Minister Albeda opent Haarlemse banenmarkt agenda in de wished] Een ouderwetse wildebras. Alternatieve zomeraktiviteit kwispe door haven- berichten films J ==v ijmond c UIT formatie III allerhande Haastige spoed Waterschapsheuvel Conrad-Stork bouwt tin-boorapparatuur grand prix r Hinderwetszitting visbakwagen Jeugddienst van de Hervormde gemeente n II j 1 Bi !i DONDERDAG 23 AUGUSTUS 1979 IJMOND 6 DC i'i I Velsen-IJmuiden Heemskerk Wijk aan Zee L (Van een medewerker) Beverwijk 1 'i II de Kennemersporthal om aan de weet te komen welke banen de 150 exposerende bedrijven te bie den hadden. Aan de woensdagmarkt werd aangevoerd: 410 kg ton; 4 kisten tarbot en griet; 53 kisten kabeljauw; 18 kisten wijting; 19 kisten schol; 16 kisten schar; 30 kisten makreel; 2 kisten haring; 40 kisten diversen. Redactie Martin Siecker Telefoon 02550-15389 (Van onze verslaggever) HAARLEM. „Een effect van deze banenmarkt zal moeten zijn dat ook werkzoekenden van bui ten dit gebied worden aangetrok ken. Niet verwacht mag worden dat het werkloosheidscijfer in Haarlem en omgeving met spron gen omlaag zal gaan. Wellicht gaan de cijfers van de inkomende pendel omhoog”. Dit zei minister van Sociale Zaken Wil Albeda vanmorgen tijdens zijn opening stoespraak van de Haarlemse ba nenmarkt die meteen al veel be langstelling trok. Honderden ver drongen zich voor de poorten van In en om Haarlem E Alarmnummers: Zie Beverwijk. t- i (Van onze stadsredactie) i 'I L I Tijdens de wandeling is er toch nog een pauzenummer. In de verte nadert een spanielachtig dier dat het drukke gedoe van Duff eigenlijk niet erg ver trouwt en wat argwanend een afwach tende houding aanneemt. Duff is plots één en al aandacht. Spitst de gecou peerde oren en laat een paar wellui dende blaffen horen. KWISPELdoor geeft de tegenpartij de ruimte om te passeren. Duff zou de kennismaking wel wat willen intensiveren maar daar voor is de wandeling niet bedoeld. Duff geeft nog een paar blaffen in de rich ting van de zich verwijderende soort genoot en stort zich dan weer in de geneugten van een wandeling op een betrekkelijk redelijk herfstachtige zo mermiddag in augustus van het jaar 1979. Een wandeling met een hond die nauwelijks lijkt geprogrammeerd op ons moderne veel te veel gestroomlijn de levenspatroon. Gewoon een wat ou derwetse onbekommerde wildebras. hond maar een recht-voor-z n-raap-la- cher. Alternatieve zomeraktiviteit. Een doe- dag voor het publiek: daarmee sluiten het Martanttheater, enkele beeldende kunstenaars, de Chili Werkgroep en de plaatselijke vrouwenverenigingen zaterdag het Heemskerkse zomeraktiviteitenprogramma af. Na alle luister- en kijkprogramma’s van de afgelopen weken mogen de toeschouwers nu zelf meedoen aan de verschillende evenementen die zich tussen 11 en 17 uur af spelen in en om de kuil van de Burg. Nielenplein. Zo ligt er een grote stapel hout klaar, waaruit men samen met beeldende kunstenaars objecten kan vormen. Ook worden grote borden opgesteld, die desgewenst ook weer onder deskundige begeleiding van Per 40 kg.: tarbot 512-290; griet 260-230; kabeljauw drie 162; kabeljauw vier 146; kabeljauw vijf 140-72; wijting drie 76-70; schol drie 134-120; schol vier 112-104; schar 112-81; makreel twee 21-22; haring één 72; rode