L 1 MTS-er elektro Mercedes Benz ESTEL csm Medewerker/ster douane en vervoer administratief medewerker/ster Meet- en regeltechnicus C.S.M. Suiker BV, register-accountant assistent-accountants SOCIAAL RAADSMAN/RAADSVROUW PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT ■HVm Albatros Automobiel Maatschappij BV BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER Hoogheemraadschap van Rijnland S Medewerk(st)er bestuurszaken DOKTERS-ASSISTENTE AUGUSTUS 19 7 9 8 Z van het winkelcentrum RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK - ALBATROS en het kwaliteitsmerk MERCEDES BENZ geven een gemotiveerde verkoper argumenten genoeg om suksesvol te kunnen opereren. VERENIGDE NEDERLANDSE UITGEVERSBEDRIJVEN Ford Nederland N.V. assembleert de Transcontinental vrachtwagen en de Transit bedrijfs wagen. Voorts draagt zij zorg voor de verkoop van Ford automobielen en Ford onderdelen via de dealer- organisatie. Het bedrijf telt 1750 medewerkers. In de sektie Vervoer èn in de sektie Douane hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor twee enthousiaste medewerkers/sters die aan dü volgende funktie-eisen moeten kunnen voldoen: - opleiding op HAVO/MEAO nivo of nog studerend daarvoor - goede kennis in woord en Voor de vervulling van deze functie denken wij aan iemand, die in het bezit is van een op leiding op MAVO-niveau en het Praktijk Diploma Boekhouden. Accuratesse, enige paniek- bestendigheid (er moet wel eens tegen de klok gewerkt worden) en plezierige contactuele eigen- De werkzaamheden zijn talrijk en veelzijdig: zo zal hij of zij zich onder meer gaan bezighouden met de dagelijkse verwerking van financiële bescheiden in een aantal dagboeken, het coderen van deze gegevens, het op stellen van ponsopdrachten, controle en eventuele correctie van de door ons Rekencentrum geleverde output. Inherent aan de functie zijn ook contacten met banken en crediteuren. De stafafdeling Financiële Zaken van VNU zoekt voor het verzamelen van financiële n Leuke functie voor wie een grootboek een open boek is Ford Nederland N.V. kent de volgende arbeidsvoorwaarden: - 22 vakantiedagen per kalenderjaar - 8% vakantie-toeslag - 8,33% zorgvuldigheidsbeloning - reiskostenvergoeding - tegemoetkoming in de studiekosten. geschrift van de Engelse taal, terwijl voldoende' kennis van het Duits en Frans gewenst is - ervaring met het expeditiewezen dan wel met betrekking tot douane- instanties strekt tot aanbeveling - kommerciële instelling en goede kontaktuele eigenschappen. schappen maken het profiel van de geschikte kandidaat/date compleet. Wij, van onze kant, stellen daar het nodige tegenover: een goede honorering, ruime studie faciliteiten, 8% vakantietoeslag, winstdeling en nog een aantal prettige "secundaire" voor zieningen. gegevens en het verzorgen van een juiste en tijdige input voor computerverwerking een Wil je hier meer over weten? Kom dan maandagavond 6 augustus a.s. om 19.00 uur naar Grand Hotel Krasnapolsky (ingang Kleine Zalen), Dam, Amsterdam. Ben je niet in de gelegenheid om te komen, dan kan je telefonisch een afspraak maken met de heer Van der Laan, telefoon 020-5863140. Voelt u zich aangesproken door hetgeen gevraagd en geboden wordt? Dan nodigen wij u graag uit uw sollicitatie onder ver melding van vacaturenummer HD1002 te richten aan de afdeling Personele Zaken VNU Hoofdkantoor, Postbus 4028, 2000 NA Haarlem. Telefoon: 023-339000. SUIKERFABRIEK "HOLLAND HALFWEG Inlichtingen en sollicitaties aan de Direktie van ALBATROS AUTOMOBIEL MAATSCHAPPIJ B.V. Postbus 5273, 1007 AG Amsterdam. Tel. 020-934863 t.a.v. de heer J. J. Kloosterman J. A. COHEN INSTITUUT, is een gerenomeerde Mercedes Benz dealer te Amsterdam. Op korte termijn kan het verkoopteam uitgebreid worden met een ervaren bedrijfsw^emertoper De afdeling Douane en Vervoer is belast met de regeling van het transport van automobielen en onderdelen met daarbij de verzorging en afwikkeling van de douane