Italiaans softbal schiet tactisch nog te kort finale Nederlandse aangelegenheid Bloemendaal Flinke overwinningen op UW Punch in verlenging verslagen Kinheim stelt zich ruimschoots veilig g Zorgelijke seizoenstart Hoofddorp en Akrides Simpele winst voor Delfs blijft in hoofdklasse H V i honk- en softbal in cijfers V w w •I M 1979 18 1 7 SEPTEMBER MAANDAG sportief 1 I I Giants Ter.vog. Storks 36 30 35 28 36 25 35 18 35 16 5 5 5 5 7 7 7 5 4 2 2 2 8 8 0 SOFTBAL DAMES -O J ISlil HHC pakt Terras vogels Europa Cup af De winnende werpster Fredy van Offeren. ócocaacccyzsfzz: Stars laat publiek lang in ongewisse I I I (Van onze softbahnedewerker) UTRECHT. Voor Bloemendaal is za terdag op het veld van ÜVV in Utrecht het seizoen toch nog op een alleszins bevredigende wijze afgerond. De forma tie van coach Piet de Nieuwe, die vorige week de degradatiestrijd tegen Cpac-WK allesbehalve overtuigend begon, was in de beslissende wedstrijd heer en meester over de Haagse ploeg. Niet alleen roerde de Bloemendaal-aanval zich in deze wed strijd, maar ook bleek het veldspel zoveel beter en geroutineerder, dat Capac-WK geen moment kon overtuigen. In de beslissende vierde inning legde Bloemendaal met negen runs de basis voor de uiteindelijke 10-0 zege en het behoud van het hoofdklasseschap. Feyenoord 3-1, HCAW-Pirates rates-Feyenoord 3-6. 35 58 36 50 36 49 36 43 36 39 5 5 5 5 5 10 7 6 5 5 Amstell. Alcm. V. Cardinals Peat. P. Zwijndr. Voor een nieuw Europees record zorgde gistermiddag Terrasvogels en het Itali aanse Kerodex. Beide ploegen, die elkaar vorig jaar in een titanenstrijd de winst betwistten dertien innings maakten het gisteren nog bonter. Negentien in nings vergde het duel alvorens Ludy van Mourik na ruim drieëneenhalf uur softbal de enige run over de thuisplaat kon brengen. Geslaagd is deze tweede Europa-cup- strijd zonder twijfel. Opnieuw hadden de organisatoren de weergoden op hun hand. Een omstandigheid, die de publieke be langstelling zonder enige twijfel ten goede kwam. Ook in speltechnisch opzicht mag het toernooi geslaagd heten. Weliswaar kon de Belgische titelhouder Brasschaat geen winst veroveren, maar toch bewezen de Zuiderburen in kracht te zijn toegeno men. Boeiend waren vooral de krachtme tingen tussen Kerodex en de beide Neder landse rivalen. Duidelijk werd daarbij op nieuw dat het krachtsverschil uiterst ge ring is, maar dat de Nederlandse ploegen in tactisch opzicht nog steeds voorliggen op de Azurri. Kinheim moest in het laatste weekeinde de degens kruisen met het al in veiligheid zijnde UW. De verwachtingen aan Haar lemse zijde waren hooggespannen en opti maal geconcentreerd werd aan het karwei begonnen. Het lukte allemaal volgens plan. UW werd in Utrecht naar een 13-0 nederlaag gespeeld, terwijl nadat de be slissing over degradatie al gevallen was in Haarlem nog eens een 12-3 dreun werd uitgedeeld. UW heeft het Kinheim overigens niet zo moeilijk gemaakt. Bill Nardi en Brian Lewis, de twee Amerikanen van UW waren al naar huis en pitcher Jurjen Bos ga was op vakantie. De overblijvers kon den tegen het gemotiveerde Kinheim geen vuist meer maken. Steve Donovan gooide zijn laatste wedstrijd van de competitie een uitstekende bal. Als hij volgend jaar net zo goed in vorm is als in het slotduel tegen UW, dan zien de Kinheimsuppor- ters hem waarschijnlijk wel weer terug. In Italië waar Kinheim donderdag Europa cup speelt zal met de Amerikanen en met de ploeg worden overlegd over het aan blijven van de buitenlandse inbreng. Nicols heeft er in de dubbel tegen Storks een