poon drie 176-138; horsma kreel 56-50; poontjes 42-40; bot 30-24. burg; Hartebeest, Velsen, Cont. Plat; Ro ver, Beverwijk. Rotterdam; Rearl Marine, Noordzee; Alexander, Willemstad; De mogelijkheid wordt geboden om ook zelf met meegebrachte muziekinstrumenten een feestelijk sfeertje in De Kuil te maken. Om 13.30 en 15.30 uur zal de Chili-dansgroep een tweetal optredens verzorgen met een folkloristisch dansprogramma. Deze SANTPOORT-ZUID. Bezwaren te gen de plaatsing van een visbakwagen aan de Bloemendaalsestraatweg in Sant- poort-Zuid, kunnen woensdag vijf sep tember tijdens de hinderwetszitting in het gemeentehuis van Velsen mondeling wor den ingediend. Eigenaar van de visbakwagen is de heer R. N. H. Haan uit Haarlem. De wagen is bedoeld als bak- en verkoopinrichting van vis en visprodukten. Schriftelijk kunnen de bezwaren tot 21 september worden ingediend. onbekommerd worden voortgezet. Zondagmiddag kan jong en oud in de Stadsschouwburg genieten van „De Reddertjes” het nieuwste produkt uit De Haarlemse banenmarkt, de tweede na de primeur van Utrecht, op initiatief van de stadsredactie van deze krant door de Kamer van Koophandel voor Haarlem en omstreken en de Gewestëlijke Arbeids bureaus van Haarlem, Hoofddorp en IJ- mond georganiseerd, blijft tot vanavond half tien geopend. gang was om de problemen te inventarise ren. Een van de constateringen van het eindrapport van deze werkgroep, dat nog niet is uitgebracht, is dat er naast knel punten van algemene aard ook knelpun ten zijn die in sterke mate plaats-, be- drijfs- en personeelsgebonden zijn. Van daar, aldus Albeda, dat er een grote bete kenis moet worden toegekend aan ge structureerd overleg over de knelpunten op de arbeidsmarkt op regionaal niveau.’’ de Walt Disney-studio’s. Twee leden van de Muizenredvereniging, de aristocratische juffrouw Bianca en Bernard de portier, geven gehoor aan de noodkreet van het weesmeisje Penny, die door de feeksachtige Madame Medusa in het Duivelsmoeras gevangen wordt gehouden. Het meisje moet in een diepe grot naar een reusachtige diamant zoeken en wordt bewaakt door twee bloeddorstige krokodillen. Per albatros en via een door een libelle voortgedreven bladschip bereiken de muizen het moeras, en weten Penny uit de klauwen van Medusa en haar schaapachtige helper Soeps te redden. Ten behoeve van de jongste toeschouwertjes is de film voor Nederland nagesynchroniseerd. Kennemer Theater, Beverwijk. Ook in het Kennemer Theater is het deze week lachen geblazen om de dolle capriolen van het duo Lanoux/Richard in „Haastige spoed is zelden goed”. In de tweede theaterzaal wordt „Waterschapsheuvel”, kalken. De vrouwenverenigingen zullen iedereen die daar zin in heeft in de gelegenheid stellen om zelf pannekoeken te bakken en deze daarna op een terrasje te nuttigen. Op het terrasje bij het bakkraam zullen tevens koffie en frisdrank verkrijgbaar zijn. Een hoek van het Kuilplein wordt gereserveerd voor alle mensen, die voor het laatst deze zomer hun tent willen opzetten om nog even een vakantiesfeertje te proeven. Zij weten zich in elk geval in het gezelschap van de twee meest beruchte kampeerfanaten, Henny en Harry Haring. Alle aktiviteiten op deze grote kreatieve dag op zaterdag 25 augustus zullen gratis zijn. Var sloter wordt teld. 1 heder een n en hi KWISPELdoor schrijft over honden die in het Kerbertasiel aan de Heeren- duinweg 8 in IJmuiden op een nieuwe eigenaar zitten te wachten. Behalve op woensdag en zon- en feestdagen is het asiel dagelijks geopend van 9 tot 12 en van 3 tot 6 uur. 