timmerlieden Ee me ERASMUS COLLEGE sto John Bolten ll De Nationale Volksbank nu ook in Haarlem. Opleiding tot verzekeri ngsad viseu r Van massief eiken of oud grenen wand-, vloer- of plafondbekleding Heiloo vakbekwame werktuigkundigen Aiphenaar Wie naar de muziekschool gaat, gaat bijna automatisch ook naar Aiphenaar I RVS I I I Sü' Huur met recht van koop vanaf f9,75 per week. Hoeft u dus nooit ver te zoeken voor een goede Persoonlijke Lening. MULO/MAVO-niveau Vrijdag koopavond. verzorgen wij voor u een eksklusieve Vraag vrijblijvend ontwerpidee en prijsopgave. Een team van echte meubelmakers zorgt hierbij vooreen perfekte aanbreng en afwerking. Kennemerstraatweg 231 Telefoon 072-334966 Exklusief massief eiken keukens en meubelen. KOUS Haarlem c Dl DAGOPLEIDING ,1 AVONDOPLEIDINGEN I 19 7 9 AUGUSTUS VRIJDAG 1 O 22 Kleverparkweg 24, Haarlem. Telefoon 023-270124. OVI 4 VOOR AANMELDING EN/OF INLICHTINGEN: H De rector van het Erasmus College (Avond- en Dag- avondschool voor gymnasium, atheneum, havo en mavo) maakt bekend dat de laatste gelegenheid tot inschrijving voor de cursus 1979-1980 mogelijk is op 15, 16 en 17 augustus tijdens de lesavonden van 19.00-21.00 uur (ma., di. en do). P vereisten Tegelhandel b.v. Piano’s en vleugels Orgels taak standplaats OkJEVAAR BV KRUISWEG 45-49, HAARLEM, 023-320244. BIJ STATION EN PARKEERGARAGE TOELATINGSVOORWAARDEN niveau afhankelijk van vooropleiding Persoonlijke Leningen. Doorlopend Geldkrediet. Hypothecaire Leningen. Rente fiscaal aftrekbaar, volledige kwijtschelding bij overlijden, tot een leeftijd van 70 jaar. Geen bijkomende kosten. Ook bij Hypothecaire Lenin gen berekenen wij geen afsluitprovisie of taxatiekosten. Wij garanderen u billijke tarieven, duidelijkheid en discretie. Zoals u van een echte bank mag verwachten. Geopend: op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Nationale Volksbank N.V. is een financiële instelling met nu 14 kantoren, die zich geheel heeft ge specialiseerd in het verstrekken van kredieten aan particulieren. Dit betekent in de praktijk dat iedereen met een vaste baan of een eigen huis bij ons terecht kan voor Blokfluiten Gitaren Allergrootste kollektie bladmuziek; verzending door heel Nederland. Stemmen en service in eigen beheer. Vele occasions, inruil, huur, financiering. e ■K Momenteel hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Haarlem e.o. I GEBOUW INLICHTINGEN tel. 023-252358 Avondlessen havo, vwo Kruisweg 612 Daglessen mavo Kruisweg 612 Van Hogendorplaan 2 Daglessen mavo Moerbergplantsoen 22 Schoolplein 1 Bij geen gehoor: Centrale administratie, tel. 023-252358 L i T verzekeringen Wij bieden u een uitstekend salaris en een prettige werksfeer. Zandvoort Daglessen mavo Velsen Avondlessen mavo, havo, vwo Hoo fddorp Avondlessen mavo Deze op de praktijk gerichte opleiding is de basis voor de functie van verzekeringsadviseur RVS. Deze buitendienstfunctionaris vormt de spits van onze organisatie. Hij is de man, die de contacten legt en onderhoudt met onze vaste relaties. Hij adviseert over levensverzekeringen, schadeverzekerin gen, hypotheken en financieringen. Hij is de vakman. In aanmerking komen zij die tussen de 23 en 35 jaar oud zijn en een opleiding hebben op De RVS Verkoopmaatschappij is lid van de Amfas Groep. Een financieel concern met 3400 medewerkers. De omzet van de groep was in 1978 rond de 1,2 miljard. De winst? Ruim 34 miljoen! Dat is duidelijke taal. RVS Verkoopmaatschappij bv lid Amfas Groep Het eerste jaar - ook tijdens de op leiding - ontvangt hij een gegaran deerd basisinkomen, bestaande uit salaris en provisie, met de mogelijk heid het provisie-inkomen belangrijk te verhogen Autoregeling en onkostenvergoeding behoren bij de functie diploma scheepswerktuigkundige A of ge lijkwaardige opleiding. salaris afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. ‘Koopt u misschien maar één keer in uw leven. Laat u daarom niets aansmeren, neem een goed instrument, nieuw of gebruikt, van een vertrouwd mérk. We noemen er een paar: Bechstein, Grotrian-Steinweg, Ibach, Pleyel, Schimmel, Seiler, Gaveau, Yamaha, Zimmermann, Forster, Kemble. 