feest van gemaakt. In het Pim Mulierstadion werd de Haagse ploeg met 19-2 afgeslacht. In de eerste inning kwa men alle Nicolsspelers al aan slag en in de vierde, waarin zeven runs werden ge scoord, zelfs twaalf. In Den Haag werd met 9-5 gewonnen. Als gastspeler kwam hier voor Nicols good old Simon Heemskerk (44) in het veld. Heemskerk kreeg het eerste honk toebedeeld en hij speelde als in zijn beste dagen. Aan slag werd hij de beste Haar lemmer met 3 uit 5, waaronder tweemaal een tweehonkslag. Heemskerk sloeg liefst vier punten binnen. Een vos verliest, en dat geldt ook in de honkbalsport, wel zijn haren, maar nooit zijn streken. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM/IJMOND. Op de eerste dag van de basketbalcompetitie voor landelij ke ploegen zijn de successen voor de Haarlemse ploegen uiterst minimaal geweest. De verwachting, dat Hoofddorp en Akrides in de eerste divisie geen gemakkelijk seizoen tegemoet gaan, werd al in de eerste wedstrijd bewezen. Delfs had het niet moeilijk tegen de Brit, die zaterdag pas was teruggekeerd uit Maleisië. Hoofddorp verloor thuis met 81-89 van Achilles en Akrides was met 87-74 te zwak voor ASVU. gemaakt van ons goed vertrouwen, dan zullen strafmaatregelen niet uit kunnen blijven”. Van belang was het Santpoortse protest overigens gistermiddag al niet meer, omdat zowel HHC als Terrasvogels Kerodex reeds ter zijde hadden ge schoten. Een aanvallend zwak Akrides kreeg zo als coach Martin Feitsman het noemde in Amstelveen de beloning in de vorm van „het loon van de angst”. Martin Feitsma: „Met name in de eerste helft speelden we te behoudend, leden we te veel balverlies en bleken we niet bij machte het juiste antwoord te vinden op de ASVU-press”. Een zeker niet groots ASVU was in de eerste wedstrijd door Akrides te kloppen geweest, als bovendien maar niet zoveel vrije worpen gemist waren. Niet minder dan twintig keer bleef een vrije kans on benut. Akrides, dat in de tweede helft over wat meer lef bleek te beschikken, slaagde er echter niet in ASVU in al te grote moeilijkheden te brengen. Uitblinker aan ASVU-zijde was de oud-Flamingo’s speler Johan Kooring. Pas na de basketverwisseling kwam er enige lijn in het Hoofddorp-spel. Toen ook slaagde Hoofddorp er bijna in het gat te dichten. De snelle Achillesploeg, die ech ter over weinig lengte beschikt, bleek toen kwetsbaar. Dankzij Henk van Wijk kon Hoofddorp tot 81-85 naderen. De achter stand helemaal inlopen bleek echter een te grote opgave. Komend weekeind zal Hoofddorp tegen Orca’s kunnen beschik ken over de Surinaamse internationaal Regie Chelius. Het eerste toptreffen in de competitie tussen EBBC en Donar leverde landskam pioen EBBC een eenvoudige 87-72 op. Amstelveen herstelde zich van de neder laag tegen Parker door Rotterdam-Zuid met 130-74 te deklasseren. Met Rotterdam- Zuid zijn eveneens nog zonder winst Delta Persoonlijke prijzen: Beste werpster: Fredy van Offeren (HHC) en Els Koks (Terrasvogels). Beste slagvrouwe: Marja Lanz (HHC) 0.467. Meest waardevolle speelster: Paola Sarassi (Kerodex). Lloyd verlies tegen BOB en BV Groningen. ac ge i i i i i i DSC ’74 Run 71 Celer. Bluf Air o Jeka Hoofddorp-Achilles 81-89 (rust 35-52). Topscorers Hoofddorp: Henk van Wijk (4- 21), Vespa Emanuelson (12-2) en Hans Jutte (6-8). AS VU-Akrides 87-74 (rust 44-31). Top scorers ASVU: Jos Meijer (12-10) en Ron Pluimert (4-8). A tiel sta cor ver kla En gei ren mo linj Amstel T. Giants Nept un us UW Nicols Quick HCAW Kinheim Storks Sparta Terrasvogels 0-0-0-0-0-0-3 3; Marinka Stuvel 2-1-4-4 