Favorieten niet bij laatste vier Lothar Thoms razendsnel Ij geen meter meer sportpuntiq Springkampioenschap Willy van der Ham Flushing Meadow voor Panatta al afgelopen a in tijdrit Leijn Loevesijn even terug If' „Na zondag rijd ik 99 I fj Gelijkspel voor Hamburger SV ■I wielrennen^ wk 79 Ook Elly Vessies uitgeschakeld Tranen I 23 SPORT 22 WOENSDAG 2 9 AUGUSTUS 19 7 9 I I 1 (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. De door vriend en vijand voorspelde suprematie van de Oostduitsers is op de achtervolging achterwege gebleven. Detlaf Macha, Norbert Durpisch en Uwe Unterwalder beklommen in München het erepodium en de verwachting was dat dat beeld zou terugkeren. Op de Olympische Spelen in Moskou, maar ook in Amsterdam, waar de wereldkampioenschappen gisteren een vervolg kregen. Het liep even anders, dramatischer voor de Oostduitsers, die moesten constateren dat de hooghartige beslissing om nationaal kampioen Winkle niet op de individuele achtervolging op te stellen, fatale gevolgen had. fill Oostduitsers falen op achtervolging I F -jj- Mari/ke Lagerloff wordt zeer duidelijk verslagen door de Amerikaanse Sue Novara. jJ- Leijn Loevesijn: definitief afgelopen Peter Heerkens Ar Adriano Panatta: weinig verweer. Daarvoor hadden twee geplaatste speel sters de eerste ronde moeiteloos door staan. Virginia Wade, door de organisatie de vierde plaats toegedacht, stond zes games af tegen Paula Smith: 6-3, 6-3. Di anne Fromholtz, vier plaatsen lager op de ranglijst, versloeg haar Australische land genote Dianne Evers met 6-3 en 6-2. Na anderhalf uur kon Gerulaitis het karwei afmaken. Met 7-5 greep hij de derde set en de zege. De nederlaag van Adriano Panatta tegen Kevin Curren uit Zuid-Afrika hield in dat de eerste geplaat ste speler van het toneel verdween. Panat ta was door de organisatoren als vijftien de geplaatst. De Italiaan had tegen de 21- jarige Curren, studentenkampioen van de Verenigde Staten en 72e op de wereld ranglijst, weinig verweer. In drie sets, 3-6, 5-7, 6-7 (tiebreak 4-7), werd hem verder spelen onmogelijk gemaakt. Bij de dames snelde Chris Evert in vijfenveertig minuten naar een afgeteken de zege op de Westduitse Iris Riedel. Met 6-0, 6-0 rekende zij keihard af met haar hulpeloze tegenstandster. Voor de favo riete voor de eindzege betekende dit de 26e achtereenvolgende zege in dit toer nooi. Sinds haar entree in 1971 heeft zij de het zwakke Oostduitse optreden. Waar schijnlijk heeft men niet meer dan een kleine denkfout gemaakt. Men dacht het allerhoogste te halen met enkele jonge rijders en rekende daarbij buiten de kracht van de concurrentie. De Rus Maka rov, die een plaats was toegedacht bij de laatste vier, maar dan in het gezelschap van drie Oostduitsers. Hij plaatste zich voor de halve finale met een tijd van 4.51.31. Een verbetering van het baanre cord, dat lang op naam stond van Roy Schuiten en Gert Bongers, maar dat nu diverse keren gebroken werd. Het zat mee. In de avonduren hingen de vlaggen slap aan de mast en bovendien werd de iets snellere starter Lammertink mogelijk bevoordeeld door de twee lekke banden die hij kreeg, beide keren in de eerste 3000 meter, hetgeen betekende dat hij zijn voorsprong mocht behouden. Met 11.76 meter voordeel ging hij voor de tweede keer van start, met 11.40 meter voor de derde maal. Drieëneenhalve ron den waren toen nog te gaan, een afstand die voor de Pool te kort was om Lammer tink te bedreigen. In het Nederlandse damessprintkamp kwam de coach van de Oranjerijders, Cor Bijster, zakdoeken te kort om tranen te drogen en snotterende neuzen af te vegen. Marijke Lagerloff, de nationale sprint- kampioene, en Truus van der Plaat tover den het vaderlandse