KUNNEN WU baan: IÓ onderwijzer(es) de rijksoverheid vraagt waarnemend hoofd verpleegkundige dienst bocdmuc haadcta bofvhacnjc Haarlem Wij zoeken een verpleegkundige voor onze praktijkbegeleiding bocvkaaiK w haadcra bocvhaauc Haarlem leidinggevende verpleegkundigen ervaren ziekenverzorgenden chauffeur U EEN AANTREKKELIJKE I waarnemend hoofd n III.HILI 5» I In ons nieuwe verpleeghuis 5 METAALBEWERKERS I ELEKTRISCH LASSER BANKWERKER/LASSER “ir randstad uitzendbureau hXfo y I M i In ons nieuwe verpleeghuis CONSTRUCTIE-BANKWERKERS METABOUW B.V. ervaren bouwkundig opzichter 19 7 9 I 5 medewerker (mni./vri.) direct technisch werk voor: SEPTEMBER VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM 4 4 4 4 I I I I I I I I I 4 Liggen de werkzaamheden voor het diensthoofd meer op het vlak van de organisatie en externe kontakten, de werkzaamheden voor het waarnemend hoofd zullen voornamelijk gericht zijn op de interne zaken, zoals: - het dagelijks onderhouden van kontakten met de afdelingshoofden - het bevorderen van een goede samenwerking tussen de afdelingshoofden - het meehelpen gestalte te geven aan een gestruktureerd (werk)overleg - het adviseren inzake een evenwichtige personeelsbezetting - het mee-bevorderen van de samenwerking met de andere disciplines - het mee-bewaken van een goede werksfeer Voor deze funktie vragen wij: - ervaring in de zorg voor de oudere zieke mens - ervaring in een leidinggevende positie - de diploma s A en B - een kader-opleiding of een hogere opleiding tot verpleegkundige. Hij of zij die belangstelling heeft voor het werk in een topfunktie in ons verpleeghuis, is bijzonder welkom als Er is ruimte voor nieuwe ideeën en uw inbreng kan hierbij van grote waarde zijn. De verplegingsdienst telt circa 200 medewerk(st)ers. In de sollicitatie-procedure zullen medewerkers uit de dienst betrokken zijn. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektie-procedure behoren. Ons nieuwe verpleeghuis biedt plaats aan 300 bewoners, verdeeld over 10 afdelingen. De verpleegkundige, die wij zoeken, krijgt als (zelfstandige) taak: het coördineren van de praktische vorming van 120 leerlingziekenverzorgenden in samenwerking met 5 praktijkbegeleiders; het integreren van de theorie in de praktijk. De dagelijkse staf van een verpleegafdeling bestaat uit: - een verpleegkundige als hoofd, - een verpleegkundige of ziekenverzorgende als subhoofd, - twee teamleid(st)ers ziekenverzorgenden, - enkele gediplomeerden. Wie ervaring heeft in de zorg voor de oudere zieke mens en belangstelling heeft voor het werk in een verpleeghuis, is bijzonder welkom. Met elkaar zijn wij bezig op alle afdelingen teamverpleging te realiseren. Er is ruimte voor nieuwe ideeën en uw inbreng kan hierbij van grote waarde zijn. Er wordt gewerkt in aaneengesloten diensten. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevr. A.C. M. Schuit, hoofd Verplegings dienst, telefoon (023) 3391 55. Per twee afdelingen is ten behoeve van de praktijkopleiding een ziekenverzorgende als praktijkbegeleid(st)er aangesteld. Uw sollicitatiebrief wordt tegemoet gezien door de heer J.J. Ie Feber, hoofd Personeelszaken, Louis Pasteurstraat 9, 2035 PJ Haarlem. METAB0UW b.v. Zweedsestraat 30 Informatie kunt u inwinnen bij het hoofd Verplegingsdienst zr. A C M. Schuit, tel.023-3391 55. Telefonische informatie kunt u ver krijgen bij Mevr. A. C. M. Schuit, Hoofd Verplegingsdienst. Telefoon 9023) 339155. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, de heer J. J. Ie Feber, L. Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. Soli, met vermelding van referenties binnen een week zenden aan het h.d.s. J. F de Coninck, p/a Midden- duinerweg 44, Santpoort. Tel. 023- 376992. en reaktiveringscentrum BOERHAAVE, dat in december 1978 in gebruik werd genomen, beschikken we voor onze 300 bewoners over 10 verpleegafdelingen, elk met een kapaciteit van 30 bedden. In september wordt een dagbehandelingscentrum voor psychisch hulpbehoevende bejaarden met 26 plaatsen geopend. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan het hoofd Personeelszaken. J.J. Ie Feber. Louis Pasteurstraat 9 te Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Thans hebben wij nog enkele vakatures voor in de funktie van subhoofd voor enkele somatische afdelingen. Het A-diploma is vereist. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige A. Aanstelling geschiedt afhankelijk van ervaring in schaal 1 of 2. (evt. op part-time basis) De gewenste opleiding: diploma Ziekenverpleging A of A B met enkele jaren ervaring docentenopleiding (gericht op de praktijk) of praktijkbegeleidingscursus. De theoretische opleiding voor de leerlingziekenverzorgenden wordt samen met de andere verpleeghuizen in de regio gegeven bij de Stichting Haarlemse Opleiding tot Ziekenverzorgenden in de ’’Buitenrustschool” te Haarlem. Nadere informatie over de functie met een regelmatige werkweek wordt graag verstrekt door het Hoofd Opleiding in ons verpleeghuis, mevr. C. H. Kruimer-Koolhaas, telefoon (023) 33 91 55, toestel 256. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, de heer J. J. Ie Feber, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. en reaktiveringscentrum BOERHAAVE, dat in december 1978 in gebruik werd genomen, beschikken we voor onze 300 bewoners over 10 verpleegafdelingen, elk met een kapaciteit van 30 bedden. Ons dagbehandelingscentrum biedt plaats aan 26 psychisch hulpbehoevende bejaarden. Bij de verpleegkundige dienst van ons verpleeghuis kan ten behoevp van de afdeling DAGBEHANDELING worden geplaatst een 28 De dagelijkse staf van een verpleegafdeling bestaat uit: - een verpleegkundige als hoofd - een verpleegkundige of ziekenverzorgende als subhoofd - twee teamleid(st)ers ziekenverzorgenden - enkele gediplomeerden - enkele leerling-ziekenverzorgenden. Wij vragen: - groot rijbewijs - E.H.B.O.-diploma - ervaring met het vervoer van zieken - goed met mensen kunnen omgaan. De werktijden vallen tussen 08.00 en 17.00 uur. Onze gedachten gaan uit naar iemand die goed in teamverband kan werken, lichamelijk en geestelijk te gen een stootje kan, begrip en tole rantie kan opbrengen voor deviant gedrag en de vereiste bevoegdheden bezit. Santpoort aan de Willibrordusschool voor Z.M.O.K. vragen wij z.s.m. voor 1 van de middengroepen een 7 ZATERDAG Per twee afdelingen is ten behoeve van de praktijkopleiding een ziekenverzorgende als praktijkbegeleid(st)er aangesteld. Het vaste team van de dagbehandeling bestaat uit: - een verpleegkundige als hoofd - een ziekenverzorgende als subhoofd - een 2e-jaars leerling-ziekenverzorgende - een medewerker uit de Verplegingsdienst op part-time basis. t 3 09-16 I lliillllllllllllli De Afdeling Bijstandszaken is onder leiding van de provinciale Bijstandsconsulent belast met het volgen van het bijstandsbeleid van de gemeen ten in de provincie. Taak: voeren van of deelnemen aan beleids- toetsende gesprekken bij de gemeenten; ver zamelen en analyseren van gegevens m.b.t. de bijstandsverlening in de provincie; signaleren van beleidsrelevante ontwikkelingen terzake; geven van informatie t.b.v. het door de gemeenten te voeren bijstandsbeleid; concipiëren van rappor ten, waarin conclusies en aanbevelingen worden verwerkt en deelnemen aan vergaderingen van de plaatselijke of regionale Rww en Rz-commissies Vereist: voortgezette HBO-opleiding (b.v. HSA/HBO-SD, GA I); praktische ervaring op het terrein van de sociale voorzieningen. In verband met de werkzaamheden in het kader van de Rijksgroepsregeling Zelfstandigen is tevens boekhoudkundig inzicht noodzakelijk Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3981,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 23 oktober 1979. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Provinciaal Bureau Landelijk Contact in Noord-Holland, Afdeling Bijstandszaken Postbus 207 7400 AE Deventer Men u vooraf nadere informatie wenst, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer P. A. van de Raadt (05700)-31333, 's avonds (05759)-2066. i i i t VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantle- uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-2909/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. in Voor L.T.S.-ers metaal met of zonder ervaring, hebben wij enkele fijne banen in Haarlem beschikbaar. Met spoed zoeken wij voor een relatie in IJmuiden contact met een ervaren lasser, die kwaliteitslaswerk moet kunnen leveren. Voor enkele bedrijven in Haarlem zoeken wij met spoed contact met vakmensen die geïnteresseerd zijn in fijne goedbetaalde banen. Ged. Oude Gracht 71, tel. 023-319064 IJmuiden, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur donderdag 12.30-16.30 uur Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197 Zaandam: Peperstraat 208, tel. 075-175358 personeel Het ziekenhuis heeft 300 bedden en 22 specialismen, is rustig gelegen en toch vlakbij het centrum van de stad. En Schiedam ligt vlakbij Rotterdam, met alle voordelen van dien. Woonruimte hoeft geen probleem te zijn, wij kunnen u direkt aan tijdelijke woonruimte helpen en bemiddelen uiteraard bij het verder zoeken. Binnenkort ontstaan binnen ons ziekenhuis vakatures voor verpleegkundigen A of A B Daarnaast komen er enkele vakatures voor de funktie van personeel Diverse relaties in Haarlem en omgeving zitten dringend verlegen om ervaren constructiebankwerkers. Er is voor de juiste man daarom volop werk voor korte of langere tijd. Ons buro ontwerpt utiliteitswerken, die tijdens de uitvoe ring begeleid worden. Wij zoeken daarom een leeftijd 28-35 jaar. met als werkgebied de provincies Noord- en Zuid- Holland en Utrecht. Deze bouwkundige ressorteert onder de direktie en zal belast worden met de kwaliteitskontrole van de in genoemde provincies in uitvoering zijnde werken en alle daarmede verband houdende werkzaamheden. Op ieder werk is een uitvoerder aanwezig, die volledig van zijn werkzaamheden op de hoogte is. De funktie is ambulant. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met ervaring, goede organisatorische en kontaktuele eigen schappen en een brede belangstelling voor ekonomisch bouwen. Hij is betrokken bij de verdere ontwikkeling van het bouwsysteem. Tevens terugschakelen van praktijk naar theorie. Wij bieden een aantrekkelijke werkkring met een goede salariëring, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Indien u voor deze funktie belangstelling heeft, wilt u dan schriftelijk solliciteren en een pasfoto bijvoegen? 0 0 0 waarbij in overleg keuze mogelijk is voor: interne afdeling kinderafdeling chirurgische afdeling klasse afdeling gynaecologie/neurologie. Kandidaten dienen organisatorische kwaliteiten te hebben en bereid te zijn een staf- of managementsopleiding te volgen. Er wordt van hen verwacht dat zij een bijdrage zullen leveren aan de professionele kwaliteit van de verplegingsdienst Bij de selektieprocedure is een psychologisch onderzoek inbegrepen. Mevr. J.H. Slegt-Koyck, hoofd verpleegkundige dienst, zal graag alle gewenste informatie geven. Sollicitaties kunnen aan onze afdeling Personeel Organisatie worden gericht, onder vermelding van kode H D 15.3. I 0. •U

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 28