HHC 0-0-0-0-0-3-1 Fredy van Offeren 7- 0-6-4 Vijf innings lang hebben beide ploegen elkaar in een defensief sterke wedstrijd 1 Ela str str aai vei DE noi 1 de de we scl ge el i< op luc ke de ku sp ve: lai ve Hc vo gii ge va m< Ui w; ra dr co hc mi w; de ge he Hi Te lei 3; SA I gei be: eei da dei me na Ml< „T me de ke: 1. als spr ten een troi Str bee kla nee E gen Rai me: IJ 2). h ries stui toe. stre das Doi te s K kla; het aar zw< om bet Hei WORTHING. De wereldkampioen Flemming Delfs (Denemarken) heeft in een internationaal badmintontoemooi te Worthing in de finale gewonnen van de Brit Kevin Jolly met 15-3 en 15-5. Bondsvoorzitter Van der Heijden over de ze affaire. „Bij de Italiaanse bond zullen we om nadere informatie vragen. Wordt een verklaring afgegeven dat Cena en Morri speelgerechtigd zijn, dan is voor de ESF de zaak afgedaan. Heeft Kerodex echter de regels overtreden en misbruik Capac-WK 0-0-0-0-0-0-0 0 Anja Parle- vliet 0-3-8-1 (13% in.) en N. Marja Philip- sen 2-2-4-1 (3*A in.) Bloemendaal 0-0-0-9-0-0-1 10 Christi an Jansma 2-1-4-1 Een aanvallend onmachtig Capac geen enkele keer bereikte de Haagse ploeg het derde honk heeft Bloemendaal tot aan de vierde inning goed partij kunnen geven. Een driehonkslag van Monique Fris in de eerste slagbeurt bewees echter al snel dat de Whites niet van plan waren lang te wachten met het scoren van runs. Noodlottig werd Capac uiteindelijk de vierde inning. Had Marian van Deursen na hits van Monique van Schie en Marian Diederiks niet gefaald op een eenvoudige tik van Yolanda Steijn, wellicht zou de schade nog beperkt zijn gebleven. De fout van de anders zo betrouwbare Haagse kortestop gaf Bloemendaal echter nieuwe impulsen. Eerst gaven Chritian Jansma en Wilma Mostermans honkslagen en ver volgens verloor ook Anja Parleviet haar controle. Met volle honken overtrof toen Monique van Schie zich met het slaan van een grand-slem-homer, die Bloemendaal in veilige haven bracht. Een driehonkslag van Jacqueline Bakker, die op de home run van Monique van Schie volgde, bete kende toen ook het vertrek van Anja Parlevliet. Marja Philipsen, die haar op volgde kon daarna wel orde op zaken stellen, maar moest in de zevende slag beurt nog diep buigen voor een homerun van gelegenheids-vereveldster Yolanda Steyn, die Bloemendaal verdiend het duel in de dubbele cijfers deed afsluiten. Het hoofdklasseschap was behouden en de traditie dat de hoofdklasser de degra datiewedstrijd maar zelden verliest op nieuw bewaarheid. ver van de thuisplaat kunnen houden. Belangrijke pionnen in die openingsfase waren de goed op dreef zijnde HHC-werp- ster Fredy van Offeren en de pas vijftien jarige Marinka Stuvel aan Santpoortse zijde. Terrasvogels, vechtend tegen het HHC-complex, moest HHC in de zesde inning weg laten lopen, toen Marinka Stu vel in de fout ging op een tik van Christa de Rooy en ook Elly Nijhuis en Els Spee met kort slagwerk de kussens bereikten. Routinier Betty Veenstra bewees op dat moment weer eens haar waarde met een tweehonkslag, die via Els Spee het verre- veld in caramboleerde. Heel Terrasvogels ’’eiste” het uitgeven van Els Spee, maar te vermurwen bleken de arbiters niet. Ter rasvogels bleek aangeslagen en knap maakte HHC gebruik van de mogelijkhe den om in de zevende slagbeurt na honk slagen van Yvonne Semé en Marja Lanz weg te lopen naar een 4-0 voorsprong. Een run, die bij nader inzien goud waard bleek te zijn, omdat Terrasvogels in de laatste slagbeurt bijna nog iets presteerde, waar niemand meer op rekende. Feyenoord 10 11 Pirates 