hoekje op het mid denterrein van het Olympisch Stadion tijdens en na de kwartfinale om in een waar „tranendal”. De Rotterdamse titel- houdster omdat zij de weg naar de laatste vier versperd zag door de Amerikaanse Sue Novara, Truus van der Plaat uit Geldermalsen omdat zij ten koste van de Belgische Claudine Diepstraete wel door mag sprinten in de halve eindstrijd, maar dat vlak voor haar ook Mieke Havik door de Italiaanse Rosella Galbiati uit het wereldtoernooi was gewipt. Goede resultaten leverden de Neder landse stayersfavorieten. Gaby Minneboo plaatste zich voor de finale door in zijn serie tweede te worden achter de wereld kampioen van vorig jaar, Rainer Pod- lesch. Minneboo voor de achtste maal op een titelstrijd: „Ik heb niet aangevallen, nummer 1 en 2 komen in de finale. Ik wilde geen onnodige energie verspillen”. Matthe Pronk, ook al een veteraan met vijf deelnames achter zijn naam, had nog minder moeite om zich te kwalificeren. Gangmaker Nop Koch reed met de Noordhollander aan de rol van de vierde naar de eerste plaats en werd niet aange vallen. Pronk en Minneboo donderdagavond in de finale. Aan Coach Wiersma de op dracht om voor een eenheid bij het Ne derlandse duo te zorgen. Dat het moeilijk wordt, is duidelijk. Pronk: „Ik heb vijf keer voor Minneboo gereden. Wat koop ik ervoor als Minneboo kampioen wordt. Niets toch. Ik rijd voor mezelf”. En aan gezien Minneboo dezelfde plannen heeft, is de mogelijkheid tot een compromis uitgesloten. De stayersfinale wordt van Nederlandse zijde wat het moet zijn: een individuele wedstrijd tussen de tien sterkste amateurstayers van de wereld. Lothar Thoms reed zich in Amster dam voor de derde maal in successie op Rellen op de tribunes bij de voetbalwed strijd voor de Argentijnse eerste divisie tussen Chacarita Juniors en Platense eis ten in Buenos Aires één dode en verschei dene gewonden, onder wie één ernstig. De aanhangers van Chacarita Juniors begon nen met de ongeregeldheden omdat hun club door het verlies van 1-2 waarschijn lijk zal degraderen. fraaie kansen onbenut had gelaten had zich reeds verzoend met een gelijkspel. Een foutje in de verdediging werd de Oranje-jeugd fataal. Wybo Lelieveld heeft gisteravond in Roosendaal de snelste Nederlandse sei- zoentijd op de 1500 meter gerealiseerd. Hij liep de afstand in 3.46.0. Overigens bleef de Bataven-atleet hiermee nog zes secon den verwijderd van de NOC-limiet voor de Olympische Spelen van volgend jaar die op 3.40 staat. gen Grunke, die gisteravond vierde werd, was het gevolg van een kniebles sure die hij de afgelopen winter opliep. „Daardoor kon ik me niet optimaal voor bereiden”, aldus de student in de auto techniek. MÜNCHEN (ANP). De meest tevre den man na afloop van de wedstrijd Bay ern München-Hamburger SV, het toptref- fen op de derde speeldag van de West duitse Bundesliga, was de penningmees ter van de Beierse vereniging. De revenu en van het duel, dat met 78.000 toeschou wers volledig uitverkocht was, bedroe gen 1,2 miljoen mark. De toeschouwers voelden zich bekocht. Nee, Marijke Lagerloff zag geen kans de teleurstelling over haar uitschakeling te bedwingen. Zij smeet ontgoocheld haar renschoentjes na de eerste verloren rit tegen Novara tweede vorig jaar tijdens het WK in München in de tas en snikte met overslaande stem: „Die trutten tref fen een paar wrakken en ik moet uitgere kend tegen een van de sterksten de baan op”. Trutten, het sloeg onbedoeld op Havik en Van der Plaat, van wie de eerste indi rect oorzaak was van het ellendige gevoel bij Lagerloff. Doordat de jury Haviks protest na haar sprint in de series tegen Novara (zij zou volgens de Nederlandse van haar lijn zijn geweken) toewees, be gon