DO-IT JEANS DO-IT assistent accountant elektronicus 0 Traffic assistent (m/v) bij Honeywell’s distributie centrum G llnurlem Honeywell Feldmühle -Ruys 11 BS I SbUIIkSEbB r I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I offsetdrukker EEN DAME MEDEWERKERS medewerkers voor de afdeling publiciteit MAVO, kennis Engels, typeuaardigheid, 17-25 jaar. 1 vertegenwoordigers Nobel Van Wierst b.v. ervaren secretaresse BANKWERKER/LASSERS ONDERHOUDSMONTEUR TIMMERMAN “ir randstad uitzendbureau PERSERS I flexibele verpakkingen DRAAIERS dialyse technicus 31 19 7 9 A U G U S T U S Z A T E R D A G 1 1 direct technisch werk voor: A Drukkerij Groen IJmuiden b.v. Dechesne, van den Boom en Co Accountants U kunt telefonisch of schrifte lijk een afspraak maken met mevrouw L. Schaafsma. Belastingadviseurs Amsterdam Telefoon 02503/12951. tst. 142 ASS. BEDRIJFSLEIDER/ VERKOOPLEIDER vanaf 23 jaar. ONDERHOUDSMONTEUR Het internationale Honeywell concern mpakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en Systemen op het gebied van meet - en regeltechniek en test en registratie apparatuur. Het produktenpakket omuat verschillende typen elektronische, elek trische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo 'n 1000 mensen. Ons European Distribution Center bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell produkten voor heel Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Beverwijk Een leuke baan voor u? U bent werkzaam in een klein gezellig team. U zorgt voor het opmaken van documenten die noodzakelijk zijn voor de begeleiding van de vele goederen. Goederen die van en naar verschillende bestemmingen komen en gaan. Welke documenten voordeur van ons bedrijf. daarbij nodig zijn leert u van ons. Zo krijgt u geleidelijk aan enige kennis van het internationale goederenvervoer Lijkt het u wat? Kom dan eens met ons praten. Het openbaar vervoer brengt u bijna tot de o famila vragen wij: sikkens IL> 1 i Voor de verkoop van deze diensten zoeken wij enkele Voor onze Bedrijfstechnische Dienst zoeken wij op korte termijn een voor de provincie Noord-Holland. since 1841 Feldmühle-Ruys B.V. is een bekende en zelfstandig gevoerde onder neming, met een personeelsbestand van 140 medewerkers, die zich bezighoudt met het vervaardigen van flexibele verpakkingen. We behoren tot de West-Duitse firma Feldmühle AG. Deze medewerker zal zich moeten richten op diverse gebieden van de elektronika, waarbij we onder andere denken aan het zelfstandig op lossen van storingen aan onze elektronisch gestuurde machines en het onderhouden van de elektronische installaties. Wij vragen iemand met een M.T.S.-E diploma, die ervaring met soort- gelijke werkzaamheden heeft. Zij die een mindere opleiding genoten hebben, doch over een ruime kennis en ervaring op bovengenoemd terrein beschikken worden eveneens verzocht te solliciteren. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij onze produktieleider, de heer W.P. van Eek, telefoon (023) 31 93 70. Vestigingen in: Almelo Amsterdam (Amstelveen) Arnhem Eindhoven Enschede 's-Gravenhage s-Gravenzande Groningen Haarlem Heerlen Hengelo Maastricht Nijmegen Rotterdam Tilburg Utrecht Zeist Zwolle Antwerpen Brussel. Door de snelle groei van onze kontrole- en adviespraktijk hebben wij op onze vestigingen Haarlem en Amsterdam plaats voor een Binnen de Technische Dienst van het Ziekenhuis komt de plaats vacant voor een tweede Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Honeywell European Distribution Center b.v. Kruisweg 603a. 2132 NA Hoofddorp. Dun Bradstreet verstrekt informatie over de kredietwaardigheid van bedrijven en heeft tevens een afdeling die bemiddelt bij het incasseren van achterstallige