7 10 HCAW 8 9 (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. In een enerverende slot fase van de strijd om de Europacup soft bal heeft HHC, dat in de strijd om de landstitel Terrasvogels voor moest laten gaan, het kleinood van de Santpoortse ploeg overgenomen. Terrasvogels, dat dit jaar de titel in de vaderlandse competitie veroverde, dolf niet alleen met 4-3 het onderspit, maar hield aan de verloren finale ook een HHC-complex over. De Birds, die in de competitie al drie keer van HHC verloren, moesten ook dit week end weer twee keer hun meerdere erken nen in de nieuwe Europa-cuphouder. •fr Willem Jansen (14) en Toon van Helfteren (15) vechten om de bal, die in het treffen tussen Stars en Punch een prooi wordt van de Delftse speler Billy Taylor. I i i j i i i i l l I (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Het spreekwoord „Eind goed, al goed”, is voor wat de competitie betreft volledig op Vax Kinheim van toepassing. Door ruime overwinnin gen van 13-0 en 13-3 op het Utrechtse UW stelde Kinheim zich veilig voor de degradatie. Daarbij kunnen de eveneens grote zeges van Nicols op de mededegradatie- kandidaat van Kinheim, het Haagse Storks (19-2 en 9-5), worden gevoegd, waardoor Kinheim zelfs nog beide duels tegen UW had mogen verliezen om zich nog in de hoofdklasse te kunnen handhaven. Al met al werd het puntenverschil tussen Kinheim en Storks in het laatste competitieweekeinde opgevijzeld tot zeven, waardoor de club van Wim Oosterhof ruimschoots de laatste hindernis opruimde. Cijfers: UW 0-0-0-0-0-0-0-0-0 0; Kin heim 1-2-0-0-0-4-0-0-6 13. Werpers: Steve Donovan (9 inn) 9-1-3-0, Reinder Braam (2 inn) 2-6-2-1, Bill Mc Greevy (7 inn) 2-6-11-3. Kinheim: 3-i-2-3-0-0-2-i-x 12; uw o-2-O-O- O-l-O-O-O 3. Werpers: Louis Jacobs (8 inn) 10-3- 10-6, Marc Spanjer (3 inn) 5-1-3-1, Antonio Keller (3 inn) 2-0-1-3, Ruud Kok (1 inn) 1-0-0-0, Just Wijnekus (2 inn) 2-0-1-1. Nicols: 5-2-3-7-0-2 19; Storks: 0-0-0-0-2-0-0 2. Werpers: Raymon Bronsgeest (1 inn) 2-2 5-2, Richard Rietveld (5 inn) 1-2-13-4, Ron Giroldi (7 inn) 5-3-4-2. Homerun. Henny Jenken met een man (Nicols). Storks: 0-0-0-0-0-4-0-0-1 -- 5; Nicols: 0-0-5-1-3-0- 0-0-0 9. Werpers: Edwin Koops (9 inn) 6-1-11-3, Ron Renooy (3% inn) 1-2-7-0, Raymon Brons geest (5V3 inn) 0-2-4-5. De stand: Amstel Tijgers 35-58; Giants 36-50; Neptunus 36-49; UW 36-43; Nicols 36-39; HCAW 35-30; Quick 36-30; Kinheim 36-25; Storks 35-18; Sparta 35-16. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. Dat basketbal in Haarlem weer leeft heeft het herentreffen zaterdag avond in de Kennemer Sporthal tussen Eve en Adam Stars en Punch geleerd. De goed bezette tribunes zorgden voor een sfeer, die deed terugdenken aan de tijden, dat Flamingo’s nog een hoofdrol in het Nederlandse basketbal speelde. Naast sfeer was er ook spanning. Eerst liet Stars de trouwe aanhang tot aan de laatste seconden wachten alvorens een verlenging uit het vuur werd gesleept en vervolgens trokken de Haarlemse spelers toch nog verdiend de winst met 121-115 naar zich toe. Interregionale Jeugd. Kampioenspou le. Giants-Storks uitg.; Terrasvogels- 1-6, Pi- Kinheim, die als landskampioen aan de competitie begon, heeft een weinig geluk kig seizoen achter de rug. Het noodlot sloeg al gauw toe, toen Nol Beenders, die verleden jaar tot de beste pitcher van Nederland uitgroeide, al in de derde wed strijd door een blessure voor de rest van het seizoen werd uitgeschakeld. Een ge voelig verlies, daar een pitcher zeventig procent van de kracht van een team uit maakt. De