Lagerloffs noodlot zich geleidelijk af te tekenen. Havik won aldus de race tegen Novara, klom een eindje op het plaat- singsschema van de kwartfinales en trof daar Galbiati. GRONINGEN (ANP). Bij het con cours hippique in Groningen is de 25- jarige Maastrichtenaar Willy van der Ham nationaal kampioen geworden. In het laatste onderdeel van het springkam pioenschap, een wedstrijd in Tabel A (lengte parkoers 480 meter, 12 sprongen, 15 hindernissen, maximaal toegestane tijd 83 seconden) eindigde hij als tweede achter Peter Strijbosch, die met Larramy als enige tweemaal foutloos rondkwam. De kampioen van vorig jaar Anton Eb ben verdedigde in het Be Quickstadion zijn titel niet. Vijf ruiters legden de eerste manche zonder fouten af: Dion van Groe- sen, Peter Strijbosch, Dick Wieken, Gerd Meier en Willy van der Ham. Van hen Met de Rus vertrokken de Fransman Bondue, de Italiaan Bidinost en Lammer tink. Hij bereikte meer dan verwacht. „Een plaats bij de laatste vier, dat zou heel mooi zijn”, meende de Overijsselse cou reur vooraf. Die mogelijkheid zag hij ei genlijk niet meer zitten na de loting. De zevende tijd in de achtste finale betekende dat hij moest aantreden tegen de Pool Jan Jankiewicz, de nummer 2 van het wereld kampioenschap voor amateurs. Een te zware opgave voor Jos, die met zijn grote lichaam veel meer wind vangt dan de concurrentie. herhaalde Van der Ham deze prestatie in de tweede manche. Van der Ham en Meier kregen toen een straf van een kwart en driekwart punt toebedeeld wegens tijds overschrijding. De enige die verder nog foutloos rondkwam was Henk Nooren. Maar deze ruiter had zijn kansen al in de eerste manche verspeeld. De uitslag: NEW YORK. Regen heeft de opening van de open Amerikaanse tennis kampioenschappen op Flushing Meadow danig in de war gegooid. Vitas Gerulaitis moest noodgedwongen zijn partij tegen de Australiër Mark Ed monson in gewonnen positie onderbreken. De Amerikaanse winnaar van de open Italiaanse kampioenschappen schreef de eerste twee sets met 6-3 en 6-2 op zijn naam. In de derde nam Edmonson met 2-0 de leiding voordat de regen de wedstrijd onderbrak. Anderlecht is de Belgische competitie slecht begonnen. De Brusselse club ver loor gisteravond op eigen veld op de eerste speeldag met 1-2 van Lokeren. Club Brugge behaalde de volle winst bij FC Antwerp. Zij het dat de marge mi niem was: 0-1. De overige wedstrijden worden vanavond gespeeld. Het onderzoek op het gebruik van ver boden stimulerende middelen bij de weg wedstrijden (dames, amateurs en profes sionals) van het afgelopen weekeinde te Valkenburg heeft een negatief resultaat opgeleverd. De uitslag heeft geen betrek king op het gebruik van anabole sterio- den, aangezien, zoals bekend, dat onder zoek meer tijd vergt. De Nederlandse jeugdploeg heeft giste ren het toernooi om de wereldbeker ho ckey, dat in Versailles wordt gespeeld, zijn eerste nederlaag geleden. In een bij vla gen uitstekend gespeelde wedstrijd won India met 1-0. Het beslissende doelpunt werd drie minuten voor het slotsignaal gemaakt door Surender Singh. De Neder landse jeugd die in de tweede helft enige Joke van Staveren is gisteren als vierde geëindigd in de zwemmarathon voor be roepszwemmers tussen Dover en Cap Gris Nez. Winnaar werd de 27-jarige Ame rikaan John Kinsella. Hij legde de afstand af in negen uur en tien minuten en ver diende daarmee 4500 gulden, welk bedrag beschikbaar was gesteld door Prins Fai sal van Saoedi Arabië de duizend meter in de regenboogtrui. Vreemd genoeg echter mag dit ras- paardje van de Oostduitse baanploeg zich dit jaar geen nationaal kampioen noemen. Tijdens de Oostduitse titel strijd werd Thoms geklopt door Peter Grunke met een verschil