bedragen. Na een gedegen inwerkperiode bestaat het takenpakket uit: - het onderhouden van contacten met bestaande relaties - het verkopen van het dienstenpakket aan prospects De funktie-eisen zijn: - opleiding op havo-niveau - leeftijd tot 30 jaar - goede contactuele eigenschappen - bezit van rijbewijs B-E Verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: - een vast basissalaris - een gunstige provisieregeling - een onkostenvergoeding - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - de mogelijkheid tot opname in het pensioenfonds Uiteraard krijgt u de beschikking over een auto. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. C. Eversdijk, hoofd afdeling personeelszaken. Tel. 010-120029, toestel 502. Schiekade 189, 3013 BR Rotterdam. Ambitieuze mensen, die naast een middelbare schoolopleiding (HAVO/ Atheneum) kennis van marketing op niveau NIMA-B hebben en be reid zijn nog veel meer te leren in het publici- teitsvak.zijn welkom. Hun kommunikatieve vaardigheden dienen aan hoge eisen te kunnen voldoen, kreativiteit is een noodzaak. Grafische kennis en/of branche-ervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden een mogelijk heid om het vak (nog beter) te leren in de dy- Wij bieden een prima sa laris met voor de juiste mensen uitstekende doorgroei mogel ij k heden Onze sekundaire arbeids voorwaarden bestaan o.a. uit een uitstekende pen sioenvoorziening (AKZO- Pensioenfonds), studie faciliteiten en kollektie- ve verzekeringsmogelijk heden. Hebt u interesse, schrijf of bel ons: namische praktijk van het Sikkens-gebeuren. Inlichtingen over aard en omvang van de werkzaamheden, kunt u verkrijgen van de hr. mr. N. B. M. Vink, Leidsestraat 32, 1017 PB Amsterdam. Tel.: 020-243019. Wij bieden u: een goed salaris 21 vakantiedagen en 8% vakantiegeld reiskostenvergoeding studiefaciliteiten personeelskorting op al onze artikelen een prima werksfeer en leuke collega's Geïnteresseerd? Inlichtingen, famila Beverwijk, Beverhof 28, 1941 EC Beverwijk, telefoon 02510- 29077, t.a.v. mevr. Klaster-Wouda. GROTE HOUTSTRAAT 14 H’LEM TEL. 023-316277 Kom eens langs of bel eens op. Vraag naar dhr. Roest Wilt u eerst nadere informatie belt u dan even de heer H Michels. Nieuwe Gracht 45, tel 316150, s avonds 072- 332475 Zij krijgt: verantwoordelijk en afwisselend werk, een passend salaris (w.o. 13e maand, 8% vakantietoeslag, tantième), alsme de een vergoeding voor studie- en reiskosten. Zij heeft: een HAVO of een soortgelijke oplei ding, goede typevaardigheid, ervaring, goede kennis van de Nederlandse, en een redelijke beheersing van de En gelse taal. Belangstellenden kunnen zich voor inlichtingen wenden tot: Wij zijn drukkers van boeken, posters en handelsdruk- werk Sinds enige tijd zijn wij gehuisvest in een nieuw modern bedrijfspand. Wij hebben de beschikking over een ultramodern ma chinepark met een-, tweekleuren en schoon- en weer- drukpersen. Wij maken een periode van grote groei door en willen ons team versterken. Wij zoeken daarom kontakt met een Cornwallstraat 15 - IJmuiden Telefoon (02550) 19145 na 18.00 uur telefoon (02550) 18482 Afdeling Personeelszaken, Sikkens b.v.. Postbus 3, 2170 BA Sassenheim, tel. (01711)8 20 88. voor een tweekleurenpers De juiste kandidaat is bekend met vierkleurendrukwerk waaraan hoge eisen gesteld worden en heeft bij voor keur reeds enige jaren ervaring op een meerkleuren- offsetpers Salaris overeenkomstig de be langrijkheid der functie. Voor een groot bedrijf in Haarlem, zoeken wij contact met een ervaren onderhoudsmonteur, die allround moet zijn en een baan voor langere tijd zoekt Ervaren mensen die zelfstandig vanaf tekening kunnen werken kunnen wij momenteel