Amerikaanse pitcher van Kin heim Steve Donovan startte het seizoen veelbelovend, maar kreeg met een vrij langdurige inzinking te kampen, om daar na weer terug te komen. Catcher Hans Augustinus en zijn collega Ernst Eng- brenghof raakten beiden ook geblesseerd terwijl de Amerikaan Michael Young vol strekt niet aan de verwachtingen beant woordde. Ed Pikor, ook uit de States afkomstig, speelde een goed seizoen. Ook het incident in de strijd tegen Spar ta heeft Kinheim veel problemen opgele verd. Vier spelers werden geschorst en dit juist voor de dubbel tegen de ook tegen degradatie aanhikkende Haagse ploeg Storks. Het gevolg was dat Kinheim beide duels tegen Storks verloor. De eerste dub bel was ook al door de Haagse formatie gewonnen, zodat Kinheim tegen de naaste concurrent liefst 8 punten verspeelde. Over het geheel genomen heeft Kinheim de wind niet in de zeilen gehad. Met Been ders erbij had Kinheim naar mag worden verwacht op de derde of vierde plaats kunnen eindigen. Of Beenders volgend seizoen weer als pitcher aktief zal zijn moet worden afgewacht. Zijn arm heeft gedurende een lange reeks van jaren veel werk moeten verzetten en het zou best eens zo kunnen zijn, dat dit lichaamsdeel versleten is. Tetramin Nicols heeft een goed seizoen achter de rug. De ploeg verjongde zich drastisch en wist vooral in het begin van de competitie klinkende resultaten te be halen. Later zakten de prestaties wat af, maar een van de oorzaken daarvan was, dat de Nicols-leiding het niet nodig vond om met een dergelijke jonge ploeg al direkt in de race naar het kampioenschap mee te doen. Er werd naar hartelust gëex- perimenteerd. Als er iets is wat Nicols dit seizoen aan de potentiële concurrenten heeft laten zien is het wel dat de ploeg over geweldige talenten beschikt: Hans Lemmink, Marcel Joost, Thijs Vervaat, Frank Bos, Bill Groot en Edwin Koops zijn beloftes voor de toekomst. Wanneer Nicols de ploeg bij elkaar kan houden en waarom zou dat niet het geval zijn dan wordt er over één of twee jaar in Haarlem weer honkbal op het hoogste niveau gespeeld. In een slechte eerste helft, waarin Hoofddorp vooral zwak verdedigde, heeft het Delftse Achilles de basis kunnen leg gen voor een kleine maar verdiende overwinning. Naast een zwakke verdedi ging ging Hoofddorp in die eerste helft ook mank aan een onzuiver schot. Coach Coen Lammerts, die het dit seizoen moet stellen zonder Frank Kales, zocht tever geefs naar de juiste formatie. Kampioenschap van Nederland voor reserveteams. Nicols 2-PSV 2 10-0 (Ni cols 2 kampioen). PROM. HOOFDKLASSE: Bloemen daal-Capac-WK 10-0. Voor het nodige ongenoegen zorgden overigens opnieuw de Italianen. Tot ie ders verbazing verschenen de Italianen in Haarlem met werpster Donatella Cena en eerste honkvrouwe Ariani Morri, speel ster van de nationale ploeg, die nog niet eerder in de Italiaanse competitie voor Kerodex waren uitgekomen. Al snel leid de de opstelling van Cena zaterdag tot een officieel protest van Terrasvogels bij ESF-commissaris Guus van der Heijden. Stars-Punch 121-115 (rust 63-57). Top scorers Stars: Parker (12-19-6), Emil Ha gens (19-7-2), Wayne Armstrong (2-14-4). Punch: Strong (23-12-5), Taylor (11-10-0). In de eerste thuiswedstrijd (Janbroers: „In feite speelden ook wij een uitwed strijd”) heeft Stars aan pure klantenbin ding gedaan. Gemakkelijk hadden de dis cipelen van Perrier en Janbroers het overigens bepaald niet. Janbroers weer: „We konden hier in de Kennemer Sport hal maar moeilijk onze eigen aanval spe len., omdat het veld zeker een halve