van maar liefst twee seconden. Maar die nederlaag te- Want Leijn Loevesijn heeft het al wel gezien. Zeven jaar lang was hij van 1970 tot en met 1976 beroepswielrenner in een specialiteit waarmee hij het nu (op aandringen van de aannemer die hem op de loonlijst heeft) nog eens probeert: de sprint. Hij leerde in die tijd het cyclisme van alle kanten kennen: succes, dus geld, en tegenslag, dus nauwelijks inkomsten. Zijn grootste triomf vierde hij in 1971, toen hij wereldkampioen werd op het on derdeel dat na de periode Derksen-Van Vliet geen Nederlandse winnaar meer had gekend. Even snel als hij aan de top kwam, tuimelde Loevesijn na het behalen van zijn regenboogtrui in Varese van zijn voetstuk. Het jaar daarop werd hij vierde, daarna achtste, toen vijfde, vervolgens „niets” (gewipt in de series) en tot wat zijn slot werd (1976, Italië, Monteroni) „bijna niets”: gediskwalificeerd in de finale van de herkansingen. Wanneer Leijn Loevesijn na drie jaar weer in een oranje trainingspak met „NE DERLAND” in chocoladeletterige afme tingen die lijst nog eens nagaat, zegt hij: „Ik reed dus niet goed genoeg om me als wereldkampioen waar te maken. Dat is heel duidelijk. Daar kan ik niet omheen”. Zijn mentor Jan Derksen denkt daar anders over. Derksen die volmondig beaamt dat het deelnemen van Loevesijn aan deze WK tekenend is voor de zielig heid van het profsprinten zegt name lijk: „Na zijn wereldkampioenschap heeft Leijn het wielrennen erg laconiek opge vat. Zijn inzet om te trainen werd minder. In een wegwedstrijd bijvoorbeeld, stapte hij nogal gauw af en in de zesdaagse liep het ook allemaal niet zoals het moest. Ik vond hem te makkelijk. We hebben daar samen nogal eens woorden over gehad. Volgens mij is hij in zijn hart niet zo’n wielrenner geweest als wij allemaal dach ten en hoopten”. Leijn Loevesijn zelf voegt naast zijn vaststelling dat hij „dus de grote klasse miste”, echter als belangrijk argument aan dat de zenuwen door zijn keel gierden en zijn benen lam sloegen wanneer het in een wedstrijd weer zo ver was. De weten schap: Als ze me d’r in deze serie uitknal len, dan gaat het ten koste van mijn in komsten, maakte me steeds weer nerveus. Ik kon daar moeilijk tegen. Sprinten is Eindklassement: 1. en kampioen van Neder land Willy van der Ham 7 pnt, 2. Gerd Meier 19 pn(„ 3. Johan Heins 19 pnt. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Bij de beroepswielrenners die in het Olympisch Stadion om een wereldtitel rijden heeft zich een amateur aangediend: Leijn Loevesijn uit het Noordhollandse Opmeer. Metselaar van beroep, 30 jaar, en deelnemer met het voor een met een proflicentie rijdende coureur uiterst merkwaardige voornemen om na dit toernooi geen wedstrijd meer te rijden. Ook al zou hij op het erepodium komen. Het is een brandende vraag hoe ver Leijn Loevesijn in dit wereldkampioen schap komt. Hij bereidde zich kort (pas na Pinksteren weer begonnen met de trai ning) maar serieus (gestopt met roken en drinken) voor. Na het dieptepunt, dat voor hem in 1976 aanleiding was om te stoppen zat hij („behalve af en toe voor de lol”) niet meer op de fiets. En toch reed hij twee weken geleden in het Olympisch Stadion een serie in de schitterende tijd van 11,64. En dat tegen fullprofs als de Belg Vaarten en de Australiër Atkins. Het was zijn eerste wedstrijd sinds ruim twee jaar. Pas half juli vroeg hij weer een licentie aan om ’t Nederlands kampioenschap te kunnen rijden, maar die testcase ging bij gebrek aan voldoende deelnemers (vereist: zes, aanwezig twee) niet door. „Wie na zo’n lange onderbreking 11,64 rijdt”, aldus Jan Derksen, „mag je prijzen. Er zijn er wei nig die zoiets onder vergelijkbare omstan digheden