dat u zoekt Boekhoudkundig medewerker Hoogovens heeft het werk SINDS IK DE KRANT BEZORG WEETIK HET NIEUWS 1DERDAN M*N VADER. Wickes HOOGOVENS r verkooppromotor verpleegartikelen R L z t Wickes B.V. Nederland Continental Pharma Continental Pharma 1 Verkopers Assistent-Verkopers Goederen Kontroleur Chauffeur/Bezorger Administratrice Part-time Medewerker(ster) Full-time en part-time Cassières Produktieman staalfabriek (in 4-ploegendienst) Walser Bedieningsman kooksfabriek Plakafwerker blokwalserijen Bedieningsman walserijen Ovenbouwkundig vakman Verkoopsters FT I T I 26 19 7 9 SEPTEMBER ZATERDAG 2 2 I «ra GEZINSVERZORGING DIREKTEUR (M/V) Ref.: GD - Naam: X Continental Pharma Holland te Zutphen is het zich sterk uitbreidend dochterbedrijf van een groot pharmaceutisch concern te Brussel. Men fabriceert, importeert en ver koopt produkten in de medische en semi- medische sfeer en dat wereldwijd. Er zijn in Zutphen drie divisies: laboratoriumproduk- ten, o.a. disposables en artikelen ten be hoeve van diagnose-bepaling en klinisch- chemische onderzoeken, verpleegartikelen van meer algemene aard, en tenslotte de nieuwe sectie medische bandages. In Brussel wordt voortdurend ontwikkeld, geëxperimenteerd en geperfectioneerd om aan de top te blijven en steeds met iets nieuws te komen. In Zutphen trekken de mensen van marketing die lijn door. Wij hebben goede ervaringen met jonge artsenbezoekers, die toch meer bij de di- rekte verkoop betrokken willen worden, hetgeen overigens andere disciplines niet uitsluit. Van deze medewerker verwachten wij: - een opleiding HAVO of MEAO In aanmerking komt iemand van tenminste 35 jaar, die na een academische of hogere beroepsopleiding ervaring heeft opge daan in de leiding van een grote maatschappelijke instelling, bij voorkeur in de gezinsverzorging. Namens het Bestuur van de Samenwerkende Gezinsverzorgings- instellingen (SGI) te Haarlem, een A-instelling met circa 750 full time en part-time medewerkers, zoeken wij kontakt met geïnte resseerden voor de positie van direkteur, waarvoor tegen het eind van 1979 een vakature ontstaat. De direkteur is belast met de dagelijkse leiding en voert die taak uit in goed overleg met staffunktionarissen en andere medewer kers. Hij/zij vervult een belangrijke funktie bij de beleidsvoor bereiding en bij het onderhouden van externe kontakten. Sollicitaties worden verwacht en discreet behandeld door de direktie van: POSTBUS 103, 7200 AC ZUTPHEN (tel. 05750-16746). Goede sociale voorzieningen Wilt u meer weten? MH I alles voor bouwen en wonen 11 I I I Wegens vertrek van onze huidige mede werker in Noord-Holland zoeken wij voor dat gebied een nieuwe verkooppromotor voor de sectie verpleegartikelen. Zijn gesprekspartners zijn de beslissings bevoegden in ziekenhuizen, revalidatie centra, bedrijfsgeneeskundige diensten, psychiatrische- en andere verpleeginrich tingen. Voor gegadigden geldt de leeftijds- voorkeur 25-35 jaar en zij dienen, bij voor keur, woonachtig te zijn in de omgeving Amsterdam-Haarlem Voor onze afdeling Boek houding zoeken wij een boekhoud kundig medewerker die o.a. tot taak zal krijgen: - verwerken van de dagelijkse kasrapportering - uitvoeren van de maandelijkse afsluiting - opstellen van de resultaten rekening en rapportering - de chef administratie waar te nemen bij diens afwezigheid. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Ford Nederland N.V., Postbus 795, 1000 AT Amsterdam, t.a.v. afdeling personeelszaken. Eventueel kunt u zich voor nadere informatie richten tot de heer H. Koopman, tel. 020-5863153. Arbeidsvoorwaarden: -22 vakantiedagen per kalenderjaar - 8% vakantietoeslag - 8,33% zorgvuldigheidsbeloning - reiskostenvergoeding - tegemoetkoming in studiekosten - werktijden 8.15 - 16.45 uur. - praktijkdiploma Boekhouden en bereid zijn een studie MBA te volgen - boekhoudkundige ervaring - praktische kennis van de Engelse taal - leeftijd: 24-27 jaar. Ford Credit is een zelfstandige B.V. binnen de Ford-organisatie en verzorgt de huurkoopfinancièring voor de verkoop van automobielen via de Ford Dealer Organisatie. Kies uit de volgende banen: Daarnaast zoeken wij een Tevens zoeken wij: I I i als algemene assistenten in de winkel. VRAAGT Voornaam: Geboortedatum: Adres: I Postcode Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd HF511 T- vanaf ca. 18 jaar. Voor vakgerichte opleiding wordt zorggedragen. per maand Met metselervaring kan men hoger starten voor de afdeling - hout- en bouwmaterialen - ijzerwaren en gereedschappen - sanitair en keukens Ervaring is gewenst en accuratesse een eerste vereiste. Werktijden voor de part-time cassière worden in onderling overleg geregeld. Geïnteresseerden wordt verzocht te schrijven aan: Stafplan-MSL, management selectie en organisatie adviseurs, Emmalaan 41, 3581 HP Utrecht, t a v. Drs P H. Lammerts van Bueren, onder vermelding van de referentieletters en zo mogelijk vergezeld van een c v (desgewenst getypt). Van geen enkel gegeven zal gebruik worden gemaakt zonder uitdrukkelijke toestemming van