meter smaller is dan in de Beijneshal. Boven dien beschikt Punch over een sterkere ploeg dan vorig jaar, terwijl ook het leng- tevoordeel niet weg te cijferen is”. Tradi tiegetrouw bleef de spanning er dan ook tot in de laatste minuut in. Een flitsende start en goed stuwend werk van de met scherp schietende Hagens deed Stars in de eerste helft voortdurend een voor sprong hebben. Wel kon ook Punch door met name Lace Strong regelmatig de juis te richting vinden, het zwakke verdedigen van de Delftse schutter gaf de thuisclub echter steeds weer de kans de juiste ope ning te vinden. Leek Stars bij de rust op een regelmati ge overwinning af te stevenen, in de twee de helft maakte Punch al snel duidelijk zich niet bij een nederlaag te willen neer leggen. Wel speelde Stars gevarieerder, maar toch had men de grootste moeite Taylor en Strong uit de wedstrijd te spe len. Pas in de slotfase kregen beide Ame rikanen minder kansen en kon de thuis club gaan werken aan het wegwerken van de inmiddels opgelopen achterstand. Van geluk mocht de thuisclub tenslotte nog spreken, dat balverlies van de op de solis tische toer gaande Parker en een persoon lijke fout van Hagens de ploeg van Jan broers niet fataal werden. In de verlen ging speelde er tenslotte nog maar één ploeg. Janbroers: „In die extra-speeltijd hadden wij het geluk te kunnen beschik ken over de voleldige basis, terwijl Punch inmiddels Sikking en Taylor kwijt was. Duidelijk waarneembaar was in die fase ook dat de Delftse basis, die te lang in het veld had gestaan, vermoeid raakte. „Dankbaar profiteerde juist Emil Hagens op de beslissende momenten van de con- centratieverslapping bij de gasten door met kwikzilverige passes Wayne Arm strong in de ideale positie te brengen. Met een nog onverwacht ruime overwinning (121-115) kon Stars tenslotte de kleedka mer opzoeken. Eindstand Europacup 1979: 1 HHC 6-10, 2 Terrasvogels 6-8; 3 Kerodex 6-6; 4 Bras schaat 6-0. Met de Europa-cup voor het grijpen, maakten zich namelijk plotseling de zenu wen van HHC meester. Zowel Gerjanne Treuren als Marinka Stuvel zagen op hun klappen fouten volgen. Hits van Ludy van Mourik en Renée van der Berg maakten daarna de chaos bij HHC compleet. Bij een marge, die inmiddels tot 4-3 was ge slonken, leek HHC te wankelen. Door de knieën ging de ploeg van Willem de Sorge en Pim Scholten echter niet. En het was tenslotte Fredy van Offeren zelf, die aan alle onzekerheid een einde maakte door Marit Kreischer uit te schakelen en de eerste Europa-cupzege tot een feit te ma ken. Terrasvogels, dat Els Kok na de marathonwedstrijd tegen Kerodex niet opnieuw kon inzetten, was onttroond. Ineke Akkerman (Terrasvogels) sneuvelt op de thuisplaat in het Europacup-treffen met HHC. Achtervangster Elly Nijhuis en arbiter Piet van der Ploeg zijn al zeker van hun zaak. PROMOTIE TWEEDE KLASSE: Zwijndrecht-Bluf 4-0, Alcmaria Vitrix- Run ’71 2-7, Bluf-Alcmaria Vitrix 6-5, Run ’71-Zwijndrecht 16-5, Amstelland- Jeka 12-7, Jeka-Peaptown Peppers 3- 10, Peaptown Peppers-Amstelland 8-9, Celeritas-DSC ’74 4-14, DSC ’74-Cardi- nals 11-8, Cardinals-Celeritas 5-19. Storks en Sparta degraderen; Amstel- Tijgers kampioen. HOOFDKLASSE. Woensdag: Kin- heim-Amstel Tijgers 1-6. Zaterdag: Ni- cols-Storks 19-2 (6/ inn.), Neptunus- Amstel Tijgers 1-9, Giants-HCAW 9-14, UW-Kinheim 0-13, Quick-Sparta 1-13 (7 inn.). Zondag: Storks-Nicols 5-9, Am stel Tijgers-Neptunus 1-2, HCAW-Gi- ants 5-7 (11 inn.), Kinheim-UW 12-3, Sparta-Quick 17-7 (6/ inn.). ”1

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 18