formaliteiten. Algemene informatie: In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken öp het gebied van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit' rond 390 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam is op de kantoren te Leiden en de overigen op de gema len, zuiveringsinstallaties e.d. verspreid over het gehele gebied. Wegens uitbreiding van de taken kan op het bureau beheers- zaken van de afdeling Algemene Zaken te secretarie worden geplaatst een VNU staat voor Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven. Het concern heeft als activi teiten: het uitgeven, drukken ■èn verspreiden van tijdschriften, boeken en dagbladen, zowel in Nederland als daarbuiten. In dit kader houdt VNU zich ook bezig met 't ontwikkelen van nieuwe produkten en technieken. Het concern overkoepelt ca. 75 bedrijven. In totaal zijn hier ruim 8000 mensen werk zaam. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem-Schalkwijk, k Jn de onmiddellijke nabijheid- De werkzaamheden op het bureau omvatten onder meer: - Advisering omtrent beleidsaangelegenheden op het gebied van het waterstaats- en waterkwaliteitsbeheer. - Uitvoering van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren en waterstaatswetgeving (vergunningverlening, beroepen, alge mene correspondentie). - Eigendomsbeheer. - Verzorging van de bestuursverkiezingen. - Verzorging van de secretariaten van de polderafdelingen Zuidgeest en Middengeest. De gedachten gaan uit naar: Een medewerker met een middelbaar opleidingsniveau. Ervaring in een soortgelijke functie in overheidsdienst strekt tot aanbeveling. Aanstelling: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring f 2.249,--tot f 3.935,-- per maand. Verdere promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaar den zijn van toepassing, waaronder een eigen ziektekosten regeling. Voor degene die zich verder wil bekwamen is er een goede studieregeling. Telefonische informatie: Bij het hoofd van het bureau, de heer Visser, onder nummer 071 -211711, toestel 358, of diens plaatsvervanger, de heer Flick, toestel 347. Sollicitaties: te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland onder n'r. 78-5, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd van de afdeling Financiële en Personele Zaken van het hooghéemraadschap van Rijnland, Breestraat 59. te Leiden. Vereisten: I 1 Voor de Meet- en Regelafdeling zoeken wij een i k 1 F Aan uitbreiding van ervaring en aan verdere opleiding van de assistent-accountants zal ruime aandacht worden besteed. In de studiekosten wordt in belangrijke mate bijgedragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer J. A. L. van Leeuwen, adm. directeur, Rijnsburgerweg 86, 2333 die in het bezit is van een praktijkdiploma boekhouden M B A. en praktijkervaring strekt tot aanbeveling. Salaris volgens rijksregeling naar opleiding en ervaring, maximaal 2.718.- bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig Bij het J. A. Cohen Instituut, I.R.S., bestaat een vacature voor een Zowel de functie van sectiechef als de functies voor assistent-accountants kunnen leiden tot interessante ontwikkelingsmogelijkheden binnen het ESTEL-cóncern. Aanstelling zal geschieden in dienst van Hoogovens IJmuiden BV. Voor de functies van medewerker bij de controlesecties wordt gevraagd: - een gevorderde accountantsstudie (NIvRA of post-doctoraal) - controle-ervaring - leeftijd tot ca. 30 jaar. Voor de functie van sectiechef wordt gevraagd: - een voltooide of nagenoeg voltooide accountantsstudie (NIvRA of post-doctoraal) - ruime controle-ervaring - leeftijd tot ca. 35 jaar. De Concernaccountantsdienst die behalve een drietal controlesecties nog een tweetal specialistensecties omvat, verzorgt de controle van alle tot het Nederlandse deel van hef ESTEL-concern behorende maatschappijen. Opdrachten worden uitgevoerd in de vorm van financial auditing en operational auditing, terwijl daarnaast ook speciale