Vertegenwoordiger/ster 'i. CO2 lassers (mm in 2ploegendienst unithoofd Aankomend medewerker laborant typist Dan zit u goed bij Wescon! administratief medewerker Houdt u van een goed stuk montage-vakwerk? praktilkbegeleiders/ plv. unithoofden administratief medewerker correspondenten financiële afdeling geofysisch assistent technisch medewerker telefonist/receptionist o hoofd onderafdeling alimentatie en kinderbijslag til Ver ZATERDAG 1 1 19 7 9 RAYON: NOORD-HOLLAND h H' (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) WESCON iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de AUGUSTUS pi bankwerkers •onderhouds- bankwerkers Crc van c van d heid aanhj gesel- zever De aanta kanor enige muzik podiu Meet Wher Meet If yoL (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) pijpf itters constructie- lassers constructie- FT >1 I (mnl./vrl.) vac. nr. 9-1134/1757 vac. nr. 9-2332/1757 Fairp vac. nr. 9-2417/1757 Funktie-informatie: I De man/vrouw die wij zoeken: Standplaats: Haarlem. Sollicitaties inzenden vóór 1 september 1979. Wij bieden hem/haar: vac. nr. 9-2368/1757 Gevraagd: diploma HAVO met wiskunde. vac. nr. 9-1426/1757 (mnl./vrl.) Standplaats. Haarlem. vac. nr. 9-0848/1757 (mnl./vrl.) vac. nr. 9-2369/1757 Leeftijd: tot 30 jaar. Standplaats: Haarlem. vac. nr. 9-2337/1757 vac. nr. 9-2466/1757 vac. nr. 9-2329/1757 won Standplaats: Haarlem. Standplaats: Haarlem. Standplaats: Haarlem. Sollicitaties inzenden vóór 1 september 1979. vac. nr. 9-2336/1757 vac. nr. 9-2315/1757 I' voor het Ministerie van Financiën i Vereist: tenminste MAVO-4; diploma typen. Standplaats: Haarlem. Standplaats: Haarlem. ló ^Sollicitaties inzenden vóór 1 september 1979. personeel I' i’ Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2718,- per maand. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2116,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2116,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Vereist: diploma MAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; b.v.k. enige ervaring. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting. Directie van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland Taak: bedienen van een telefooncentrale; ont vangen van bezoekers en verwijzen naar de gewenste afdelingen; eventueel verrichten van administratieve werkzaamheden. Een werkeenheid in de sociale sector van de raad bestaat uit een aantal maatschappelijk werkers en twee administratief medewerkers, die onder leiding staan van een hoofd en een plaats vervangend hoofd. De taakverdeling tussen laatst genoemden is zodanig dat het plv. hoofd primair belast is met professionele activiteiten, zoals b.v. het inwerken en begeleiden van de maat schappelijk werkers. Gevraagd: diploma HBO-maatschappelijk werk, alsmede diploma van de Voortgezette Opleiding; kennis van de maatschappelijkwerk-problematiek zowel theoretisch als praktisch; leidinggevende ervaring en bereidheid in teamverband te werken. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3935,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f4391,- per maand aan wezig. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f4391,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f5155,- per maand aanwezig. Vereist: voltooide universitaire opleiding, b.v.k. juridische of sociale wetenschappen; ervaring in een contactuele en leidinggevende functie b.v.k. op het terrein van de kinderbescherming. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: algemene leiding van de unit; daarbij valt o.a. te denken aan de verantwoordelijkheid voor coördinatie en communicatie; selectie, intro ductie, vorming en opleiding van unitmede- werkers; bevordering van de doelmatigheid. Vertegenwoordigen van de raad ter zitting van rechterlijke instanties; deelnemen aan interne besprekingen en onderhouden van contacten met instellingen waar de raad mee samenwerkt; spreekuur houden en toetsen van door maat schappelijk werkers opgestelde adviezen aan landelijk en plaatselijk beleid. Vanuit de dagelijkse praktijk een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het beleid. De sociale afdeling van een raad wordt gevormd door een drietal units, elk bestaande uit een unithoofd, een plaatsvervangend unithoofd/ praktijkbegeleider, twee unitcorrespondenten en 7 a 8 maatschappelijk werkers. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem voor de Rijks Geologische Dienst t.b.v. het Bureau Algemene Zaken, Administratie Gevraagd: tenminste MAVO of diploma MEAO, diploma typen. voor de Rijks Geologische Dienst t.b.v. de Afdeling Nannoplankton en Osti Kenozoicum Taak: verwerken van wekelijkse tijdverantwoor- dingsstaten en maken van nacalculaties i.v.m. werken voor derden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 2249,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO met natuur- en/of scheikunde. voor de Rijks Geologische Dienst Hij/zij zal worden opgeleid tot assistent(e) op het laboratorium Granulometrie. Taak: analyseren van grondmonsters ter be paling van de korrelgroottesamenstelling en het kalk- en humusgehalte. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 2451,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Taak: nemen en prepareren van grondmonsters voor microscopische analyse; determineren van microfossielen; documentatie- en registratie- werkzaamheden; beheren van de fossielen collectie. Gevraagd: tenminste diploma HAVO. Type- ervaring strekt tot aanbeveling. voor de Rijks Geologische Dienst t.b.v. de Hoofdafdeling Diepe Ondergrond, Olie en Gas Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f2718,- per maand. Taak: onder leiding van een geofysicus mee werken aan de interpretatie van opsporings gegevens, welke de Rijks Geologische Dienst ter beoordeling en bestudering worden voorgelegd. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f2451,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f2999,- per maand aan wezig. Vereist: diploma MAVO-4 met Nederlandse Handelscorrespondentie of diploma MEAO. Ervaring in een contactuele functie. B.v.k. administratieve kennis en ervaring. Taak: behandelen van zaken van financiële aard m.b.t. alimentatie en kinderbijslag. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: leidinggeven aan de onderafdeling be staande uit 6 correspondenten en 4 financieel informateurs; dagelijks houden van het spreekuur in financiële zaken; behandelen van bijzondere - en specifieke kennis vragende - zaken; als plv. hoofd administratie, o m. vertegenwoordigen Van de Raad ter zitting van Rechtbank en Hof in financiële zaken, alsmede behandelen van personeelszaken. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkerlng. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. voor de Rijks Geologische Dienst t.b.v. de Hoofdafdeling Diepe Ondergrond, Olie en Gas Taak: verzorgen van de invoer (pons- en type werk) van gegevens in computers en verrichten van eenvoudig tekenwerk. Gevraagd: diploma MAVO of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Type-ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2116,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Vereist: diploma HAVO. Diploma MEAO en/of MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding strekt tot aanbeveling, alsmede ervaring in een administratief-organisatorische functie en aan toonbare belangstelling voor automatisering; redactionele en leidinggevende ervaring. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2999,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f3421,- per maand aan wezig. voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Taak: toetsen van aanvragen om bouwvergun ningen aan de wettelijke voorschriften inzake het bouwen (stedebouwkundig/juridisch aspect); controle op de naleving van bovengenoemde voorschriften; onderzoeken van gerezen ge schillen inzake het bouwen. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuis vesting, Directie van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland Vereist: diploma HTS-bouwkunde, rijbewijs BE. Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3492,- per maand. Vicon fabriceert landbouwwerk tuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschappijen bevinden zich in 6 Europese landen, de U.S.A*., India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is ge vestigd in Nieuw Vennep. heeft een mobiele instelling is centraal woonachtig in het verkoopge bied of bereid daarnaar te verhuizen heeft een middelbare schoolopleiding moet in het bezit zijn van rijbewijs BE Zijn/haar taak zal bestaan uit het bezoeken van vaste relaties bij de detailhandel, voor de verzorging van display voor onze produkten, door middel van het Mars-Schappenplan. Een deeltaak zal mede zijn het kontroleren van de versheid, alsmede het optimaliseren van de distributie. Van hem/haar wordt ook ver wacht dat hij/zij potentiële relaties bezoekt. een goed salaris een neutrale auto een onkostenvergoeding Mars Chocoladefabriek B.V. Veghel (NB.) is een werkmaatschappij van Mars Incorporated, een internationale organisatie op het gebied van produktie en verkoop van chocolade, biscuit-en suikerwaren. Mars Verkoopmaatschappij verzorgt de verkoop van onze produkten in heel Nederland. geldt voor ploegendienst het volgende: 15% ploegentoeslag (wisselende dag- en avondploeg) 5 extra vakantiedagen op jaarbasis Hebt u interesse? Bel Wil van Maris van de afdeling Personele en Sociale Zaken voor een afspraak of inlichtingen. U kunt ook langs komen tussen 08.00-16.45 uur. Een vereiste is: voldoende ervaring op lasgebied om met co2 te kunnen lassen. Hiervoor zal een lasproef worden afgenomen. Er bestaat een beperkte-'mogelijkheid om een laskursus te krijgen binnen het bedrijf. Naast onze gewone arbeidsvoorwaarden als: 8 vakantiegeld 22 vakantiedagen winstdeling studiekostenregeling Onze andere sociale voorzieningen staan als uitstekend bekend. Sollicitatiebrieven met volledige infor matie vergezeld van een recente pasfoto kunt u richten aan Mars Chocoladefabriek B.V., t a v. Mej. R, Ramaekers afdeling Personeels zaken, Taylorweg 5, 5466 AE Veghel. In uw brief vermelden kode A. een gedegen opleiding in verkooptechniek een extra verdienste door middel van een attraktief verkoop-premiestelsel de mogelijkheid uit te groeien tot rayon- vertegenwoordiger/ster Tot slot kunt u ook nog schriftelijk of telefonisch contact opnemen met onze afdeling Personeelzaken in Utrecht, Postbus 11011, 3505 BA Utrecht, tel 030-443877 Telefonische informatie wordt u gaarne verstrekt door Mevr. A. Adriaans, tel. 04130 83560. Ho voor toch volst gebe verni folk-i pas i om C ken en S deed Sa neel tje 2 eent. weg was port plaa' versi Al; zingt schit volk rock den (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) Met ooit e kunni keert in git; prakt schrei tigde niet 1< zo ho een d inner: gesch sloeg. Het Hill, ,.Tyg( blues en di een n huis Simo: een a Ethni het gi „Fair Eer gitari branc groep Conv terde bruik op, tc Goldi men. Laml en vr Dat behoi zinge theek podii De met McDi numt en R folk-i Joni ook Conv de D Voor de lasserijen van onze groeiende vestiging in Nieuw Vennep zoeken wij enige Wij zoeken medewerk(st)ers die in staat zijn onderdelen zowel te hechten als te lassen in de afdeling waar onze landbouwwerktuigen in elkaar worden gezet. Deze afdeling is opgedeeld in meerdere kleine werkeenheden. Fai jn 01 -lef 1 ight, of F 1972) 1974 >Ge< opge roset «veil I rjicoden Bent u zo n vakman en ziet u met op tegen de dagelijkse pendel9 Neem dan contact met ons op. U kunt dit het eenvoudigst doen door onze contactman in of nabij uw woonplaats op te bellen voor een afspraak of meer informatie. Dat is de heer J. Genee in Amsterdam, tel020-142766. (tussen 19 00 - 20 00 uur). U kunt ook elke dinsdag morgen van 09 00 - 10.30 uur terecht op het Wescon keten park, Hoogoventerrein te Velsen. Vraagt u naar de heer J.M Paardekoper Bij onze verkooporganisatie is wegens uitbreiding plaats voor een aktieve jonge medewerker/ster, omstreeks 20 - 23 jaar, als F Bovendien zijn ér mogelijk heden voor aankomende vak lieden met een LTS-opleiding en/of enige metaalervaring om opgeleid te worden tot pijp- fitter, terwijl constructie- lassers kunnen worden bijgeschoold tot pijplasser. Zij vinden bij ons goedbetaald vakwerk en goede secundaire voorzieningen. Natuurlijk kennen we ook vergoedingen voor het pendelen Wescon is het bedrijf, dat actief is op het gebied van montage en onderhoud van chemische, petrochemische en hoogoveninstallaties. Een zeer belangrijk deel van deze activiteiten ligt in het IJmond- gebied. O.a. bij Hoogovens hebben wij plaatsen open voor: Ifinfin 1111 Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. VIUUIIII.W. te|: 02526-2841. i I I tevens plv. hoofd administratie de rijksoverheid vraagt O?/

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 24