's Zaterdags van 9 tot 1 uur. kunstenaars beschilderd mogen worden. De monumentale schilderijen zullen rond 16.30 uur door een gelegenheidsjury worden beoordeeld. De kreatieve uitspattingen van de Heemskerkse bevolking zullen worden ondersteund door optredens van leden van het muziekcentrum en andere musici. Er zullen onder andere een gitarist en fluitist te beluisteren zijn. BIOSCOOP EN THEATER City theater, Kennemerlaan 89. donderdag 20.00 uur: „Haastige spoed is zelden goed” het ontroerende konijnenepos naar het gelijknamige boek van Richard Adams geprolongeerd. Onder leiding van Hazelaar zwermt een groep jonge konijnen uit naar een nieuwe leefwereld, nu hun oude nederzetting bedreigd wordt door de oprukkende mensenmaatschappij. De langoren in de tekenfilm zijn uitgerust met bijna menselijk vernuft, inzicht en emoties, wat de rolprent ver uittilt boven het doorsnee- dierenverhaal. In de Arthouse-cyclus van het Kennemer Theater is deze week „Orfeu Negro” te zien. Cinema Marquette, Heemskerk. Marquette presenteert in grote lijnen hetzelfde programma als vorige week, wat inhoudt dat zowel „Waterschapsheuvel” als „Mickey Mouse vijftig jaar jong” zijn geprolongeerd. In de nachtvoorstelling kan vrijdagavond „Pornofantasieén van een nimfomane” worden bekeken. Wet mee i vrage tijden vond tie va rectei heer blijkt toelicl Brees overlt verra den t betre! NAAM: Duff LEEFTIJD: 8 maanden RAS: Bastaard bouvier SOORT: vrouwtje PRIJS: ƒ60,- INLICHTINGEN: 02550-15744. Prijzen in guldens Per 1 kg.: grote tong 21.61-21.56; groot- middel tong 18.19-17.83; kleinmiddel tong 18.38-18.00; tong één 17.52-16.81; tong twee 13.74-13.27. DONDERDAG VERTROKKEN. Blen heim, Bergen; Frank Pais, Rostock; Titan Service, IJmuiden Cont. Plat; Catharine Oldendorff, St. Maarten; DONDERDAG AANGEKOMEN: Auto strada, Harwich; Young Amerika, Bre merhaven; Tamsalu, Kalingrad; Sunny Arabella, Takoradi; Montiron, Knanon; Sprinbuck, Velsen, Cont. Plat; Saturnus, IJmuiden, Delfzijl; Neptunus, IJmuiden, Peterhead; Steinburg, Wivenhoe; Josefi- ne, IJmuiden, Papenburg; BEI afslui in Be gange gemot de dri er in Wel muzif Brees I Ma. zaami vroeg jaar lend zorge Het van w van di de we Aan c joen I drag l en eei kas te opgek aan straat via h dat zij straat gaat met d ken. I ting c stand betale gewer van s daar 1 van z De ex keuze en voorlichting en voorts door toepassing van plaatsingsbevorderende maatregelen, met name door scholing, vraag en aanbod naar elkaar toe te brengen. „Maar bij deze gelegenheid", zei de minister, „mag ik wel zeggen dat werkgevers er niet zijn met het zo aantrekkelijk mogelijk vertonen van hun bestaande werkmogelijkheden. Ge zien de ernst van de discrepanties zal men zich af moeten vragen hoe men de arbeid somstandigheden kan verbeteren, de be- loningsvoorwaarden kan aanpassen”. Volgens de minister biedt een banen markt veelal een beter zicht op de markt situatie. Ook stelde de bewindsman dat een „goed lopend