nadoen. Ik neem er mijn petje voor af”. Leijn Loevesijn: „Ik zie wel wat het wordt. Ik hoef van alles was er hier gebeurt niet te eten en dat is voor mij een hele geruststelling. Mocht ik in de prijzen vallen, dan is dat natuurlijk geweldig, maar het zal voor mij geen aanleiding zijn om toch weer te gaan koersen. Dan zou mijn gezin zich moeten aanpassen en dat vind ik niet opwegen tegen wat het wielrennen te bieden heeft. Wat er in dit wereldkampioenschap ook van komt: Na zondag rijd ik geen meter meer. MSV Duisburg-Bayern Leverkusen 5-0, VFL Bochum-Borussia Münchengladbach 0-0, Her tha BSC-Schalke 04 0-2, Werder Bremen-Borus- sia-Dortmund 2-1, FC Kaiserslautern-Eintracht Braunschweig 2-0, Eintracht Frankfurt-VFB Stuttgart 2-0, Bayern München-Hamburger SV 1-1. De stand aan kop: 1 Hamburger SV 3-5, 2 FC Kaiserslautern 3-4, 3 Eintr. Frankfurt 3-4, 4 Bor. Dortmund 3-4, 5 Bayern München 3-4, 6 Schalke 3-4, 7 Werder Bremen 3-4. Ruim één uur stond het duel op een laag pitje, waarin weinig of niets interessants gebeurde. In de 61e minuut opende Au- genthaler voor de thuisclub de score en kwam er meer vaart in het spel. Lands kampioen Hamburger SV kwam negen minuten voor tijd langszij door een treffer van Manfred Kaltz. Bij de Hamburgse vereniging draafde na 34 minuten Kevin Keegan als invaller voor Reinmann op. De Europese voetballer van het jaar was ver verwijderd van zijn beste vorm. Door dit gelijke spel en de verrassende nederlaag van Borussia Dortmund bij Werder Bremen (1-2) gaat Hamburger SV alleen aan de leiding met vijf uit drie. Zes clubs volgen met één punt minder. Uitslagen: indrukwekkende score van 42-4 opge bouwd. Ondanks haar snelle overwinning was Chris Evert niet gelukkig na afloop. „Ik speel liever tegen sterkere tegenstand sters in de eerste ronden. Hoe meer ik in die periode onder druk sta, hoe meer dat mijn spel ten goede komt in de eindron den. Tenslotte moet je je in de eerste ronden fysiek en mentaal opladen voor de eindfase". AMSTERDAM. De eerste gouden medaille van het wereldkampioen schap op de baan in het Olympisch Stadion is terechtgekomen bij Lothar Thoms, de Oostduitse specialist op de 1 kilometer tijdrit. Met een glanzende tijd van 1.06,61 (ter vergelijking: op de razend snelle houten baan van München bij het WK van afgelopen jaar reed Thoms 1.05,98) was de krachtrijder uit de DDR bijna één seconde rapper dan de verrassend sterk fietsende Canadees Gordon Singleton (1.07,53) en op de Rus Edouarde Rapp (1.07,78) pakte Thoms op een haar na twee volle seconden John Zeyderveld, de pas 19-jarige Ne derlandse kilometer-tijdrijder slaagde er niet in te beantwoorden aan de rede lijk hoge verwachtingen die met name KNWÜ-baancoördinator Frans Mahn koesterde. Met 'n tijd van 1.10,11, goed voor een zeventiende plaats, bleef de Amsterdamse kapper ruim een seconde boven de 1.09,01 die hem een maand geleden op dezelfde piste de nationaal titel opleverde. IJshockeydoelman Crha is overgelopen naar het Westen. De internationaal keerde niet terug van zijn vakantie-adres in Joe goslavië. In Tsjechische ijshockeykringen wordt algemeen aangenomen dat Crha in Canada asiel zal aanvragen. zenuwenwerk”. De vaste toeschouwers van baanwedstrijden weten dat. „Maar”, benadrukt Loevesijn, „vanaf de kant heb je er geen idee van wat er zich precies afspeelt. Het is een verschrikkelijk spel van intimidatie en van het opvoeren van trucs. Daar is een boek over te schrijven. Van de eerste tot de laatste meter zit je elkaar te tarten. Je moet kunnen incasse ren en je moet kunnen uitdelen. Krijg je een stomp: geef d’r meteen een terug, anders ben je geflikt. En denk niet na, maar handel impulsief, whammm. ge lijk terug. Niet