opdrachten tot het werkterrein van de dienst behoren. ESTEL NV, de centrale bestuursmaatschappij van Hoogovens en Hoesch, vraagt voor de Concernaccountantsdienst met standplaats IJmuiden een Tijdens de jaarlijkse campagne, van medio september tot eind december, staat bij ons de produktie van suiker en haar bijproduk- ten qentra^l. Dan wordt er in vol-kontinudienst gewerkt. In deze periode houdt een team van 6 man zich'bezig met het op sporen en verhelpen van storingen aan de in onze fabriek opgestel de meet- en regelapparatuur. In de overige 9 maanden zijn zij belast met o.a. het tekenen van meet- en regelschema's, het monteren van bedieningspanelen, elektronische en pneumatische apparatuur en het inregelen en uittésten daarvan. die al een aantal jaren ervaring heeft opgedaan in de meet- en regeltechniek. Leeftijd: ongeveer 25 jaar. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer M. Kroon, telefoon (02907) 57 41. Voor nadere inlichtingen betreffende de verschillende functies kan men zich, alvorens formeel te solliciteren, telefonisch wenden tot: - H. Hut, R.A., Hoofd Concernaccountantsdienst, kantoor 02510-91550, privé 023-251420, óf - Drs. J.C. Kloet R.A., Sectiechef, kantoor 02510-95866, privé 023-261281. Interuniversitair Instituut voor Radiopathologie en Stra- lenbescherming te Leiden afl sta aai pis Ru dai Bil me da' vo< E de gev alle we: pre Da wa de het me I uit mi: Da wil bet set ziji mc ka; da! I sef bij pre get kei go< be< nu I lan vai se sta W1 me ziji VU' gei wa Ee (ge en enige respectievelijk als chef en als medewerkers van één van de controllersecties. In verband met toenemende werkzaamheden op de operatiekamer wensen wij op zo kort mogelijke termijn over te gaan tot de benoeming van een die zal worden belast met werkzaamheden, welke een assisterend karakter dragen naar het operatie-team toe De voorkeur gaat uit naar iemand die reeds ervaring heeft in dit of soortgelijk werk De werktijden lopen in principe van 8.00 tot 17.00 uur. Gelet op de aard der werkzaamheden zal, zoals dit ook gebeurt door de leden van het operatie-team, bereik baarheidsdienst worden verricht. Van toepassing is de CAO-ziekenhuiswezen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer F. W. T. Blog. hoofd verplegingsdienst (toestel 2212). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van C.S.M. Suiker B.V., Postbus 7, 1160 AA Zwanenburgj Het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort zoekt ten behoeve van Hoofdafdeling I (afdeling voor opname en kortdurende behandeling) een die in nauwe samenwerking met de verschillende behandelteams tot taak heeft: bij opname: Sollicitaties onder vermelding van ons nummer HF 489 te richten aan Hoogovens IJmuiden BV, afdeling Management ontwikkeling, Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. het inwinnen en verwerken, alsook het verstrekken van materiële gege vens, die tijdens de opname voor zowel patiënt als ziekenhuis van belang zijn, en tijdens opname: het (eventueel verder) onderzoeken, signaleren en behandelen van mate riële problemen van de patiënt. - MBO-MW.of daarmee gelijk te stellen opleiding, - deskundigheid en ervaring in het hanteren van de sociale wetgeving; kennis van burgerlijk recht en rechts- en beroeps procedures. - kennis van de sociale kaart, - goede kontaktuele eigenschappen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Managementteam van Hoofdafdeling I, tel. 023 - 37 99 00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 3 weken na plaatsing te richten aan de Direktie van het Proviciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. HU riRr snnRRl Inlichtingen onder tel. nummer 071-153645. Mej. H L. van Leeuwen of mevr B G. Spring in ’t Veld-Blom- maert. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan het hoofd personeelszaken van dit ziekenhuis Vondellaan 13. 1942 LE Beverwijk. Telefoon 02510-29131

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 8