enkele fijne banen aan bieden in Haarlem en omgeving Voor een ervaren man liefst met ervaring als verpak- kingsmonteur hebben wij een fijne baan beschikbaar voor langere tijd in Haarlem Goor een ervaren timmerman hebben wij een fijne baan als onderhoudstimmerman voor langere tijd bij een relatie in Haarlem Ged. Oude Gracht 71, tel 023-319064 IJmuiden,Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur donderdag 12.30-16.30 uur Beverwijk: Breestraat 4, tel 02510-29197 Zaandam: Peperstraat 208, tel 075-175358 op part-time basis voor lichte magazijnwerkzaam- heden voor magazijn-, emballage- en winkelwerkzaam- heden De salariëring is in overeenstemming met de opleiding en ervaring. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. reiskostenvergoeding, een winstdelingsregeling en variabele werktijden. Heb je ervaring als perser, en zoek je werk voor langere tijd, dan hebben wij een baan voor je, voor langere tijd in de Haarlemmermeer zoeken voor hun kantoor te Amster dam een Famila - dochteronderneming van N V. gebr. Schuitema - is een zelfbedieningswarenhuis met een zeer grote verkoopoppervlakte en een assorti ment van 30.000 artikelen zowel op food als non food gebied. Famila kan t werk niet meer aan en zoekt daarom een aantal nieuwe medewerkers. Er is plaats voor: DO-IT is een zeer snel groeiend filiaalbedrijf. Ter versterking van ons jonge team Een jonge, middelgrote maatschap van registeraccountants met 20 vestigingen. We hebben een wijdvertakte internationaal georiënteerde praktijk met echte bindingen met een belasting- en organisatie adviesbureau. Sikkens b.v. vraagt mede werkers voor de afdeling publiciteit. Wij hebben plaats voor zowel geroutineerde mensen die de NIvRa-opleiding volgen en/of in het bezit zijn van diploma S.P.D. 1 als voor hen die een middelbare schoolopleiding hebben en die verder willen studeren in de administratieve richting. Voor mensen die bewust hun keuze hebben gemaakt voor de accountancy zijn volop doorgroeimogelijkheden aanwezig. Doordat u op een niet al te grote, overzichtelijke vestiging komt te werken, komt u met vele facetten van onze kliëntenportefeuille in aanraking Wij bieden een prima salaris met dito secundaire arbeidsvoorwaarden, studie- en reiskostenvergoeding Geïnteresseerd? Schrijft u dan een brief met gegevens over uw leeftijd, opleiding en ervaring aan onze afdeling [personeelszaken Haarlem Tnersnneel Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan Feldmühle-Ruys B.V., Oudeweg 28, Postbus 782, 2003 RT Haarlem. Metaaldraaiers, liefst met enige ervaring kunnen bij ons direkf terecht voor werkzaamheden op langere termijn Pavoor een relatie in Nw Vennep. De werkzaamheden die In nauwe samenwerking met een collega en de medewerkers van de dialyse-afdeling worden uitgevoerd, bestaan o.a. uit: het uitvoeren van onderhoud van alle bij de dialyse- behandeling betrokken apparatuur, alsmede het opheffen van storingen het onderhouden van contacten met derden t.a.v. reparatie, onderhoud en veranderingen van dialyse- apparatuur het geven van instructie of advies t.a.v. het gebruik van dialyse-apparatuur Voor deze functie denken wij aan een kandidaat die beschikt over een opleiding op MTS-niveau, richting elektrotechniek of elektronica, die zonodig kan worden opgeleid tot dialyse technicus. Aan deze functie zijn beschikbaarheidsdiensten ver bonden De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregle ment van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Voor nadere Informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de Technische Dienst, ing. G. Vlug, tel. 023- 339030, toestel 2210. 1 8

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 31