tay-plast b.v. GEM aBLOEMENDAAL Lithofotograaf Fotolithograaf kleinmonteur 68 voor ijdelijkwerk zaanlandsé hout import b.v. stabilit hólland b.v. litho zwanenburg janskliniek een medewericer zieken- verzorgenden MEET- en REGELTECHNICI A. B. VERPLEEGKUNDIGE C. D. medewerker leraar bouwkunde met akte Nb en/of N III of gelijkwaardig leraar motor voertuigentechniek met akte Nw. N IVw p.g. of gelijkwaardig leraar elektrotechniek leraar economie voor de opleiding technisch kaderfunctionaris PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT leraar fijnhout- bewerken NACHTHOOFDVERPLEEGKUNDIGE TYPISTE NEDERLANDS 10 BOEKHOUDER nr randstad uitzendbureau Hulp sluiswachter Hoogheemraadschap van Rijnland S Zwakstroommonteurs Konstruktiebankwerkers •k tot boers aktie het vaste buro Uitzendburo Aktie 68 vraagt met spoed: Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem C.v.-monteurs Ervaren loodgieters Werktuigbouwkundig tekenaars direct werk op kantoor voor: Wegens uitbreiding van ons orderpak- ket, zoeken wij met spoed, te weten: Olmenlaan 3 Zwanenburg j Telefoon (02907) 2951 Graag zien wij uw sollicitatie tege moet, of bel voor het maken van een afspraak met de heer C. Eysten. O (eventueel part-time 7 nachten dienst - 7 nachten vrij). secretariaat «functies a.s. zaterdag weer Zijlstraat 89. tel. 023-312640. Haarlem. Lammenschanspark 1, Leiden. i»ni B.V. OVERSLAGBEDRIJF 'AMSTERDAM' J ens en- eu- ijke tot en- Leeftijd tot 30 jaar. I nersDneelI ten Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken het Hoofdkantoor in Zaandam en vestigingen in Den Helder, ningen en Utrecht. bedrijf heeft zich gespecialiseerd in o m. het ontwerpen en voor renovatiewerk in A’dam en Amstelveen. voor langere tijd voor werk in A’dam Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. lar- n. rele lak- ssi- gen van aan aan ctie is. die hoofdzakelijk zal worden belast met de administratie van de inkomende en uitgaande liquiditeiten alsmede debiteurenbewaking, Bij de sectie waterstaatkundigbeheer van de technische dienst kan worden geplaatst een Wij bieden aan de juiste kandidaat een goed salaris, alsmede studiekosten vergoeding. Sollicitaties, welke strikt vertrouwelijk worden behandeld, aan Direktie en in een later stadium zal worden betrokken bij het opstellen van liquiditeitsprognoses. Voor deze funktie nodigen wij sollicitanten uit die: in het bezit zijn van het diploma MBA of vergelijkbaar niveau, ervaring hebben opgedaan in boven genoemde werkzaamheden, in de leeftijdsgroep 25-30 Jaar ztfn, bereid zijn om zich volledig voor hun taak in te zetten en (na een inwerkperlode) zelfstandig verantwoordelijkheid te dragen. Het Provinciaal Psychiatrisch Ziekenhuis te Santpoort vraagt een Het ziekenhuis heeft ca. 1100 bedden. Per nacht zijn minimaal 2 nachthoofdverpleegkundigen werkzaam. Tay-Plast B.V., (t.a.v. de heer J. D Tak), Postbus 282, k 1970 AG IJmuiden. Aan kandidaten met praktijkervaring zal de voorkeur worden ge geven. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Aan onze zelfstandige Streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - Bijzondere cursussen; - Programma's binnen het kader ven PartKle Leerplicht. Bij de vacatures genoemd onder a t/m c gaat het om het geven van 8 leseenheden per week verdeeld over 2 avonden; de vacatu re genoemd onder d betreft 4 leseenheden per week verdeeld over 1 avond. Ook zij die voor de gevraagde akte(s) studeren of gaan studeren, kunnen solliciteren. Kom gerust langs voor wat informatie over bovenstaan de banen. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer L.G.M. Koopman, hoofd van de verplegingsdienst. Salariëring: inschaling in de eerste schaal voor zieken verzorgenden. Diensten het dienstrooster is gebaseerd op een 40-urige werkweek, incl. onregelmatige diensten. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties binnen 5 dagen; aan de direktie van het Rode Kruis, Pavil-, joenslaan 3, 2012 JE Haarlem. met LTS e, voor werk als telefoonmonteurr? voor diverse projekten in Haarlem en A’dam. Westhaven Kompasweg 23, 1042 AK Amsterdam, Postbus 80411005 AB Amsterdam it u 23- Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f. 2.351,- per maand. Bij gebleken geschiktheid is bevordering naar een hogere rang (maximaal f. 2.487,-) mogelijk. Nadere informaties kunnen desgewenst worden verkregen bij de bureau-chef de heer J. Staats, telefoon 023 - 25 80 51. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de gemeentesecretaris van Bloemendaal, Postbus 201, 2050 AE Overveen. Sollicitaties aan onze personeelsdienst, Houthavenkade 46, 1506 PD Zaandam. Voor Informaties en afspraken tel. 075-127220. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. Begin 1980 openen wij een afdeling voor psycho-geriatrie in het verpleeghuis "Overspaarne", gelegen in de nieuwbouwwijk Schalkwijk. In dit verpleeghuis kunnen 70 psycho-geriatri- sche patiënten verpleegd en behandeld worden. /an be- iek- 980 ling and Al- BV OVERSLAGBEDRIJF 'AMSTERDAM' is een bedrijf dat zich in het westelijk haven- j gebied van Amsterdam bezighoudt met de over slag en opslag van droge massagoederen. Schriftelijke aanmeldingen te richten aan de dienst Personeelszaken van de RIDDERSTRAAT 32, 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 De Trombosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Haarlem en Omstre ken heeft plaats voor een op MTS/HTS-niveau, voor relatie in A’dam. op MBA-niveau. Leeftijd 25-35 jaar. U moet zelfstandig kunnen werken. De werkzaamheden zullen o.a. be staan uit het maken van een begroting op een financiële afdeling. De baan gaat 4 5 weken duren bij een bedrijf in Haarlem-Noord. Onze vestiging Koningstraat geopend van 9.30-12.30 uur. Salaris en overige sociale voorzien ingen volgens C.A.O. Ziekenhuis-: wezen. Rijbewijs BE vereist, typevaardig-" heid strekt tot aanbeveling. Hie rnaastgenoemde3bedrijven zijn aktief resp. in de handel en verwerking van hout en hout- produkten, alsmede handel en produktie van kunststof- bouwmaterialen. De bedrijven zijn allen expansief en de verwachtingen voor de toekomst zijn positief te noemen. De sfeer is dynamisch en zakelijk ingesteld. Het totale personeelsbestand Is ca. 100 medewerkers. De administratie van deze B.V. s wordt gevoerd door een centrale administratie-groep, zeer binnenkort gehuisvest in een modern kantoor pand in IJmuiden, en maakt gebruik van een schijvencomputer. De centrale adminstratie- groep omvat ca. 12 personen. Wij zoeken voorz.s.m. indiensttreding t.b.v. de centrale administratie-groep Voor de afdeling Commerciële Zaken zoeken wij kontakt met een voor het verrichten van marktonderzoek op het gebied van de internationale goederen bewegingen. Met name de transporten van bulk goederen zoals ijzererts, kolen, mineralen, gra nen en graan-derivaten, zullen object van studie zijn. De nieuwe medewerker zal verantwoordelijk zijn voor het verzamelen van aktuele informatie als voorbereiding op commerciële akties. Het samenstellen van concurrentie-statistieken en het volgen en in systeem vastleggen en eva lueren van o.a. de ontwikkelingen in de vrach tenmarkten, in de scheepsnieuwbouw en in haven-outillage, behoren ook tot zijn taak. U heeft b.v. een H.E.A.O. BE of CE opleiding, een aanvullende studie, b.v. N.I.M.A.-A en een goede kennis van de Engelse en Duitse taal. U bent commercieel ingesteld, u kunt analy tisch denken en bent inventief. Indien u zich daarbij goed in woord en geschrift kunt uit drukken en zelfstandig kunt werken, verzoeken wij u ons een handgeschreven brief met levens loop en vergezeld van een pasfoto te sturen aan het hoofd personeelszaken, E L. Westhoeve. Aan onze nog steeds groeiende school wordt voor het geven van avondlessen met spoed gevraagd: Eisen: -Verpleegkundige B, of B en A; - enige jaren ervaring in de psychiatrie. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. L.A. Straver, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Directie van genoemd ziekenhuis, postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. l.v.m. deze uitbreiding vragen wij voor onze verplegingsdienst voor beide huizen (mnl/vrl.) Vereisten diploma voor ziekenverzorgenden. die zal worden belast met de bediening van de Grote Sluis te Spaarndam en het verrichten van alle voorkomende onder houdswerkzaamheden aan gebouwen, kunstwerken, wegen en terreinen. Aanstelling zal geschieden in de rang van waterschaps ambtenaar III, tegen een bruto maandsalarjs afhankelijk van leeftijd en ervaring, van minimaal f 1.684,-- en maximaal f 2.116,- De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaar den zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan dè ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden, met vèrmelding van vakaturenummer 79-15. Voor inlichtingen kunt u ook terecht bij één van de adjunct-direc- teuren. Deze zijn te bereiken tijdens de schooluren onder tele foonnummer 071 -769242. Bij de dagopleiding bestaat nog de vacature: voor 6 12 leseenheden per week. Tot Beer* B.V. is een elektrotechnisch installatiebedrijf met het Hoofdkantoor in Zaandam en vestigingen in Den Helder, Groningen en Utrecht. Het tjedrijf heeft zich gespecialiseerd in o m. het ontwerpen en uitvóeren (alsmede het onderhoud) van licht-, kracht- en meet- en regelinstallaties voor utiliteitsbouw, industrie en op offshore platforms. Ten behoeve van onze Afdeling Meet- en Regeltechniek vragen wij voor spoedige indiensttreding (elektrisch en pneumatisch) Diploma Bemetel M R 1 en 2 is gewenst, PBNA- bedrijfstechnicus voor de instrumentatie strekt tot aanbeveling. Wij bieden interessant vast werk en (desgewenst ook op con tractbasis), goede arbeidsvoorwaarden, o.a. gunstige reistijd- en reiskostenvergoedingen, off-shore ongevallenverzekering. voor div. projekten in Haarlem en A’dam, kan' voor langere tijd zijn. die ook wat administratief werk gaat doen. Per 17/9 voor halve dagen s middags. Haarlem: Koningstraat 60, tel. 023-319304 Zijlstraat 89, tel. 023-312640 Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197 fiers ii iihiiI f\ I r r\ i m VI Het bureau boekhouding van de secretarie-afdeling Financiën heeft tot taak het verzorgen van de administratie van de gemeentelijke diensten en be drijven. In verband met toename van de werkzaamheden is thans plaats voor een medewerker (m/v) Vereist: Dilpoma MEAO (Bedrijfsadm.richt.) of het diploma MAVO aangevuld met het Praktijk Diploma Boekhouden. Studie voor het diploma MBA strekt tot aanbeveling. lillnllflll, Een dochter van de OBA GROUP B.V.

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 31