwe medewerker omvatten o.a.: - verzorging van de dagelijkse post - verschillende chauffeur'sdiensten - magazijn- en archiefwerkzaamheden - eenvoudige reparaties aan, en onderhoud van gebouwen en terreinen. Deze funktie lijkt ons bij uitstek geschikt voor een man die bewezen heeft handig te zijn, een technisch inzicht heeft, en bij voorkeur beschikt over ervaring in een soortgelijke funktie. Met enige jaren voortgezet onderwijs en in ieder geval het rijbewijs BE bent u de juiste man voor deze uiterst afwisselende baan. Als u dan ook nog een beetje kennis van de Engelse taal bezit kunt u direkt solliciteren. Over salaris en sekundaire arbeids voorwaarden worden we het vast eens. Bel even met onze afdeling personeels zaken, die u een sollicitatieformulier zal sturen. Transavia Holland b.v., Postbus 7777, 1118ZM Luchthaven Schiphol. Tel. 020 -17 48 68, toestel 429. Voor direct gevraagd SCHOLIEREN Eer debut Adrie aanwi spitss totdat vrijwe De voor i voorh top. X de ka de bi afgen r direct technisch werk voor: revalidatiecentrum wijk aan zee A HRRiatEm voor een volledige dagtaak. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. i V Taken: Opleiding: Mulo/Mavo-4 diploma. Salaris: Voor deze apotheek vragen wij een Wij bieden vanaf het begin al een goed salaris. Daar komt nog bij vakantietoeslag, een zgn. 13e maand, een aandeel in de winst en 23 vakantiedagen. Na gen opleiding in kantoortijd ga je aan de balie het contact met onze cliënten onderhouden. Adviseren omtrent allerlei bankzaken. Als je een commerciële instelling hebt bestaan er tal van doorgroeimogelijkheden naar een meer zelfstandige functie. Bijvoorbeeld die van beheerder van een kaskantoor. Heb je belangstelling? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan de heer S. van den Broek van de Amro Bank, Grote Houtstraat 95, 2011 SH Haarlem. Verdere studie wordt door ons aangemoedigd o.a. door een gunstige studiekostenregeling. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. voor het verpakken van bloembollen. Pers, aanmelden maandag 8 uur. Rijksweg 297, Santpoort-Noord. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen aan burgemeester en wethouders van Bloemendaal, Postbus 2012050 AE Overveen. Bij de Amro Bank kan iemand van 20-24 jaar met VWO/MEAO of MDS een goed begin met een loopbaan maken. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.249, bruto per maand. Vakantie-toelage 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtsposi tieregelingen van toepassing. - het classeren van ingekomen en uit gaande post; - het zaaksgewijs ordenen van dossiers; - het rappelleren van interne stukken. Ministerie van Landbouw en Visserij De Stichting Medisch Centrum Velsen, bestaande uit het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) te IJmuiden en het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) te Driehuis, heeft een samenwerkings verband op farmaceutisch gebied met het Provinciaal Ziekenhuis (1100 bedden) te Santpoort. De gezamenlijke apotheek is thans nog gevestigd in het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS met een geneesmiddelendepot in het Zeeweg Ziekenhuis. Na een inwerkperiode zal hij/zij ook werkzaam zijn bij de verdeling van de medicijnen op de verpleegafdelingen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen mët het hoofd van de apotheek, drs. F. Meulenbelt, tel. 023-379900 toestel 321. Uw schriftelijke sollictatie s.v.p. richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Het bestuur van de Stichting Regionale Schooladviesdienst te Haarlem zoekt belangstellenden voor de funktie van Voor het vervullen van deze funktie is een middelbare school opleiding en een sekretaresse-opleiding gewenst; tevens dienen kandidaten te beschikken over voldoende praktisch inzicht, initiatief en ervaring om een goed funktionerend sekretariaat op te bouwen ten dienste van de adviseur BUO. Salaris overeenkomstig door Rijk en Gemeente vastgestelde schalen, afhankelijk van opleiding en ervaring. De aan te stellen funktionaris zal zich o.a. bezighouden met het verrichten van typewerk, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, het bewaken van agenda en afspraken ten behoeve van de adviseur BUO, het ontwikkelen en bijhouden van kaartsystemen. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de RSAD, Groot Heiligland 47, 2011 EP Haarlem. Verdere informatie in te winnen bij de direkteur van de dienst of de adviseur buitengewoon onderwijs, tel. (023) 31 91 33. De Regionale Schooladviesdienst Haarlem e.o. is een instantie die zich bezig houdt met begeleiding en advisering van het onderwijs en individuele leerlingen en zo nodig aan ouders. Werkterrein: alle scholen voor KO, GLO, BUO en VO in Haarlem en aangrenzende gemeenten van RK, PC, openbaar en algemeen bijzondere signatuur. Bel of schrijf ons graag snel voor een afspraak. Kütemann Industriediensten Telecommunicatie Beverwijk Tel. 02510-26578-25743 Vragen naar J.F.M. Korver voor halve of hele dagen voor zeer goede relatie in A’dam-C. Er kunnen ook adm. werk zaamheden bij te pas komen; is voor langere tijd. „Ik schat’ voetb had i nings elftal heb weer kwan maan positi trekk len o Later bleek ontze 5 met goede kennis van Engelse taal en tevens lichte ervaring met telefoonwerkzaamheden. Per half augustus voor 1 maand die belast wordt met het verrichten van diverse op deze afdeling voor komende werkzaamheden, waaronder: - sportzaken - gezondheidszorg - verkeer - gewestzaken - uitvoering van de Drank- en Horecawet. Studie voor het diploma Bestuurs-ambtenaar is vereist, alsmede praktische ervaring op het gebied van de gemeente administratie. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, worden vastgesteld op maximaal f. 2.718,- per maand. Op de afdeling algemene zaken ter secretarie is plaats voor een Ged. Oude Gracht 71, tel. 023-319064 IJmuiden: Cultureel Centrum Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur. donderdag 12.30-16.30 uur. Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197 ^Zaandam: Peperstraat 208, tel. 075-175358. Ad ginde train, vond spele cobs snelli schie pelij] Jaco wildt hoge rope, allen leurs slott< De sche mine dekk den men me spee bekt tie voor Einc een deel tran ning wil i kent da r bied moe PS duid in d reva dukl kan op Wan gedi Kütemann Industriediensten houdt zich bezig met het uitzenden van vaklieden voor produktie- onderhouds- en montagewerkzaam- heden. De kwaliteit van onze dienstverlening is de sleutel van ons succes. Ter aanvulling van ons enthousiast team medewerkers vragen wij een die onze bedrijfsleider op onze vestiging in Beverwijk gaat assisteren voor de sektor telecommunicatie Deze goed gehonoreerde funktie biedt ruime groeimogelijkheden. Wij denken aan een enthousiaste en ambitieuze jongeman in de leeftijd van 20 tot 25 jaar. Een technische opleiding op MTS niveau of een gelijkwaardige achtergrond is noodzakelijk. Goede contactuele eigenschappen, alsmede commerciële feeling zijn onmisbaar voor een goede vervulling van deze zelfstandige baan. Met spoed kunnen wij vaklieden plaatsen bij diverse relaties van ons in de omgeving van Haarlem en het IJmondgebied. Met spoed bij diverse relaties in het IJmondgebied en omgeving van Haarlem. Men moet zelfstandig vanaf tekening kunnen werken. Voor diegenen die minimaal een jaar ervaring hebben is er werk bij diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. Op het kantoor van de Hoofdingenieur- Directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de provincie Noord- Holland te Haarlem, kan worden ge plaatst een: voor de afdeling Interne en Materiële Zaken sectie Post- en Archiefzaken. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10'dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Landin richting, Grond- en Bosbeheer. Postbus 3005. 2001 DA Haarlem, onder vermelding van nummer S 110/79. Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Voor ervaren mensen hebben wij diverse mo gelijkheden in A’dam en Haarlem. Alle funk- ties zijn voor langere tijd. Als operator hebben wij bij goede relaties in A’dam aantrekkelijke banen vrij. Voor zowel lange als korte tijd kun je hier te werk worden gesteld. Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 24