'icon k id PIERSON, HELDRING PIERSON N.V hoofdverpleegkundige Pierson zoekt een administratief medewerk(st)er F -amfes- Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk jonge HTS-ingenieur Commerciële job in de buitendienst werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster sws handige hygiëne lil Geïnteresseerd? nv Samenwerkende Pierson, Heldring Pierson is een middelgrote bank met kantoren in Amsterdam, Den Haag, Haarlem en Rotterdam. En met buitenlandse vestigingen, verspreid over de hele wereld. Pierson werkt voor bedrijven, institutionele beleggers en particulieren met wie een zeer persoonlijke relatie wordt onder houden. Dat vraagt om extra inzet en zorgvuldigheid van de medewerkers. Iets w aar Pierson dan ook het één en ander tegenover stelt. Jonge mensen vinden er vaak een interessante baan. Kijk maar. Ooit gedacht het huishouden te kombineren met een kontaktuele baan? Vertegenwoordiger/ adviseur lil Spaarkassen NCV-NSL lil Er mag gerekend worden op een goed salaris, een 13e maand, aandeel in de winst, 23 vakantiedagen en prima secundaire voorwaarden. Op de afdeling Binnenlands Betalingsverkeer van het Pierson kantoor te Haarlem wordt uitgekeken naar een vlotte, accurate medewerker/ster. Leeftijd 18-25 jaar. Iemand met een opleiding op MAVO-niveau en met enig boekhoudkundig inzicht. Ervaring met data-entry apparatuur geeft een streepje voor, maar het is niet vereist. Hij/zij zal zich bij Pierson bezighouden met het verwerken van betalingsopdrachten met behulp van data-entiy apparatuur, het opmaken van journalen en ander administratief werk. 39 19 7 9 SEPTEMBER Cemsto-Lin B.V. Postbus 974 5000 AZ Tilburg Tel. 013-353435 i een dochter van de OBA GROUP B.V. Voor het rayon Haarlem e.o. Tevens dienen zij bereid te zijn deel te nemen aan een gesprek met artsen en verpleegkundigen die tot deze afdeling behoren. Kandidaten moeten naast het bezit van de diploma’s Ziekenverpleging A B, met goed gevolg hebben deelgenomen aan de staf- of kaderkursus. Bel of schrijf de heer W. Lagendijk, verpleeg kundig direkteur, Mozartstraat 91,1962 AB Heemskerk, telefoon (02510) 4.24.24. op de afdeling PSYCHIATRIE. Wie voor deze baan belangstelling heeft, kan zich zowel schriftelijk als telefonisch richten tot de heer C. W. Claus van Pierson. Heldring Pierson N. V., Fonteinlaan 112012 JG Haarlem, tel. 023 - 31 92 55, toestel 20. Ifjpnn 11II Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. viuuii ii.v. te(. 025262841- Momenteel is in ons ziekenhuis de funktie o: wrtegenuwrdigei/adviseur In de maand oktober worden INFORMATIEDAGEN georganiseerd op: Je kunt op verschillende manieren reageren: De heer/mevr. geb.datum: brilsterkte: adres: zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op te Een psychologische test behoort tot de selektieprocedure. Interesse? woonplaats: (s.v.p. postcode vermelden) vac. nr.: bewaarder 9-1783/1757 vac. nr.: bewaarster 9-2151/1757 Een baan in een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job” waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIEDAGEN georganiseerd waar je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. Cemsto-Lin is in Nederland toonaangevend op het gebied van de verhuur van rolhanddoekautomaten. zeep-crèmeautomaten, luchtverversers etc. Als onderdeel van een groot internationaal concern, beschikt Cemsto-Lin over perfekte apparatuur van Zwitsers fabrikaat. Het is te danken aan de hoge kwaliteit van haar produkten en aan de inzet van haar medewerkers in alle geledingen van het bedrijf dat Cemsto-Lin een gezonde groei blijft doormaken. Dan ligt hier uw kans om bij de nv Samenwerkende Spaarkassen NCV-NSL, kortweg SWS, opgeleid te worden voor een De bedoeling is dat u spaarbrieven - een bepaalde vorm van sparen - bij veelal jonge gezinnen gaat verkopen. De werkzaamheden vinden gedeeltelijk plaats in de avonduren en uw werkterrein bevindt zich in of rond uw eigen woonplaats. Plezierig is verder dat de funktie zowel part-time als full-time uitgeoefend kan worden. Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. We stellen geen strikte leeftijdsgrens, maar gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. (reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed). je telefonisch opgeven voor een informatiedag of telefonisch het informatie-pakket aanvragen. Cemsto-Lin verzorgt een totaal pakket handhygiëne. dat volledig is afgestemd op de behoeften van haar klanten. Onze vertegenwoordiger heeft dan ook. duidelijk een adviserende taak. Hij bezoekt daartoe, kantoren, instellingen, produktiebedrijven. scholen etc. Door deze groei zoeken wij wegens uitbreiding van onze buitendienst een: Het heeft daarvoor de beschikking over een drietal losbruggen met een hefvermogen van 30 ton en een met een hefvermogen van 50 ton. Voorts beschikt het bedrijf over transportbandsystemen met een totale lengte tan 3,5 km., met laadstations voor lichtere duw- eenheden en treinen, alsmede een groot aantal hulpapparaten voor intern transport en materiaallbehandeling. De afdeling Engineering houdt zich bezig met het ontwerpen van nieuwe en het verbeteren van bestaande apparatuur, terwijl zij tevens voor derden actief is op het gebied van consulting en engineering. Teneinde haar service verder te kunnen uitbouwen, dient de afdeling op korte termijn versterkt te worden met een jonge HTS- ingenieur studierichting werktuigbouw, die geheel zelfstandig een aantal projecten kan beheren. Enige jaren ervaring wordt op prijs gesteld, doch is niet beslist noodzakelijk. Wel noodzakelijk zijn: zelfstandigheid, doorzettingsvermogen en bedrijfs-economische gerichtheid. Cemsto-Lin biedt: - een vast basissalaris. - een hoge provisie, die snel stijgt met de omzet. - een dagkosten vergoeding. - direkte opneming in het pensioenfonds. - een auto van het bedrijf die ook privé mag worden gebruikt. Het spreekt voor zich dat de juiste man een grote mate van vrijheid en zelfstandigheid geniet bij het benaderen van alle mogelijke afnemers. Daarnaast ontvangt hij de nodige steun van onze afdeling verkoop en van de reclameakties die door het bedrijf worden gevoerd. Het aanvangssalaris is f 2079,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie- uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2622,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Wilt u meer weten over deze aantrekkelijke baan waar duidelijk groeimogelijkheden in zetten belt u dan gerust met onze heer T. Hennephof 013-353435, of s avonds 05202-14657. Cemsto-Lin vraagt: Een man of vrouw die enthousiasme, inzet en inventiviteit toont. Voor een training zorgen wij. Tijdens de opleidingsperiode van zes maanden wordt een basisinkomen van f 2500,- per maand gegarandeerd. Uiteraard vermeerderd met wat extra Wordt gerealiseerd Of schrijft u even een korte sollicitatiebrief aan: Cemsto-Lin B.V. Postbus 974, 5000 AZ Tilburg, t.a.v. de heer T. Hennephof. Voor het programmeren en besturen van deze installatie zoeken wij enkele medewerkers, van wie wij verwachten dat zij: M.T.S., Bemetel of gelijkwaardige opleiding hebben, bereid zijn in 2-ploegendienst te werken, zich de techniek van het programmeren van de robot eigen willen maken (interne kursus wordt gegeven door de leverancier van de robot), bereid zijn, indien dit wegens produktietechnische redenen nood zakelijk is, als COj-lasser werkzaamheden te verrichten, een CO2-lasdiploma bezitten of bereid zijn dit via een interne avondkursus te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de heerG.W. Mouthaan, Produktieleider Assemblage, toestel 137. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. mej A.M. van Staveren. OP DIT OGENBLIK ZIJN ER PLAATSINGS MOGELIJKHEDEN IN HET WESTEN VAN HET LAND (voor bewaarsters alleen in Amsterdam). B.V. OVERSLAGBEDRIJF "AMSTERDAM'' is een bedrijf, dat zich in het Westelijk Havengebied bezighoudt met de overslag en opslag van droge massagoederen. Sollictaties te richten aan: B.V. OVERSLAGBEDRIJF "AMSTERDAM", Postbus 8041, 1005 AA Amsterdam. T.a.v. het hoofd Personeelszaken, E.L. Westhoeve. In de Landbouwwerktuigenfabriek starten wij eind 1979 met het lassen met behulp van lasrobots. In verband hiermede zoeken wij enige operators lasrobot De lasinstallatie bestaat uit een robot en een samenstel van draai tafels met opspanmallen. Gelijktijdig wordt in de opspanmal ge last en in de andere mal ingebouwd. Vicon fabriceert landbouwwerk tuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschappijen bevinden zich in 6 Europese landen, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is ge vestigd in Nieuw Vennep. Belt u dan voor nadere informatie mevrouw P. Blankenspoor, tel. 070-600804 toestel 40. Schriftelijke sollicitaties zijn natuurlijk ook welkom. Lange Vijverberg 3 2513 AC Den Haag tel. 070-600804 (toestel 40) lid Amfas Groep onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor een informatiedag. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) -46 93 81, tst. 219 of 210 (tijdens kantooruren). zaterdag 6 oktober in Amsterdam maandag 8 oktober in Den Haag zaterdag 13 oktober in Amsterdam zaterdag 20 oktober in Den Haag e»

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 39