overleg tussen werkge vers, werknemers en overheid” knelpun ten op de arbeidsmarkt kan wegnemen. Hij toonde zich verheugd dat er een werk groep knelpunten arbeidsmarkt aan de De fotograaf wordt evenzo uitvoerig begroet. De man heeft minder waarde ring voor al die aanhankelijkheidsbe- tuigingen want het ontneemt hem de mogelijkheid zijn werk behoorlijk te doen. Dat laatste wordt toch een puzzel want Duff staat geen moment stil. Ie der vriendelijk verzoek om nu even te poseren wordt beantwoord met een stuk wanbegrip. Duff denkt dat het voortdurend nodig is om van haar kant te blijven vertolken hoe oprecht blij en tevreden zij is. Gezien haar leeftijd en haar eerlijke open karakter zal het ook met deze hond gelukken om er een gehoorzaam exemplaar van te maken. Het enige recept is.geduld. Dat ge duld zal zeker dubbel en dwars worden beloond. Het lijkt overigens verstandig er meteen maar op te wijzen dat Duff geen flathond is. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeulenmuseum: Gesloten Museum Beeckestijn: Rijksweg Velsen-Zuid. 18e-eeuwse stijlkamers. Di. t/m zo. 14.00-17.00 uur. Op dezelfde openingstijden tentoonstelling Waaierweelde van Felix Tal. Gemeentehuis: Tel. 19000. Bezichtiging op werkdagen van 10.00-12.00 uur. Ruïne van Brederode: Velserenderlaan, Sant- poort-Zuid. Dinsdag t/m zondag 9.30-12.00 en 13.00-16.00 uur te bezichtigen De besommingen waren: VD 18 3.300; VD 19 3 200; VD 20 f2.700, WR 71 ƒ450, WR 221 ƒ400 MM 18 4 800, UK 135 en UK 145 ƒ6.200. IJMUIDEN. „Een goede kennis van God” is de titel van de Jeugddienst, die zondag 2 september om tien uur in de Goede Herderkerk aan de Velserduinweg te IJmuiden wordt gehouden. In de serie over profeten is deze keer Samuel aan de beurt. De dienst van de hervormde ge meente wordt geleid door ds. J. Brezet. Na afloop van deze dienst is er weer „napra ten met koffie”. Voordat KWISPELdoor de sluier licht over de zieleroerselen van Duff, een ongecompliceerde bouvierachtige spring-in-het veld, eerst even terug naar Onix, de Groenendaler van verle den week. De minder zorgvuldige lezer zou uit hetgeen KWISPELdoor heeft geschreven de conclusie kunnen trek ken dat Onix het slachtoffer zou zijn geworden van zijn verzorgers. Niets is echter minder waar. Dat Onix wat ka rig in de beharing stak en reeds op betrekkelijk jeugdige leeftijd achter het asielhek terecht kwam had geheel andere oorzaken dan mogelijk zou kunnen worden verondersteld. Ver heugend is het dat Onix intussen een nieuw tehuis heeft gevonden in IJmui den. Nu niet op een flat maar in een huis met mogelijkheden om wat rond te 'darren. En dan nu Duff. Voordat KWISPEL door de gelegenheid krijgt te informe ren welke asielbewoner hem zal verge zellen heeft Duff zich al in de voorste gelederen gedrongen en toont met haar volle gewicht de blijusenap die in haar gemoed opbruist Lekker wandelen. Lekker hollen, stoeien, blaffen. blij zijn. Er is niet zo veel kynologische kennis voor nodig om te kunnen vast stellen dat de ouders van dit fokpro- dukt geen kniesoren waren. Duff is één en al blijheid. Geen opgefokte grinnik- Chili-dansgroep bestaat voornamelijk uit in Nederland verblijvende Chilenen. De Chili-werkgroep zal de gehele dag aanwezig zijn met een voorlichtingsstand