5 jaar garantie. Prijzen vanaf f 2950. We hebben voor u de door de muziek school goedgekeurde instrumenten. Een paar van onze merken: Soli na, Cosmovox, Farfisa, Eminent, Yamaha, Johannus, Omegan, Thomas. Twee kla vieren en 3% oktaaf vanaf f 1795. Vraag onze uitgebreide prijslijst! Zo bereikt u ons nieuwe 14e kantoor in Haarlem. Haarlem Avondlessen mavo Daglessen mavo, havo, vwo latijn griekg spaans geschiedenis engels aardrijkskunde geschiedenis Santpoorterplein 28 Santpoorterplein 28 Parklaan 108 Sportweg 9 wiskunde natuurkunde scheikunde biologie (de overige vakken in combinatie met de avondop- leiding) aardrijkskunde economie (I en II) handelskennis (mavo) handelswetenschappen (havo) tel. 023-256557 tel. 023-256557 Studieduur 3 jaar 3 jaar 4 jaar Voor inl. en soil, van 8.00-17.00 uur 023- 381791 vragen naar de heer Jonker; s avonds na 18.00 uur en in het weekend 072-128970. Voor renovatiewerk te Haarlem vragen wij tel. 02550-15624 (tijdens lesavonden) tel. 02550-19000, tst. 140 (Stadhuis, tijdens kantooruren) tel. 02507-4841 (Gemeentehuis, tijdens kantooruren) het wachtlopen bij en het bedienen van ketels en turbines in continudienst. velsen AANNEMINGSBEDRIJF OGI Staten bij eer Ogder piloot Vol£ was h< dit ty 102 vó de eer De F- kaans Ij voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN. postbus 150. 2060 AD bloemen- daal mavo: havo: vwo: (examenklas Boeken voor eigen rekening. Kosten: rijksschoolgeld inschrijfgeld (max. 160,per jaar). (de z.g. Moeder-mavo, maar havo en vwo is ook mogelijk) lessen op 3 a 4 ochtenden per week). Men kan zich laten inschrijven voor de vakken: nederlands frans du lts Ervaring in een commerciële buiten dienstorganisatie zou fijn zijn, maar is niet beslist noodzakelijk. Gladde praters maken geen kans. Wel de man, die zich aan zijn af spraken houdt en op prettige wijze met zijn relaties omgaat. Hij moet snel beslissingen kunnen nemen, commerciële mogelijkheden weten te benutten en zelfvertrouwen uitstra len. De opleiding voor deze commerciële functie in ons bedrijf duurt een jaar en bestaat uit een aantal meerdaagse trainingen in ons opleidingscentrum, afgewisseld met perioden in de praktijk met studie-opdrachten. EXAMEN in zes vakken op mavo, havo en vwo-niveau. Studenten kunnen echter ook per vak studeren en ook per vak examen doen. Bij voldoende resultaat verkrijgt men een certificaat. Zes certificaten geven recht op een diploma. DEI merlk Kame dat di ductie de po Zoa ken t Zakei politif sen 1 breng De lijk li aan. I den I tegen PvdA wat d de st< Stofft terlee gezor In dat s moet< voorz daan, moet overl mern vindt over tel. 02503-16176 (tijdens lesavonden) tel. 02503-18144 (Gemeentehuis, tijdens kantooruren Leeftijd 16 jaar en ouder 18 jaar en ouder 18 jaar en ouder 19 jaar) Interesse? Schrijf dan een brief met vermelding van uw persoonsgegevens, opleiding en ervaring aan: Districtskan toor RVS-VM. Nieuwe Gracht 5a te Haarlem. Of bel voor nadere informatie 023 - 31 01 95. Een psychologische test behoort tot de selectieprocedure. Kleine Houtweg 13, Telefoon 023-317450 Haarlem. Showroomtljden: maandag t/m vrijdag 8.30-17.00 uur zaterdag 9.00-13.00 uur. Donderdagavond 17-21 uur bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild(texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken Men kan zich laten inschrijven voor de volgende vakken: nederlands frans duits engels I Dat zit zo: wie naar de muziekschool gaat, gaat er vaak ook op uit om een instrument aan te schaffen. En Aiphenaar is nu eenmaal het grootste muziekcentrum van heel Kennemerland en Bollenstreek. Al meer dan 80 jaar. Twee redenen dus waarom u voor een gloednieuw of een goed ge bruikt instrument het beste naar Aiphenaar toe kunt gaan. Daar heeft u niet alleen de grootste keus uit alle goede merken, in alle prijsklassen, daar wordt u bovendien geadviseerd door mensen die dat al vele jaren doen, die weten waar ze over praten en voor wie muziek net zo'n hartstocht is als voor u. En dat u bij het grootste muziekcentrum ook op het juiste adres bent voor de beste mogelijkheid voor huur of financiering, dat spreekt voor zich. We zeggen dus gewoon: tot binnenkort! Topkollektie blaasinstrumenten Dwarsfluiten, trompetten, klarinetten, trombones, enz. Yamaha, Selmer, Gemeinhardt, Buffet-Krampon, Reynolds, Bach, Noblet, Schenkelaars, Armstrong, Haynes, e.a. Aura, Moeck en de bekende solo-in- strumenten van Rottenburg. Tatay, Hanika, Cortes, Sakura, S-Yairi C-Yairi, Hopf, Yamaha, e.a. Een door de muziekschool goedgekeurde gitaar al voor f 159. Strijkinstrumenten, slaginstrumen ten, elektrische instrumenten, akkordeons in vele uitvoeringen. I De TEGELSPECIALIST van Haarlem. De allegrootste sortering exclusieve en rustieke te gels voor wanden en vloeren. Vele soorten effen- en gewolkte tegels van di verse fabrikanten. Het gehele jaar door, speciale aanbiedingen van diverse soorten pla vuizen en wandtegels. Overige artikelen: Open haarden, Mozaïek en Ke ramiek, Beroepentegels. F iNVB*

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 22