gamccznta hcicirkzm Honeywell A n lindeman Administratieve banen bij Honeywell’s distributie centrum jonge toekomstige montagetechnici medewerk (st)er lii Sj lindeman FINANCIEEL MEDEWERKER/STER Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland MAGAZIJN-ASSISTENT assistent projektadministrateur g NXS Westland Utrecht Projektontwikkeling ■Ml ï-i Volop mogelijkheden voor jonge mensen. orderafhandeling Traffic assistente lliljlllllj IlilliHlililIlllui 36 SEPTEMBER 19 7 9 ZATERDAG 8 I' Assistent(e) Mavo, typevaardigheid, kennis Engels. Het gaat goed met Honeywell. Dat betekent veel werk. Op kantoor en in het magazijn. Het betekent ook dat we meer mensen nodig hebben. Mensen met een administratieve achter grond. Mensen die van aanpakken weten. U zorgt voor het opmaken van de documenten die noodzakelijk zijn voor de begeleiding van vele goederen. Welke documenten dat zijn, leert u van ons. Zo krijgt u geleidelijk aan kennis van het internationale goederenvervoer. Enige jaren commerciële/administra- tieve ervaring op het gebied van im- en export is een pré. v sta] dar var gist bre is v gel< doe tigc var So< Lijkt het u wat? Komt u er dan eens over praten. U kunt telefonisch of schriftelijk een afspaak maken met mevrouw L. Schaafsma. illill Iets voor u? U controleert welke produkten door onze afnemers worden besteld en draagt zorg voor een juiste order specificatie. Per brief, telex of telefoon onderhoudt u regelmatig contact met de afnemers in uw gebied. U spreekt hun taal en bent op de hoogte van hun specifieke wensen. Het spreekt vanzelf dat voor deze functie - die binnen ons bedrijf de naam Assistant Customer Administrator draagt - een grote mate van zelfstandigheid en initiatief gewenst is. o airconditioning EiE!rB5inHE!E!l Havo, kennis Engels en Frans/Italiaans Wij bieden: - een goed salaris Westland/Utrecht Projektontwikkeling bv richt zich op het financieel-ekonomisch en technisch begeleiden van projekten op het gebied van de woningbouw, utiliteitsbouw en rekreatie, welke hetzij alleen, hetzij in samenwerking met derden worden ondernomen. Heeft u belangstelling voor deze funktie dan kunt u kontakt opnemen met de heer P.G. Hoogland, telefoon 020-263131. Een - een dertiende maand - tantième - 8% vakantietoeslag - tenminste 24 vakantiedagen - reiskostenvergoeding Bij Lindeman leer je een technisch vak met diverse carrièremogelijkheden en je wordt er goed voor betaald. Ben je geïnteresseerd? Bel dan even of schrijf een briefje naar de afdeling Personeelszaken van Lindeman B.V. Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie- apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elek trische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo 'n 1000 mensen. Ons European Distribution Center bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell produkten voor heel Europa, Afrika en het Midden Oosten. Bij de afdeling Interne Zaken is op het bureau Financiële Zaken en Huishoudelijke Dienst een vacature voor een Honeywell European Distribution Center b.’v. Kruisweg 603a, 2132 NA Hoofddorp. Telefoon 02503/12951, tst. 142. 1. Een kort briefje schrijven aan de afdeling Personeels zaken, t.a.v. de heer A. Pe- terse, Europalaan2, 3526 KS Utrecht. 2. U komt op onze kennis- makingsdag in restaurant ’De Wintertuin b.v.’ Stations plein 100-Haarlem. op dinsdag 11 september a.s. u bent van harte welkom ’s morgens van: 10.00-12.30 uur, ’s middags van: 13.30-15.30 uur. U kiest maar aan welke manier ude voorkeur geeft. Graag tot ziens. i vai ST vei is gel I ke] ba mc va: jar tal gr. wc ka de in da bo de he ■wrjir- die dit jaar de LTS—MTS—MAVO—HAVO hebben verlaten en die graag willen werken Op de afdeling boekhouding grondbedrijf van het bedrijf voor open bare werken wordt gevraagd een H Ihs, anr gev van me: par kru Kri tie rini bij ziel V gev lem T de ger var is een middelgrote onderneming op het gebied van moderne installatietechnieken en haar* groeiende organisatie is één van de grootste in haar branche. Thans is er in ons bedrijf ruimte voor centrale verwarming en Kinheimweg 1, Bloemendaal. Telefoon 023-258371. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I Z A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem. Postbus 511 2003 PB Haarlem F die tot taak zal krijgen: - het assisteren bij het opstellen van de begroting en de bewaking daarvan; - het assisteren bij de financiële administratie; - het verrichten van alle overige op het bureau voorkomende administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt: - een opleiding op MEAO-niveau (b.a. of b.e.); - enige typevaardigheid. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Het bureau bestaat momenteel uit drie medewerkers, die inspraak hebben bij de benoeming. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan vanaf 21 jaar worden bepaald tussen f 2.148,- en f 3.039,- bruto per maand, (salarismaatregelen per 1 juli 1979). De rechtspositieregelingen van de provincie omvatten onder meer 8 o/o vakantietoeslag, ziektekostenregeling en pensioenvoorzieningen. Sollicitaties kunnen binnen twee weken worden gericht aan de directeur van de Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland, Postbus 4078, 2003 EB Haarlem, onder vermelding van vacaturenummer 182 op de enveloppe. Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij de heer J.P.M. Overtoom of bij de chef van de afdeling Interne Zaken, de heer J. Zwemmer, telefoon 023 - 35 02 44. De Coöperatieve Apothekers Vereeniging ”De Onderlinge Pharmaceutische Groothandel” U.A. is een omvangrijke organisatie die zorgt voor de opslag en verspreiding van geneesmiddelen. Iedere dag wordt een groot aantal apothekers en ziekenhuizen vanuit de verschillende distrikts- en distributiecentra bevoorraad. Bij de O.P.G. zijn in totaal 800 mensen werkzaam. Dagelijks komt er een grote stroom van orders binnen. Deze moeten korrekt en snel worden uitge voerd. Erg belangrijk, omdat onze afnemers prijs stellen op een nauwkeurige en vlotte behandeling. U kunt daaraan een belangrijke bijdrage leveren als voor ons filiaal Amsterdam, Portsmuiden 2, Sloterdijk III de moeite waard, zoals een vaste uitkering van 71/z Wij verwachten van u dat u uw werk zorgvuldig en accuraat zult uitvoeren. Natuurlijk houden wij er reke- L ning mee dat u nieuw bent in dit vak en dat zoiets gewoon z’n tijd nodig heeft, wil alles vlot lopen. Uw leeftijd mag uitlopen tot zo’n 40 jaar. Zin in deze baan? Dan kunt u op twee manieren reageren: vakaturenr. 156493/376/YC De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verzorgen van de huur en erfpachtadministratie van de aan het grondbedrijf toebeho rende eigendommen, alsmede de hierop betrekking hebbende admi nistratie van belastingen en verzekeringen. Vereisten: - het bezit van de diploma’s HAVO of MEAO, praktijkdiploma boek houden en M.B.A.; - accuratesse; - enige jaren kantoorervaring; - de bereidheid om verder te studeren voor b.v. het diploma S.P.D.; - leeftijd omstreeks 25 a 30 jaar. Benoeming kan, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, plaatsvinden in de rang van adjunkt-kommies A c.q. kommies, aan welke rangen een maximum salaris van respektievelijk f. 2.756,- en f. 3.039,- per maand is verbonden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procebure. Na een ruime inwerkperiode gaat u alle orders in het maga zijn verzamelen. heeft hier bij de beschikking over een zeer ruim assortiment, dat heel over zichtelijk is opgeslagen in een moderne,schone magazijnruimte. Een aangename werkomgeving. Wilt u verder komen in ons bedrijf, dan kunt u bijvoorbeeld op den duur in aanmerking komen voor chauf feur/bezorger. Het salaris is in overeenstem ming met het niveau van de funktie. En ook de extra’s zijn Ten behoeve van het gemeentelijk verzorgingstehuis voor bejaarden “De Schoterburcht” met een opnamecapaciteit van 100 bewoners, w.o. enige meerverzorgingsbehoevenden, wordt in verband met het plotseling overlijden van de direkteur gevraagd een direkteur/direktrice vakaturenr. 156289/368/YC die de algemene dagelijkse leiding - in samenwerking met de staf (w.o. verpleegkundigen) - van het gemeentelijk verzorgingstehuis op zich zal nemen. Dit houdt ondermeer in: - de zorg voor het zich welbevinden van de bewoners; - de zorg voor personele en materiële voorzieningen, die leiden tot een goed funktioneren en een verantwoord zakelijk beheer van het verzorgingstehuis; - de advisering omtrent organisatorische en beleidsaangelegenheden aan de bestuurskommissie; - het behartigen van interne en externe relaties. Van de te benoemen direkteur/direktrice wordt verwacht, dat hij/zij - daadwerkelijke belangstelling heeft voor de ouder wordende mens; - ervaring heeft in en taktvol leiding kan geven aan personeel; - beschikt over organisatorisch vermogen; - ruime administratieve ervaring heeft en beschikt over enig financieel- ekonomisch inzicht. Leeftijd bij voorkeur niet jonger dan 40 jaar. Bekendheid met bejaardenzorg strekt tot aanbeveling. Een bereidheid tot het zonodig volgen van de kaderkursus voor direktie van bejaardenoorden wordt verwacht. Een vertegenwoordiging van bewoners en personeel zal bij de selektie van kandidaten inspraak hebben. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Het salaris bedraagt maximaal f 4.441,- bruto per maand. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven worden binnen tien dagen ingewacht bij de sekretaris van het bestuur, de heer A. Moen, Postbus 511, 2003 PB Haarlem. Voor de Administratie Divisie Onroerend Goed zoeken wij een assistent-projektadministrateur. Hij zal, in samenwerking met een projektadministrateur, boekhoud kundige werkzaamheden verrichten - premievrij pensioen, die voortvloeien uit de realisatie van projekten op het gebied van woning- en utiliteitsbouw. nersnneel Wij denken aan een kandidaat op MAVO-niveau, die in het bezit is van sollicitatieformulier kunt u aan- het Praktijkdiploma Boekhouden en vragen bij de heer J. Sjoukens, studeert voor het MBA-diploma. telefoon 020-263131. Sollicitaties te richten aan ons adres Sarphatistraat 1,1017 WS Amsterdam, t.a.v. afdeling Sociale Zaken.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 36