Honeywell Heil ijgers/Amersfoort All round timmerlieden administrateur H.B.O.V M.RO.V u Binnendienstverkoper bij Honeywell. stafmedewerker bedrijfseconomische afdeling VERPLEEGKUNDIGEN B adjunkt-direkteur A. afdelingshoofd B. bejaardenverzorgster/ bejaardenhelpster/ afdelingshulp C. nachtverpleegkundige- ziekenverzorgster (INVALFUNKTIE) I 2* HUIS TER HAGEN PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT I ONDERHOUDSMONTEUR CONSTRUCHE- BANKWERKER/LASSER C.V. MONTEURS -ir randstad uitzendbureau HTS-niueau, bij voorkeur elektronica. MECHANISATIE/KONSTRUKTIEBEDRUF DIRECTIESECRETARESSE 19 7 9 AUGUSTUS 26 di !l in Noord-Holland I In opdracht van een gezond en gespecialiseerd met een personeelsbestand van ca. 20 man, zoeken wij een allround Binnen onze organisatie opereert u met een grote mate van zelfstandigheid. U voelt u actief betrokken bij het gebeuren op de markt en attendeert de buitendienst op nieuwe projekten en verkoopkansen. Wij stellen u in staat de nodige kennis te vergaren en op peil te houden. Wij zien deze functie als voorbereiding op een job in de buitendienst. Heilijgers Bouw bv Nijverheidsweg Noord 60 Amersfoort voor ons projekt Hoofddorp/Vrijschot Zuid nabij Kruisweg 1221Aanmelden in de bouwkeet bij de Heer Dijs. realiseert projekten in utiliteitsbouw, woningbouw (w.o. houtskeletbouw), renovatie, restauratie en onderhoud. Wij vragen Krug Kerrebijn B.V., Ir. Lelyweg 46, Haarlem i Wilt u meer weten? Bel of schrijf dan even. Wij vertellen u er graag meer over. Een goede job voor u? U onderhoudt telefonisch en schriftelijk contact met afnemers. U adviseert ze met betrekking tot apparatuur en toepassings mogelijkheden. Aan de hand van aanvragen werkt u offertes uit voor complete meet- en regel systemen. U zorgt ervoor, dat ook technisch gezien, de offertes kloppen. Binnenkomende opdrachten controleert u op juistheid. in het vooruitzicht gesteld, als na twee jaar blijkt dat hij aan de gestelde eisen op het gebied van de administratieve verwerking en de beleidsvorming kan voldoen. Van hem wordt verwacht, dat hij de grootboek-administra- tie, de loon- en salarisadministratie, de debiteuren- en krediteurenadministratie, de urenverantwoording en de nakalkulatie met behulp van een enkele assistent kan ver zorgen, waarbij ook het samenstellen van de effektieve management-informatie, naast de uitvoering van een aantal administratieve taken, o.a. inkoop en verkoop, een belang rijke plaats zal innemen. Voor deze administratieve bedrijfsleider wordt een funktie als Adviesburo voor Toegepaste Psychologie Gedempte Gracht 93, Zaandam met leidinggevende en kontaktuele vaardigheden, die naast de zorg voor het gehele administratieve gebeuren een belangrijke inbreng kan hebben op het gebied van beleidsvorming, kommercie en bedrijfsorganisatie. In aanmerking komt een zakelijk ingestelde administrateur, leeftijd min. 35 jaar, met industriële ervaring, die allround genoeg is om zich te kunnen thuisvoelen in een middel groot en dynamisch bedrijf. Brieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder nr. Z-4554 kode ”adm. B.L”. Inlichtingen: Tel. (02503) 10696, Ph. Dijs, Tel. (033) 18048, D. Pluim of J. W. Heilijgers. Na 18.00 uur: (033) 44211(03425) 1967 en (02942) direct technisch werk voor Op korte termijn vragen wij personeelsleden in een aantal funkties. (Bejaardenverzorgster) I I JJlEFSIinEEl zs I J De voornaamste taken van deze nieuwe medewerker worden: het ontwikkelen en beheren van het kostprijssysteem, het mede opstellen van lange termijn planning, het samenstellen van investerings aanvragen, het geven van leiding aan enige medewerkers op het gebied van budgettering en kostprijs, deelname in bijzondere projekten. Sikkens B V. zoekt voor de Bedrijfseconomische afdeling van de sektor Produktie een stafmede werker. Wij denken aan een HBO-er, bij voorkeur HEAO-er BE. De kandidaat zal over een analy tisch denkvermogen moeten be schikken, terwijl inventiviteit en goede kontaktuele eigenschappen tevens noodzakelijk zijn. Honeywell b.c., afd. Personeel- zaken, Rijswijkstraat 1 75, 1062 EV Amsterdam. Telefoon 020/156815, tst. 241. I Indien u geïnteresseerd bent, kunt u zich voor nadere inlichtingen wen den tot de heer F. Bus, afdeling Personeelszaken. Sikkens bv, Tel. (01711) 820 84. Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim t.a.v. F.J.M. Bus. c 7 1 l t I Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor de Opname-afdeling van Hoofdafdeling I (Brederodekliniek) enige tl Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen. De groep System sales vormt een onderdeel van de afdeling Gebouwen automatisering. Deze afdeling houdt zich bezig met klimaatbeheersing, toegangscontrole, en brand- en inbraakbeveiliging in gebouwen. Rea tiekan mede waarv nee d nauw» ten to voorsl één to nieuw nale g gedrai ceerd nadel» derlar achtei werke De turnpl landei stek k litieke John inforn een p< zijn, v laten, die f maar hebbe na H< Huis Ter Hagen is een modern bejaardenverzor gingstehuis met ca. 160 bewoners in Driehuis, in de directe omgeving van bus en trein. K Wij zijn bekend als groothandel, produktiebedrijf. op het gebied van glas en verf, met vestigingen te Haarlem, Alkmaar, Zaandam en Utrecht, waarin totaal ca. 140 medewerkers aktief zijn. Voor de verkoopmaatschappij zoeken wij een (part-time) Voor deze functie denken wij aan een jonge vrouw, die zelfstandig kan werken en de directie assisteert bij alle voorkomende werkzaamheden. Wij zien uit naar iemand met middelbare school- en secretaresse-opleiding, bij voorkeur met (enige) ervaring. Wij bieden een interessante baan met een aantrekkelijke honorering Werktijden in overleg te regelen. Uw sollicitaties worden gaarne ingewacht door de Directie, Postbus 679, 2003 RR Haarlem. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G W. Dupon, tel. 023- 319328 tst. 52 Me Konir aangt kaart schikl Fort het n Mosk Eva E - kon t niemj vliegti De afdeling heeft tot taak: krisis- interventie, observatie, onderzoek en indikatiestelling voor verdere behandeling. In principe verblijven de patiënten niet langer dan 14 dagen op de opname-afdeling. Van de verpleegkundigen wordt verwacht een bijdrage te willen leveren aan het behandelproces van patiënten in de eerste opvangfase. Er wordt gewerkt in multi disciplinair teamverband. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door mw.L.A.Straver, Verpleegkundig Manager van Hoofdafdeling I, telefoon: 023-37.99.00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Direktie van genoemd ziekenhuis. Postbus 50, 2080 AB Santpoort. Huis Ter Hagen is onderverdeeld in 4 verzorgingsafdelingen. Iedere verzorgingsafdeling telt ca. 40 bewoners. Voor de huishoudelijke en persoonlijke verzorging van de bewoners werkt een team van 5 tot 7 personeelsleden die gezamenlijk alle voorkomende werkzaamhe den verrichten. Dit houdt in dat gediplomeerde bejaardenverzorgsters en afdelingshoofden ook huishoudelijke werkzaamheden verrichten. Het aantrekkelijke van het systeem is dat er relatief weinig weekend diensten worden gelopen en sporadisch avonddienst (1 vast en 1 wisselend). Voor aanvulling van de afdelingsbezetting mogelijk alswnd. afdelings hoofd. Niet specifiek in de bejaardenverzorging gediplomeerde krachten, maar die wel gewend zijn (bejaarde) mensen te verzorgen, hierbij denken wij aan hen die ervaring hebben als gezinsverzorgster, kraamverzorgster, e.d. kunnen eveneens solliciteren. Voor de verzorging van nachtdiensten zijn een aantal vaste nacht diensten en -hulpen in funktie, allen op part-time basis. Voor inval diensten bij ziekte, vakantie, e.d. hebben wij sinds jaren een verpleegkundige in dienst die evenwel i.v.m. haar leeftijd per 1 okto ber a.s. ontslag neemt. De taken van het nachthoofd zijn het nalopen van bellen van bewoners die hulp nodig hebben, het uitzetten van de medicijnen voor de vier gebruikstijden en het houden van kontro- le-rondes. Voor de medicijnen hebben wij een z.g. paternosterkast in gebruik waardoor het aantal handelingen sterk is vereenvoudigd. Salaris Het salaris en de andere voorzieningen zijn geregeld in de C A.O. voor bejaardentehuizen en hangt af van funktie, leeftijd, e.d. Sollicitatie en inlichtingen Sollicitaties schriftelijk aan de direkteur van Huis Ter Hagen, Lod. van Deyssellaan 254, Driehuis, tel. inlichtingen 02550 - 14941 (toestel 25). siktens Ervaren bouwkundig tekenaars op HTS of MTS-niveau kunnen bij ons direkt aan de slag in Haarlem en omgeving. Voor een relatie in Nieuw Vennep zoeken wij een ervaren man voor de onderhoudsdienst. De juiste man kan rekenen op een fijne baan en een goed loon. Voor vakmensen hebben wij doorlopend werk bij diver se relaties in Haarlem en omgeving All-round cv monteurs gevraagd voor enkele relaties in Haarlem en omgeving. Zaandam. Peperstraat 208, 075 -17 53 51 Ged. Oude Gracht 71, tel. 023-319064 IJmuiden, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur Donderdag 12.30-16.30 uur Beverwijk Breestraat 4, tel. 02510-29197 Zaandam: Peperstraat 208. tel. 075-175358

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 26