nadenken. Als je wilt na denken, kun je beter niet opstappen. Dan heb je in een sprint niets te zoeken. En risico’s? Ach, je weet dat iedere rit zijn risico heeft”. Marianne van de Torre schaarde zich bij de laatste acht van het tennistoernooi in Toronto door een simpele overwinning op Jennifer Goodling in de tweede ronde. De Amerikaanse werd in beide sets afge scheept met twee games: 2-6, 2-6. Karin Moos verging het slechter. Na een „bye’ in de eerste ronde verloor zij een ronde later kansloos van de Finse Ayala met 3-6 en 1- 6. Nog in de strijd is ook Nanette Schutte, die nog maar één keer op de baan ver scheen. In de eerste ronde veroverde zij na een zeer spannend duel de winst op de Engelse Kate Brasher met 7-5 en 7-6. De uitslagen zijn: Dames enkelspel: eerste ronde: Chris Evert (VSt)-Iris Riedel (WD1) 6-0, 6-0; Virginia Wade (GBr)-Paula Smith (VSt) 6-3, 6-3; Dianne From holtz (Aus)-Dianne Evers (Aus) 6-3, 652; Alycia Moulton (VSt)-Brigitte Cuypers (ZAf) 7-5, 4-6, 6- 3; Mima Jausovec (Joe)-Elly Vessies (Ned) 6-7, 2, 6-2; Roselyn Fairbanks (ZAf)-Marcie Loue (VSt) 6-0, 4-6, 6-4; Kelly Henry (VSt)-Emilse Raponi (Arg) 6-3, 6-4. 1. Peter Strijbosch (Neerkant) Larramy 0 ft., 2. Willy van der Ham (Maastricht) Leanca Z ‘h str.pnt., 3. Gerd Meier (Gameren) Piraat T 3 str.pnt., 4. Jan Broek (Maastricht) Faroek Z 4 str.pnt., 5. Dick Wieken (Maastricht) Caddy Z 4‘« str.pnt., 6. Johan Heins (Maastricht) Komeo Z 8 str.pnt. Wereldkampioen Macha verdween naar de kleedkamer in de achtste finale, op bijna vier seconden gefietst door de Italiaan Bidinost, Hans Joachim Pohl beleefde een afgang tegen de Rus Maka rov, die hem op 7 seconden zette en de derde vertegenwoordiger uit de sportna- tie nummer één, Harald Wolff, sneuvelde in de kwartfinales. Geen Oostduitsers bij de laatste vier, wel Nederlander Jos Lammertink, die na twee lekke banden de Pool Jan Jankiewicz voorbleef, de ijzersterke Rus Nicolay Makarov, de Fransman Bondue en de Italiaan Mauri zio Bidinost. „Analyseren, analyseren”. Woorden en schouderophalen van de Oostduitse baan- coach Dieter Hermann. Hij kende geen verklaring voor het falen van zijn man nen. „We moeten gaan kijken naar de voorbereiding, wat hebben ze gedaan in de training, waar is de klad in hun vorm gekomen en hoe kunnen we voorkomen dat het in Moskou weer misgaat. Dat kun je niet in een paar uur verklaren, dat vereist een studie”. De vroegtijdige uitschakeling van de Oostduitsers verbaasde de Westeuropese coaches. Maar: „Je zag het aankomen in de kwalificatieritten, de 12e en de 14e tijd. Ik weet niet wat er met die mannen aan de hand is. Ik weet ook niet waarom ze Winkle niet hebben opgesteld”. Het ant woord geeft Hermann, de coach die de ploegachtervolging belangrijker vindt: „Winkle moet zich concentreren op dat nummer. Het is niet juist om op twee onderdelen te starten”. Waarmee is gezegd dat niet de verkeer de conclusie getrokken moet worden uit Heren enkelspel: eerste ronde: Björn Borg (Zwe)-Matt Mitchell (VSt) 6-1, 6-1, 6-2; Buster Mottram (GBr)-Robert van Hof (VSt) 4-6, 7-5, 6- 4. 7-6; Nick Saviano (VSt)-Brian Teacher (VSt) 6- 1, 4-6, 7-6, 0-6, 4-4, Teacher geeft op. Mark Cox (GBr)-David Carter'(Aus) 0-6, 6-3, 5-7, 6-2, 6-1; John James (Aus)-Brad Drewett (Aus) 6-3, 6-2, 6- 3; Vitas Gerulaitis (VSt)-Mark Edmonson (Aus) 6-3, 6-2, 7-5; Jaime Fillol (Chi)-Dominique Bedel (Fra) 4-6, 6-1, 7-6, 6-2; Kevin Curren (ZAf)- Adriano Panatta (Ita) 6-3, 7-5, 7-6. Jim Connors-Anand Amritraj 6-2, 6-4, 6-4; Vic tor Pecci-Andy Kohlberg (Vst) 3-6. 6-4, 5-7, 6-3, 6- 4; Guilleemolilas-Onny Parun 6-1, 6-2, 7-6; Pat Dupre Raul Ramirez 7-6, 7-5, 0-6, 6-2.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 23