betrokkene Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 en ten hoogste 45 jaar? Heeft u LTS of een gelijkwaardige In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt Mannen tot 45 jaar kunnen voor een bedienings- Alle genoemde salarissen zijn bruto, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21 -jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema's, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. Ik wil vrijblijvend meer weten over het werk als Hoogovens leidt u in de praktijk op en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau kan van pas komen. opleiding? Dan biedt Hoogovens u een plaats in zo'n team. Het aanvangs salaris is voor 21 -jarigen en ouder ca. 2.650,— bruto per maand. Er zijn volop promotiemogelijkheden eindprodukt. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 35 functie worden opgeleid Hoogovens betaalt meteen al in 3-ploegendienst Sa 2350,—en in 4-ploegendienst ca. 2.550,— bruto per maand Dit salaris groeit in de volgende jaren door op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ca 2 275,—(2-ploegendienst)of kwaliteitseisen. Zij controleren op kwaliteit en afmetingen en zijn o.a betrokken bij het merken en stapelen. Het aanvangssalaris is ca. 2 576,— De verkopers/verkoopsters die wij zoeken zijn mensen die de doe- het-zelf detailhandelbranche kennen en bij voorkeur in het bezit zijn van vakdiploma s of ervaring hebben opgedaan in één of meer van bovengenoemde afdelingen. Part-time verkopers/verkoopsters met ervaring komen ook in aanmerking. in het bezit van rijbewijs CD (groot rijbewijs). Zijn taak zal bestaan uit het leveren van goederen met een 5-tons vrachtwagen. Leeftijd ca. 25 jaar. Haar taak zal bestaan uit het bijhouden van de filiaaladministratie. Dit o.l.v. de bedrijfsleider. Opleiding op LEAO-niveau wordt voor de ver vulling van deze funktie noodzakelijk geacht. Wij bieden alle kandidaten: - een aantrekkelijke en afwisselende werkkring in een modern bedrijf - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - salaris in overeenstemming met funktie en ervaring. Wie belangstelling heeft voor één van bovengenoemde funkties, wordt verzocht om zich vanaf maandag 24 september a.s. telefonisch in verbinding te stellen met de heer B. van Oostrum of Mej. R. Oost- veen tel. 030 - 939445 voor het maken van een afspraak. Degenen die schriftelijk wensen te solliciteren kunnen dit doen met bijsluiting van een recente pasfoto. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan. Hoofdkantoor Wickes B.V., Postbus 8163, 3503 RD Utrecht. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid- Holland tot Den Haag Wilt u meer weten over uw mogelijkheden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande bon naar: Hoogovens, Personeelvoorziening, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur En elke maandagavond van 19 00-21.00 uur. (in 4-ploegendienst) :oi is een exploitant van doe-het-zelf bouwmarkten in Europa. De onder neming is gespecialiseerd in het leveren van hout, bouwmaterialen, verf, behang, vloerbedekking, ijzerwaren, gereedschappen en an dere aanverwante produkten, direct aan de consument. In Europa zijn 40 doe-het-zelf bouwmarkten gevestigd, waarvan 17 in Nederland. Binnenkort zullen er nog eens 5 filialen worden geopend. Wij zoeken daarom kontakt met gegadigden voor de volgende funk- ties: Hoogovens behoort tot het ESTEL -concern Werken en meteen een goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens. Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt ca. 2.575,— (4-ploegendienst) bruto Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen Een vooropleiding In de blokwalserijen worden blokken staal tot plakken en knuppels uitgewalst Het oppervlak van deze halfprodukten wordt daarna door de plakafwerkers met hand- en machine- bruto per maand, vlamapparatuur bewerkt i.v.m. de i (in 4-ploegendienst) (in 4-ploegendienst) (in 3- of 4-ploegendienst) f I (in 2- of 4-ploegendienst) Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. Het gaat om werk in de gietsectie, waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan Ook u kunt zo' n vakman worden als u Een produktieman staalfabriek begint niet ouder bent dan 40 jaar. met ca. 2.600,— bruto per maand. voor de afdelingen - verf, behang en vloerbedekking - verlichting en elektr. installatiemateriaal. voor deze belangrijke funktie zoeken wij een man van ca. 25 jaar met een behoorlijke algemene ontwikkeling en magazijn-ervaring. Tevens is accuratesse een vereiste. Hij zal de verantwoordelijkheid hebben over de kontrole op - de binnenkomende goederenstroom - het prijzen van de goederen - het doorvoeren van prijsveranderingen. Walsen gebeurt in installaties, die door een ploegje vakbekwame walsers worden bediend. De machine jaar, liefst met LTS, op tot walser doet het werk, maar het vakmanschap Een walser in opleiding verdient van de walsers en de samenwerking in meteen al ca. 2 600,— bruto per de ploeg bepalen de kwaliteit van het maand. x it H H KE I

IJmuider Courant | 1979 | | pagina 26