en een foto-ekspositie over Chili. Gedurende de hele dag zal het Martanttheater zoveel mogelijk met medewerking van het publiek improvisaties doen. Geheel nieuw voor Nederland is een grote antwoordkubus. Dit ruim twee meter hoge gevaarte zal pogen antwoord te geven op alle door het publiek gestelde vragen. Tussen 11.30 en 12.30 uur en om 15.00 uur zal dit unieke atwoordapparaat in werking worden gesteld. Naast dezs kubus zal er tevens een reusachtig kladblok in De Kuil staan, waarop een ieder zijn eigen tekst kan HAARLEM. Machinefabriek Con- rad-Stork heeft een opdracht uit Indone sië ontvangen van Tambang Timah voor het vervaardigen van vier complete boor- uitrustingen voor tin-boorplatforms. Met de order is een bedrag van twee miljoen gulden gemoeid. De apparatuur wordt gebruikt voor het buitengaats opsporen van tin in de wereldberoemde tingordel die zich vanuit het vaste land van China uitstrekt via Burma, Thailand, Maleisië naar Indonesië. Op land begint het tin na jarenlange ontginning uitgeput te raken, er kon van eenvoudige handgereedschap- pen gebruik worden gemaakt. De werk omstandigheden buitengaats zijn aanzien lijk moeilijker en er is ook ingewikkelde apparatuur voor nodig. Conrad Stork zal zogenaamde Counterflush rotatieboor- systeem bouwen, waarvan er vier voor ertswinning ter beschikking komen. WOENSDAG VERTROKKEN. Arklow Down, Rotterdam; Christian Bruning, IJ muiden, Noordzee; Nedlloyd Nile, Rotter dam; Tor Brittannia, Gothenburg; Hoeg Trigger, Antwerpen; Marjan, Zaandam, Brake; Sealane, IJmuiden, Seven Island; Vera Rambo, Zaandam, Rotterdam; Aro na, Velsen, Rotterdam; Lapland, Delfzijl; Smit Lloyd 23, Velsen, Cont. Plat; Jemrix, IJmuiden, Kingslynn; Gooiland, Ham- ,,Is de banenmarkt”, zo vroeg de be windsman zich verder af, „een modern wondermiddel geworden?” Minister Albe da gelooft er niet in. Temeer omdat, zo stelde hij in antwoord op de door hem opgeworpen vraag, het probleem van de slechte aanpassing van vraag en aanbod op de arbeidsmarkt nogal diep zit. Voor een oplossing van de arbeidsmarktproble- men zijn volgens de minister „meer en wellicht radicale middelen nodig”. Hij denkt daarbij in de eerste plaats aan de instrumenten waarover Arbeidsvoorzie ning beschikt om via actieve bemiddeling City Theater, IJmuiden. De Franse regisseur Gérard Oury (bekend van onder meer „De eend en de Cadillac” en „Samen uit, samen thuis”) heeft met z’n jongste komedie „Haastige spoed is zelden goed” opnieuw midden in de roos geschoten. Victor Lanoux speelt een goedwillende, maar onhandige advocaat die tijdens een ontsnappingspoging door z’n cliënt (Pierre Richard) gegijzeld wordt. Op de hielen gezeten door de politie schuimt het komisch duo heel Frankrijk af, een spoor van ontreddering en chaos achterlatend. Naast deze verrassende lachfilm veroont City in de zondagmatinee „De man van staal”. Stadsschouwburg Velsen. De opvolgster van Sylvia Kristel, Laura Gemser, belandt als „Black Emanuelle” bij „de laatsten der kannibalen”. Haar Indiaanse gidsen worden verorberd, maar Emanuelle weet het vege lijf op het nippertje te redden. De serie Emanuelle- belevenissen kan derhalve in de toekomst ZANDVOORT. Met vuurwerk wordt dit jaar weer het Grand Prix-gebeuren opgeluisterd. De