chef vluchtadministratie duphar B-verpleegkundigen I E E Is er een telefoniste/telexiste onder de lezeressen? 681 voor tijdelijk werk Goed betaalde baan in de chemie salaris- administrateur (mnl./vrl.) z medewerkster personeelszaken I I I T ransavia Holland Onroerend goed Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk Ik werk met plezier ervaren medisch secretaresse nelis uitgeest staalstralers met ervaring. ■a&MWBtaV Haarlems Dagblad^ Umuider Courant Beverwijkse Courant het vaste buro aktie Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Produktiekrachten Feldmühle -Ruys flexibele verpakkingen FLUOR NEDERLAND B.V. I Magazijnkrachten Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem I' waarnemend hoofdverpleegkundige 19 7 9 SEPTEMBER I 5 ZATERDAG 30 Haarlem Haarlem Jn Op korte termijn hebben wij in ons nieuwe ziekenhuis (met 266 bedden) op de afdeling PSYCHIATRIE plaats voor enkele die geïnteresseerd zijn in een werkkring in een algemeen ziekenhuis. Een multidisciplinair team nodigt u uit kontakt op'te nemen met de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91,1962 AB Heemskerk, telefoon (02510) 4.24.24. Tel. 020-17 48 68, tst. 125. J 8 A. Een vakbekwame loodgieter/sanitair monteur B. Een vakbekwame lood/zinkwerker C. Gezel en/of leerling-loodgieters, ZIEKENHUIS AMSTERDAM NOORD voor zowel dag als ploegendiensten in Haar- lem en omstreken voor langdurige perioden. ervaren telefoniste/telexiste I I 0 personeel Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken I 1 Elke dag bij meer dan 75.000 gezinnen op tafel Studiefaciliteiten en promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voorts een goed pakket van secundaire arbeids voorwaarden. Hoe te solliciteren: U kunt volstaan met ons een briefkaart te sturen met uw naam en adres en vermelding naar welke functie uw belangstelling uitgaat. Adresseren als volgt: PHILIPS-DUPHAR B.V., Afdeling Personeelzaken, postbus 632, 1000 AP Amsterdam. Wij zenden u dan een sollicitatieformulier Telefonisch solliciteren en inlichtingen: overdag tot 15.00 uur: 020- 116955. Na 18.00 uur: 02987 - 1961 Indien u in het bezit bent van een van de volgende opleidingen: - geheel of gedeeltelijk voltooide LTS opleiding (metaalrichting), - machinist MM, VD of KHV. - geheel of gedeeltelijk voltooide MAVO. - enige jaren voortgezet onderwijs. dan kan het onderstaande interessant voor u zijn. Voor de produktieafdelingen van onze vestiging aan het Noordzeekanaal vlak bij pontveer Hembrug te Amsterdam, zoeken wij voor de bediening en bewaking van chemische en procestechnische apparatuur zowel in dagdienst als in ploegendienst enkele process-operators. Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern metals belangrijkste aktiviteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petrochemische industrie. Bij Fluor Nederland werken thans ruim 1.100 mensen in verschillende disciplines in onze kantoren te Haarlem en Amsterdam. Of schrijf een kort briefje met vermelding van kodenr. 920/4-HDCaan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Postbus 634, 2003 PD Haarlem. Bent u dat? En zoekt u op korte termijn een baan? Bel ons dan even tijdens kantooruren en vraag naar de heer Zuidam, telefoon (023) 33 90 20, toestel 2047. We hebben in Amsterdam een leuk kantoor, een fijne sfeer, gezellige mensen, prima salarissen, goede vakantieregelingen. En een open plaats voor een Nelis Uitgeest B.V. is een bouwonderneming met aktiviteiten op het gebied van de utiliteitsbouw, staalbouw en pijpleidingen. Zij maakt deel uit van het OGEM-concern. molenstraat 11911 BR uitgeest Interesse? Bel dan vandaag nog even met de afdeling personeelszaken. Dan krijgt u per omgaande een sollicitatieformulier toegestuurd. - HEAO opleiding of vergelijkbaar niveau - leidinggevende capaciteiten - ervaring in administratief werk - bekendheid met de werking van geautomatiseerde administratieve systemen - nauwgezet en systematische inslag. Vanwege deze taken en omdat zijn werk terrein hem plaatst op een verantwoordelijke positie in de administratie, die ook veel kontakt met zich mee brengt met personen buiten de afdeling, stellen wij de volgende eisen: Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. Bent u geïnteresseerd? Bel dan voor infor matie tel. (023) 31 93 70. U kunt dan vra gen naar het hoofd van onze administratie, de heer C.A. van Duin. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Feldmühle-Ruys B.V., postbus 782, 2003 RT Haarlem, t.a.v. de afdeling per soneelszaken. Het salaris is in overeenstemming met de opleiding en de ervaring. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. reiskos tenvergoeding, een winstdelingsregeling en glijdende werktijden. Wij danken aan een man of vrouw met een Praktijkdiploma Boekhouden en bij voor keur met een M.B.A.-diploma of hiervoor studerend. Ervaring met bovengenoemde werkzaam heden is gewenst. Binnen een klein team op onze afdeling Ad ministratie zoeken wij een Hij/zij behandelt zelfstandig de salarisadmi nistratie van ca. 140 personeelsleden. De verwerking geschiedt in timesharing bij IBM. Tot de taak zal verder behoren wat algeme ne boekhoudkundige werkzaamheden op de afdeling. Met serieuze gegadigden zullen wij gaarne een nadere afspraak maken. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Coördinator Dienst Personeels zaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenaren reglement van het Elisabeth Gasthuis. De secretaresse heeft in overleg met de chirurgen de directe verantwoording voor het voeren van het secretariaat. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het inschrijven en verwerken van gegevens van partikuliere patiënten het verzorgen van declaraties aan het zieken fonds het bijhouden van de crediteuren- en debiteu renadministratie het opstellen en uitwerken van vertrouwelijke correspondentie. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2.283,- bruto per maand bedragen. Pensioenvoorwaarden volgens het Al gemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor deze zelfstandige functie denken wij aan een secretaresse die in een soortgelijke functie ervaring heeft en bij voorkeur 25 jaar of ouder is. Op het secretariaat van de polikliniek Mondziek- ten en Kaakchirurgie ontstaat per 1 januari 1980 een vacature voor een full-time Op deze polikliniek worden naast consulten vele poliklinische verrichtingen gedaan door 4 kaak- chirurgen, geassisteerd door 6 doktersassi stenten. De beste informatiebron over huizen, hypotheken enz. is uw lijfblad. Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met -F 600 bedden. i i i i i i i i i i PHILIPS-DUPHAR B.V., Farmaceutisch-Chemische Industrie Inlichtingen en sollicitatie bij de Afdeling Personeels zaken, tel. 02513-19000, tst. 120. Transavia Holland b.v., Postbus 7777, 1118ZM Luchthaven Schiphol. Specifieke taken: - leiding over de afdeling (6 pers.) - maken van vergelijkingen tussen tarieven en aktuele kosten - behulpzaam zijn bij periodieke verslaglegging - meewerken aan het opzetten van nieuwe informatiesystemen Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot een der kaakchirurgen, tel. 023- 339030, toestel 2025 of 2324. lD Voor de ploegendienst: (4 ploegen volcontinu, vanaf 23 jaar) een bruto aanvangsjaarinkomen van minimaal ca. f 36.500,-. Na ca. 6 jaarlijkse verhogingen bedraagt het inkomen f 43.800,- (hierin is begrepen basisinkomen, ploegentoeslag, december- en winstuitkering, vakantie toeslag en reisgeld). Geboden wordt: Voor de dagdienst: (vanaf 23 jaar) een bruto aanvangsjaar inkomen van minimaal f 29.065,- (hierin is o m. begrepen basisinkomen, december- en winstuitkering, vakantietoe slag en reisgeld). Na ca. 6 jaarlijkse verhogingen bedraagt het inkomen f 34.800,-. Daar, afhankelijk van het seizoen, een aantal maanden in ploegen gewerkt wordt, worden genoemde bedragen beduidend hoger Ingenieursbureau HAARLEM/AMSTERDAM. Ten behoeve van de Afdeling Staalbouw zoeken wij voor de constructie-werkplaats te Uitgeest constructie-bankwerkers elektrisch lassers met bij voorkeur ervaring in het CO2-lassen. all-round pijplassers bij voorkeur in het bezit van de kwalificatie "Stoomwezen”. 0< Het Ziekenhuis Amsterdam-Noord, met circa 350 medewerkenden, zoekt een met een voltooide M.B.O.-opleiding. t l I I I I I I Voor magazijnkrachten die in het bezit zijn van rijbewijs BE hebben wij leuke baantjes be- schikbaar Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. J. A. M. de Jong, coördinerend hoofdverpleegkun dige, tel. 023-339030, toestel 2367. Kooijman Sanitair B.V., Hagelingerweg 59, Santpoort, 023-370350 vraagt die hun opleiding in ons bedrijf kunnen krijgen. Geboden wordt een uitstekend salaris en goede bijkomende arbeidsvoor waarden. Voor A en B is een bedrijfswagen be schikbaar. Een medisch secretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling. Na een ruime inwerkperiode zal hij/zij onder meer tot taak krijgen: werving- en selektieprocedures; opzetten en begeleiden van introduktie-programma's; toepassing arbeidsvoorwaarden (C.A.O.-Ziekenhuiswezen); mede uitvoering geven aan het funktie-waarderingsprojekt gezond heidszorg; gedeeltelijk beheer en uitvoering van de personeelsadministratie. Een meer konkrete taakinhoud zal in overleg met de aan te stellen medewerk(st)er worden vastgesteld. Het ziekenhuis valt onder de werkingssfeer C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Voor telefonische informatie vooraf kunt u zich wenden tot het Hoofd Personeelszaken, telefoon 020 368922, toestel 347, aan wie u even eens uw schriftelijke sollicitatie kunt richten, Distelkade 21, 1031 XP Amsterdam. De juiste man wacht een interessante en veelzijdige job, welke in overeenstemming met de funktie wordt gehonoreerd. De afdeling Administratie bestaat uit de groepen Boekhouding, Salarisadministratie, Verkoopadministratie, Liquiditeit en Vlucht administratie. Deze laatste groep registreert en verwerkt administratieve gegevens die voort komen uit de aktuele vluchtuitvoering. Zij verschaft op haar beurt weer informatie aan afdelingen buiten de administratie. Voor deze afdeling zoeken wij een in de rang van 1e verpleegkundige. Voor deze functie denken wij aan een enthousiaste verpleegkundige die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A samen met de hoofdverpleegkundige leiding kan geven aan de afdeling de hoofdverpleegkundige bij afwezigheid kan ver vangen stimulerend mee kan werken aan de opleiding van leerling-verpleegkundigen het prettig vindt in teamverband te werken. Er wordt op de afdeling met aaneengesloten diensten gewerkt. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregle ment van het Elisabeth Gasthuis. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Op een van onze KLASSE-afdelingen ontstaat in ver band met functieverandering op korte termijn een vaca ture voor een

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 30