e l UKZI OIUBIKZkZI MEEHELPEN IN DE PLATENBIZZ G o CQ drie hoven HOOGOVENS Vrachtverkoop Bedienings personeel walserijen KLM Thuis in de lucht Vereisten KADERFUNCTIES STAF-VERPLEEGKUNDIGE do spel-, drama- en/of muziek- therapeut(e) - HOOFDVERPLEEGKUNDIGE CHIRURGIE M/V - HOOFDVERPLEEGKUNDIGE CARDIOLOGIE/ PLASTISCHE CHIRURGIE M/V I |i ZATERDAG 4 AUGUSTUS 19 7 9 (in 3- en 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team die belast zullen worden met: Doorgroeimogelijkheden Wilt u meer weten? Meer weten? Bel 023 - 3194 10 en vraag naar afdeling personeelszaken Goede sociale voorzieningen de muziekvastleggers psychiatrisch ziekenhuis Endegeest RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK ENDEGEEST ÖEGSTGEEST Haarlem Doktersassistente Medisch Secretaresse Medisch Laborant(e) Algemene medische kennis CBS is een door en door gezond bedrijf met een prima toekomst. En die zekerheid is een prettige wetenschap! Dat kan! CBS, toevallig de grootste ter wereld op platen- gebied, maakt in Haarlem, per jaareen dikke dertig mil joen langspelers plus miljoenen singles en inusicassettes. Maar ook de hoezen, binnenhoezen etc. worden in eigen huis gemaakt. Wij zorgen voor de opleiding en al direct verdienen onze medewerkers een goed salaris. Werken gaat bij ons met een jong team in een beslist plezierige werksfeer met véél muziek! Daar komen heel wat mensen aan te pas. Nu al ruim 700, maar we hebben er méér nodig. Niet alleen vakgerichte mensen die hun technische of grafische beroep tot in de puntjes beheersen, maar ook mensen die opgeleid willen woiden om doorgaans in ploegendienst te helpen bij het produceren van platen en muziekcassettes. is gevestigd op Schiphol Cen trum. Een belangrijk onderdeel hiervan is de afdeling Vracht- export. Deze afdeling is zowel commercieel als operationeel Uw sollicitatie kunt u onder nr. B 787 in ongefrankeerde envelop richten aan KLM. Afdeling Personeelsplanning en -voorziening. Postbus 7700. I1I7ZL Luchthaven Schiphol. het diploma HBS-B of HAVO met Wiskunde bezitten; over goede contactuele eigenschappen beschikken; bereid zijn in een ploegen dienst te werken; tussen de 20 en ca. 25 jaar oud zijn. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij dat zij: reserveren van luchtvracht- zendingen; opmaken en tariferen van luch tvrach t brieven verstrekken van informatie aan- en onderhouden van kontakten met agenten en klanten; uitmaken van douane documenten. CBS GRAMMOFOONPLATEN BV Nijverheidsweg 32-36 Haarlem kt d U S 9 ie Voor genoemde afdeling zoeken wij enige medewerkers betrokken bij de verwerking van vrachjzendingen. die vanuit Nederland naar diverse bestemmingen over de gehele wereld worden gezonden. KLM. Thuis in de lucht sinds 1919. Vervoert per jaar ruim 4 miljoen passagiers. Transporteert daarnaast 200 miljoen kilo vracht en post naar 115 luchthavens over de hele wereld. Verdeeld over vestigingen in 85 landen, telt KLM 17.300 medewerkers, waarvan 12.800 in Nederland. LEIDSCHE" EN HAARLEMSE ANALYSTEN SCHOLEN l i Naam: Voornaam Geboortedatum: Adres: PostcodeWoonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd HF 475 V Binnen onze ziekenhuisorganisatie ontstaan de volgende V Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 4Q* V s Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de personeelsdienst van de Stichting De Drie Hoven, Louis Chrispijnstraat 50 te 1065 HH Amsterdam Voor de funktie van praktijkbegeleid(st)er worden inlichtingen verstrekt door Joep Laeven. hoofd opleidings- en begeleidingsdienst en voor de funktie van weekendhoofd door Henk Backer, hoofd verpleeghuis Ons telefoonnummer is 020-177405. Voor deze funktie zoeken wij een verpleegkundige met minimaal A-opleiding. die ervaring heeft in een leidinggevende funktie. Op de kinderafdeling van dit ziekenhuis kan worden geplaatst een Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en. in Zuid-Holland tot Den Haag. In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wqrdt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zonodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21 -jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst 2.350,— en in 4-ploegendienst 2.550,bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie "bedieningsmah walserijen". Bereidheid tot medewerking aan een bedrijfspsychologisCh onderzoek wordt verwacht. Via bedrijfsopleidingen en- begeleiding wordt boven staande kennis ondersteund en uitgebreid. leiding kunnen geven aan 3 medewerksters assortiment kunnen beheren zelfstandig kunnen werken goede kontaktuele eigenschappen In genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, wordt voor onze dagkliniek (20 plaat sen) kontakt gezocht met een voor 8 uren per week Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Saskia Hoekers of Melka Polak; telf. 071 151840, toestel 432. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken De nadruk zal komen te liggen op het werken met groepen. Ons adres is; ETOS B V. Oostzijde 95, 1502 BB Zaandam U kpnt ons ook bellen voor een afspraak met onze personeelsfunktionaris via Mevr. W. v.d. Plas, telefoon 075 - 593045. Vereist wordt het bezit van de kinderaanteke- ning, terwijl een ruime praktijk-ervaring op een dergelijke afdeling is gewenst. Aanstelling vindt plaats in de rang van eerste verpleegkundige Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer F W. T Blog, hoofd verplegingsdienst (toestel 2212). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan het hoofd personeelszaken van dit ziekenhuis. Vondellaan 13. 1942 LE Beverwijk Telefoon 02510-29131 Hl ondi gem proc kleir nedt dat „Vol die t Het toun Ne veel wool hebt trips rika steer als I dent dan kenc hun nooi ven de andr Staa Rus] reld. Or bijze opm een de a eers vroe was lend wel Hr land een heef heel fose ondi den Kro willr wat Stae Volj ter Binnenkort ontstaat de vakature voor een: praktijkbegeleid(st)er voor 4 dagen per week, die 20 leerlingen zal begeleiden Amsterdam-Slotervaart. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern II Speciaal voor hen, die primaire medische kennis willen verkrijgen. Avondschool: Coornhertscholengemeenschap. Lyceumlaan 18 te Haarlem. Jagschool: Leidsche Analysten School, Rijnsburgerweg 148 te Leiden. /cor het maken van afspraken en het verkrijgen van nlichtingen: Telef. 071-153896 - Leiden. ip 4 september beginnen de onderstaande oplei- Ingen, zowel aan de dagschool te Leiden als de vondschool te Haarlem. oor het instellen van enige parallelklassen is thans og beperkte plaatsing mogelijk. Onze gedachten gaan uit naar iemand: die gediplomeerd ziekenverzorgende is die ervaring en interesse heeft in het begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden die kontaktuele, organisatoriese en didaktiese kwaliteiten bezit en bereid is deze verder te ontwikkelen die bereid is, mede in teamverband de praktijkbegeleiding binnen De Drie Hoven verder uit te bouwen Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens. Werving Personeel, Antwoordnummer 94000,1970 WB 'Jmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum Wijckermplen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. z gediplomeerde drogisten In verband met 2 vakatures voor een filiaalchef. Binnenkort komt er in ons filiaal te Haarlem een vakature voor een filiaalchef. Tevens openen wij in de omgeving van Haarlem een nieuw filiaal. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direkt na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming: van de ‘"kandidaat. Deze zelfstandige funktie biedt tevens de sociale zekerheden van een grote onderneming als Ahold N V De Drie Hoven is een huis waar ongeveer 600. meest oudere, mensen wonen in verzorgings huis, verpleeghuis en serviceflats. Het aantal medewerkenden is ongeveer 360 Er wordt gestreefd naar een grote mate van zelfstandigheid en een aktieve betrokkenheid van de bewoners bij hun eigen leefsituatie De opleiding voor ziekenverzorgenden tracht bovenstaande te vertalen naar leerlingen en hun praktijksituatie in het verpleeghuis. Voor het verpleeghuis dat plaats biedt aan 250 bewoners, verdeeld over 6 afdelingen voor somaties zieken en 4 afdelingen voor psychies minder valide bejaarden zoeken wij een weekendhoofd (dagdiensten) voor één weekend per veertien dagen Werksituatie: Deze goed geoutileerde afdelingen hebben elk 32 patiëntenplaatsen voor genoemde specialismen. De dagelijkse leiding van elke verpleegafdeling berust bij de hoofdverpleegkun dige, hierin direct bijgestaan door de andere leden van de staf. Mede in het belang van een goede patiëntenzorg vindt dagelijks en wekelijks overleg plaats met artsspecialisten, de overige disciplines van de afeling en met collegae van andere verpleegafdelingen. Profielschets: Voor deze kaderfuncties denken wij aan verpleegkundigen die de kader- of soortgelijke opleiding hebben voltooid. Van de te benoemen verpleegkundigen verwachten wij ruime ervaring op het gebied van de chirurgische of cardiologi sche verpleging. Voor een goede functievervulling is het vereist te beschikken over leidinggevende capaciteiten. Hij/zlj zal zich in deze functie toeleggen op de organisatie van de afdeling en de begeleiding van patiënten, staf en leeriing-verpleegkundigen. Tevens wordt van hem/haar een actieve bijdrage verwacht in de totale organisatie van de verplegingsdienst. Om aan deze laatste taak invulling te geven maakt hij/zij deel uit van de Verpleegkundige Staf. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van opleiding en ervaring, in de rang van hoofdverpleegkundige. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij de selectie is een selectiecommissie betrokken. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de Coördinerend Hoofdverpleeg kundige van de betreffende afdeling via telefoonnummer 023-339030 (Dag- en avondopleidingen)

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 14