show begint zaterdag avond om tien uur, waarbij ook racewa gens over het strand voor de Rotonde zullen rijden. Daaraan voorafgaand speelt op de Rotonde het kwartet van Hans Keune met zang van Leonie. Als de weersomstandigheden het toelaten wordt door zeilers en surfers tevens een verlich te vlootschouw gegeven, ’s Middags vanaf twee uur vindt bij paviljoen 7 bovendien een ouderwetse visafslag plaats. Om 21.30 uur tenslotte kunnen op het Raadhuis plein films van verreden races bekeken worden. WOENSDAG AANGEKOMEN. Frank Pais, Santander; Huego Brinkman, IJ muiden, Whitby; Sophia v„ Boston; Ty- cha, Kingslynn; Rode Tulp, IJmuiden, Porsgrunn; Lilly k, IJmuiden, Brake; Thor. Staeck Le Havre; Erna Oldendorff, IJmuiden, Hamburg; Gerda Coast; Hull; Vanguard, Wisbech; Christian Bruni,vs, IJmuiden, Noordzee; Blenheim, Bergen; Huai Trotter, Yokohama; DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033 Ongevallen dienst 23355. Hoogovens 02510-96000 Brand weer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Telefonische Hulp Dienst, dag. 19.00-04.00 uur s nachts, zaterdag en zondag van 11.00- 04.00 uur ’s nachts Tel. 023-326655. Algemene Hulpdienst Velsen. Iedere werk dag van 9.00-11.30 uur. Telefoon 02550-18888. Stichting Dienstverlening Bejaarden: Cen traal Bureau Abelenstraat 1, IJmuiden. op werkdagen van 9.00-10.00 uur. Tel. 12464 of 18445. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurig zieken Velserduinweg 52, IJmuiden, ma. t/m vrij. 9.00-10.00 uur. Tel. 02550-11830 of 22169 Sociale Dienst. Spaarnestraat 2, IJmuiden, maandag t.m. vrijdag 9-10.30 u. nieuwe cliënten, voor andere cliënten ook op afspraak, tel. 02550- 19124. Handenarbeidscentrum Velsen, Andreaweg. Velsen-Noord. Open: dinsdag t.m. vrijdag 9.30- 21 30 uur, maandag 13.30-21.30 uur, zaterdag 9.00-12.00 uur. Centrale Bibliotheek. Plein 1945. Donderdag 19.00-21.30 uur, vrijdag 14.30-17.30 en 19.00-21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg 96. Vrijdag 15.30-17.30 uur Filiaal Santpoort, Wüstelaan 79, vrijdag 19 00-21.30 uur Filiaal IJmuiden-West, Zeewijkplein donder dag 19.00-21.30 u. volw. tieners, vrijdag 14.30- 17.30 u. alle leeftijden. Filiaal Velsen-Noord, Wijkerstraatweg 177. Donderdag 19 00-21 30 uur volw. vrijdag 14.30- 17.30 uur alle leeft. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk pleii) 260, tel. 20650 van 11.00-12.00 uur Vakan- tiestop tot begin september. Stichting alg. maatschappelijk werk, De Noostraat 4, IJmuiden. Spreekuur dag. 9-10 uur. Tel. 10661. Buurthuis De Planeet, donderdag 19 00-20 00 uur tafeltennis 6-15 jaar, 19 00-20.30 uur Hobby- en zaaggroep 6-14 jaar, 20.00-21.30 uur tafelten nis volwassenen. Buurtcentrum Zeewijk, vakantiesluiting Buurtcentrum De Spil, Rembrandtlaan 45, donderdag 19 30-21.30 uur Fotografie voor be ginners, vrijdag 9.30-11.30 uur en 13.30-15.30 uur Peuterspeelzaal. 16 00-17.30 uur Knutselclub Badhuis Snelliusstraat, vrijdag 1300-19 00 uur. Recreatiebad De lioogeberg, Trompstraat, donderdag 21 00-22.30 u. gezinszwemmen, vrij dag 9.30-10.20 gemengd zwemmen. 6 45-8 00. 12.00-13.30, 1600-17.30, 19.30-20 45 gemengd zwemmen, 9.00-18.00 peuterbad, 6.45-22.00 sola rium. Instructiebad, gesloten t/m 3-9-79 Openluchtzwembad De Heerenduinen. Ma. V m zondag van 10 00-17.00 uur. arbeidsmarkt meer nodig BIOSCOOP EN THEATER Kennemer I, Zeestraat, donderdag 20.00 uur: „Haastige spoed is zelden goed". Kennemer II, Zeestraat, donderdag 19.30 uur: „Waterschapsheuvel”. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 2555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Centrale bibliotheek, Kerkstraat 44, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30-21 00 uur, volw. en 15.00- 17.00 uur jeugd. Jeugdbibliotheek Meerestein, K. Smitstraat 110 a, vrijdag 15.30-17.00 uur. Dienstencentrum voor bejaarden. Kerk straat, maandag t/m vrijdag geopend van 09 00- 17.00 uur. Spreekuur leiding vrijdag 10.00-11.00 uur Huize Scheybeeck, Velserweg. Do. wetswinkel voor gratis juridisch advies van 18-20 uur. Stichting alg. maatschappelijk werk. K. Deifsweg 1. Beverwijk Spreekuur werkdagen van 9 12 30 uur Tl 26177. (Ook voor Wijk aan Zee en Castricum). MUZIEK Grote of St. Bavo Kerk (Ingang Oude Groen markt 9, tel. 324399). Vrij. 12.30-13.00 u. Bei aardconcert door Bernard Winsemius. Bakenesserkerk (Vrouwestraat 10, tel. 321215) Vrij. 11.30-12.00 u.: Beiaardconcert door Bernard Winsemius. Cronjéstraat (Haarlem) 19 30 u.: Optreden van de Damiate Band Haarlem. De Gravin (Gravinnesteeg, tel. 323590). Vrijd. 22 u.: Wisselende jazzgroepen Tuin Hervormde Pastorie (Kerkplein, Bloe- mendaal). Vrijdagavond: Limehouse Jazzband. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr., tel. 311004) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Moonraker”, 12 j. Vrij. 24 u.: „Mahogany", 16 j. Frans Hals (Fr. Halsplein, tel. 254731) 19 en 21.15 u.: ..Inpikken en wegwezen", 12 j. Lido (Houtplein, tel 312288) 14, 19 en 21.30 u.. ,Het China syndroom", a l. Vrij. 24 u.: „Wie komt er in m’n hokkie?”, 18 j. Luxor (Gr. Houtstr., tel. 311865) 14, 19 en 21.15 u. „Uit elkaar", 12 j. Vrij. 24 u.: „Alice doesn't live here anymore”, 16 j. Roxy (KI. Houtstr tel. 312395) 14.30 en 20 u.: „De Klompenboom”, 16 j. Vrij. 24 u.: „La femme aux bottes rouges 16 j. Studio (Gr. Markt, tel 310033) 19 en 21.30 u.: „Kentucky fried movie”, 16 j. Vrij. 24 u. „Strand- verlangens 16 j. Cinema Quirinus Internationaal (L. Veerstr., tel. 326145) 14, 15.30, 19, 21.30 en 22 u. Vrij. 14. 15 30. 20 en 21 30 u.: „Het liefdesleven van Jenni fer Jones", 16 j. BIOSCOOP EN THEATER Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. Donder dag 20 00 uur „Waterschapsheuvel”. DIVERSEN Alarmnummers: politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30-21.00 volw., 15.00-17.00 jeugd. Filiaal Beneluxlaan, Beneluxlaan 205-207, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30-21.30 volw. 15.00- 17.00 en 18.30-21 00 jeugd Kinderboerderij, Vrijburglaan, maandag t/m vrijdag 10 00-12.00 en 13.15 16 45 uur. Buurtcentrum De Schuilhoek, Van Bronck- horststraat. Do. soosavond voor 14-17 jaar, 19.30-24.00 uur buurtavond, 20.00 uur klaver jassen. De Evelaer, Luttic Cieweg. donderdag 20.00 uur praatavond voor werkende jongeren 17 t/m 21 jaar. De Werf, donderdag 20 00 uur buurtavond, klaverjassen Stichting alg. maatschappelijk werk, vd. Hoopstraat 7, Beverwijk Spreekuur werkdagen van 9-17.00 uur. Tel. 30766. „Voor oplossing problemen

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 6